Tekken 6 Online Tournament 3 z nagrodami!

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Czy jesteś za zbanowaniem rzutów w turnieju Tekken 6 Online Tournament 3?

nie
25
63%
tak
15
38%
 
Liczba głosów: 40

Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 3 z nagrodami!

Post autor: Komandos »

Najlepiej zrobić jakieś ograniczenie np. 3 rzuty na walkę. W ten sposób uniknie się sytuacji, że ktoś opiera swoją grę na rzutach. W swoich turniejach za czasów DR'a takie coś wprowadziłem i się sprawdziło.
Awatar użytkownika
Zuum
Elite player
Elite player
Posty: 107
Rejestracja: 07-03-2007, 07:00
Lokalizacja: Radlin
Ogrywam: Tekken 6, Dead Nation
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 3 z nagrodami!

Post autor: Zuum »

Breee... wg. mnie rzuty powinny byc tylko dostepne w jugglach. Banowanie wszystkich, albo rzadnego - proste. Coz, ze potem jest oki czy gwarantowany dmg...
Obrazek
"bo helle są dla noobow i dla malo ambitnych" by Czit
Awatar użytkownika
Tundra
Master
Master
Posty: 276
Rejestracja: 11-04-2009, 00:15
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 3 z nagrodami!

Post autor: Tundra »

Mi tam bez roznicy, online to tylko fun. Komandos dostales odemnie w realu wiec juz sie uspokoj z tym czy wygram czy nie. Ja tam poparlem pomysl, ale rzuty mi nie przeszkadzaja. Aczkolwiek nie da sie z nich wyrwac online, co racja offline tez sie prawie nikt nie wyrywa ale teoretycznie jest szansa by sie wyrwac. Jak zbanujecie rzuty nic sie nie stanie, ale bedzie trzeba czytelne reguly ustalic jak to egzekwowac.
bicepsik
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 20-02-2011, 14:18

Re: Tekken 6 Online Tournament 3 z nagrodami!

Post autor: bicepsik »

nie świrujcie zostawiamy rzuty normalnie!!!! nie raz sie przypadkiem wsunie rzut i co wywalicie taka osobe? lepiej banować latanie albo strzelanie bez sensowne!!! to bijatyka a nie strzelanka!!!!!!!!!!!!!!!!!1
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 3 z nagrodami!

Post autor: Widowmaker.PL »

ja bym zbanowal uf3 niekotrym osobom;p
Adi_Rash
Elite player
Elite player
Posty: 137
Rejestracja: 10-06-2010, 07:27
Lokalizacja: Inowrocław
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 3 z nagrodami!

Post autor: Adi_Rash »

No więc co i jak w końcu? :) wielu się wypowiada a nic z tego nie wynikło, wręcz przeciwnie - są tylko spory xD Ustalamy to wspólnie czy jak?

Jak dla mnie powinno być coś takiego że jak ktoś opiera swą walkę na rzutach albo na jednym ciosie to dyskwalifikować takiego gracza, a jak ktoś użyje rzutu w junggle'u czy po prostu "bo tak mu się wciśnie" nie n00biąc zostawić sprawę w spokoju.
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 3 z nagrodami!

Post autor: Dumian »

Na razie trwają zapisy i nie ma potrzeby tego już teraz przesądzać. Głosowanie przebiega równo: 8 do 8, jednak jeden głos był oddany pomyłkowo (xOlekPLx), więc mielibyśmy 9 do 7 za banowaniem rzutów.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 3 z nagrodami!

Post autor: Widowmaker.PL »

no to ja dalem omylkowo na tak i jest 8-8 znowu?:D
Awatar użytkownika
Zulata
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 21-11-2009, 12:53
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 3 z nagrodami!

Post autor: Zulata »

Hmm, zabranie rzutów osłabi imo niektóre postacie. Np. taki dragunov, jego b+2,1,3 (1+2 przejście do rzutu) niekiedy jest niezłe ;P bądź ff +2 (1+2 przejście do rzutu). Jeszcze jest chociażby King, który ma sporo rzutów specjalnych ( nie licząc łamań) i użycie ich jest całkiem dobrą zabawą ;P.
Komandos wrzucił niezły pomysł, z drugiej jednak strony, nie każdy podczas walki jest w stanie kontrolować swoje odruchy i złapie kilka razy. No i ciężko jest liczyć sobie ile się zrobiło.
Poza tym powiedzmy, że walczy ze sobą 2 gości. No i jeden z nich zrobił 4 rzuty. Drugi zaczyna płakać na forum, że gracz nr 1 przekroczył limit rzutów, natomiast gracz 1 twierdzi, że zrobił trzy ... i jak tu dojść kto ma rację? Oczywiście można nagrywać repy, ale potem zgrywać, bądź nagrywać kamerą to dużo zabawy.
Dlatego nie zagłosuję, ponieważ nie wiem co lepsze. Z rzutami online faktycznie jest przesrane, ale ograniczanie gry w ten sposób też nienajlepiej.
Zresztą Tundra napisał pewną ważną rzecz.
Wielu graczy ( w tym ja ), jeśli nie wszyscy, nie mają na tyle dobrego refleksu i wzroku aby zobaczyć kto jakim rzutem rzuca i się wyrwać. Nie umieją tego w offline to i w online też tego nie zrobią. Żadna więc różnica ;)
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 3 z nagrodami!

Post autor: Komandos »

Komandos wrzucił niezły pomysł, z drugiej jednak strony, nie każdy podczas walki jest w stanie kontrolować swoje odruchy i złapie kilka razy. No i ciężko jest liczyć sobie ile się zrobiło.
To już było testowane na dwóch turniejach i jakoś ludzie dawali radę.
Jeśli jednak rzuty przejdą to ostrzegam, że będę ich używać perfidnie po każdej przewadze na wymianę z hopkickiem i gwarantuję, że osoby które głosowały za rzutami pożałują swojej decyzji :P
Awatar użytkownika
Zulata
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 21-11-2009, 12:53
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 3 z nagrodami!

Post autor: Zulata »

Jako, że zagram w turnieju kingiem też będę używał rzutów ;P. Nie wyobrażam sobie grania bez chociażby u+1+2 ( wrzucający na ścianę) czy też d+2+4 (1+3) łapiący kucającego przeciwnika i d/b+2+4(1+3) łapiące leżącego przeciwnika.
Chyba, że ban nie tyczy się rzutów na kucającego i leżącego przeciwnika.
Np. Taki Marduk ma marne stąpnięcie na leżącego przeciwnika. A tak, jeśli ktoś zapragnie sobie poleżeć to go wielki łysol wywali w kosmos i zrobi juggla.
Brak rzutów=Zbyt duże ograniczenie niektórych postaci.
Awatar użytkownika
Widowmaker.PL
Master
Master
Posty: 281
Rejestracja: 03-11-2010, 20:44
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 3 z nagrodami!

Post autor: Widowmaker.PL »

Komandos pisze:
Komandos wrzucił niezły pomysł, z drugiej jednak strony, nie każdy podczas walki jest w stanie kontrolować swoje odruchy i złapie kilka razy. No i ciężko jest liczyć sobie ile się zrobiło.
To już było testowane na dwóch turniejach i jakoś ludzie dawali radę.
Jeśli jednak rzuty przejdą to ostrzegam, że będę ich używać perfidnie po każdej przewadze na wymianę z hopkickiem i gwarantuję, że osoby które głosowały za rzutami pożałują swojej decyzji :P
ej, a kto bedzie gral z Toba na Twoim łączu?:D
Awatar użytkownika
EasY_PL
Elite player
Elite player
Posty: 145
Rejestracja: 29-04-2007, 10:16
Lokalizacja: sie wziąłem
Ogrywam: modzie na sukces
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 3 z nagrodami!

Post autor: EasY_PL »

ja za banowaniem jestem na nie... nie żebym był zwolennikiem rzutów... nie używam ich... szło by dać bana na rzuty w kluczowych momentach...np. rage mode (rzut to najlatwiejszy sposób dobicia przeciwnika) tyle że wtedy walki musiały by być nagrywane... bo trudno żeby ludzie sie przyznali do błędu... oczywiście nie mam na myśli nikogo stąd :P

do turnieju wchodze a jak :D
Hob... jeśli jeszcze raz cie spotkam w mojej grupie to mnie krew zaleje :P
a ty Krelian nie zrób mi żartu :P
piewien koleś pyta laske "dasz?"
a laska backdash
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 3 z nagrodami!

Post autor: Komandos »

Widowmaker.PL pisze:
Komandos pisze:
Komandos wrzucił niezły pomysł, z drugiej jednak strony, nie każdy podczas walki jest w stanie kontrolować swoje odruchy i złapie kilka razy. No i ciężko jest liczyć sobie ile się zrobiło.
To już było testowane na dwóch turniejach i jakoś ludzie dawali radę.
Jeśli jednak rzuty przejdą to ostrzegam, że będę ich używać perfidnie po każdej przewadze na wymianę z hopkickiem i gwarantuję, że osoby które głosowały za rzutami pożałują swojej decyzji :P
ej, a kto bedzie gral z Toba na Twoim łączu?:D
Ty nie musisz, możesz dać walkowera od razu :D
Miaranko
Beginner
Beginner
Posty: 27
Rejestracja: 20-10-2010, 22:01
Lokalizacja: Namysłów
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 3 z nagrodami!

Post autor: Miaranko »

Tez bym się zapisał ale ogólnie mam takiego słabego neta że ;O nie opłaca mi się w ogóle zapisywać ;( a szkoda pograł bym ;D A co do rzutów to ja osobiście był bym za zbanowaniem tego....Nie da się wyrwać na pomarańczowym za Chiny...czasami coś wyjdzie ale bardzo rzadko.
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”