Game is out of Sync [Tekken 3]

Zapytaj o cokolwiek.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Venq
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 30-01-2011, 00:11

Game is out of Sync [Tekken 3]

Post autor: Venq »

Mam problem z grą na emulatorze 1.5.2

Zainstalowałem i ustawiłem zgodnie z zaleceniami emulator i grę (online). Problem pojawia się gdy chcę przeprowadzić rozgrywkę. Gra mi strasznie laguje (dlatego kompinowałem z ustawieniami pluginu video - wcześniej grałem na epsex 1.7.0 w Tekkena 3 i zredukowałem lagi). Jednak nieustannie mam Game out of Sync.

Problem pojawia się tylko w grach w których biorę czynny udział - podczas obserowania gier online gra działa płynnie i nie występują błędy. U mnie wydaje mi się 1/3 a w rzeczywistości jest w wyniku 2/2 i wszystko się różni.

Nie wiem z czym to jest związane - kombinowałem z pluginami video, przepustowością neta (mam 4 MB więc starałem się ustawić jako połączenie LAN w wyszukiwarce gier).

W czym może być problem - podczas gry offline, wszystko działa bez zarzutu.
Nie sądzę żeby sprzęt miał w tym udział (Penitum Core duo 2GHz, 2 GB RAM, duuużo wolnego miejsca, GeForceGo 7300).
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Game is out of Sync [Tekken 3]

Post autor: SubZero »

Venq pisze:ustawić jako połączenie LAN w wyszukiwarce gier
I to pewnie był błąd. Standardowo ludzie grają na ustawieniu 'Good', więc jak masz ustawione inaczej to nie dziwne, że masz OOS.
Venq
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 30-01-2011, 00:11

Re: Game is out of Sync [Tekken 3]

Post autor: Venq »

Chcę zaznaczyć, że wszystko wykonałem wg poradnika. Kiedy pojawiły się problemy to starałem znaleźć rozwiązanie.

LAN się nie sprawdził, więc przeszedłem znów na "Good". Więc myślę że rozwiązanie musi dotyczyć najbardziej standardowego ustawienia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Pytania & Pomoc”