Konsola N64 wersja z pokemonem

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
dominika27
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 10-12-2010, 20:53

Konsola N64 wersja z pokemonem

Post autor: dominika27 »

Witam wszystkich posiadam konsolę w idealnym stanie w orginalnym opakowaniu. Czyli: Konsola pokemon, pad pokemon, kable, instrukcje, gra super mario 64, orginalny karton. Gra niewiele używana, bardzo zabana.
Mało się orientuje, może ktoś mi powie ile to jest warte? I czy to jest jakaś lepsza wersja ? Może limitowana ?
Wystawiłam tą grę na aukcji. Tutaj jest link do niej, bo nie umiem tutaj dodawać zdjęć:

http://allegro.pl/nowa-konsola-n64-limi ... 63153.html
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Konsola N64 wersja z pokemonem

Post autor: Komandos »

Za ~150zł powinno pójść na allegro, więcej raczej nie.
dominika27
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 10-12-2010, 20:53

Re: Konsola N64 wersja z pokemonem

Post autor: dominika27 »

Opłaci mi się sprzedać ją za tę kwotę ? Na allegro wszyscy mają tylko te czarne, a ja mam inną. Jest jeden gościu co sprzedaje tę konsolę z szarym padem i bez kartonu za 150 zl, nikt na allegro nie ma takiego zestawu. Zastanawiam się czy to nie jakaś rzadsza werja, która w tym stanie może jest warta więcej ? Wiem, że facetom penie bardziej podobają się te czarne, ale może ta jest kolekcjonerska ? Oświećcie mnie...
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Konsola N64 wersja z pokemonem

Post autor: Komandos »

To jest specjalna edycja po prostu, warta raczej tyle samo co normalna konsola. Najlepiej poczekaj i zobacz jak licytacja się rozwinie, zawsze możesz zakończyć aukcję przed czasem i odwołać oferty jeśli kwota będzie za niska ;)
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Konsola N64 wersja z pokemonem

Post autor: Chris »

moze lepiej na ebayu wystaw,zebys mogla poszerzyc grono potencjalnych nabywcow;p
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”