Nadszedł ten czas:)

Trafiają tu tematy stare, zdublowane, łamiące regulamin i wszystkie inne, które nie kwalifikują się do przebywania na forum.

Moderator: ModTeam

Zablokowany
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Nadszedł ten czas:)

Post autor: bartaaz »

Przy okazji zakończenia turnieju EDITOR TOURNAMENT VOL.2 Pragnę ogłosić że po dobrych 6 latach nastąpił definitywny koniec ery T3online.Nieskromnie powiem że to ja jestem odpowiedzialny za przeniesienie tego typu rozgrywek na arenę międzynarodową(z większą lub mniejszą pomocą Dumiana).Ludzie z którymi uczyłem się grać,grałem,przegrywałem i spędzałem dużo czasu online wykruszyli się kompletnie,wkońcu ile to można,dzięki wielkie:)Spędziłem ok 4 lat na katowaniu t3online dzień w dzień i chcę podziękować następującym graczom z którymi przyszło mi spędzać długie onlinowe boje:Marioitaly,Bury,Dis,Diabol,AC,Liber,Borys,Dumian,Statek,AK,DirtyF,Entryk,Hajda,
Ewenement,Fatal,Frizen,Hodak,Sante,K',Lesiu,Lutor,Master,Oskar,Primo,Roy,Sqn,Szyper,
Trampki,Wawrzyn,Ultharas,Kalin,Prof HKN:)Jedyną szansą reaktywacji jest w pełni grywalny TTT i na to czekamy.GGS :)
SHUN GOKU SATSU A.K.A RAGING DEMON
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Nadszedł ten czas:)

Post autor: Oscar »

@bartaaz Ty tak na serio ? Już nie zagrasz nigdy (turnieju) w t3 ?
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Nadszedł ten czas:)

Post autor: bartaaz »

W turnieju to może i zagram a ten post nie dotyczył konkretnie mojej osoby tylko stanu obecnego sceny t3online :)
SHUN GOKU SATSU A.K.A RAGING DEMON
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Nadszedł ten czas:)

Post autor: KRELIAN »

bartaaz pisze:Przy okazji zakończenia turnieju EDITOR TOURNAMENT VOL.2 Pragnę ogłosić że po dobrych 6 latach nastąpił definitywny koniec ery T3online.Nieskromnie powiem że to ja jestem odpowiedzialny za przeniesienie tego typu rozgrywek na arenę międzynarodową(z większą lub mniejszą pomocą Dumiana).Ludzie z którymi uczyłem się grać,grałem,przegrywałem i spędzałem dużo czasu online wykruszyli się kompletnie,wkońcu ile to można,dzięki wielkie:)Spędziłem ok 4 lat na katowaniu t3online dzień w dzień i chcę podziękować następującym graczom z którymi przyszło mi spędzać długie onlinowe boje:Marioitaly,Bury,Dis,Diabol,AC,Liber,Borys,Dumian,Statek,AK,DirtyF,Entryk,Hajda,
Ewenement,Fatal,Frizen,Hodak,Sante,K',Lesiu,Lutor,Master,Oskar,Primo,Roy,Sqn,Szyper,
Trampki,Wawrzyn,Ultharas,Kalin,Prof HKN:)Jedyną szansą reaktywacji jest w pełni grywalny TTT i na to czekamy.GGS :)
Nie żeby mi jakoś specjalnie zależało na zasługach, ale pogrubiony fragment to największy rodzyn jaki czytałem odnośnie sceny tk3o. Arena międzynarodowa w postaci maksymalnie 5 osób (specjalnie przesadziłem), a za którą 'jesteś odpowiedzialny' to popłuczyny (w kwestii ilości) po tym, co było zanim jeszcze sam zacząłeś w to grać. Nie dziwi mnie jednak ta wypowiedź biorąc pod uwagę kogo wymieniłeś (oprócz 5 osób pozostała reszta wkroczyła na scenę grubo po jej latach świetności).

Oczywiście każdy wie, że scena stopniała (sam daje w końcu temu przykład), ale powyższe stwierdzenie może wielu niewtajemniczonych wprowadzić w błąd także noł ofenz i te sprawy ;].
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Nadszedł ten czas:)

Post autor: bartaaz »

Czy ja wiem...spójrz na ostatnie 3 turnieje i posty,a potem pokaż mi przykład podobnej sytuacji(oczywiście pomijając występ AC w jednym turnieju kupę czasu temu)
SHUN GOKU SATSU A.K.A RAGING DEMON
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Nadszedł ten czas:)

Post autor: KRELIAN »

Powtórzę, że cały czas odnoszę się do pogrubionego tekstu - osoba która tu wejdzie i go przeczyta faktycznie skłonna pomyśleć, że przyczyniłeś się do rozkręcenia sceny międzynarodowej. Ostatnimi czasy na turnieju grało 3 obcokrajowców, których początki na kailerze sam dobrze pamiętam (prof, kalin i fusion), był też AC (który z tego co wiem dalej pogrywa), Aenica, Devil, jeden całkiem poukładany Hwo którego nicku nie pamiętam i wielu innych randomowych graczy którzy przestali grać po okresie świetności sceny (nie wymienię nicków bo wtedy właśnie zaczynała się moda na ich bezustanne zmiany). Pytam zatem, gdzie to rozkręcenie międzynarodowej sceny? Bo na pewno nie masz na myśli obecny stan (chociaż chyba masz skoro odnosisz się do '3 ostatnich turniejów"). No ale jeśli tak to temat jest dla mnie skończony.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Nadszedł ten czas:)

Post autor: bartaaz »

Tak do końca to nie wiem o co Ci chodzi :)Zabija mnie ten twój głupio mądry filozoficzny bełkot ale no trudno.Temat wcale nie jest skończony bo oni naprawdę grają,udzielają się i tym żyją,bez nich naprawdę by to już nie istniało od czasu momentu,kiedy olałeś to kompletnie,stwierdzając radośnie że scena t3online nie istnieje.Twoje pojęcie sceny(czytaj ludzi grających na serwerach)różni się kompletnie od mojego.Zagranica gra na serwerach i zawsze będzie grała,przynajmniej do czasu taga i jest to zasługa waszego zespołu który stworzył tą instalkę,no chyba że nie brałeś w tym udziału.Oczywiście spotkałem setki graczy próbujących grać na zwykłym t3 ale końcowy efekt jest ekipy honmaru.
Tak przepraszam cię bardzo że odważyłem się napisać o tej swojej odpowiedzialności(co naprawdę cie zabolało)ponieważ oczywiście od lat turnieje t3online na honmaru wręcz parują tungielskim,bułgarskim i ukraińskim.Oczywiście to TY jesteś odpowiedzialny za to wszystko i naprawdę spadam do rodzynowa(jakie to tragiczne).I jeszcze raz ,,."
SHUN GOKU SATSU A.K.A RAGING DEMON
Awatar użytkownika
Zulata
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 21-11-2009, 12:53
Kontakt:

Re: Nadszedł ten czas:)

Post autor: Zulata »

Bartaaz, szczerze to nie wiem jak można nie załapać wypowiedzi Krelliana, ale ok.

Z twojego pierwszego postu, szczególnie z tekstu który Krel pogrubił, dla kogoś takiego jak ja, który nie gra w tk3o wynikało, że za cały rozwój sceny tk3o od samego początku odpowiedzialny jesteś ty. Czyli : Chłopaki z honmaru tworzą instalkę, pojawiasz się ty i zorganizowałeś wielkie liczby zagranicznych graczy ;P i nikt inny się nie przyczynił. Tak wynika z twojego postu.

Krelian dał ci delikatnie do zrozumienia, że to jak ty rozkręciłeś scenę, jest malutkie w porównaniu do tego jak scena tk3o wyglądała dawno dawno temu zanim się pojawiłeś ;P.

Chwała ci za to, że gdy oni przestali się interesować to kontynuowałeś budowę sceny. Po prostu pogubiony tekst zabrzmiał tak, jakby nikt nic nigdy nie robił, i dopiero jak ty się zainteresowałeś to tk3o stał się międzynarodowym hitem ;P.

Lepiej jakbyś np napisał : Nieskromnie napiszę, że odkąd pojawiłem się na scenie tk3o to jestem odpowiedzialny za przeniesienie tego typu rozgrywek na arenę międzynarodową.

Myślę, że było by ok ;)
Awatar użytkownika
bartaaz
Grand Master
Grand Master
Posty: 349
Rejestracja: 25-12-2007, 17:06
Lokalizacja: Szczecin
Ogrywam: Street Fighter 3rd strike
Kontakt:

Re: Nadszedł ten czas:)

Post autor: bartaaz »

w sumie to masz racje :) Dlatego wszędzie gdzie chcesz możesz dodać ,,po części" :)
SHUN GOKU SATSU A.K.A RAGING DEMON
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Nadszedł ten czas:)

Post autor: Komandos »

Zulata dlaczego ty zawsze wpierdalasz się w tematy, o których nie masz zielonego pojęcia? :P
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Nadszedł ten czas:)

Post autor: KRELIAN »

Pojęcia może i nie ma, ale udało mu się trafić w sedno (nie sądziłem że mój poprzedni post może być aż tak skomplikowany w odbiorze ;]) więc daruje sobie dalszą zabawę. Skoro już wszystko zostało wyjaśnione to zamykam temat - na prośbę autora żeby nie było ;].
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Zablokowany

Wróć do „Kosz”