Ultimate MK3

Dyskusje na temat kultowej Smoczej Serii.

Moderatorzy: Adept, ModTeam

Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Ultimate MK3

Post autor: Action »

Ninja-Spectre pisze:Chyba pierwszy raz wyczytałem, że combosy i bieganie w MK3 zniszczyły klimat serii
To się powoli przyzwyczajaj bo zapewne jeszcze nie raz o tym przeczytasz. ;)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Ultimate MK3

Post autor: Dumian »

Mi te combosy i bieganie pasują, bez tego gierka byłaby dużo biedniejsza (jak dwójka). Możliwe, że innym sie to nie podoba bo mają jakiś tam sentyment do starszych części a ja zaczynałem od Trilogy na PSX. W każdym razie dla mnie to na pewno in plus ;)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
s[h/z]inden
Grand Master
Grand Master
Posty: 423
Rejestracja: 27-03-2008, 15:50
Lokalizacja: Wałcz
Ogrywam: planszówki, karcianki i casualowo w dowolne bitki
Kontakt:

Re: Ultimate MK3

Post autor: s[h/z]inden »

Ninja-Spectre pisze:Chyba pierwszy raz wyczytałem, że combosy i bieganie w MK3 zniszczyły klimat serii
jak dla mnie kilmatu serii bieganie i kombosy absolutnie nie niiszczyły.
za to postać noob saibot'a tak, bo nie znam gościa, ktory by nim nie grał xD, wiem, że w UMK3 był ukrytą postacią, ale w Trilogy już był topem spośród nie-bossów.

ja i tak uwielbiam kano i sektor'a właśnie z UMK, bo to naprawde w deche postaci... rakietami z raleka masakrowało się każdego, a kano ma fajne infinity, tylko jak dostane gierke to sie ich poducze xD
hej [you]!! pamiętaj o funkcji [ you ]!!
Ninja-Spectre
Student
Student
Posty: 44
Rejestracja: 26-04-2008, 12:53

Re: Ultimate MK3

Post autor: Ninja-Spectre »

Swego czasu to dopiero przy Mk4 ludzie zaczęli marudzić, że mortal stracił klimat wraz z przejściem na 3D. Moim zdaniem Mk4 nie jest złe, ale trochę przesadnie szybkie i chaotyczne. Konsoli nie mam, więc na tych nowszych mortalach (od MkDA) się nie znam - a z tego co się czyta na forach - tutaj dopiero zaczyna się wieszanie psów ;) .
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Ultimate MK3

Post autor: Action »

Bieganie i kombosy razem z idiotycznymi animality po prostu ze świetnej Mind Game zrobiło kolejna "szara" jałową bitke (sam system nie jest jakoś szczególnie dopracowany przez co gierka wyróżnia sie tylko fatality'ami).


EDIT


MK4 to tak wielka parodia, ze az nie chce mi się o niej wypowiadać.
Ninja-Spectre
Student
Student
Posty: 44
Rejestracja: 26-04-2008, 12:53

Re: Ultimate MK3

Post autor: Ninja-Spectre »

Action pisze:Bieganie i kombosy razem z idiotycznymi animality po prostu ze świetnej Mind Game zrobiło kolejna "szara" jałową bitke (sam system nie jest jakoś szczególnie dopracowany przez co gierka wyróżnia sie tylko fatality'ami).


EDIT


MK4 to tak wielka parodia, ze az nie chce mi się o niej wypowiadać.
Dla mnie ten system kombosów był bardzo dobry, i ogólnie mortale zawsze wyróżniały się spośród innych mordobić. Zresztą w czasach salonów największy kocioł zawsze był przy automacie z mortalami.
Animalitów, Babalitów czy Friendshipów praktycznie wogóle nie stosuję, więc tak jakby ich nie było.
Awatar użytkownika
psycho4rent
Grand Master
Grand Master
Posty: 318
Rejestracja: 06-10-2008, 07:26
Lokalizacja: Z nienacka.
Ogrywam: UMK3

Re: Ultimate MK3

Post autor: psycho4rent »

Kto byłby zainteresowany jakims (weekendowym) turkiem w umk3?? Ktos wspólnie ze mną mógłby sie podjąc organizacji.
[center]Obrazek

Mame Tutorial | Umk3 combo faq
Kto gra w umk3 na p2p?[/center]
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Ultimate MK3

Post autor: Dumian »

Co tydzień gramy weekendowe turki na Honmaru. Dopiero co zresetowaliśmy ankietę i do wyboru są wszystkie tytuły, również UMK3. O organizację nie ma co się martwić, niestety z frekwencją bywa różnie, ale jeśli zbierze się kilka osób to nie ma problemu, żeby zagrać już w najbliższą niedzielę. Jakby co to głosowanie odbywa się tutaj.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Ultimate MK3

Post autor: gascan »

Możecie wrzucić albo podlinkować sejwem albo save statem do mame (nie wiem co ten emu uzywa) z odblokowanymi najlepiej tylko 2 postaciami - ermac i classic sub zero. Kiedys sam odblokowalem wszystkie 3 ale po odblokowaniu wszystkich w wersji automatowej jest jakiś bug graficzny (?) btw Wg mnie ta cała instalka MKpack cośtam powinna mieć ten save.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Ultimate MK3

Post autor: Dumian »

"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Ultimate MK3

Post autor: gascan »

Dzięki. Po odblokowaniu wszystkich 3 postaci są standardowo bugi graficzne przy wyborze postaci i czasami poziomu trudnosci. W niczym to nie przeszkadza ale wygląda chujowo.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Ultimate MK3

Post autor: Dumian »

Zdarza się, też tak miałem. Btw. sprawdziliśmy właśnie z Adeptem online po odblokowaniu postaci i jest ok, tzn. był desync czasami, ale to raczej od łącza, a nie z powodu odblokowania postaci (Adept pisał, że ma też OOS bez cheatów z różnymi osobami od czasu do czasu w MK3), także można spokojnie korzystać na necie z tego (oczywiście obowiązkowo obaj gracze muszą mieć dokładnie tak samo inaczej murowany Out of Sync).

Edit: W Ultimate Mortal Kombat 3 jest jeszcze jedna ukryta postać - Human Smoke. Aby go odblokować należy wybrać zwykłego Smoke'a następnie trzymać na padzie wciśnięte przyciski (Hold) Back, Run, HP, Block, HK aż do rozpoczęcia walki i zmiany postaci Smoke w Human Smoke (info o postaci tutaj - thx Anthrox).

Dodaję jeszcze instrukcję odblokowania postaci: Mileena, Ermac i Classic Sub-Zero z wykorzystaniem cheat.dat:
Po odpaleniu MAME:
Options -> Default Game Options -> Miscellaneous -> Enable game cheats

Po odpaleniu gry:
Tab -> Cheat -> Enable/Disable a Cheat i ustawiamy On w Unlock Mileena, Unlock Ermac oraz Unlock Classic Sub-Zero.

Na zakończenie ustawień klikamy F3 (reset)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Ultimate MK3

Post autor: gascan »

jak zrobić run jaba?
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Ultimate MK3

Post autor: WolfBogard »

Jak sama nazwa mowi - przyciskasz RUN i wciskasz jab (LP) po dobiegnieciu do postaci starajac sie utrzymac przy niej powtazajac to samo.

Musisz sie jednak liczyc z tym, ze niektore postacie maja szybsze i skuteczniejsze upercuty co w rezultacie przyniesie nie zadawalajacy Dla ciebie rezultat.
Obrazek
Vert
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 30-01-2007, 16:49

Re: Ultimate MK3

Post autor: Vert »

I dodać do tego jeszcze cancel...;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mortal Kombat”