Kupię tani telefon

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Kupię tani telefon

Post autor: eq2D »

Chris pisze:eq2D a mi sie blad przy wypakowywaniu pojawia :/ ... zrobic zdjecie telefonem ?
To zależy jakim telefonem, jakie ma bajery i jak głośno pierdzi. ;-) A solucje na Twój problem podał Ci kolega wyżej.
Obrazek
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Kupię tani telefon

Post autor: Chris »

'weżże mi to na .rar przerób" ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Kupię tani telefon

Post autor: eq2D »

Oojojojoj, Krzysiu! Jak się Puchatek i ta mała świnia dowie, że Ty taki nieobeznany to zobaczysz! Kwink, kwink, kwiiik

I jak Opyliuszu, znalazłeś coś na alledrogo?
Obrazek
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Kupię tani telefon

Post autor: Chris »

Chwalić Pana! , kawałek zabawowy :D , chyba go slyszalem na weselu po 2:00 :>
*Puchatek martwi sie tylko o to czy starczy mu jutro miodu zeby przyćpać.
Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Kupię tani telefon

Post autor: Arucardo_1 »

Kurde jak ja to zawsze uwielbiałem na Honmaru. Facet zadaje konkretne pytanie a pojawia się jeden z drugim i pierdzieli o tym, że komórki są do tego a nie do tamtego. A ostatnie 3 posty to spam w czystej postaci.

Telefon służy każdemu do tego, do czego właściciel chce go użyć (byleby zgodnie z dobrymi obyczajami, czyt. nie katując muzyką współpasażerów w autobusie, nie rzucając nim w kolegów ze szkoły itp.). Telefony robią w tej chwili zdjęcia o zupełnie wystarczającej jakości - to nie czasy aparatów VGA, kiedy ciężko było odróżnić twarz fotografowanej osoby od krowy. Teraz wiele telefonów ma naprawdę dobrą optykę (polecam Samsunga Pixona 12 chociażby). Ja mam Samsunga Ultra Style i mi zupełnie wystarcza jakość zdjęć które robi (nie jestem zawodowym fotografem). Co do GPSu to stosuję go sam całkiem często. Radia zaś bardzo często (choć słuchawki Samsunga to koszmar i od razu polecam dokupić lepsze).

Aha i eq2d - bądź łaskaw nie polecać Opyliuszowi sci-phonów i tym podobnego syfu, bo się chłopak napali a potem będzie wielki płacz, że aparat robi zdjęcia o jakości mniej więcej takiej jak zdjęć robionych papierem toaletowym, że filmów toto nie odtworzy (tną jak diabli), że głośnik ma fatalną jakość. Tego typu "telefony" służą tylko do dzwonienia i wysyłania smsów (a i z tym mają problemy bo gubią zasięg).

- tutaj jest dość obiektywny test tego Chińczyka, pokazuje do czego się on nadaje a do czego nie.
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Kupię tani telefon

Post autor: Chris »

luz Arucardo, rozmowa jest tresciwa kiedy trzeba (patzr moj 1 post), poza tym ktos musi udawac watpliwosci opyliusza skoro ten zadajac pytanie nie oczekiwal odpowiedzi ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Kupię tani telefon

Post autor: eq2D »

Aluc, przeczytaj pierwszy post. Opyliusz nie dysponuje kwotą dostatnią, aby nabyć coś "sensownego". Dlatego też wspomniałem o tym, że istnieje chiński szajs, który mógł by zaspokoić jego oczekiwania za naprawdę niewielką kwotę, a przypominam, że kolega właśnie takową dysponuje. Nigdzie nie polecałem żadnych produktów i nie mam pojęcia skąd to wywnioskowałeś, bo za pewno nie z określenia "chiński szajs". Umówmy się, że zainteresowany nie potrzebuje funkcji nowoczesnego telefonu, a także nie może przeznaczyć środków na coś co mogło by być z powagą nazwane "telefonem, który robi dobre zdjęcia". Oczywiście trza jeszcze zadać pytanie "co to znaczy dobre", ale w domyśle jest to coś lepszego niż stare VGA, np.: w motkach.
I jak wspomniałem wcześniej - chiński szajs (produkt na kieszeń zainteresowanego) może dać trochę radochy posiadaczowi, jeśli miał by się zwyczajnie zdupcyć , to nie będzie wielkiego dramatu z racji małych wydatków związanych z zakupem tejże zabawki. Wszystko jasne?
Obrazek
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Kupię tani telefon

Post autor: mcl »

:D

Kocham to forum ;*

Ze swojej strony polecam dozbierać do : http://allegro.pl/htc-kaizer-tytn-ii-i1504983974.html . WM6.5, qwerty, tylko aparat robi niewyraźne zdjęcia (w jakimś teście widziałem). Ale do cykania "słiiit foteq na en ka" chyba starczy. No i trzeba ogarnąć WM żeby można było wykorzystać jego możliwości w 100%.
Obrazek
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Kupię tani telefon

Post autor: eq2D »

Uh, ja znów powiem że HTC + WM to ból w dupie użytkownika. Jeśli telefon - z założenia - miałby służyć do dzwonienia, to wykonanie telefonu do osoby z poza książki telefonicznej w WM nie można na pewno nazwać "szybkim i intuicyjnym". Oczywiście wszystko jest kwestią preferencji, ale mnie osobiście WM zwyczajnie odstrasza (nie chodzi o to, że to M$). Za to sądzę, że ostatnie telefony "bez systemu" dalej walą po jajach i jako aparaty telefoniczne spisują się nadzwyczajnie. Taki SE K800i - luks malina, gra jak ta lala, zdjęcia - jak na telefon (matryca) - są dobre, wszystko działa sprawnie i szybko, a dla fanatyków kopania znajdą się te lepsze sterowniki od kamery (nagrywanie video w mp4), czy solidne podbicie dźwięku, który i tak na odpowiednich słuchawkach winien zadowolić. Szczególnie jak się słucha muzyki, która nie atakuje słuchacza ścianą dźwięku. Parę złotych więcej niż masz w portfelu Opyliuszu, ale serie K i W to naprawdę dobre telefony i te rzeczywiście mogę polecić.
mcl pisze:"słiiit foteq
Nie zaczynaj ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Kupię tani telefon

Post autor: mcl »

Tu masz rację eq, WM potrafi zmulić, przy głupim wyborze numeru, czy wchodzeniu do wiadomości. Stary dobry k800i kopie dupę i to solidnie, w dziedzinie muzyki, zdjęć i zabaw z softem, jak za tą cenę (do 200zł)to nie można sobie wybrać lepszego modelu. Na k800i.pl jest od ciula tutoriali, softów gier itp itd na ten telefon, zbieranych od lat, więc jakby ktoś chciał, to nie musi szukać daleko ;)
eq2D pisze:
"słiiit foteq

Nie zaczynaj
Gdybyś nie pogrubił nie zorientowałbym się o co ci chodzi :P To zmiękczenie nie było wymierzone w ciebie ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Kupię tani telefon

Post autor: Chris »

jakbyscie czasem przeoczyli ostatnie posty to :Opylisz mowi ze dziekuje za wszystkie wiadomosci, i ze nie musicie juz wiecej pisac, ehhhh
Obrazek
Awatar użytkownika
Opyliusz
Master
Master
Posty: 210
Rejestracja: 10-04-2009, 18:42
Lokalizacja: Krapkowice
Kontakt:

Re: Kupię tani telefon

Post autor: Opyliusz »

Widzę że się tu nieźle rozpisaliście , ja osobiście już mam od środy telefonik którym jest Sony Ericsson W910i. Po znajomości kupiłem go za 60zł w db stanie z kartą 2GB i jak narazie to pasuje mi taki telefon.

@eq2D - Jak ty to napisałeś ten ,,chiński szajs'' to nie przepadam za takimi i wgl za Iphonami nie przepadam.

Temat można już zamknąć :D
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Kupię tani telefon

Post autor: Arucardo_1 »

eq2D pisze:I jak wspomniałem wcześniej - chiński szajs (produkt na kieszeń zainteresowanego) może dać trochę radochy posiadaczowi, jeśli miał by się zwyczajnie zdupcyć , to nie będzie wielkiego dramatu z racji małych wydatków związanych z zakupem tejże zabawki. Wszystko jasne?

Już lepiej byłoby kupić Samsuga U700, SE K800i albo coś w tym guście. Ale spoko. Opyliusz rozwiązał problem zatem nic tylko życzyć udanej i bezawaryjnej eksploatacji ;)
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”