SNK - News & Infos

SNK to kawał historii w świecie 2D. Takie tytuły jak Garou: MotW, The King of Fighters, czy też Last Blade pozostaną w sercach graczy na wieki. Porozmawiajmy zatem o królach 2D, którymi Shin Nihon Kikaku niewątpliwie są!

Moderatorzy: ModTeam, 2DModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: SNK - News & Infos

Post autor: gascan »

XIII mogliby jeszcze wydać na konsolę, a tak to może i lepiej, że zostawią tę serię w spokoju.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: SNK - News & Infos

Post autor: Aserot »

Czy ja wiem w końcu doczekaliśmy się odświeżenia postaci pod wyższe rozdziałki a tu taki zonk mam nadzieje że SNK nie zostawi tak fanów na lodzie.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Kelo
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 73
Rejestracja: 22-12-2009, 16:50

Re: SNK - News & Infos

Post autor: Kelo »

No cóż, niezbyt udane KOF XII i Samurai Shodown Sen chyba pogrążyły SNK. Szkoda.
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: SNK - News & Infos

Post autor: eq2D »

Nic się nie stało. Na DreamCancel możecie poczytać wypowiedź jakiejś szychy z SNKP, że nadal będą wypuszczać gdy w 2011 i następnych latach.

Najbardziej rozbawimy mnie te wszystkie dywagacje na temat tego, że Crapcom miałby wykupić licencje na KoF'y. Co za bzdura, każdy fan(boy) SNK, wie że właśnie takie rozwiązanie było by znacznie gorsze, a niżeli koniec serii KoF. PSYCHO BALL!
Obrazek
Awatar użytkownika
Kelo
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 73
Rejestracja: 22-12-2009, 16:50

Re: SNK - News & Infos

Post autor: Kelo »

Na obecną chwilę nie ma żadnego info o porcie KOF XIII na konsole. Co jest dość niepokojące zważywszy na to iż gra wyszła na automaty pól roku temu. Poza tym nigdzie nie słyszałem o zapowiedzi jakiejkolwiek nowej gry z SNK.
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: SNK - News & Infos

Post autor: eq2D »

SNKP koncentruje się na czym z czego ma właściwą kasę - automaty pachinko, więc nie dziwota, że nic nie słychać z ich obozu. Patrząc poprzez pryzmat ostatnich porażek (głownie finansowych), to nic nadzwyczajnego, że szefostwo SNKP zanim wyda kolejny port / grę to dwa razy się zastanowi, choć cholera wie. Na NESICA xLive wychodzą finalne wersje '98 i 2k2, a o wersjach domowych nic nie wiadomo. Pewnie jakieś zmiany w SNKP zajdą, to zapewne jest nieuniknione, ale mnie tylko ciekawi gdzie jest pan Eikichi Kawasaki?
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: SNK - News & Infos

Post autor: Dumian »

Wcześniejsze plotki zostały zdementowane, także fani SNK mogą spać spokojnie (info).
Przedstawiciel SNK Playmore pisze:In response to Internet rumors from earlier this week, SNK is planning to release a full slate of games in 2011 and expects to continue publishing games worldwide for many years to come.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: SNK - News & Infos

Post autor: gascan »

Kof12- LOL
KOF sky stage LOL
Samurai shodown Sen - xd
Kof 13 - kof średni ale netplay bedzie miał beznadziejny

Szkoda. Ich ostatnie gry to dno mogliby jednak dać sobie spokój i zająć się pachinko.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: SNK - News & Infos

Post autor: eq2D »

Gascan, nie pisz już takich fascynujących postów.

KoF XIII jest bardzo dobrze przyjęty w Japonii i Korei, więc nie ma co zarzucać, że gra średnia. Oczywiście dochodzą informację o nie za ciekawym balansie (K'), ale na dobrą sprawę każda gra może pochwalić się tego typu niedoróbkami. Ja trzymam kciuki za SNKP, niech staną na nogi, bo nie chce mieć powtórki z przed dziesięciu lat.
Obrazek
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: SNK - News & Infos

Post autor: gascan »

Powtórka to nie najgorszy scenariusz - najgorsze byłoby wykupienie marki King Of Fighters przez Capcom. W dzisiejszych czasach takie akcje są bardzo prawdopodobne.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Kelo
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 73
Rejestracja: 22-12-2009, 16:50

Re: SNK - News & Infos

Post autor: Kelo »

Bardzo dobra wiadomość :) . Z dużą niecierpliwością czekam na port KOF'a XIII.
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: SNK - News & Infos

Post autor: Martins »

Dla mnie seria KOF to od zawsze była zagadka. Zlepek postaci z innych gier (przyznaję, że sam system przyzwoity) dla wielu jest najbardziej kultową serią ever. To chyba największy przykład miłości z sentymentu wśród fanów bitek. Co do oświadczenia ze strony SNK, to mimo tego co napisałem wyżej, nie podskoczę z radości. Są jeszcze uwielbiane przeze mnie serie Fatal Fury oraz Samurai Shodown, których śmierć napewno by mnie zasmuciła chlip, chlip (Chociaż FF to się skończył jakiś czas temu).
Ostatnio zmieniony 26-01-2011, 23:16 przez Martins, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: SNK - News & Infos

Post autor: eq2D »

Martins pisze:Fatal Fury oraz Samurai Showdown, których śmierć napewno by mnie zasmuciła
Nawet tak nie mów, heh. Nie po to wydziarałem sobie SNK na nodze, żeby po latach ze smutkiem wspominać zamierzchłe czasy, patrząc na stare logo SNK które dumnie prezentuje się na łydce (choć trza dokończyć tatuaż). Produkty SNK zawsze powodowały uśmiech na mojej mordzie, ha, nawet fabuła FF3 była przemiła. Od zarania dziejów (samsho1) SNK dostarczało mi zabawy na najlepszym poziomie, więc z mojego punktu widzenia, no zwyczajnie by szkoda było gdyby się stracili.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kelo
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 73
Rejestracja: 22-12-2009, 16:50

Re: SNK - News & Infos

Post autor: Kelo »

Ja kocham bijatyki 2D, a na chwile obecną SNK razem z ARC System (akurat których gierki do mnie nie przemawiają) to dwa ostatnie bastiony old schoolowych bijatyk 2D.
Tak więc nawet nie chcę myśleć o tym że SNK może zaprzestać produkcji kontynuacji starych serii.
BTW panowie z SNK faktycznie mogli by reaktywować FF, już ponad 10 lat czekamy na kontynuację.
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: SNK - News & Infos

Post autor: K' »

Może nie w temacie, ale fanom SNK to się na pewno spodoba:

SNK Tribute
ODPOWIEDZ

Wróć do „SNK”