Poszukiwanie sparing partnerzy offline.

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
grabczas
Student
Student
Posty: 30
Rejestracja: 25-02-2011, 07:47
Lokalizacja: Białystok
Ogrywam: VF5FS; SCV
Kontakt:

Poszukiwanie sparing partnerzy offline.

Post autor: grabczas »

Piszę tutaj bo nie widzę innego działu który by się nadawał, w razie co proszę o przeniesienie.

Tak więc jak w temacie napisałem, poszukuję osób z Białegostoku i okolic żeby móc sprawdzić się w mordobiciach i czegoś nauczyć. Sam posiadam VF4Evo(najbardziej preferowane), Tk5, SC3(mam PS2 tylko). Jestem też otwarty na inne gry w sumie. Nie znam tak naprawdę sceny bijatyk ani lokalnie ani tym bardziej w kraju więc fajnie by było wiedzieć czy Podlasie w ogóle ma jakąś reprezentację czy naprawdę będę musiał wybrać się do Sylvana(pozdro ^^) kiedyś żeby zagrać z kimś na poziomie :P

Pozdrawiam
Łukasz "grabczas" Grabowski
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Poszukiwanie sparing partnerzy offline.

Post autor: Komandos »

grabczas pisze:Piszę tutaj bo nie widzę innego działu który by się nadawał, w razie co proszę o przeniesienie.

Tak więc jak w temacie napisałem, poszukuję osób z Białegostoku i okolic żeby móc sprawdzić się w mordobiciach i czegoś nauczyć. Sam posiadam VF4Evo(najbardziej preferowane), Tk5, SC3(mam PS2 tylko). Jestem też otwarty na inne gry w sumie. Nie znam tak naprawdę sceny bijatyk ani lokalnie ani tym bardziej w kraju więc fajnie by było wiedzieć czy Podlasie w ogóle ma jakąś reprezentację czy naprawdę będę musiał wybrać się do Sylvana(pozdro ^^) kiedyś żeby zagrać z kimś na poziomie :P

Pozdrawiam
Łukasz "grabczas" Grabowski
Odezwij się do Fishbone'a - 5850330
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”