Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Zablokowany
KBB

Re: Tekken 6 Online Tournament 2 na PS3 z nagrodami!!

Post autor: KBB »

cerko1 pisze::zly: witam wszystkich i od razu do rzeczy....widze ze nawet tu moj ulubiony gracz online daje czadu na moj temat....juz odpowiadam na jego zarzuty....ow gracz twierdzi ze nie potrafie grac Asuka...hmmm...chcialby pewnie zebym gral tak zeby on zawsze ze mna wygrywal...niestety nieudaje mu sie prawie zawsze....malo tego...stosuje podstawowe rzeczy ta postacia poniewaz na niego wiecej mi nie trzeba...fakt nie umien nawet 10 hit combo i superanckich akcji..ale chyba efektywnosc a nie efektownosc jest tu wazna....taki mam styl i juz tego nie zmienie ,a jak sie panom przegranym nie podoba to juz ich problem...pewnych nawykow sie juz nie zmieni..zreszta jego wypowiedzi po kazdej takiej walce sa bardzo nie cenzuralne...wszyscy maja wine tylko nie on....nawet nie wie z iloma moimi znajomymi gral i przegral i tez nie zostawil na nich suchej nitki...oczywiscie ja tez przegrywam czesto sromotnie..ale nie robie z tego problemu...choc zdzarza sie ze nerwy puszczaja...walcze z kazdym i nikogo nie lekcewaze..oczywiscie sa duze lagi ale kazdy z nas o tym wie i dalej gra wiec poco potem te wypowiedzi,najwieksi krzykacze zawsze sa pokrzywdzeni....biedactwa...pozatym gdzie jest napisane ze nie mozna chwytac...w moim przypadku Asuka??...zlozcie wiec petycje do Namco ze cerko1 co druga akcje robi rzut...a moze nuczcie sie wyrywac.Ocyzwiscie ygadyam sie z tym ze 3-4 ludzi z top ten to lamusy,i nie potrafia grac,prawda jest tez jest taka ze ich ranga jest nie uczciwa....i oni nigdy ci nie pozwola wspiac sie wyzej niz oni...smutne to ale prawdzwe.....narazie tyle....dziekuje!
Haha, nieźle się ubawiłem. Długo pisałeś tę powieść? Mam wstawić moje replaye, w których miażdżyłem cię jak ostatniego lamusa i nawet ci rzuty nie pomagały? Ty nawet replay'a wrzucić nie potrafisz, więc o czym my tu mówimy. Popieram przedmówcę, bo osoby niepotrafiące najprostszych juggli i ściany w turnieju za wiele nie zdziałają.

BTW.
Widzę, że nie potrafisz odpowiadać w temacie, w którym była o tobie mowa, toteż jeszcze raz zamieszczam ten piękny link .
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”