tekken 6 online

Wszystko o szóstej części "Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści".

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
keNzo
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 90
Rejestracja: 01-12-2009, 09:32
Lokalizacja: Spod monopolowego ;)
Kontakt:

Re: tekken 6 online

Post autor: keNzo »

KBB pisze:A ja powiem coś ludziom, którzy mają jakieś problemy z routerem. NIE GRAJCIE!
Kilka dni temu miałem rangę Juggernaut. Byłem nawet już blisko osiągnięcia Vanquishera. Niestety jakiś czas mam już jakieś kłopoty z netem, że pojawia się chwilowy mega lag, który za chwile znika. Pojawił się w praktycznie wygranych już przeze mnie walkach, przez co zaliczyłem bardzo wiele kar i spadłem do Vindicatora. I tak 4 rangi w dół, aż do Warriora. Straciłem prawie wszystko za nic, dlatego mówię wszystkim, jak ktoś ma kłopoty z netem niech lepiej nie gra, bo szkoda nerwów.
Ale bym się (niecenzuralne słowo)!!! :szok: Ja już dawno chyba wyebał bym wszystko za okno... Dlatego PS3 mam podpięte kablem a kompy pod WiFi :cwaniak:
Zenden
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 22-11-2010, 19:45

Re: tekken 6 online

Post autor: Zenden »

Witam. Jestem nowy na forum i od razy wyskoczę z paroma pytaniami odnośnie grania online:
1.Test połączenia internetowego zrobiony na konsoli: pobieranie 4,9Mb/s wysyłanie 648,4kb/s (wifi) da radę płynnie na takim połączeniu grać?

W większości grach mam opóźnienie które jest zauważane np. w robieniu jugglesów, kiedy to po wybiciu nie wchodzi tak jak powinno. Jest również sporo gier w których gra przycina i niemal nie da się grać.

2. Zastanawia mnie również, kiedy pokazywany jest pasek mocy internetu mój a kiedy przeciwnika.

3. Piszecie, że gorzej się gra z ludźmi z np. Azji, da się to jakoś sprawdzić?

Ogólnie podsumowując potrzebuje porad jak zrobić, żeby móc spokojnie bez żadnych zaburzeń pograć w Tekkena 6. Z góry dziękuję za pomoc. Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
keNzo
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 90
Rejestracja: 01-12-2009, 09:32
Lokalizacja: Spod monopolowego ;)
Kontakt:

Re: tekken 6 online

Post autor: keNzo »

Co do pytania 1 to powinno chodzić dobrze. Online w Tekkenie jest takie że przy mniej niż połączenie 5 masz delikatne opóźnienia i do tego po prostu trzeba się przyzwyczaić... Co do pytania nr 2 to Twojego paska połączenia nie widać, widzisz tylko siłę połączenia w walce i jest oznaczane numerycznie i kolorem(jak już pewnie zauważyłeś kolejno: 1 czerwony, 2 pomarańcz, 3 żółty, 4 zielony i 5 niebieski). Co do pytania nr 3 to nie da się tego wiedzieć przed walką rankingową natomiast jeżeli chodzi o pokoje to wybierasz najlepszy dla siebie i tam już możesz sobie sprawdzić mniej więcej kto skąd jest. Ja osobiście wybieram walki minimum na 4 bo zawsze zakładam że o ten 1 spadnie i jak tak się stanie to na 3 jeszcze da się grać całkiem całkiem ale jak jest na początku 3 i spadnie do 2 to zaczyna się lagowanie i masakra...:/
KBB

Re: tekken 6 online

Post autor: KBB »

https://www.youtube.com/user/MegaChupac ... sv-L_J78ws
A jednak stało się. Nasza "polska duma" jest cheaterem. :luka:
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: tekken 6 online

Post autor: KRELIAN »

Przypomina mi to historię znajomego, który siedział całą noc na kurniku grając sam ze sobą, bo chciał mieć najlepszą rangę w szachach. Chciał...
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 6 oraz Tekken 6 BR”