"Siemka jestem tu nowy..."

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
JISAW
Student
Student
Posty: 39
Rejestracja: 13-02-2010, 13:06
Lokalizacja: Słupia Wielka
Kontakt:

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: JISAW »

to masz twarde czoło lol

Gdy bym mógł grać w T3 online to było nas dwóch ;-)
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: !Dan! »

I tak długo wytrzymało moje psp. Nie graj w Monster Huntera, mimo że jest to najlepsza gra, zaraz po Tekkenie. Wkurzająca na maxa momentami xD Ja też nie mogę grać w TK3O bo mam bezprzewodowego neta (ping na servwach wynosi ok 150ms :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( )
Obrazek
Awatar użytkownika
JISAW
Student
Student
Posty: 39
Rejestracja: 13-02-2010, 13:06
Lokalizacja: Słupia Wielka
Kontakt:

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: JISAW »

też mam bezprzewodowy wiem co to za ból jedynie rekordy czy trofea mogę z PS3 wysłać nic więcej bo młucić wiarę w tekkena 6 przez neta nie da rady
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: !Dan! »

Łączmy się wszyscy w bólu... :x Pieprzony net! Muszę go zmienić! A wtedy... ah, nie, nie mogę się rozmarzyć! xD
Obrazek
Awatar użytkownika
Rafi93
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 24-04-2010, 23:27

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: Rafi93 »

Witam wszystkich!

Elo jestem Rafał interesuje się motoryzacją , grami ,sztukami walki , sam również trenuję ;)
TEKKEN3
Fredrick
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 31-01-2010, 13:35

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: Fredrick »

Hej
Mam na imie Kamil,mam 17 lat obecnie to ja też jestem nowy.
Bardzo lubię rysować mangę, oglądać anime, jeździć na desce słuchać metalu i grać w Guilty Gear XX.


POZDRO
Kaiweishi
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 20-04-2010, 04:21

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: Kaiweishi »

Super. To mogłam być tylko ja - dopiero teraz zauważyłam ten temat -_-" Nie ma to jak moja inteligencja..."

Mam na imię Sandra, 16 maja skończę 13 lat, ale i tak ze mnie szczyl. ==" Interesuję się Japonią, mangą i anime, a ostatnio znowu Tekkenem. Lubię poznawać nowych ludzi, niezależnie od wieku, chociaż bardziej lubię ich denerwować (albo jakby określił to mój kumpel "bardziej lubisz ich bić, niż denerwować"...). Dziękuję za uwagę? Oo"
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: mcl »

Kaiweishi pisze:16 maja
:D
4 osoba którą spotykam, a pierwsza w internecie, z tym samym dniem urodzenia co ja :D
Dużo tych 16majowców na tym świecie ;)
Witamy i zapraszamy w nasze skromne progi ;)
Obrazek
seseps
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 02-06-2010, 16:22

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: seseps »

siemka wszystkim tez jestem tu nowy, ale wczesniej czesto dowiedzalem te stronke by se w cos popykac :) nazywam sie Sebastian, mam 13 lat, intereuje sie grami komputerowymi ( gatunkiem bijatyk oczywiscie )
Awatar użytkownika
Opyliusz
Master
Master
Posty: 210
Rejestracja: 10-04-2009, 18:42
Lokalizacja: Krapkowice
Kontakt:

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: Opyliusz »

Witam nazywam się Mateusz 7 października będe miał 15 lat :) interesuję się informatyką,komputerami,technologią,sportem,grami konsolowymi (najbardziej bijatyki) , gram w tekkena na poważnie od listopada 2008.r ale zarejestrowałem się tutaj dopiero w kwietniu 2009 :) oprócz tych zainteresowań interesuje mnie jeszcze Anime , i moją pasją też jest muzyka :) (hip-hop,rap,hardstyle itp)
romantyk
Użytkownik
Posty: 3
Rejestracja: 02-08-2010, 09:21

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: romantyk »

Witam. Jestem Dominik dzisiaj założyłem konto :) i mam zamiar udzielać się na forum teraz trochę więcej informacji na mój temat:
Wiek.21 latek skończyłem dość niedawno bo 28lipca a 4sierpnia imieninki :rotfl:
Muzyka.Wielbie HH PL ale ogólnie słucham tego co mi się podoba a żeby bardziej to sprecyzować jaki mam rozrzut to powiem, że lubię też Maleńczuka Waglewskiego Budki Suflera itp.
Gierki.ulubiona gierka od lat to Diablo2 i Diablo2LOD ale do tego dochodzi CS, Cod4 :) wczoraj pierwszy raz grałem w SF IV myślę, że też może być moim ulubionym tytułem.
Zainteresowania.gadżeciaż
Platforma.PC i PSP pierwsza wersja ale niestety nie zhackowana bo nie wiem jak :/
Mieszkam.w Płocku jest ktoś z Płocka :> ?? :cool: :cool: :cool: :cool:

kontakt do mnie.
xfire: kepasapl
Awatar użytkownika
chupser
Beginner
Beginner
Posty: 7
Rejestracja: 15-12-2010, 12:34

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: chupser »

Siema, mam na imię Karol. W tekkena gram od 2007 roku i w sumie na poważnie od samego początku :P. Aktualnie studiuje we Wrocławiu i chorobliwie poszukuje sparring partnerów w szóstą odsłonę turnieju króla żelaznej pięści, a także do wspólnej popijawy :P.
Awatar użytkownika
grabczas
Student
Student
Posty: 30
Rejestracja: 25-02-2011, 07:47
Lokalizacja: Białystok
Ogrywam: VF5FS; SCV
Kontakt:

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: grabczas »

Dzień dobry

Nazywam się Łukasz, mam 20 lat (5 maja dokładnie jak ktoś chce się czepiać), w bijatyki różniej maści grałem jak dotąd głównie z kumplami. Obecnie chcę jednak podnieść swoją wiedzę i umiejętności w tej dziedzinie gier. Bardzo cenię granie Offline ;) Szukam też ludzi z Podlasia, najlepiej z Białegostoku, chciałbym w końcu poznać lokalną scenę (zakładam że taka jest skoro na EGU jest komu grać w Tekkena) :D Byłbym super wdzięczny jakby ktoś zechciał spotkać się kiedy i potłuc w Tk5/VF4Evo/SC3 z tych co mam. Jestem też otwarty na inne propozycje z tymże nie mam konsol current gen żeby ćwiczyć :/ Mam nadzieję zabawić tutaj na zdecydowanie dłużej jednak ciężko będzie się udzielać skoro nie mam styczności z obecnymi częściami bijatyk.

Pozdrawiam Ekipę Honmaru i wszystkich użyszkodników ;)
Awatar użytkownika
Omega
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 04-03-2011, 08:46
Lokalizacja: Sosnowiec, Poland.

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: Omega »

Witam wszystkich zgromadzonych na tym zacnym, i jakże poczytnym forum. :-)
Na imię mam Marcin, w sferze wirtualnej posługuję się nickiem Omega, więc jak coś to "Omeg" dla forumowiczów, tudzież innych istot napotkanych w rozgrywce online. :)

Jeśli chodzi o jakieś informacje o mnie, to jestem 23-letnim studentem, staram się wypełniać swój wolny czas jakoś konstruktywnie, m.in. chodząc na basen, czytając mniej lub bardziej ambitne książki, oglądając filmy, grając w squasha etc. Oczywiście, jestem także zapalonym graczem, już od czasów Amigi 500. Tytuły, które zawsze pozostaną mi w pamięci to Final Fantasy, Deus Ex, HOM&M, Chrono Trigger, Jedi Knight 2 i pewnie jeszcze wiele innych, których wymieniać nie będę. Generalnie jestem miłośnikiem jrpg.

Jeśli chodzi o rozgrywkę online, to do tej pory ograniczała się ona do dwóch tytułów, mianowicie Jedi Knight 2 oraz CoD4: MW. W dżedaja byłem twórcą czy też współtwórcą kilku klanów, które osiągały międzynarodowe sukcesy, sam byłem członkiem nieoficjalnej reprezentacji Polski w tej grze, w Call-a natomiast raczej grałem dla zabawy i relaksu.

Jeśli chodzi o bijatyki, jestem totalnym newbie, moja wiedza żadna, ale kumpel mnie namówił na rejestrację i w przyszłości zapewne także grę (jak już opanuję podstawy :P), więc do zobaczenia na polu walki! ;-)
"Listen to my story. This may be our last chance..."
Shadaia
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 27-03-2011, 20:55
Ogrywam: Tekken 3

Re: "Siemka jestem tu nowy..."

Post autor: Shadaia »

No cóż. Witam, jestem Shadaia a pod tą zasłoną dymną wychodzi imię Przemek. We wrześniu skończyłem 19 lat, więc jeszcze nie taka stara du... ze mnie :). Lubię muzykę taką jak Hip Hop PL, a wykonawców PFK, Grubson, 3odaKru... wiadomo lubie sobię pooglądać filmy jakieś dobre i jak mnie weźmie ochota jak na czekoladę to dorwę się do starych tytułów jak Star Wars czy Indiana Jones. Nie będę was zanudzać jak to kocham gry bijatyki bo to nie jest prawdą, ale Tekken bardzo przypadł mi do gustu. Cóż, moje ulubione gry to:

Jedi Knight: Jedi Outcast
Jedi Knight: Jedi Academy
CoD 2
Saga Gothic
Oblivion
Wiedźmin

itd, kto by to liczył. Jestem kompletnie zielony w T3 Online a w zwykłego grałem raczej tylko z kumplami, ale myśle, że jak poczytam trochę i ponotuję to dam radę :P. Lubię grać Eddy'm ponieważ sam uczę się Capoeiry w moim kochanym mieście Inowrocław. Często jego ruchy dają nowe perspektywy które można wykorzystać na treningu. Z zawodu jestem informatykiem/elektronikiem. Lubię od czasu do czasu pomęczyć Gimpa i stworzyć arcydzieło aka 3 kółka 2 kwadraty. Cóż, może opróćz tego, że Shadaia nick wziął się z tego, kiedy weszłem na server mojego klanu w Jedi Academy, chciałem zmienić mój stary nick: FireFlies, więc poprosiłem znajomego o pomoc. Oczywiście zgodził się i pomógł mi wybrać nick Shadaia który mam nadzieje nie będzie przez was mylony z damskim imieniem, słowo Shadaya oznacza po aramejsku zły duch, szatan etc. to by było na tyle.

Pozdrawiam was.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”