Mortal Kombat Mythologies Cup

Dział poświęcony rozgrywkom online we wszystkie odsłony Smoczej Serii, poczynając od klasyki 2D, m.in. Mortal Kombat II i Ultimate Mortal Kombat 3, a na Mortal Kombat na PlayStation 3 i Xbox 360 kończąc.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ

Czy jesteście za zbanowaniem bossów w turnieju MKT?

tak
36
84%
nie
7
16%
 
Liczba głosów: 43

Awatar użytkownika
hauwa
Elite player
Elite player
Posty: 105
Rejestracja: 23-12-2010, 14:01
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: hauwa »

hauwa 5 : 1 Logan_ . Graliśmy na mame 0.64, hamahi, P2P. Dobre połączenie.
Awatar użytkownika
wf6608
Support
Posty: 287
Rejestracja: 13-06-2009, 20:36

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: wf6608 »

Google Chrome 8.0.552.237, chciałem dodać swoje punkty (z 5:0 na 5:4). Treść błędu postaram się spisać przy moim następnym pojedynku.
Awatar użytkownika
Logan_
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 30-12-2010, 10:12

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Logan_ »

Kolejna porażka dzisiaj, Anthrox pokonał mnie 5:2. Ogólnie mimo początkowych problemów z połączeniem grało się ok.

Replay:

http://www.speedyshare.com/files/263177 ... evL31.krec
"Nie ma już żadnych ograniczeń, jeśli w ogóle kiedykolwiek istniały. (...) Jestem niespójną istotą ludzką, jestem niedokończonym szkicem, jestem aberracją. Nie muszę wam tego mówić. To wyznanie nic nie znaczy..."
Anthrox
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 74
Rejestracja: 27-09-2007, 21:49
Ogrywam: MK2
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Anthrox »

O, boże - nikt mnie nie namówi już na 0.64 - kompletna dezinformacja bo nie widziałem chata. Możliwe, że gdybym miał dobrze skonfigurowany ini (ręcznie) to byłaby inna rozmowa.

Gratuluję 2 wygranych - samo połączenie bez zarzutu :]

SubZero - informacja o błędzie wysłana na GG
findpalyer() ;)
Lesio
Student
Student
Posty: 53
Rejestracja: 10-11-2009, 19:48
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Lesio »

Witam i bardzo proszę o cierpliwość ponieważ komputer mi się spalił i jutro będę miał nowy więc zagramy pozdrawiam i sorki LESIU
Awatar użytkownika
hauwa
Elite player
Elite player
Posty: 105
Rejestracja: 23-12-2010, 14:01
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: hauwa »

hauwa 0:5 Anthrox Dobre połączenie przez P2P, hamachi, mame 0,67.

Próbowałem połączyć się z Dobrym ale niestety po kilkudziesięciu próbach nie udało się. Dobremu nie chce nawet teraz gra odpalić.
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: TeeVar »

TeeVar (Cage, Milena) vs Dracon77 (Milena, Scorpion) 0-5

Polaczenie bardzo zle, slajdy na maxa. P2P jak i przez serwer. Ostatecznie zagrane na serwerze.
O, boże - nikt mnie nie namówi już na 0.64 - kompletna dezinformacja bo nie widziałem chata. Możliwe, że gdybym miał dobrze skonfigurowany ini (ręcznie) to byłaby inna rozmowa.
Podswietlanie chata ustawia sie chyba home albo end.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: TeeVar »

SubZero pisze:Dziwna sprawa, u mnie działa jak powinno.
wf6608, Anthrox jak możecie podajcie więcej informacji - jakiej przeglądarki używacie, które informacje próbowaliście edytować, najlepiej by było gdybyście podali jaki błąd wam wywaliło.
Proba edycji i dadanie wpisu w komentarzach. Opera 11 buil 1156

Fatal error: Call to a member function findPlayer() on a non-object in /home/honmaru/www/turnieje/tresult.php on line 145
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: KRELIAN »

Adept pisze:
KRELIAN pisze:Przy okazji zapisów na turniej MKIII mam jeszcze jedno pytanie: jak wygląda sprawa z balansem w tej części? Czy są jakieś wyraźnie przegięte postaci w tej części, którymi nie powinniście grać? Proszę o opinie, w razie takowych utworzę nową ankietę.
W Mortal Kombat III wszystkie postacie powinny być dostępne. To nie MK Trilogy. Jak ktoś gra Human Smoke czy Kabalem to trudno, tak gra została zaprojektowana. Nikt nie broni nam również grać tymi postaciami. Ban tylko i wyłącznie dla Bossów dla MK Trilogy. Banowanie standardowych postaci tylko dlatego, że niektóre są lepsze, a niektóre gorsze jest bez sensu i wypacza idee turnieju. Dlatego KRELIAN spokojnie do MK Trilogy można rozgrywać normalne turnieje bez jakiegokolwiek banowania. A i na Kabala i Smoke`a są sposoby :)
Dzięki za treściwą odpowiedź. W świetle powyższych argumentów plus zdania Wolfa z którym także poruszyłem problem oraz braku głosów za banami, w MKIII nie będzie żadnych banów - te pojawią się przy okazji MKT.

Vert: co do wersji gier MKT i MKIV to jeszcze nie podałem dokładnej (zrobię to niebawem), jednak wersje MK na PSX'a nie różnią się poza regionem Pal/Ntsc, a ePSXe akurat omija ten problem, gdyż można ustalić fps limit 60. W każdym razie będzie to najprawdopodobniej wersja NTSC. No chyba, że pojawiły się jakieś alternatywne wersje (na wzór automatowych) o których nie wiem, w takim razie proszę o info to wybierzemy najbardziej zbalansowaną.

GR B

(Scorpion, Kitana, Shang Tsung) Krelian 5:0 Subaru (Sub-Zero)

(Scorpion, Kitana) Krelian 5:2 Dracon77 (Scorpion, Mileena)

Dzięki za grę i powodzenia dalej.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: SubZero »

Ok, błąd zlokalizowany i naprawiony, jak tylko prezes się pojawi to wrzuci aktualizację.
Wszystkim czynnym testerom dziękuję za pomoc :)
Vert
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 30-01-2007, 16:49

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Vert »

A no właśnie zależało mi, abyście podali wersje MKT na psx, bo jest kilka i różnią się znacznie. Jeśli podacie np. jedną z wcześniejszych, to każda walka będzie się kończyła infinite (przynajmniej z mojej strony ) i niestety będzie trzeba uwzględnić bany (np. rain, noob saibot), chyba, że wam to nie przeszkadza:P
Awatar użytkownika
Dracon77
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 12-01-2011, 00:02

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Dracon77 »

Vert pisze:A no właśnie zależało mi, abyście podali wersje MKT na psx, bo jest kilka i różnią się znacznie. Jeśli podacie np. jedną z wcześniejszych, to każda walka będzie się kończyła infinite (przynajmniej z mojej strony ) i niestety będzie trzeba uwzględnić bany (np. rain, noob saibot), chyba, że wam to nie przeszkadza:P
No raczej również jestem za zbanowaniem co niektórych postaci.Do końca nie wiem ile jest wersji MKT.Lecz robienie infinity noobem jak i rainem jest bardzo proste oraz chamskie :D
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Adept »

Myślę, że Vertowi chodziło o wcześniejsze wersje. Jeżeli w późniejszych wersjach nie występuje ten problem, to nie widzę przeszkód by Vert polecił nam najbardziej optymalną wersję w którą się zagra.
Awatar użytkownika
psycho4rent
Grand Master
Grand Master
Posty: 318
Rejestracja: 06-10-2008, 07:26
Lokalizacja: Z nienacka.
Ogrywam: UMK3

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: psycho4rent »

Dracon77 pisze:Lecz robienie infinity noobem jak i rainem jest bardzo proste oraz chamskie
A co to ma do rzeczy? Parafrazując K. Górskiego: Walczy się tak jak przeciwnik pozwala.

Jeżeli kolesie z Midway dali postaciom takie a nie inne umiejętności to trzeba to uszanowac i walczyc takimi jakie są. Mi się wydaje ze bany powinny byc tylko na bossów.
[center]Obrazek

Mame Tutorial | Umk3 combo faq
Kto gra w umk3 na p2p?[/center]
Vert
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 30-01-2007, 16:49

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Vert »

Vert (5) - Logan (0)

Co do MKT - najnowsza (greatest hits edition). Poza tym, to nie znam się na MKT, grałem w to zaledwie kilka razy. Szczerze mówiąc, to nikt w to nie gra, bo ta część jest totalną porażką i została zrobiona chyba tylko po to, żeby zagrać sobie Goro;)

Pozdro
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mortal Kombat - Test Your Might!”