Art of Tekken 2 - Łódź - 22-23.01.2011

Dział poświęcony wszelkiego typu imprezom growym takim jak turnieje, zloty itp.

Moderatorzy: K', ModTeam

Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Art of Tekken 2 - Łódź - 22-23.01.2011

Post autor: vho »

Action możesz mi wyjaśnić dlaczego poleciał mój post? Wyraziłem swoją opinię - napisałem tylko "Przesadzasz." odnośnie Twojej opinii na temat słabej jakości audio podcastu. Bo przesadzasz. Jakość jest ok.
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Art of Tekken 2 - Łódź - 22-23.01.2011

Post autor: Action »

Miszczu, jest taka rubryka nawet przy usuwaniu postów by automatycznie rzuciło Ci powodem - "Post nic nie wnoszący do tematu". Że nawet parodie zacytuje:
vho pisze:Przesadzasz.
Teraz spójrz na poprzedni post Komandosa. Jakaś refleksja? Podejrzewam, że nie bardzo Ci się w tym momencie zbiera na jakiekolwiek przemyślenia, więc jedziemy dalej.

W twoim przypadku nawet się wysiliłem i nie używając 'gotowca' opisałem prosto i na temat za co poleciał - za bardzo ambitną powtórkę - dlatego mnie w tym momencie twoja złośliwość rozwala.

Powinieneś dostać +1 za posta powyżej, nie daje Ci go tylko i wyłącznie z powodu przeszłości, bo z Ciebie całkiem fajny chłopek był. Przechodzisz jakieś opóźnione dojrzewanie?


A wracając do jakości. Trafiliście na kogoś, kto słucha wielu podcastów internetowych. Nigdy za to nie miałem styczności z tak słabą jakością techniczna. Mówisz, że jest ok - luz blues. Mówicie, że przesadzam - nie przesadzam, bo sytuacja wygląda dokładnie tak jak ją przedstawiłem. Są szumy, często mowa prezentuje się tak niewyraźnie, że musiałem pewne kwestie powtarzać.


Przynieść grabki czy kończymy z tą piaskownicą?
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Art of Tekken 2 - Łódź - 22-23.01.2011

Post autor: gascan »

Przesadzasz Action.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Di
Grand Master
Grand Master
Posty: 495
Rejestracja: 24-10-2006, 11:18
Lokalizacja: Warszawa

Re: Art of Tekken 2 - Łódź - 22-23.01.2011

Post autor: Di »

Zgadza się, jakość nie jest najwyższych lotów. Niemniej będziemy nad tym pracować.
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Art of Tekken 2 - Łódź - 22-23.01.2011

Post autor: vho »

Już parę osób twierdzi, że jakość słaba... nie wiem, jak dla mnie jest ok, nawet na laptopowych głośnikach nie musiałem niczego słuchać dwa razy.

Action - mój post właśnie odnosił się do Twojego edita w poście Komandosa. To nie była powtórka, tylko dalszy ciąg rozmowy i jednocześnie moja opinia na temat Twojej opinii, z którą nie mogę się zgodzić... A tymczasem zostaję posądzony o złośliwość i brak pomyślunku lol.

Ale zapewniam Cię, że nadal jestem całkiem fajny :cool:
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Art of Tekken 2 - Łódź - 22-23.01.2011

Post autor: Komandos »

Act jakość jest na tyle dobra, że nie ma problemów ze zrozumieniem wypowiadanych słów. Są lekkie szumy, ale nie przeszkadza to w zrozumieniu czegokolwiek, więc pisanie, że jakość jest tragiczna to gruba przesada imo.
Mam porównanie bo słucham kilku podcastów, w tym w języku Szekspira i zdarzało mi się już trafić na materiał dużo gorszej jakości gdzie naprawdę trzeba było czasem przewinąć, bo przez nieczystość dźwięku bądź złe dobranie głośności nie można było czegoś usłyszeć. W podcaście Di absolutnie nie zauważyłem takiego problemu.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turnieje, Zloty, Konwenty”