Wspomoz naszego jedynego rodaka w UFC.

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Atomic123
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 08-02-2011, 16:32

Wspomoz naszego jedynego rodaka w UFC.

Post autor: Atomic123 »

Od razu piszę, że temat może byc umieszczone w złym wątku, ale ostatni post w temacie o UFC/Pride ma date z 2010 roku, więc nikt by tego nie zauważył. Przejdę do meritum, fani MMA wyszli z pewną inicjatywą. Chodzi o to, aby walka naszego jedynego rodaka Macieja Jewtuszko w UFC (http://pl.wikipedia.org/wiki/Ultimate_F ... ampionship) była dostępna za darmo na facebooku, ale do tego jest potrzebna odpowiednio wysoka liczba glosow "like it", aby prezydent UFC Dana White(http://en.wikipedia.org/wiki/Dana_White) to zauwazyl.
Maciek to bardzo widowiskowy fighter i napewno duzo osob by go zauważyło. Wiec jak to zrobic, jeżeli ktoś używa fejsa wchodzi w ten link http://www.facebook.com/pages/UFC-127-w ... 0256986746 klika "like it" i gotowe.
Aha ostatnia walka Macieja Jewtuszko:

P.S za gówniarza forumowałem tu i widze, ze stronka ma sie dobrze :) Wszelkie pytania prosze pisac w tym temacie jeśli jakieś są :)
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Wspomoz naszego jedynego rodaka w UFC.

Post autor: mcl »

Atomic123 pisze:Chodzi o to, aby walka naszego jedynego rodaka Macieja Jewtuszko w UFC
jedynego
http://en.wikipedia.org/wiki/Krzysztof_Soszynski
Dokształć się a potem postuj to co wyczytasz w internecie.
Ostatnio zmieniony 08-02-2011, 17:17 przez mcl, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Atomic123
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 08-02-2011, 16:32

Re: Wspomoz naszego jedynego rodaka w UFC.

Post autor: Atomic123 »

Kolego jakbys wiedział, to Maciek trenuje MMA w Polsce, a Krzysiek wyjechał do Kanady dawno temu i tam sie szkolił. Nie wiem dlaczego tak mnie atakujesz, ale to juz chyba twoja sprawa, moze zły humor ?
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Wspomoz naszego jedynego rodaka w UFC.

Post autor: mcl »

Co ma wspólnego "rodak" z kimś kto "trenuje"? Soszynski może nie jest przykładem wybitnego patrioty, ale sam fakt że nadał sobie nick "The Polish Experiment" nie robi z niego kolesia który jest niewdziecznikiem.
Wkurza mnie fakt że ludzie nie znający prawdy postują to co znajdują w necie i uważają to za świętą rację. Pal licho, jeżeli to działa tylko dla nich, ale jeśli publicznie nazywają "Jewtuszko" (wyśmienite szlacheckie nazwisko swoją drogą... prosto z Izraela) naszym "PIERWSZYM rodakiem" w UFC (a przed nim był jeszcze Tomek Drwal i w/w Soszyński) to mnie po prostu krew zalewa.(tu akurat nie pije do ciebie tylko wyżalam się ogólnie :P )
Obrazek
Atomic123
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 08-02-2011, 16:32

Re: Wspomoz naszego jedynego rodaka w UFC.

Post autor: Atomic123 »

To ja wytlumacze. Chodzi o to, zeby pokazac, ze polska szkola MMA ma szanse konkurowac na szczeblu miedzynarodowym, jakim jest obecnie najmocniejsza federacja MMA, UFC. Krzysiek chociaz jest Polakiem, to trenowal w Kanadzie/USA, nie byl notowany w polskim rankingu, mam do niego wielki szacunek, bo reprezentuje nasza flage, a w ostatniej walce na wejscie wybral piosenke Lady Pank,to nie jest to to samo. Ogolnie Krzysiek jest spoko kolesiem wystarczy zobaczyc jego ostatni wywiad jakiego udzielil z Jurasem Jurkowskim( Co do jego ksywy to nadali mu ją jego koledzy z gymu, poniewaz Krzysiek trenuje MMA chyba z 2 lata wiec stad ten Experyment :)
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Wspomoz naszego jedynego rodaka w UFC.

Post autor: mcl »

mcl pisze:To ja wytlumacze. Chodzi o to, zeby pokazac, ze polska szkola MMA ma szanse konkurowac na szczeblu miedzynarodowym, jakim jest obecnie najmocniejsza federacja MMA, UFC. Krzysiek chociaz jest Polakiem, to trenowal w Kanadzie/USA, nie byl notowany w polskim rankingu, mam do niego wielki szacunek, bo reprezentuje nasza flage, a w ostatniej walce na wejscie wybral piosenke Lady Pank,to nie jest to to samo. Ogolnie Krzysiek jest spoko kolesiem wystarczy zobaczyc jego ostatni wywiad jakiego udzielil z Jurasem Jurkowskim( Co do jego ksywy to nadali mu ją jego koledzy z gymu, poniewaz Krzysiek trenuje MMA chyba z 2 lata wiec stad ten Experyment
Nic ująć :) Dzięki za link bo nie widziałem tej rozmowy. Co prawda naszej szkole będzie jeszcze trochę brakowało zanim będziemy mogli dorównać poziomem do UFC ale ... może kiedyś, heh :P
Obrazek
Atomic123
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 08-02-2011, 16:32

Re: Wspomoz naszego jedynego rodaka w UFC.

Post autor: Atomic123 »

Prawda, oby do przodu małymi kroczkami. Dzięki za miłą rozmowę.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Wspomoz naszego jedynego rodaka w UFC.

Post autor: Komandos »

Dobry zawodnik. Chciałbym tylko zauważyć, że on walczy w WEC, to nie jest do końca to samo co UFC ;)
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Wspomoz naszego jedynego rodaka w UFC.

Post autor: gascan »

WEC już nie istnieje. Najlepsi zawodnicy z WEC przeszli do UFC. Irokez miał walczyć w ostatniej gali robionej przez WEC o możliwość przejścia do UFC ale złamał rękę na treningu i dzięki temu bez walki dostał się do UFC. To będzie jego debiut.
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”