Tournament Mode

Bijatyki 2D mimo upływu lat cieszą się niesłabnącą popularnością. Czy zawdzięczają to rozbudowanemu systemowi gry, czy też ponadczasowej grafice? Z pewnością coś w tym jest, sprawdź sam!

Moderatorzy: ModTeam, 2DModTeam

ODPOWIEDZ
HardyKAT666
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 01-04-2009, 13:17
Lokalizacja: Śląsk
Ogrywam: Mortal Kombat,Street Fighter,Bijatyki 2D,Bomberman ;)

Tournament Mode

Post autor: HardyKAT666 »

Jak wiadomo nie samym trybem arcade człowiek żyje, zawsze w bijatykach 2d brakowało mi takich trybów jak "tournament mode" czy "league mode" i tego typu, z gier które znam pomyśleli o tym twórcy UMK3/MKTrilogy, jednak nie da się szpilać z CPU więc jeśli nie znajdziemy 7 innych graczy to marnie się to prezentuje... tryb ten pojawił się także w Super Street Fighter 2: The New Challengers (i SSF2Turbo ale to chyba ta sama gra) w platformach na Sega Genesis i ZSNES, są dość wadliwe np. nie da się ustawić na 16 wojowników (a dokładnie tylu ich jest w całej grze), da się tylko na 8 i niestety nie da sie wybierać uczestników CPU przez to mamy losowanie i czasami losują się cyrki typu 4 Sagatów w turnieju... i jeszcze jedna dziwna rzecz, zauważyłem że losowanie tych graczy jest już wylosowane przy włączaniu gry, np. gdy wylosuje mi się głupkowaty turniej (np. 3 razy E.Honda...) to wczytuję grę lub resetuję niestety znów pojawia się ten sam układ i trzeba ten turniej przeczekać/obejrzeć. Mnie bardzo podobają się takie tryby, jest nie raz większa rozrywka niż w tym oklepanym trybie "arcade", i ubolewam że tak rzadko twórcy wprowadzają takie bajery do gier, moje pytanie pewnie jest przewidywalne, czy ktoś jeszcze zna dobrą bijatykę 2d z opcją turnieju?
God of Polish Metal Is Only One: KAT! Hail KAT!

Mortal Kombat Rulez!
Awatar użytkownika
kemot722
Grand Master
Grand Master
Posty: 1030
Rejestracja: 01-09-2006, 11:04
Lokalizacja: 1 kreska zasięgu

Re: Tournament Mode

Post autor: kemot722 »

Tryb Tournament to mój ulubiony w MK4, bo jeśli nie ma innych graczy to CPU jedzie i tyle. Efekt jest udziału w turnieju. Jednak niestety ten tryb jest rzadkością i jest zwykle mało rozbudowany.
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Tournament Mode

Post autor: mg1987 »

Pamiętam, że kiedyś grałem na pegazusie w jakąś bijatykę z żółwiami ninja i tam była opcja tournament. To chyba było: Teenage Mutant Ninja Turtles: Tournament Fighters.
HardyKAT666
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 01-04-2009, 13:17
Lokalizacja: Śląsk
Ogrywam: Mortal Kombat,Street Fighter,Bijatyki 2D,Bomberman ;)

Re: Tournament Mode

Post autor: HardyKAT666 »

mg1987 pisze:Pamiętam, że kiedyś grałem na pegazusie w jakąś bijatykę z żółwiami ninja i tam była opcja tournament. To chyba było: Teenage Mutant Ninja Turtles: Tournament Fighters.
O tak, masz rację zapomniałem o tej grze, jak na NESa to spoko gierka, dużo się w nią zagrywałem w wieku 6 lat jakoś :P, teraz czasem szpilne na emulatorze ale przy dostępie do innych znakomitych (jednak lepszych mimo że gierka dobra jest) gra na dłuższą metę nie jest,co do MK4 to już 3D, ale też gra zyskała dla mnie dużo na grywalności dzięki temu trybowi, szkoda że tak mało graczy pozostało, można by kiedyś np. zebrać ekipę ze Śląska i na chacie mały turniejek przy wódce zrobić. :hyhy:
God of Polish Metal Is Only One: KAT! Hail KAT!

Mortal Kombat Rulez!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bijatyki 2D”