Tundra Cup - turniej Tekken 6 Online na Playstation 3

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Hobbith
Grand Master
Grand Master
Posty: 320
Rejestracja: 20-02-2010, 09:56
Lokalizacja: Epsom Londyn
Kontakt:

Re: Tundra Cup - turniej Tekken 6 Online na Playstation 3

Post autor: Hobbith »

Hobbith (Law) 5-0 Adi Rash (Alisa)

Fajnie się grało, zagramy jeszcze sparry, niestety teraz miałem mało czasu. Pozdo
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tundra Cup - turniej Tekken 6 Online na Playstation 3

Post autor: Tundra »

Tundra (Jack6) vs xOlekPLx (Xiaoyu, Lili) - 5:0

Dzieki za gre :)
Awatar użytkownika
Hobbith
Grand Master
Grand Master
Posty: 320
Rejestracja: 20-02-2010, 09:56
Lokalizacja: Epsom Londyn
Kontakt:

Re: Tundra Cup - turniej Tekken 6 Online na Playstation 3

Post autor: Hobbith »

Hobbith (Law) 5-3 (Heihachi) C2
MrVeron
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 17-03-2010, 20:06
Kontakt:

Re: Tundra Cup - turniej Tekken 6 Online na Playstation 3

Post autor: MrVeron »

MrVeron - miaranko 5-4

daj no ktory linka do potwierdzania i zglaszania wynikow, bo mnie zaraz pojebie - chyba musze sobie psa przewodnika kupic, bo nie widze tej opcji.
Awatar użytkownika
Hobbith
Grand Master
Grand Master
Posty: 320
Rejestracja: 20-02-2010, 09:56
Lokalizacja: Epsom Londyn
Kontakt:

Re: Tundra Cup - turniej Tekken 6 Online na Playstation 3

Post autor: Hobbith »

Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tundra Cup - turniej Tekken 6 Online na Playstation 3

Post autor: Tundra »

Bezel tez mial taki problem, ze ma potwierdzic walke, a nie ma tego. Cos chyba sie dzieje z honmaru.
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tundra Cup - turniej Tekken 6 Online na Playstation 3

Post autor: Tundra »

Tundra (Lars, Panda, Raven) 5:0 Kenzo (Kazuya, Hwoarang)

Trochę był lag, ale poradzilismy sobie :D
Awatar użytkownika
keNzo
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 90
Rejestracja: 01-12-2009, 09:32
Lokalizacja: Spod monopolowego ;)
Kontakt:

Re: Tundra Cup - turniej Tekken 6 Online na Playstation 3

Post autor: keNzo »

sromotne wciry :)
MrVeron
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 17-03-2010, 20:06
Kontakt:

Re: Tundra Cup - turniej Tekken 6 Online na Playstation 3

Post autor: MrVeron »

MrVeron - KOKOLINO_PL 5-1
Grizzly
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 93
Rejestracja: 04-04-2006, 22:14
Kontakt:

Re: Tundra Cup - turniej Tekken 6 Online na Playstation 3

Post autor: Grizzly »

Grizzly 5 : 0 Kisinto

Dobre polaczenie i przeciwnik, ktory musi sie jeszcze troche poobgrywac, ale gra fajnymi i nie prostymi postaciami ;]
Power
Kisinto
Beginner
Beginner
Posty: 22
Rejestracja: 21-03-2010, 14:25
Kontakt:

Re: Tundra Cup - turniej Tekken 6 Online na Playstation 3

Post autor: Kisinto »

Tak to było tragiczne... Dla mnie...:P Wyjatek to piąta walka gdzie udało mi się wygrać dwie rundy... (Srednio zabierałem około połowy paska ;) ) No cóż, czasami bywa i tak, ale moze kiedyś pójdzie mi lepiej ;)

Komandos 5 : 0 Kisinto

Szkoda gadać! Latałem po arenach i nie wiedziałem właściwie co się dzieje... Komandos zaliczył też jednego Perfecta, jeśli chodzi o mnie to wygrałem jedną walkę, ale to chyba przez wpadek jakości łacza...
Grizzly
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 93
Rejestracja: 04-04-2006, 22:14
Kontakt:

Re: Tundra Cup - turniej Tekken 6 Online na Playstation 3

Post autor: Grizzly »

Grizzly 3 : 5 Komandos

Co moge powiedziec... Suka Lili... Moja pieta achillesowa i wg mnie najwieksze nieporozumienie Tekkena. Do tego na patenty, ktore kazdy "gracz" nia stosuje. Niby przewidywalna, a gowno da sie na o wszystko czesto zrobic. ehhh, zdenerwowalem sie przez taki wybor, to jest juz szczyt pojscia na latwizne. Nastepnym razem jednak juz bede wiedzial kim grasz i emocje zostawie na boku, obiecuje zaciety rewanz ;]
Power
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tundra Cup - turniej Tekken 6 Online na Playstation 3

Post autor: Komandos »

Grizzly kangur to też nie jest mega skillowa postać ;) Lilką grałem dlatego bo ma dobry movement, a jak gram na postać której nie znam to jest podstawa.
A z tymi patentami to nie wiem o co Ci chodzi. Jeśli postać ma dobre oki i setupy to mam z tego nie korzystać bo inni też tego używają? Dziwne rozumowanie :]
Ważne, że połączenie było dobre, walki takie sobie ale to turniej więc trochę kapusty musi być :hyhy:
MrVeron
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 17-03-2010, 20:06
Kontakt:

Re: Tundra Cup - turniej Tekken 6 Online na Playstation 3

Post autor: MrVeron »

MrVeron - bezel000 5-4

esencja dobrej sesji;]
Grizzly
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 93
Rejestracja: 04-04-2006, 22:14
Kontakt:

Re: Tundra Cup - turniej Tekken 6 Online na Playstation 3

Post autor: Grizzly »

Komandos, jak kazdy Lili grales na 3+4 i podcinke. Tylko... Rozumiem, ze nie znasz Rogera, a ja Cie nim ostro lalem jak cos probowales poza "jej przekozacko skutecznym i bezpiecznym standardem" (niestety wiele osob grajac przeciwko mnie strasznie ogranicza swoj wachlarz zagran - taki urok mocnych postaci, ktorymi malo kto gra). Walki jednak nie powinny wygladac tak, ze czekasz tylko i albo podcinka albo (co najczesciej) mega bezpieczne i z kontynuacjami 3+4. No chyba ze wzorem cerko1 zwyciestwo przedewszystkim, nawet najbardziej zalosnymi sposobami. Z nim juz teraz nie mam oporow (po wymianie wielu zdan) by grac w jego stylu (i nie wygrwa), ale odrzuca mnie takie cos maksymalnie. Nawet nie probuj porownywac jej do Rogera... Atakuje na wiele roznych sposobow, a nie ma on niestety (?) uniwersalnego ciosu na kazda okazje.. Trzeba sie naglowkowac i powyginac palce, do wszystkiego musza byc idealne odleglosci. Nia wystarczy byc w zasiegu, czyli prawie zawsze. Do tego ma o wiele slabsze juggle, nie wspominajac juz o scianie. Wbrew pozorom jest to jedna z najtrudniejszych postaci do opanowania (na poziomie dobrego gracza, a nie kapuszczenia "baczkiem" itd.) jaka do tej pory gralem. Do tego trzeba caly czas miec frame date w glowie, by nie dostawac jakis glupich randomowych ciosow - majac takie narzedzia jakie on ma, az chce sie ciagnac customy do samej smierci przeciwnika i tak wlasnie na poczatku glownie dostawalem baty ;] Bardzo wazne natomiast jest reagowanie na to, jak przeciwnik reaguje na nasze ciosy (Lili jet noob friendly i nie ma u niej tego problemu, trzaskasz ot tak co masz). Nie przecze, mimo wszystko Roger jest tez najmocniejsza postacia ktora szlifowalem, ale daje wiele satysfakcji (i rezultaty nawet na najlepszych) dopiero wtedy jak wszystko robi sie z glowa. Nic juz na oczy nie widze, ale to musialo byc napisane ;] Dobranoc..
Power
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”