Mortal Kombat Mythologies Cup

Dział poświęcony rozgrywkom online we wszystkie odsłony Smoczej Serii, poczynając od klasyki 2D, m.in. Mortal Kombat II i Ultimate Mortal Kombat 3, a na Mortal Kombat na PlayStation 3 i Xbox 360 kończąc.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ

Czy jesteście za zbanowaniem bossów w turnieju MKT?

tak
36
84%
nie
7
16%
 
Liczba głosów: 43

Awatar użytkownika
Logan_
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 30-12-2010, 10:12

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Logan_ »

Cześć,
Zgłosili się do mnie już Vert oraz Anthrox - tak jak im napisałem - od niedzieli wieczór mogę toczyć boje (weekend spędzam na uczelni bez dostępu do kompa). Jakby co - pisać na moje GG bez znaczenia czy jestem dostępny czy nie (przeważnie i tak jestem na niewidocznym)

Pozdrawiam
"Nie ma już żadnych ograniczeń, jeśli w ogóle kiedykolwiek istniały. (...) Jestem niespójną istotą ludzką, jestem niedokończonym szkicem, jestem aberracją. Nie muszę wam tego mówić. To wyznanie nic nie znaczy..."
Anthrox
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 74
Rejestracja: 27-09-2007, 21:49
Ogrywam: MK2
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Anthrox »

Vert pisze:Pierwsza walka rozegrana. Anthrox został zjedzony na kolacje:D
Vert (5) - Anthrox aka Mr. Amiga (0).
Oh! Ta kolacja jeszcze stanie Ci w gardle :D
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Adept »

KRELIAN pisze:Przy okazji zapisów na turniej MKIII mam jeszcze jedno pytanie: jak wygląda sprawa z balansem w tej części? Czy są jakieś wyraźnie przegięte postaci w tej części, którymi nie powinniście grać? Proszę o opinie, w razie takowych utworzę nową ankietę.
W Mortal Kombat III wszystkie postacie powinny być dostępne. To nie MK Trilogy. Jak ktoś gra Human Smoke czy Kabalem to trudno, tak gra została zaprojektowana. Nikt nie broni nam również grać tymi postaciami. Ban tylko i wyłącznie dla Bossów dla MK Trilogy. Banowanie standardowych postaci tylko dlatego, że niektóre są lepsze, a niektóre gorsze jest bez sensu i wypacza idee turnieju. Dlatego KRELIAN spokojnie do MK Trilogy można rozgrywać normalne turnieje bez jakiegokolwiek banowania. A i na Kabala i Smoke`a są sposoby :)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Dumian »

Komandos 0 : 5 Dumian
Adept 5 : 1 Dumian

Postacie dodane w systemie. Pierwsza walka na rozgrzewkę poszła całkiem nieźle, choć nie tak łatwo jak sugeruje wynik. W walce z Adeptem zaczęło się solidnie, 1 wins i do przodu, ale kolejne walki sprowadziły mnie już na ziemię:). Dzięki i powodzenia dalej.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Komandos »

Heh No lanie dostałem niezłe. Nie gram za bardzo w tą grę ale domyślam się, że Scorpion nie należy do najmocniejszych postaci. No cóż, będzie trzeba jakąś kape obczaić :P
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Adept »

Komandos pisze:Heh No lanie dostałem niezłe. Nie gram za bardzo w tą grę ale domyślam się, że Scorpion nie należy do najmocniejszych postaci. No cóż, będzie trzeba jakąś kape obczaić :P
Scorpion należy do jednych z najsilniejszych postaci jeżeli umie się nim grać. Należy wspomnieć 29 października 1995 roku, kiedy odbył się I Ogólnopolski Turniej Mortal Kombat II w Warszawie, zwyciężył Adam Wojtunik, który grał tylko i wyłącznie Scorpionem. Przypominam, że na turnieju tym było setki graczy Mortal Kombat II, więc Scorpion jest nie w kaszę dmuchał :) Jednak rozwój Kaillery i emulatora arcade sprawił, że praktycznie każdą postacią można wygrywać, wystarczy tylko ją wymasterować.

Obrazek
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: WolfBogard »

Komandos - no to Cie Adept zagiol konkretnie :D lepiej przyznac sie z jajem, ze jest sie cienkiem a nie zwalac wine na Bogu winna postac...

Takie myslenie czesto bierze sie z nie odpowiedniego podejscia do tematu "Tier List"
Tak jak Adept napisal - kazda postacia mozna wygrywac, tylko trzeba ja wymasterowac!

Panowie - dzis jestem dostepny do godziny 13:00 jesli ktos chce ze mna grac. Pozniej niestety dopiero od 19tego stycznia bede dpstepny pod padem.

Vert, mam nadzieje, ze ta raza spotkamy sie w finale...lookin' forward to it!
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Action »

Powiedziałbym, że popularność Scorpa bierze się z jego designu aniżeli jego rzeczywistego dopakowania wiec raczej nikt nikogo nie zagiął. ;-)
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: WolfBogard »

Action pisze:Powiedziałbym, że popularność Scorpa bierze się z jego designu aniżeli jego rzeczywistego dopakowania wiec raczej nikt nikogo nie zagiął. ;-)
To wcale nie zmienia faktu, ze cienki jest zawodnik a nie postac...
Obrazek
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Action »

Tylko w przypadku dobrego balansu i matchupa.
Awatar użytkownika
psycho4rent
Grand Master
Grand Master
Posty: 318
Rejestracja: 06-10-2008, 07:26
Lokalizacja: Z nienacka.
Ogrywam: UMK3

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: psycho4rent »

W mk3 nie widzę większych odstępstw w stosunku do wszystkich postaci, także nie wiem czy było by słusznym banować jakąkolwiek postać...
Adept pisze:A i na Kabala i Smoke`a są sposoby
Exactly!

BTW. Ja sie juz zapisałem... ;]
[center]Obrazek

Mame Tutorial | Umk3 combo faq
Kto gra w umk3 na p2p?[/center]
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Martins »

H! Vltg3, jako, że uważam Cię za specjalistę (jeśli na wyrost to sorry :P ) od MK3/UMK3 mam pytanko właśnie w kwestii tych dwóch gier. Czy faktycznie postacie, które występują w MK3 i jednocześnie w UMK3 znacząco sie od siebie różnią (chodzi oczywiście o gameplay) w tych grach? Jeśli na pytanko odpowie jakiś inny specjalista - też się nie obrażę :)
Ostatnio zmieniony 03-02-2011, 12:09 przez Martins, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Doink
Elite player
Elite player
Posty: 152
Rejestracja: 25-12-2010, 13:12
Ogrywam: Mortal Kombat 1,2,3 UMK3 Fatal Fury

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Doink »

Doink(5)-Hideo(0)

Doink(Kitana,Liu Kang,Sub-Zero) - Hideo(Sub-Zero,Mileena,Scorpion)

Super warunki połączeniowe.Hideo dawno nie grał i stąd ten wynik.
Obrazek
hideo
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 09-01-2011, 22:07

Doink(5)-hideo(0)

Post autor: hideo »

potwierdzam, 5:0 wygrał Doink, gram w turnieju bez treningów tylko 4fun by po 15 latach przypomnieć sobie stare dobre czasy :)
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Adept »

Action pisze:Powiedziałbym, że popularność Scorpa bierze się z jego designu aniżeli jego rzeczywistego dopakowania wiec raczej nikt nikogo nie zagiął. ;-)
Oczywiście. Tak jak i Sub-Zero. Jednak napisaliśmy, że postać Scorpiona jest bardzo dobra i spokojnie można nią wygrać, tak jak i innymi postaciami jak się umie grać, a nie że jest dopakowana :) Gdyż Lyoto Machida uznał, że Scorpion jest słabą postacią. A w Mortal Kombat II nie ma słabych postaci.

A że Scorpion jest ikoną to wiadomo od dawna. Sam mam jego plakat nad biurkiem:

http://img526.imageshack.us/img526/5194/sl275357.jpg
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mortal Kombat - Test Your Might!”