Street Fighter Ex2 Plus

Pozostałe bijatyki 3D które nie posiadają osobnego działu. Ogólnie o bijatykach.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Street Fighter Ex2 Plus

Post autor: Pattrick »

Link : Street Fighter EX2 Plus Rip lub

Memory Card : Full Game Completed Memory Card

No cóż dałem dlatego aby street fighter się ukazał

a tu jest wersja "awaryjna" Street Fighter EX2 Plus Rip 2 (dla tych co mają FF)
Ostatnio zmieniony 06-09-2006, 12:30 przez Pattrick, łącznie zmieniany 3 razy.
Awatar użytkownika
Paradox
Beginner
Beginner
Posty: 9
Rejestracja: 13-08-2006, 20:06

Re: Street Fighter Ex2 Plus

Post autor: Paradox »

co tu dużo mówić gra poprostu według mnie wymiata tak jak zresztą większość gier SF

P.S. Po walce z Pattrickiem zauważyłem że jest lepszy ale się zrewanżuje hehe :P
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Street Fighter Ex2 Plus

Post autor: SubZero »

Po walce z Pattrickiem zauważyłem, że będę musiał się przerzucić na klawę, bo na padzie specjale mi nie wchodzą :P
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Street Fighter Ex2 Plus

Post autor: Aserot »

Sorki za wcinke ale czy SF ex2 Plus nie jest przypadkiem 3d :), wiem że gra się w jednym planie, ale jednak troszke tu nie pasuje.

A tak pozatym bardzo dobry tytuł w którym można bardzo ładne akcje robić. Ulubiony fighter Blanka i Vulcano Rosso (o ile mnie pamieć nie myli tak to szło). Nic zasysam odrazu choć mam full w domciu :P.

P.S>
Może pochwalicie się jaki macie wynik w Bonusie z beczkami :) mój top zrobiłem Blanką choć dokładnego wyniku nie pamietam.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Street Fighter Ex2 Plus

Post autor: Dumian »

Ja to przeniosłem do 2D Center, zmyliła mnie nazwa SF :P

Wybaczcie już naprawiłem swój błąd :zawstydzony:
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Street Fighter Ex2 Plus

Post autor: SubZero »

Fajna gierka, fajna. Grałem trochę na automatach (głównie w pierwszą część), potem znalazł się emulator (Impact) i zaczęło się granie w domu. Pamiętam gdy u kumpla znalazłem płytkę z tą grą na PSX. Porysowana była niemiłosiernie, tydzień się męczyłem żeby ją odratować - nie udało się :( (wtedy jeszcze nie miałem netu, więc ściągnąć backupa :P nie było jak).
Co do moich postaci, to gram praktycznie wszystkimi, ale głównie panie (Chun-Li, Hokuto, Nanase, Pullum).
Awatar użytkownika
Mati
Elite player
Elite player
Posty: 117
Rejestracja: 21-07-2006, 17:31
Lokalizacja: Z za krzaka

Re: Street Fighter Ex2 Plus

Post autor: Mati »

Ja jestem za tym aby ta gra dostała własny koncik np. zamiast Bloody Roar bo tam nikt sie nie udziela SFEX2 wymiata zrobilem wszystkie trening mode i jedno master:) sciagne i przypomne sobie jak sie grało i was polamie:)
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Street Fighter Ex2 Plus

Post autor: Action »

Jak dla mnie to jest żywa kalka Dragon Balla :P Hadouken Ryu wygląda w 3D jak Kamehama Goku, a poświata jaką wytwarza bohater przy Excel wygląda identycznie jak poświata jaką wytwarzał Goku przy zmianie w SSJ mało tego jak Blanka robi ten swój prąd wokoło siebie to wygląda jak Gohan przy zmianie w SSJ2 a Nanaese ma czerwony wydłużający sie kij którzy wszyscy znają z Dragon Balla jedynki :P Dalsze podobieństwa bede wyszukiwał na bierząco. :P
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: Street Fighter Ex2 Plus

Post autor: Pattrick »

Hmmm może Action . ale wydaje mi się lepszą grą niż gra zrobiona dla picu ( mowa o Dragonball GT Final Bout) . Poza tym lepiej wygląda i się prezentuje lepiej (a jeśli chodzi ci o 2D to wątpie że przebije SF3 : III Strike , który jest mianowicie wspaniałą grą jak i cała seria SF3)
Awatar użytkownika
Mati
Elite player
Elite player
Posty: 117
Rejestracja: 21-07-2006, 17:31
Lokalizacja: Z za krzaka

Re: Street Fighter Ex2 Plus

Post autor: Mati »

Action nie przesadzaj z tym DBZ. Gra nie jest zadnym ksero DB a to ze niektore (niliczne) efekty przypominają Ci te z DB to juz nie nasza wina. Popsotu Ludzie ktorzy zrobili tą gre uwazali takie efekty za trafne. Pomysl sam lepiej chyba jak EXEL wyglada tak jak wygląda niz np. przy włączeniu EXELa latały by kwiatuszki i serduszka :lol: a po drugie Hadouken wcale nie wygląda jak Kamehame pozniewaz po puszczeniu Kamehame zostaje slad pocisku, a takiego nie ma w SFEX2 poprostu to jest pocisk 3D ktory swe korzenie wziął z SF 2D. A po 3 prąd Blanki wygląda jak prąd a ze w DBZ wygląda tak samo to tez nie ich wina ani nasza. Lepiej prąd niz zeby to wyglądało jak gówno z dupy:) (takie porownanie odemnie:D)

Podsumowując:SFEX2 to zadne ksero DB!!! Nie osmieszaj sie:D
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Street Fighter Ex2 Plus

Post autor: Action »

Mati dziwny jestes :P ja sobie tu jaja robie i z tym ksero dragon ball mowie w dobrym tego słowa znaczeniu a ty odrazy filozofujesz :P A z tym kamehama to moze to nie to, ale za to jest to bardzo podobne do big bang attack Vegety xP
Awatar użytkownika
Mati
Elite player
Elite player
Posty: 117
Rejestracja: 21-07-2006, 17:31
Lokalizacja: Z za krzaka

Re: Street Fighter Ex2 Plus

Post autor: Mati »

No a ja co sobie robie też jaja:P Po 4 Hadouken nie jest podobne do Big Bang Vegety poniewaz Vegeta inaczej sklada ręce niz Ryu lub Ken:D Oni składają rece cos pod Kamehame jednak to tez nie jest to:)
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Street Fighter Ex2 Plus

Post autor: Action »

Mati pisze:Hadouken nie jest podobne do Big Bang Vegety poniewaz Vegeta inaczej sklada ręce niz Ryu lub Ken:D Oni składają rece cos pod Kamehame jednak to tez nie jest to:)
To była zmowa Capcomu :P sciagneli sztuke skladania rak z Kamehama a pocisk z Big Bang zeby nie było podejrzeń :P
Awatar użytkownika
Mati
Elite player
Elite player
Posty: 117
Rejestracja: 21-07-2006, 17:31
Lokalizacja: Z za krzaka

Re: Street Fighter Ex2 Plus

Post autor: Mati »

Tez mi sie tak wydaje:D A ten Efekt w EXEL-u jest chyba zaczerpnięty z przemiany pewnego przeciwnika na pustyni w FF 5:D w połączeniu z Vizualizacją Windows Media Player, a co do Prądu Blanki to jest mieszanka Pikachu + Mąż Krystyny z Gazowni (jest Elektrykiem) :lol:

[ Dodano: 2006-09-03, 18:04 ]
btw. Nie moge sciagnac z www.emuparadise.org :( uzywam Firefoxa

[ Dodano: 2006-09-05, 10:52 ]
Niech ktos to wrzuci na rapida...:/
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Street Fighter Ex2 Plus

Post autor: vho »

Ehh, Street Fighter w trzech wymiarach to nie to samo co w 2D :D

SFA3 i 3S rula :D

Aha, no i najlepiej grać na sticku^^
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Bijatyki 3D (Fighting Corner)”