Mortal Kombat Mythologies Cup

Dział poświęcony rozgrywkom online we wszystkie odsłony Smoczej Serii, poczynając od klasyki 2D, m.in. Mortal Kombat II i Ultimate Mortal Kombat 3, a na Mortal Kombat na PlayStation 3 i Xbox 360 kończąc.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ

Czy jesteście za zbanowaniem bossów w turnieju MKT?

tak
36
84%
nie
7
16%
 
Liczba głosów: 43

Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: WolfBogard »

No jasne, to zajebista sprawa, ze po uplywie paru lat na tym forum udalo nam sie zegrac garstke chlopa ktora dalej gra i ma banana na ryju podczas gry. Z tego co mowil kolega Adept to na Oficialnym forum MK PL turnieje nie toczyly sie zbyt dobrze.
Tak, ze bardzo mi sie to wszystko spodobalo i napewno nie tylko mnie. A co wiecej zmobilizowalo to ludzi do dalszej gry i partcypacji. Mam nadzieje, ze jeszcze dlugo bedziemy grac w MK i nawet jak nadejdzie MK9 to dalej bedziemy ciorac jakies spary!
Obrazek
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Adept »

Vert pisze:Bogard nie przesadzaj, nie jestem taki dobry;] Kiedyś byłem, fakt, ale to było gdy grałem regularnie.
Na chwilę obecną jestem raczej średni.
Teraz Ty nie przesadzaj, bo w takim razie my wszyscy jesteśmy słabi skoro Ty jesteś średni. Mówmy rzeczy po imieniu, jesteś świetny, a ci co wyszli z grupy są dobrzy. Jest rok 2011, 18 lat po premierze Mortal Kombat II, oceniamy więc stan jaki jest na dzień dzisiejszy. Czasu nie cofniemy, trzeba więc tworzyć poziom od nowa i właśnie tutaj się on klaruje :) WolfBogard i Vert - udowodniliście, że jesteście najlepsi więc proszę mi tu nie pitolić o swoim poziomie, bo od tego są inni by go oceniać :)
Anthrox
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 74
Rejestracja: 27-09-2007, 21:49
Ogrywam: MK2
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Anthrox »

Dobra, dobra - już moim szkoleniowcom tak palca w dupie nie trzymaj, bo już zaczynają wyrzucać graczy ze skarpetek :hyhy:

@Wolf - oczywiscie, ze porazka tylko mnie mobilizuje - wiem gdzie tkwi błąd, a lubię wyzwania
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Adept »

Anthrox pisze:Dobra, dobra - już moim szkoleniowcom tak palca w dupie nie trzymaj, bo już zaczynają wyrzucać graczy ze skarpetek :hyhy:
Piszę jak jest, bo ktoś musi. Inaczej wszyscy będą pisać, że są słabi. Kto to ma ocenić jak nie ranking i gracze z którymi wygrali? Poza tym nie mam żadnego interesu by podlizywać się komukolwiek, a piszę obiektywnie. W naszym gronie brakuje jeszcze kilku dobrych graczy, których znam, jak Death Dealer, Luna czy Cukier (Z którymi toczyłem arcytrudne walki), jednak z tych osób, które obecnie grają to są to osoby, które tworzą na dzień dzisiejszy polską scenę retro mortali. Nie będę więc owijał w bawełnę, wyniki mówią same za siebie :) Analogicznie rzecz biorąc napisałem też to z powodu zbędnej skromności Verta. Jak ktoś jest świetny to jest świetny i tyle! :)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: KRELIAN »

Vert: w tej sytuacji oczywiście nie ma problemu żebyście grali jutro.

Większy problem mam teraz z ustawką z Aserotem, bo kompletnie nam się nie zgadzają godziny i szczerze mówiąc nie wiem czy wyrobimy z grą nawet jutro (sobota po południu jest bardziej prawdopodobna). Chciałbym to mimo wszystko zagrać, jeśli reszta osób uzna, że za długo zwlekamy to najwyżej pójdzie walkower na korzyść Aserota.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: SubZero »

Imho w tej (końcowej) fazie jeden dzień już różnicy nie robi, ale ja już nie gram :P więc niech wypowiedzą się zainteresowani.
Lesio
Student
Student
Posty: 53
Rejestracja: 10-11-2009, 19:48
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Lesio »

Poowiem taaak kocham was i tą serię ;P aczkolwiek chcę jeszcze się zmierzyć z moim lokalnym kolegą Vertem ;P i paru tutaj więc chętni pisać na gg 1733774
a na serio liczę że może kiedyś zbierzemy chłopa i na jakiś contest international wyskoczymy i skopiemy dupska burgerom lub rybom ;P już widzę nagłówki POLISH KICKERS OF MK9 ;P
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: WolfBogard »

Prawde mowiac, to mi to nie robi roznicy. I jestem jak najbardziej za tym abyscie rozegrali ta walke. Takie tury nie odbywaja sie co dzien, so uczestnikow prosze o wyrozumialosc...
Obrazek
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: WolfBogard »

Lesio pisze:Poowiem taaak kocham was i tą serię ;P aczkolwiek chcę jeszcze się zmierzyć z moim lokalnym kolegą Vertem ;P i paru tutaj więc chętni pisać na gg 1733774
a na serio liczę że może kiedyś zbierzemy chłopa i na jakiś contest international wyskoczymy i skopiemy dupska burgerom lub rybom ;P już widzę nagłówki POLISH KICKERS OF MK9 ;P
Oj stary, to zaszalales....do International to ma daleko. Moze na poczatek wezmy sie za mucke lokalna a za rok dwa pomyslismy o Internationalu jak MK w Polskce z martwych wstanie.
Co do rozgrywek to zapewne znajdzie sie wielu chetnych.
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Dumian »

Odnośnie najnowszego Mortala to trzymamy rękę na pulsie i wybiegamy w przyszłość snując plany na ligi, rankingi i turnieje (choćby międzynarodowe jak ma to miejsce w tk3online), także jeśli tylko będą chętni to z pewnością posuchy w temacie nie będzie (zarówno na nowsze jak i starsze części).

Wracając jednak do teraźniejszości to jasne, że nie ma co na tym etapie wstawiać walkowerów, dzień w tą czy w tą nikogo nie zbawi, a dla samego tura lepiej będzie gdy zaliczy komplet walk;).
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Lesio
Student
Student
Posty: 53
Rejestracja: 10-11-2009, 19:48
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Lesio »

Ja może mam daleko w MK2 aczkolwiek jak przyjdą jakieś pieniążki i zainwestuje w Arcade sticka z MK i poćwiczę to mam nadziej będzie ciekawie i pokaże klasę koszalińska aka verta;p A pamiętasz te czasy kiedy chodziło się do arki.... ;p a powiedz mi VERT radzia jechałeś w mk3? kurde to były czasy
Vert
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 30-01-2007, 16:49

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Vert »

Jeśli chodzi o poziom graczy, to napisałem małe wprowadzenie połączone troche z historią itd.
Nie chciałem się tutaj rozpisywać, bo ten temat ogólnie ma służyć chyba turniejowi;)

Zapraszam więc do tego tematu:
viewtopic.php?p=61831#61831
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: WolfBogard »

Mam nadzieje, ze po tych turniejach ta grupa ludzi tutaj przebywajaca bardziej sie zmobilizuje i powiekszy i moze kiedys udam sie sie grac offline w MK tak jak ludzie to robia w Tekkena czy SSF4.
Obrazek
Lesio
Student
Student
Posty: 53
Rejestracja: 10-11-2009, 19:48
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Lesio »

Ja zamierzam trochę pociorać a z pomocą Verta i wolfa mam nadziej wrócić do formy i zrobić new skilla więc może i jaki klan zrobimy na turnieje
Vert
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 30-01-2007, 16:49

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Vert »

Vert (5) - WolfBogard (1)

Bardzo zacięte pojedynki, Wolf reprezentuje sobą wyższą klasę zawodnika.
Mam nadzieję, że będziemy grać częściej;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mortal Kombat - Test Your Might!”