Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
aki1986
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 91
Rejestracja: 20-06-2007, 14:57
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: aki1986 »

Tundra pisze:Tundra vs Hobbith 2:5 Pozostawie bez komentarza nasza gre. Wymiana demo z d/f+2 i qcf+1+2, czego online nie da sie zobaczyc. Gratsy Namco
:) Cały Tunder
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Tundra »

Dzis po 21, zagram final drabinki wygranych z Bezelem, nagram walke i ja wrzuce na youtube'a. Wiec final drabinki wygranych, zostanie rozegrany jutro.
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Tundra »

Tundra vs Bezel 5:2
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: KRELIAN »

Pozostało starcie finałowe w którym zmierzą się Hobbith i Tundra.

Dla formalności przypominam o tym, że Tundra musi wygrać dwukrotnie do pięciu walk (po wygraniu pierwszej partii do 5 licznik się zeruje). Hobbith natomiast musi wygrać tylko raz 5 pojedynków.

Powodzenia w finale.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
KBB

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: KBB »

Get ready for the next battle!
Niech wygra lepszy, powodzenia! :D
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Komandos »

KBB pisze:Get ready for the next battle!
Niech wygra lepszy, powodzenia! :D
I tak najlepszy już odpadł :P
Awatar użytkownika
Hobbith
Grand Master
Grand Master
Posty: 320
Rejestracja: 20-02-2010, 09:56
Lokalizacja: Epsom Londyn
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Hobbith »

Hobbith (Paul) 3-5 (Lars) Tundra

wynik się wyzerował, a wtedy

Hobbith (Paul) 5-3 (Lars) Tundra :D

P.S. Umm pierwszą walkę przegrałem, więc wpisałem w finale 3-5 i teraz nie ma możliwości wpisania drugiego wyniku :P
fixed
Ostatnio zmieniony 29-11-2010, 19:29 przez Hobbith, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Tundra »

No coz, bylo blisko ale troche zabraklo :D Najpierw wygralem 5:3, a potem los sie odwrocil i przegralem 5:3;p Nastepnym razem wygram :D Dobre gry byly, dzieki:)

PS: ja zamawiam sobie anime, hobbith z tego co wiem chce gre, wiec Bezelowi film zostaje :)
Awatar użytkownika
Hobbith
Grand Master
Grand Master
Posty: 320
Rejestracja: 20-02-2010, 09:56
Lokalizacja: Epsom Londyn
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Hobbith »

Mhm, mhm. Jako fan rpgów nie mogę sobie odmówić tej przyjemności ;3
Wybieram Avencast.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: KRELIAN »

Tekken 6 Online Tournament 2 zakończony:

Podium:

1. Hobbith
2. Tundra
3. bezel
--------------
4.Komandos

Gratulacje dla całego podium i podziękowania dla wszystkich za uczestnictwo oraz umożliwienie sprawnego przeprowadzenia turnieju. Podziękowania idą również w kierunku Sub-Zero za pomoc w kwestiach technicznych oraz za stworzenie systemu turniejowego, który znacznie ułatwia życie.

Nagrody wyślę jutro. Nagrane walki wraz z obszerniejszym podsumowaniem turnieju pojawią się na stronie na dniach.

Kilka osób pytało mnie już o następny turniej. W tej chwili mogę napisać, że na pewno poinformujemy o tym w bardzo niedalekiej przyszłości, zaś na chwilę obecną zapraszam wszystkich do dalszej rywalizacji w naszym rankingu Tekken 6 online na PS3 oraz X360.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
aki1986
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 91
Rejestracja: 20-06-2007, 14:57
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: aki1986 »

Graty dla PODIUM :)
Grizzly
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 93
Rejestracja: 04-04-2006, 22:14
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Grizzly »

Gratulacje! dla calego podium ;]
Power
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: KRELIAN »

Tekken 6 Online Tournament 2 - podsumowanie i wywiad ze zwycięzcą.

Edit:

ZeliwnaPiesc (Kuma) vs Lukasz2309 (Armor King)

Czekam jeszcze na walki od Akiego (mają być na dniach) oraz Komandosa (?).

Już teraz mogę napisać, że następny turniej będzie znacznie szybciej niż niektórzy zakładali - szczegóły jeszcze w tym roku ;).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
cerko1
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 22-12-2010, 18:04

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: cerko1 »

:zly: witam wszystkich i od razu do rzeczy....widze ze nawet tu moj ulubiony gracz online daje czadu na moj temat....juz odpowiadam na jego zarzuty....ow gracz twierdzi ze nie potrafie grac Asuka...hmmm...chcialby pewnie zebym gral tak zeby on zawsze ze mna wygrywal...niestety nieudaje mu sie prawie zawsze....malo tego...stosuje podstawowe rzeczy ta postacia poniewaz na niego wiecej mi nie trzeba...fakt nie umien nawet 10 hit combo i superanckich akcji..ale chyba efektywnosc a nie efektownosc jest tu wazna....taki mam styl i juz tego nie zmienie ,a jak sie panom przegranym nie podoba to juz ich problem...pewnych nawykow sie juz nie zmieni..zreszta jego wypowiedzi po kazdej takiej walce sa bardzo nie cenzuralne...wszyscy maja wine tylko nie on....nawet nie wie z iloma moimi znajomymi gral i przegral i tez nie zostawil na nich suchej nitki...oczywiscie ja tez przegrywam czesto sromotnie..ale nie robie z tego problemu...choc zdzarza sie ze nerwy puszczaja...walcze z kazdym i nikogo nie lekcewaze..oczywiscie sa duze lagi ale kazdy z nas o tym wie i dalej gra wiec poco potem te wypowiedzi,najwieksi krzykacze zawsze sa pokrzywdzeni....biedactwa...pozatym gdzie jest napisane ze nie mozna chwytac...w moim przypadku Asuka??...zlozcie wiec petycje do Namco ze cerko1 co druga akcje robi rzut...a moze nuczcie sie wyrywac.Ocyzwiscie ygadyam sie z tym ze 3-4 ludzi z top ten to lamusy,i nie potrafia grac,prawda jest tez jest taka ze ich ranga jest nie uczciwa....i oni nigdy ci nie pozwola wspiac sie wyzej niz oni...smutne to ale prawdzwe.....narazie tyle....dziekuje!
cerko1
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: Komandos »

cerko1 pisze::zly: witam wszystkich i od razu do rzeczy....widze ze nawet tu moj ulubiony gracz online daje czadu na moj temat....juz odpowiadam na jego zarzuty....ow gracz twierdzi ze nie potrafie grac Asuka...hmmm...chcialby pewnie zebym gral tak zeby on zawsze ze mna wygrywal...niestety nieudaje mu sie prawie zawsze....malo tego...stosuje podstawowe rzeczy ta postacia poniewaz na niego wiecej mi nie trzeba...fakt nie umien nawet 10 hit combo i superanckich akcji..ale chyba efektywnosc a nie efektownosc jest tu wazna....taki mam styl i juz tego nie zmienie ,a jak sie panom przegranym nie podoba to juz ich problem...pewnych nawykow sie juz nie zmieni..zreszta jego wypowiedzi po kazdej takiej walce sa bardzo nie cenzuralne...wszyscy maja wine tylko nie on....nawet nie wie z iloma moimi znajomymi gral i przegral i tez nie zostawil na nich suchej nitki...oczywiscie ja tez przegrywam czesto sromotnie..ale nie robie z tego problemu...choc zdzarza sie ze nerwy puszczaja...walcze z kazdym i nikogo nie lekcewaze..oczywiscie sa duze lagi ale kazdy z nas o tym wie i dalej gra wiec poco potem te wypowiedzi,najwieksi krzykacze zawsze sa pokrzywdzeni....biedactwa...pozatym gdzie jest napisane ze nie mozna chwytac...w moim przypadku Asuka??...zlozcie wiec petycje do Namco ze cerko1 co druga akcje robi rzut...a moze nuczcie sie wyrywac.Ocyzwiscie ygadyam sie z tym ze 3-4 ludzi z top ten to lamusy,i nie potrafia grac,prawda jest tez jest taka ze ich ranga jest nie uczciwa....i oni nigdy ci nie pozwola wspiac sie wyzej niz oni...smutne to ale prawdzwe.....narazie tyle....dziekuje!
Jeśli twierdzisz, że jesteś dobry to zapisz się do jakiegoś turnieju i to udowodnij ;)
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”