Honmaru Sword Contest

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Honmaru Sword Contest

Post autor: Action »

Skoro już mi za to zapłacili to głupio by było nie wziąć udziału. ;)
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Honmaru Sword Contest

Post autor: SubZero »

wf6608 pisze:że Samsho będzie na końcu
Ja ze swojej strony widziałbym to tak:
walki w DE (bo nie liczę na takie zainteresowanie, żeby grupy rozpisać :P ) best-of-3. Pierwsza walka w losową grę (albo wybraną odgórnie przez orgów).
Przegrany w pierwszej walce wybiera, w co chce grać w drugiej walce (jest w gorszej sytuacji, więc może sobie wybrać grę, w której czuje się silniejszy).
Jeśli wygra, to następuje trzeci pojedynek w ostatnią grę, jeśli przegra to game over.
Ewentualnie w finale można by zwiększyć ilość gier.

Jak ktoś ma jakieś inne pomysły to czekam na propozycje.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Honmaru Sword Contest

Post autor: Aserot »

Koncepcja Sub bardzo mi się podoba i możecie na mnie liczyć :)
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Honmaru Sword Contest

Post autor: KRELIAN »

Ja proponuje, aby każdy, kto zapisze się na Sword Contest miał obowiązek rozegrania wszystkich trzech turniejów. Natomiast w kwestii sposobu rozgrywania to lepiej będzie wyglądać, jak każdy turniej (w formie DE przy 8 uczestnikach) zrobicie osobno, czyli najpierw gra X, później Y i Z (kolejność dowolna). Oczywiście to tylko sugestia, także jak już wolicie. Ze swojej strony mogę postarać się o nagrodę niespodziankę dla zwycięzcy całości.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Honmaru Sword Contest

Post autor: eq2D »

Wszystkie gry są obowiązkowe, żadnego losowania. Każdy z każdym w każdą grę (5 walk), wygrana będzie punktowana (1ptk. dla zwycięzcy), poprzez ilość punktów wyłonimy Shoguna. Jeśli doszło by do remisu, coś wymyślimy. Tak mniej więcej, bo mi jajka stygną.

Danke Krel :-)

Edytka:

Martins, masz moje pełne poparcie. Który Basara? Shura, czy Rasetsu? Bo jeśli Shura, to dam Ci parę strategii i kilka niezłych akcji.
Obrazek
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Honmaru Sword Contest

Post autor: Martins »

eq2D pisze:Martins, masz moje pełne poparcie. Który Basara? Shura, czy Rasetsu? Bo jeśli Shura, to dam Ci parę strategii i kilka niezłych akcji.
Będzie mi bardzo miło skorzystać z porad specjalisty, jako że ostatnimi czasy grywałem raczej w piatą część serii.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”