Areny

Wszystko o szóstej części "Turnieju o tytuł Króla Żelaznej Pięści".

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stun
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 21-09-2006, 19:30

Areny

Post autor: Stun »

Witam zauważyłem że nie ma Takiego Temat więc Go Napisałem ....
Otóż Pytanie jest bardzo Proste ..Jak wam się podobają nowe Areny ??:)
Mnie szczerze podobają się praktycznie wszystkie..Największą pompę miałem z Areny na której jestem na polu z Owcami i mogę Je Kopać To Mnie bardzo rozczarowało Pozytywnie :)
A Co Do Ostatniej Areny To Najbardziej Mi się Podoba i pod względem finałowej walki z Azazzyle jak i Pod podkładem muzycznym :)
Podsumując Moje Pytanie Areny Walki , śą świetne nie mam Do nich żadnych zastrzeżeń :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Monika91
Student
Student
Posty: 32
Rejestracja: 04-06-2010, 14:03
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Areny

Post autor: Monika91 »

Mi również podobały się areny, jak i podkład muzyczny :) w szczególności ta jedna z owcami z pozytywną muzyczką - zamiast walczyć to się śmiałam xD
Bardzo spodobała mi się Krypta/Komnata Azazela i jego podkład muzyczny - bardzo klimatyczny :D

Tutaj nie mam żadnych zastrzeżeń :)
Lubię ziemniaki :3
Thelt
Beginner
Beginner
Posty: 12
Rejestracja: 12-09-2010, 22:12
Lokalizacja: Józefów

Re: Areny

Post autor: Thelt »

Przede wszystkim Komnata P. Aza ( dobra muzyka i wygląd)
Fajna też mapka co tam muzzyka jakaś gra: YEYEYEYEYEYEYEYE, nie wiem sam co to, jacyś poganie śpiewają.
Tera my jesteśmy tymi, przed którymi ostrzegali nas rodzice

By Thelt
Awatar użytkownika
keNzo
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 90
Rejestracja: 01-12-2009, 09:32
Lokalizacja: Spod monopolowego ;)
Kontakt:

Re: Areny

Post autor: keNzo »

mnie jesli chodzi o areny zastanawiaja 3 rzeczy...
1. Dlaczego na Manji Valley slady ze sniegu znikaja jak tylko wyjda za ekran...;/
2. Dlaczego na arenie z pomidorami stopy nie zatapiaja sie jakby chodzily po czyms
grzaskim...?
3. Na arenie z czołgiem jak sie uderzy przeciwnikiem o te niskie murki to chyba powinien
przez nie wyleciec...;/

Takie błedy jak na tego tekkena nie powinny miec miejsca...
Awatar użytkownika
EasY_PL
Elite player
Elite player
Posty: 145
Rejestracja: 29-04-2007, 10:16
Lokalizacja: sie wziąłem
Ogrywam: modzie na sukces
Kontakt:

Re: Areny

Post autor: EasY_PL »

keNzo wolałbyś żeby areny były zabudowane po 4 metry w góre? wg. mnie straciło by sens robienie jakichkolwiek aren do każdej bijatyki... w sumie wypadanie z aren a'la soul calibur było by ciekawym rozwiązaniem w tekkenie... wszystko skupiało by sie na movemencie... a już posadzenie juggla po którym postać leci pare metrów w dół było by dość widowiskowe... chociaż nawet wybitka + bound "w nieznane" też by było ciekawe... ja to chce w T7 xD (ttt2 odpada ze względu na silnik t6 którego połowa musiała by zostać przepisana)
piewien koleś pyta laske "dasz?"
a laska backdash
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Areny

Post autor: vho »

w sumie wypadanie z aren a'la soul calibur było by ciekawym rozwiązaniem w tekkenie... wszystko skupiało by sie na movemencie...
Wrong, wszystko skupiałoby się na wyborze postaci z najlepszym wall-carry. Baek, Nina, Lee, Bruce i tym podobne dziwadła. Movement akurat byłby ograniczony możliwością RO. Do systemu Tekkena (DŻAGLE) wypadanie z aren nijak nie pasuje, dodanie tego elementu popsułoby grę do reszty imo.
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 6 oraz Tekken 6 BR”