Electronic Games Party - Kłomnice 22-23.01.2011

Dział poświęcony wszelkiego typu imprezom growym takim jak turnieje, zloty itp.

Moderatorzy: K', ModTeam

Awatar użytkownika
ZeliwnaPiesc
Student
Student
Posty: 41
Rejestracja: 22-10-2010, 18:20
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Re: Electronic Games Party - Kłomnice 22-23.01.2011

Post autor: ZeliwnaPiesc »

PS3 mi sie zepsulo :( YLOD a nie mam wolnej kasy na naprawe wiec postanowilem ze sie przejade :) Ogolnie bylo bardzo fajnie gdyby nie fakt ze na monitorach do ktorych byly podpiete konsole byly odczuwalne lagi. Takze na poczatku mialem drobne problemy zeby sie przyzwyczaic a i potem zdarzalo sie ze nie siadalo to co mialo siasc. No i dodatkowo monitory mimo ustawien glosnosci na 100% milczaly jak zaklete (organizatorzy EGP twierdzili ze to wina ogolnej wrzawy i halasu na sali gimnastycznej byla ta przyczyna) ja tam osobiscie nic kapletnie nie slyszalem. Ale za to ludzie byli bardzo fajni :) fair play 100% i zadnego hamstwa i glupich komentarzy :)
Pozdrowienia dla Kreliana, Yamady i wszystkich uczestnikow :)
Girl scores 128 baskets in 1 minute on basketball arcade game without a single miss :)

https://www.youtube.com/watch?v=_9kCF3i ... r_embedded
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Electronic Games Party - Kłomnice 22-23.01.2011

Post autor: KRELIAN »

Imprezka wypadła młodzieżowo. Pomimo godzinnej obsuwy związanej z brakiem prądu na terenie sali, zdążyliśmy rozegrać wszystko w czasie (który i tak został skrócony do 16). Spotkało się kilku starych znajomych, poznało kilku nowych, powygłupialiśmy się przed kamerą udając poważnych prezenterów i komentując finały (niedługo powinienem dostać materiał). Ogólnie organizacja turnieju offline to kolejne fajne doświadczenie (dzięki za pomoc przy grupach idzie w kierunku Yamady, Gona i Zeliwnego) i na pewno nie ostatnie. Fajnie też, że organizatorzy EGP dali nam wolną rękę w prowadzeniu turnieju.

Pozdro dla wszystkich uczestników, a w szczególności dla Żeliwnego, Gona, Kurka i Yamady. Do następnego!
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Electronic Games Party - Kłomnice 22-23.01.2011

Post autor: Yamada »

Btw to ciekawe czy ktoś nagral proby obudzenia tego snorlaxa blokujacego dostep do konsol turniejowych;p.
Obrazek
KBB

Re: Electronic Games Party - Kłomnice 22-23.01.2011

Post autor: KBB »

Yamada pisze:Btw to ciekawe czy ktoś nagral proby obudzenia tego snorlaxa blokujacego dostep do konsol turniejowych;p.
Chyba ktoś zdjęcia temu robił. ;)
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Electronic Games Party - Kłomnice 22-23.01.2011

Post autor: Action »

ZeliwnaPiesc pisze:No i dodatkowo monitory mimo ustawien glosnosci na 100% milczaly jak zaklete (organizatorzy EGP twierdzili ze to wina ogolnej wrzawy i halasu na sali gimnastycznej byla ta przyczyna)
Bo to właśnie były monitory a nie tv - nie miały głośników. :D

Po obadaniu zdjęć i filmików widzę, że warunki i organizacja raczej nie zawiodły. Szkoda, że turniej pokrył się z Łodzią bo z tego co zauważyłem to jedynie frekwencja mogłaby byc lepsza.

P.S. Krel i Yamada to dwie najbardziej niefotogeniczne osoby jakie widziałem. :D
P.S.2 Gdzie ten zapowiadany tur w vf5?
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Electronic Games Party - Kłomnice 22-23.01.2011

Post autor: vho »

Krel, Aramis - orientujecie się jakie konkretnie to były monitory? ASUS na pewno, ale konkretnie model?
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Electronic Games Party - Kłomnice 22-23.01.2011

Post autor: KRELIAN »

Action pisze:Bo to właśnie były monitory a nie tv - nie miały głośników. :D
To były Asusy z wbudowanymi głośnikami (modelu nie sprawdzałem).
Action pisze:Po obadaniu zdjęć i filmików widzę, że warunki i organizacja raczej nie zawiodły. Szkoda, że turniej pokrył się z Łodzią bo z tego co zauważyłem to jedynie frekwencja mogłaby byc lepsza.
Biorąc pod uwagę, że jednocześnie trwał turniej w Łodzi i nie było osób ze sceny, to właśnie frekwencja w postaci 31 osób była naprawdę dobra zwłaszcza, że przed turniejem mocno cisnąłem z promocją gdzie się da, bo wiedziałem, że sceny zabraknie. Gdyby nie Łódź to kto wie czy nie organizowalibyśmy największy turniej od czasów hmmm... będzie lepiej w przyszłości.
Action pisze:P.S. Krel i Yamada to dwie najbardziej niefotogeniczne osoby jakie widziałem. :D
Nie żeby mnie to jakoś specjalnie uderzyło (wręcz przeciwnie - rozbawiło), ale skoro tak twierdzisz to na pewno musisz obracać się po salonach w towarzystwie światowej elity fotomodeli (ja nie miałem już czasu na makijaż i cieniowanie rzęs ;/). W każdym razie rozumiem, że jakiś punkt zaczepienia należało znaleźć ;].
Action pisze:P.S.2 Gdzie ten zapowiadany tur w vf5?
Nigdzie bo nikt go oficjalnie nie zapowiadał. Nieoficjalnie poza TK6 niektórzy woleli boks na Wii przy stanowiskach obok.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Electronic Games Party - Kłomnice 22-23.01.2011

Post autor: Yamada »

vho - tego ci nie powiem, bo nie mam pojęcia. Nikt się nie skarżył na lagi - nie wiem, może to wina tego że przeciwnicy Żeliwnego grali na przejsciówkach czy coś. Naprawdę nie wiem.


Ja doskonale zdaje sobie sprawe ze swojej niefotogeniczności;]. Ale spoko, następnym razem użyjemy mozaiki albo wkleją ryj jakiegoś dikaprio co by dzieci mogły spać spokojnie;].
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Electronic Games Party - Kłomnice 22-23.01.2011

Post autor: KRELIAN »

Mam już cały materiał od ekipy z gieromaniaka. Jutro skrobnę relacje i wrzucę stuff na stronę.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Electronic Games Party - Kłomnice 22-23.01.2011

Post autor: Action »

vho pisze:ASUS na pewno, ale konkretnie model?
http://www.x-kom.pl/p/39410-monitor-lcd ... zarny.html ?

Rzeczywiście wg opisu ma głośniki, chociaż nie wiem gdzie je wepchnęli. :D
KRELIAN pisze:Biorąc pod uwagę, że jednocześnie trwał turniej w Łodzi i nie było osób ze sceny, to właśnie frekwencja w postaci 31 osób była naprawdę dobra zwłaszcza, że przed turniejem mocno cisnąłem z promocją gdzie się da, bo wiedziałem, że sceny zabraknie. Gdyby nie Łódź to kto wie czy nie organizowalibyśmy największy turniej od czasów hmmm... będzie lepiej w przyszłości.
No właśnie o to mi chodziło. Co więcej, wydaje mi się, że prestiżem wymietliście. Pozostaje czekać na kolejna edycje, byle znów nie było zonka z terminem. :)
KRELIAN pisze:Nie żeby mnie to jakoś specjalnie uderzyło (wręcz przeciwnie - rozbawiło), ale skoro tak twierdzisz to na pewno musisz obracać się po salonach w towarzystwie światowej elity fotomodeli (ja nie miałem już czasu na makijaż i cieniowanie rzęs ;/). W każdym razie rozumiem, że jakiś punkt zaczepienia należało znaleźć ;].
Bez spiny szwagr. W każdym razie żaden makijaż by nie pomógł, gdy na każdym zdjęciu wychodzisz inaczej i na każdym źle. Albo się jest fotogenicznym, albo się nie jest. :D
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Electronic Games Party - Kłomnice 22-23.01.2011

Post autor: KRELIAN »

Action pisze:Bez spiny szwagr. W każdym razie żaden makijaż by nie pomógł, gdy na każdym zdjęciu wychodzisz inaczej i na każdym źle. Albo się jest fotogenicznym, albo się nie jest. :D
Daj spokój, nie mógłbym się przecież spinać o coś czego nie traktuję nawet ćwierć serio ;]. Skoro dla Ciebie wychodzę tak źle to będziesz musiał się niestety przyzwyczaić bo będzie tego więcej - już ja się o to postaram ;].
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
HiKrush
Master
Master
Posty: 267
Rejestracja: 01-11-2010, 16:37
Lokalizacja: Electricity
Ogrywam: Tekken
Kontakt:

Re: Electronic Games Party - Kłomnice 22-23.01.2011

Post autor: HiKrush »

Ej, a za rok też będzie turniej i za rok też będą te hostessy, a konkretnie ta chudsza, w kolorowych pantofelkach? Próbowałem od niej wysępić numer, ale nie dała, co mnie wcale nie dziwi, bo wyglądałem jak brat cioteczny Nosferatu z 1922, ale jak będzie za rok, to się odpiedrolę jak Brad Pitt i będzie moja :P

PS.Na tym turnieju chyba wszyscy mieli problemy z fotogenicznością :D
Bagiety już jado
KBB

Re: Electronic Games Party - Kłomnice 22-23.01.2011

Post autor: KBB »

HiKrush, zły powód podałeś. Pewnie po prostu Papryk wcześniej do niej zarwał. ;)
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Electronic Games Party - Kłomnice 22-23.01.2011

Post autor: Yamada »

Jak byś skupiał tyle uwagi na grze co na dziewoi to byś może stanął na podium;].
Obrazek
KBB

Re: Electronic Games Party - Kłomnice 22-23.01.2011

Post autor: KBB »

Yamada pisze:Jak byś skupiał tyle uwagi na grze co na dziewoi to byś może stanął na podium;].
@Yamada
To lepiej pochwal się jak Ci tam poszły freeplaye potem. :D

A tak nota bene bardzo dobrze to wyglądało organizacyjnie, bardzo dziękuję za sprawne przeprowadzenie turnieju z możliwością pogrania sobie w przerwach. Organizujcie więcej imprez!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turnieje, Zloty, Konwenty”