Tekken 6 Online Tournament 3 z nagrodami!

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Zablokowany

Czy jesteś za zbanowaniem rzutów w turnieju Tekken 6 Online Tournament 3?

nie
25
63%
tak
15
38%
 
Liczba głosów: 40

Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 3 z nagrodami!

Post autor: blaugrana20 »

" a składa się na to tyle czynników, że pewnie sami twórcy gry nie wiedzą ile" nie masz racji paliety internetowe to nie jest jakas niepojeta rzecz zwlaszcza dla programistow a predkosc wbrew Twej opini ma dosc duzo do znaczenia tzw ping co do throw x4 to jest git :)
Obrazek

Uploaded with ImageShack.us
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 3 z nagrodami!

Post autor: Komandos »

blaugrana20 pisze:" a składa się na to tyle czynników, że pewnie sami twórcy gry nie wiedzą ile" nie masz racji paliety internetowe to nie jest jakas niepojeta rzecz zwlaszcza dla programistow a predkosc wbrew Twej opini ma dosc duzo do znaczenia tzw ping co do throw x4 to jest git :)
Nie wiem co to są paliety internetowe, ale wiem, że nawet ludzie w Korei i Japonii grając na światłowodach mają odczuwalne lagi w tej grze, co jasno wskazuje, że kod sieciowy jest delikatnie mówiąc zjebany. Poza tym ping do przepustowości łącza ma się jak pieść do nosa, więc sam chyba nie wiesz o czym prawisz.
Ostatnio zmieniony 01-03-2011, 19:57 przez Komandos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 3 z nagrodami!

Post autor: KRELIAN »

Komandos pisze:
Rzuty ostatecznie nie będą zbanowane, za to ograniczamy ich używanie do 4 na walkę. Liczba ta dotyczy każdego rodzaju rzutów z wyjątkiem rzutów będących częścią juggla (czyli rzut na przeciwniku będącym w powietrzu po innej wybitce niż rzut).
Rozumiem, że tackle i multi throwsy też tylko 4 na walkę?
Multi throws zaczyna się od rzutu więc patrz pogrubiony fragment - nie można ich kontynuować. Nawet jeśli kontynuacje są łatwiejsze w wyrwaniu się to zbanowanie ich nie będzie przynajmniej kusiło potencjalnych cwaniaków, którzy chcą mimo wszystko jakoś ominąć zdanie większości co do ograniczenia rzutów ;]. Poza tym nie oszukujmy się, dobry King czy Bruce nawet offline na to nie gra, więc skoro już chcecie ograniczeń to będzie konsekwentnie - przynajmniej dowiemy się czy faktycznie taka formuła się sprawdzi na przyszłość. Co do tackla to zostaje 4 na walkę pod warunkiem, że nie ma po tym kontynuacji kolejnego rzutu.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
blaugrana20
Grand Master
Grand Master
Posty: 543
Rejestracja: 30-11-2009, 05:43
Ogrywam: TTT 2
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 3 z nagrodami!

Post autor: blaugrana20 »

nie chce sie z Toba klocic programisto wiec oK ty masz swoj swiat ja swoj zmierzymy sie w turnieju , chodzilo o pakiety internetowe
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 3 z nagrodami!

Post autor: Komandos »

blaugrana20 pisze:nie chce sie z Toba klocic programisto wiec oK ty masz swoj swiat ja swoj zmierzymy sie w turnieju , chodzilo o pakiety internetowe
Sami twórcy przyznali, że kod sieciowy w tej grze ssie (jak znasz angielski to mogę ci linka do wywiadu zapodać) no ale może ty wiesz lepiej od nich. Zmierzyć to się możemy na turnieju ale offline ;)
Awatar użytkownika
Zulata
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 68
Rejestracja: 21-11-2009, 12:53
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 3 z nagrodami!

Post autor: Zulata »

Ok ;) To co teraz napiszę będzie ostatnim w tym temacie, jeśli chodzi o Ciebie, bo mnie po prostu niszczysz.

Przede wszystkim grając online, ani myślę o tym, aby się chociaż odrobinę spinać i próbować wygrać, więc gówno odnośnie mojej gry wiesz. Po drugie, nie osiągnąłeś w tą grę więcej niż ja ( poza jazdą na turnieje, i wychodzeniu z grupy), aby mówić takie rzeczy, bo są ludzie, którzy by cię roznieśli w grę, w którą jesteś wg siebie, aż taki dobry.

I ostatnia rzecz, bardzo ważna. Bo widzisz, nie wiesz o mnie nic. Nie wiesz jak wyglądam, nie wiesz do czego jestem zdolny, i nie wiesz co potrafię, a jednak mi grozisz ;). Uważaj z tego typu tekstami, bo kiedyś zdarzy się ktoś, kto twoje groźby potraktuje poważnie, i udusisz się własnymi słowami, jeśli cię spotka na jakimś turnieju.
Zresztą, jak będę miał jakąś kasę na wydanie, to z chęcią pojadę na jakiś turniej i sobie "pokwiczę" jak tak mi obiecujesz.

Co do trollowania - po raz kolejny masz przykład na to, że nie ty masz rację. Kiedy ja coś napiszę odnośnie ciebie, przeważnie ludzie się z tym zgadzają,co oznacza, a ty wciąż i wciąż się kompromitujesz swoimi odpowiedziami, nazywając mnie trollem itd. Ja jedynie odnoszę się do twojego wywyższania się, do którego nie masz nawet podstaw. Możliwe, że robisz to nieświadomie, a jeśli tak, to następnym razem czytaj ze 100 razy swój post, nim wrzucisz go na forum. I nie mam zamiaru ci pisać na gg, ani na privie bo nawet nie mamy o czym rozmawiać.

A no i co do lagów. Ładnie, pięknie popierasz swoje argumenty słowami twórców gry. Lecz coś ci wytłumaczę. Kod sieciowy jest gówniany itd, każdy o tym wie, ale to nie zmienia faktu, że wszyscy którzy z tobą grają mają wielkie lagi, a jak grają z innymi to nie. Czy nie mam racji? I może to być przypadek, ale i tak lagujesz niemalże zawsze.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 3 z nagrodami!

Post autor: Komandos »

Ok ;) To co teraz napiszę będzie ostatnim w tym temacie, jeśli chodzi o Ciebie, bo mnie po prostu niszczysz.
Trzymam za słowo.
Po drugie, nie osiągnąłeś w tą grę więcej niż ja ( poza jazdą na turnieje, i wychodzeniu z grupy)
Myślę, że top 12 na turnieju gdzie byli praktycznie wszyscy najlepsi gracze w PL to jest nie najgorsze osiągnięcie. Poza tym samo bycie na turnieju na który się poświęca swój czas i pieniądze to już jest o wiele większe osiągniecie niż szczekanie za klawiaturą. :P
I ostatnia rzecz, bardzo ważna. Bo widzisz, nie wiesz o mnie nic. Nie wiesz jak wyglądam, nie wiesz do czego jestem zdolny, i nie wiesz co potrafię, a jednak mi grozisz ;) . Uważaj z tego typu tekstami, bo kiedyś zdarzy się ktoś, kto twoje groźby potraktuje poważnie, i udusisz się własnymi słowami, jeśli cię spotka na jakimś turnieju.
Zresztą, jak będę miał jakąś kasę na wydanie, to z chęcią pojadę na jakiś turniej i sobie "pokwiczę" jak tak mi obiecujesz.
No to pojaw się w końcu gdzieś żebym mógł stwierdzić, że jesteś człowiekiem, a nie botem. ;) Z chęcią wyjaśnię wtedy wszystkie twoje wątpliwości. I nigdzie ci nie groziłem, musiałeś coś źle zrozumieć. Grożenie to było np. to co Kokolino do mnie wypisywał na backdashu, ale mimo wszystko jak spotkaliśmy się i pogadaliśmy to udało się dojść do porozumienia. Dlatego radzę ci nie traktować zbyt serio tego co ktoś pisze na forum, bo ty też mnie nie znasz, a w rzeczywistości jestem trochę inną osobą niż można pomyśleć czytając moje wypowiedzi na forum, gdzie czasem się trochę zgrywam dla jaj.
Czy nie mam racji?
Nie.

To tyle, myślę, że wyczerpałem temat.
Grizzly
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 93
Rejestracja: 04-04-2006, 22:14
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 3 z nagrodami!

Post autor: Grizzly »

Widzac Komandosa na zywo nie dziwie sie, ze nie chce nikomu grozic, hehe :P Inna sprawa to Kokolino, mimo iz nizszy odemnie, to i tak z ciemnej ulicy, widzac go, bym spier........ szybko :P Swoja droga bylem na jednym turnieju i wygralem z Komandosem 2 do 0, a naprawde jestem sredniakiem, tak wiec z tym off to bym nie przesadzal. Uwazam, ze akurat Komandosowi lagi sa "w to mi graj" ;] Taki tam offtopic przed snem - nie bierzcie wszystkiego co pisze zbyt powaznie ;]
Power
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 3 z nagrodami!

Post autor: Komandos »

Grizzly zapomniałeś dodać, że z grupy na tym turnieju nie wyszedłeś ale ok, pokonałeś mnie raz. Muszę przyznać, że trochę cię zlekceważyłem i nie grałem swoim mainem nawet. Poza tym jesteś całkiem dobrym graczem, więc nie przesadzaj ;)
Ostatnio zmieniony 02-03-2011, 11:28 przez Komandos, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 3 z nagrodami!

Post autor: caradolph »

For fak sake!!! Można się wkurzyć!!! Okazało się że router, który miałem dostać dzisiaj nie przyjdzie i prawdopodobnie bede mial problem z braniem udzialu a już się zapisałem! No szlag! Co tera mam zrobić?
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 3 z nagrodami!

Post autor: Komandos »

caradolph pisze:For fak sake!!! Można się wkurzyć!!! Okazało się że router, który miałem dostać dzisiaj nie przyjdzie i prawdopodobnie bede mial problem z braniem udzialu a już się zapisałem! No szlag! Co tera mam zrobić?
Jak dostaniesz router jutro czy pojutrze to nic się nie stanie, na rozegranie walk grupowych będzie pewnie z tydzień czasu.
Miaranko
Beginner
Beginner
Posty: 27
Rejestracja: 20-10-2010, 22:01
Lokalizacja: Namysłów
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 3 z nagrodami!

Post autor: Miaranko »

blaugrana20, Ty żyjesz ?
Grizzly
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 93
Rejestracja: 04-04-2006, 22:14
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 3 z nagrodami!

Post autor: Grizzly »

Komandos pisze:Grizzly zapomniałeś dodać, że z grupy na tym turnieju nie wyszedłeś ale ok, pokonałeś mnie raz. Muszę przyznać, że trochę cię zlekceważyłem i nie grałem swoim mainem nawet. Poza tym jesteś całkiem dobrym graczem, więc nie przesadzaj ;)
A kto jest Twoim mainem? Brucem i Miguelem grales i z tego co pamietam, to ugrales 1 runde ;p A nie wyszedlem, bo przez pierwsze 3 walki nie wszedl mi ani 1 juggle ;/ Byl to moj 3 raz kiedy gralem offline w ta gre i ciezko bylo sie przestawic ;] A i tak miales tylko 1 "mala" (1:2 a nie 0:2) walke wiecej, wiec dziekuj opacznosi, bo to ja gral bym dalej :P Swoja droga mowilem by nie brac mych slow powaznie, ale musiales sie puszyc..... no to i ja musialem przedstawc fakty ;]
Power
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 3 z nagrodami!

Post autor: Komandos »

Moim mainem jest Baek, tylko na tamtym turnieju po przegranej z Rafimaru kiedy zmienił na Larsa, po tym jak zbiłem jego Nine, trochę się wnerwiłem i niepotrzebnie innymi postaciami zacząłem grać. Nie do końca tak było jak piszesz. Ja miałem wygraną walkę 2:0 z graczem z którym ty przegrałeś 2:0. Poza tym wszystkie walki które wygrałem, wygrałem 2:0. Dlatego nie wyszedłeś :P
Grizzly
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 93
Rejestracja: 04-04-2006, 22:14
Kontakt:

Re: Tekken 6 Online Tournament 3 z nagrodami!

Post autor: Grizzly »

To co ja napisalem jest prawda, lecz nie wyklucza tego co Ty piszesz ;] Tez mialem wszystkie wygrane 2:0, a ten Leo to byla 2 walka i ... coz, offline dal mi sie we znaki strasznie ;] Nie dziwie sie, ze miales z nim 2:0 swoja droga :) A Baeka bez lagow uwielbiam ;p ss~df~b to kombinacja klucz, hehe. Ok, koniec tego czerstwego offtopa ;]
Power
Zablokowany

Wróć do „Archiwum”