GTA SA:MP

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

maraskks
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 01-01-2011, 17:29

Reklama

Post autor: maraskks »

[center]Obrazek[/center]

[center]Obrazek[/center]

[center]Witam Chciałbym zaprosić wszystkich na nasz serwer dzięki któremu doznacie wspaniałych wrażeń z rozgrywki, nie jesteście nam obojętni staramy się wszystko robić aby nasz serwer przyciągał jak najwięcej ludzi.Serdecznie zapraszam na serwer Quatro Role-Play. Pytasz dlaczego nasz serwer ? Ponieważ dopiero co powstał i jest jeszcze dużo wolnych liderów. Na naszym serwerze naprawdę masz szanse do czegoś dojść Administracja i gracze są bardzo mili i chętni do pomocy. Nie tolerujemy cheater'ów, ani innych graczy grających nieczysto. Administracja jest prawie cały czas na serwerze ( i nie są to kolejne dzieci chcące pokazać kto tu ma władzę, wiek administracji 17 - 19 ) więc zawsze możemy pomóc. Nie jest to kolejny Pseudo-Rp, my naprawdę traktujemy to poważnie i chcemy sie rozwijać. Admini grają OOC jak i IC.
to nowy serwer, który niedawno zaczął działać więc nie ma za dużo graczy.Admini dobrze pełnią swoje funkcje.RP na tym serwerze jest wieksze niż na innych serwerach RP. Niekiedy grałem na innych serwerach i zauważyłem ze admini są niedoświadczeni.Piszą przekleństwa na /o itp. Albo jeszcze lepiej: Jade sobie koło Ratusza a tam samochody stoją na drodze, ludzie nie grają RP lub jedzie sobie koleś motorem i uderza w ściane.Wstaje podnosi motor i jedzie dalej. Teraz przedstawie nasz serwer.[/center]

[center]Obrazek[/center]

[center]Służby porządkowe

* Los Santos Police Department
* Special Weapons and Tactics
* Los Santos Nationaly Guard


Służby miasta

* Los Santos Transport Comunity
* Los Santos Comunity News
* Los Santos Medical Center
* Departament Motor of Vehicles


Organizacje Przestępcze

* Groove
* Ballas
* VLA
* Vagos
* Russian Mafia
* Yakuza
* La Cosa Nostra

*Wszystkie frakcje wolne ! Zapraszam do pisania podań !
[/center]

[center]Obrazek

Martin Carleone - Head Admin

--Jeff Santiago 3 LVL --

--Mark Mervild 3 LVL --

--Wolne miejsce 2lvl --

--Wolne miejsce 1lvl --


Obrazek

Kliknij aby wejść na nasze forum

Obrazek[center]

[center]Obrazek[/center]

START O GODZINIE 18 30 01,01 2011r
Awatar użytkownika
big
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 08-01-2011, 09:10

Re: GTA SA:MP

Post autor: big »

Witam Wszystkich i Zapraszam na mój server w gta san andreas multiplayer.


HostName: <<<PoLsKi SeRvEr AdVeNtUrE>>>
Address: 91.203.223.75:7849
Players: 0 / 30
Ping: 126
Mode: Xtreme 1.80®™
Map: San Andreas

Serdecznie Zapraszam też na strone servera www.psa.npx.pl :)
dawidzio91
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 15-01-2011, 14:57
Lokalizacja: 23423423
Kontakt:

Gta sa fajny serw ZAPRASZAM!!!!

Post autor: dawidzio91 »

Witam dzis chciałem zaprezętować serwer sa-mp

HostName: •••Part 2010•••® @Zapraszam
Address: 85.237.164.131:7777
Ping: 3
Mode: LV~SF~DM~XL 11.8™ ® PL
Map: San Andreas

:szok:
Zapraszać ludzi i sie bawić ! ; ] pozdrawiam

Admin: Cytryna oraz Boczek_xD
342342
Sensymila
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 16-02-2011, 21:44

Re: GTA SA:MP

Post autor: Sensymila »

HostName:IntervalRPG[i-rpg.xaa.pl]
Address: 91.204.163.105:8379
Player:1/50
Ping: 71
Mode: IntervalRPG-V1.0
Map: www.i-rpg.xaa.pl

adres strony serwera: www.i-rpg.xaa.pl

Chcę zaprezentować ten serwer ponieważ gra tam mało osób , ale mapa jest dobrze zrobiona , jest dużo frakcji , ładne forum i bardzo miła administracja . W razie potrzeby pisz na serwerze do Sensymila , z chęcią ci pomogę i wszystko wytłumaczę . Życzę miłego grania , i myślę że zaglądniecie :)
NAJLEPSZY SERWER SAMP!
PolskiServerImp
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 19-02-2011, 18:00

Serv!

Post autor: PolskiServerImp »

HostName: •• Polski Server Imprezy™[PSI]®24/7 •••
Address: IP 188.116.3.129:7777
Players: 50
Ping: XXX
Mode:
DM STUNT Zapraszam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
bryfft
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 10-03-2011, 16:13

www.wild-fox.pl Zupełnie coś nowego :)

Post autor: bryfft »

[center]Obrazek[/center]


[center]Obrazek
Chcemy się Tobie przedstawić; jesteśmy grupą przyjaciół która ma zamiar przełamać stereotypy i wprowadzić zupełnie nowy, zaspokajający wymagania wybrednych graczy poziom gry.
Prosimy Ciebie abyś poświęcił chwilkę na przeczytanie reklamy naszego projektu : )[/center]

[center]Obrazek
Celem który sobie wyznaczyliśmy jest dawanie przyjemności innym ludziom.
Wszyscy wiemy że gra role play w dobranym towarzystwie oraz przy mocno rozwiniętym gamemode daje czystą przyjemność i niezapomniane chwile. (Ja swoje początki w tej grze pamiętam do dzisiaj.)

To jest pierwszy wątek, teraz może przejdę do drugiego. Rzeczą której wystrzega się nasza grupa to wpadnięcie w wir komercji.
Płatna rejestracja? - Nic z tych rzeczy.
Osoby które tworzą serwer nie łączą nadziei że jego działalność zasili ich portfele.

Trzeci temat który chce wam przedstawić to to, że San Andreas nie jest już najnowszą grą i graczy jest coraz mniej, lecz najprężniej rozwija się środowisko RolePlay, dlatego chcemy stworzyć odpowiedni serwer, dla odpowiednich graczy - takich jak Ty!

Obrazek
Nasz skrypter postawił sobie dwa cele:
  • pierwszy z nich to prostota i wygoda w obsłudze,
  • drugi to funkcjonalność.
Przedstawiamy wam kilka rzeczy, które już są gotowe.

1. Zaawansowany monitoring - organizacja, która nazywa się Police Department ma za zadanie gromadzenie funduszy na własne konto bankowe; z mandatów oraz dofinansowania rządowego.
Za zgromadzone pieniądze mogą zakupić np. monitoring, nie zwykły monitoring, tylko o kącie widzenia 360*
Policjant podczas podglądania kamery może operować strzałkami w lewo i prawo, górę i dól zmieniając obszar monitorowany.
Oczywiście sprzęt się eksploatuje, po wielu minutach używania (3000) kamera może wymagać naprawy.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Operowanie kamerą odbywa się z poziomu pomieszczenia obok komisariatu w Los Santos

Obrazek

Obrazek

2. Rozwinięty system biznesów, zarządzany z poziomu gry.
Niektóre skrypty gry ograniczają graczy, choćby tym że nie mogą założyć własnego biznesu, podkreślam biznesu nie organizacji.
Administratorzy chcą za wszelką cenę przemianować zwykły biznes na organizację, ponieważ ich gamemod nie jest przystosowany do wymagań graczy.
My postaraliśmy się o przystosowanie gamemoda pod graczy, dlatego stworzyliśmy system biznesów, którym można zarządzać z poziomu serwera.
Pod pojęciem zarządzania kryje się ustawianie nazwy biznesu, ustalanie właściciela, odbieranie biznesu nawet wtedy, gdy właściciel jest offline, oraz ustawianie opisu biznesu.
Administracja może w każdej chwili sprawdzić, jakie na chwile obecną istnieją biznesy.
Za pomocą jednej komendy, już wszystko wiedzą i mogą udzielić informacji graczom.

Obrazek

Obrazek

3. Zaawansowany przemyślany system przedmiotów.
Każdy z nas marzył, aby znaleźć się na takim serwerze, na którym będziemy mogli w pełni zarządzać wyglądem naszej postaci.
Niestety, rozwój oprogramowania ze strony sa-mp, nie jest na tak wysokim poziomie aby zapewnić nam pełną kontrolę wyglądu naszej postaci, ale niedawno wprowadzili udogodnienie: możemy na naszą postać zakładać widoczną bandanę, zmieniać jej fryzurę, zakładać czapkę, ubierać okulary, nosić zegarek i wiele innych, między innymi policjant posiada latarkę która świeci, paralizator jako obiekt - już nie będziemy musieli robić podmianek za inne bronie.
Nowe bronie które zostały wprowadzone to między innymi łom, który służy do wyważania drzwi oraz 'cichego' wkradania się do pojazdu.
Inna kwestia, dotychczas jazda na motorze była mało realistyczna.
Jeżeli podczas prowadzeniu motoru ulegniemy wypadkowi, a nie będziemy mieli założonego kasku, nasza postać może umrzeć, lub zostać niewidomym.

Broń większego kalibru (m4, ak47) będzie wyświetlana na plecach.

Obrazek

Kilka par z trzydziestu dostępnych okularów dla naszej postaci

Obrazek

Rejestracje samochodowe - które wyrabia urząd miasta.

Obrazek

Syreny na dowolnym samochodzie.

Obrazek
Obrazek
Obrazek

4. Urządzanie swojego domu.. (wg. mnie najciekawsze)

Za istę ważną kwestią, przynajmniej dla mnie jest urządzenie swoich czterech kątów.
Może kilka osób z was grało w pewien Massive Multiplayer Online, którego nazwy nie będę wymieniał, bo aż wstyd :P
Dla mnie najważniejszą rzeczą było ozdobienie swojego mieszkania, mogłem stać się projektantem wnętrz, dlatego właśnie dla was, tworzymy pewne udogodnienie.
Mianowicie chodzi o system urządzania domu.
Kupując nowe mieszkanie, kupujemy po prostu czyste ściany, albo z dostępnych interiorów (tylko ścian) stworzonych przez GTA, albo z takich które stworzył administrator (ściany z cegieł, lub drewna.)
Przedział mieszkań jest duży, są takie za 20 000 $, ale znajdziemy również domostwa za ponad 200 000 $.
Zaprezentuje wam urządzony pokój.

Obrazek

Obrazek

Nie ograniczamy waszej kreatywności do wnętrza domu.
Jeżeli zakupiliśmy dom jedno rodzinny, lub mieszkamy w bloku który ma podwórko będziemy mogli zakupić grilla, leżaki, ręczniki kwiaty i wiele innych, aby upiększyć nasze domostwo.

5. Przedmioty jako obiekty w interiorach
Wpadliśmy na pomysł, aby obiekty - takie jak butelka wina, piwo telefon, czyli mniejsze wyświetlały się jako obiekty z opisem we wnętrzach budynków.
Musimy ograniczyć tworzenie obiektów do wnętrz, ponieważ samp narzuciło z góry limity na wyświetlane obiekty, a obiekty warunkowe czyt. takie które raz się pojawiają raz nie, nie są możliwe do wykonania w tzw. streamerach obiektów.
Po za tym, gracze mogliby wykorzystywać te przedmioty jako blokady na ulicach, przedmiot radia jest niezniszczalny (niestety) wyobraźmy sobie że ktoś zakupi cztery radia, postawi je na drodze i zablokuje przejazd w bardzo ruchliwym miejscu miasta - totalna paranoja.
6. System nauki jazdy.
Każda nowa postać, rozpoczynając grę nie posiada zbyt dużych umiejętności kierowcy.
Dlatego postanowiliśmy wprowadzić system, który ma za zadanie utrudnić troszkę rozrywkę, ale i urozmaicić.
Co każde pięć minut jazdy nasza umiejętność kierowania wzrasta.
Na początek nasza kamera mocno się buja, wraz ze wzrostem naszych umiejętności przestaje.
Po 60 minutach jazdy, lub 20 jazdach po pięć minut potrafimy perfekcyjnie kierować, to znaczy bez żadnych 'urozmaiceń' :P

7. Mechanika pojazdowa.
Wszyscy wiemy, że w realnym życiu w naszym samochodzie nasza karoseria nie naprawia się cała za 100 $ u mechanika.
Samochód został podzielony na odpowiednie części, lewe drzwi, prawe drzwi, tylne, przednie, szybę przednią, bagażnik, maskę, zderzak tylni oraz przedni.
Jeżeli uszkodzimy drzwi, to po naszym wyjściu gry samochód nadal jest uszkodzony.
Nawet po restarcie serwera gry, samochód jest spawnowany z takimi samymi uszkodzeniami.
Tyle ze strony wizualnej, teraz trochę ze strony technicznej naszego pojazdu.
Zrobimy wam trochę pod górkę, nasz samochód to nie perpetum mobile dlatego różne podzespoły poprzez eksploatacje mogą ulec uszkodzeniu.
Podam prosty przykład, jeżeli mocno w coś uderzymy jadąc do przodu, lub ktoś w nas mocno uderzy nasz samochód zaczyna się dymić.
Zazwyczaj tak się zdarza, przy samochodzie podczas stłuczki czołowej uszkadza się chłodnica wody po czym woda leci na rozgrzany silnik - zaczyna parować.
Teraz mamy dylemat, czy po wypadku jechać dalej i ryzykować przegrzanie silnika, czy może wezwać mechanika, ew. dotrzeć do najbliższego pkt. naprawy?
W zależności od przebiegu pojazdu, uszkadzać się będą inne podzespoły, takie jak przeguby, turbina i wiele innych.
Obowiązkowe będą również wizyty u mechanika, na przegląd lub dla własnego spokoju.
Może się zdarzyć że zatankujemy zabrudzone paliwo, nasz filtr paliwa się zalepi i nasz pojazd przestanie normalnie funkcjonować, wtedy będziemy musieli udać się do mechanika aby naprawić usterkę.
Oczywiście nie zawsze ulegają uszkodzeniu tak poważne części jak silnik.
Jako że samp 0.3c daje nam możliwość kontrolowania pojazdu, w naszym autcie po 500 minutach jazdy przepali się żarówka.
Wówczas wyświetli się 3D text przy pojeździe że żarówka jest uszkodzona i np. lewe światło przestaje świecić kiedy włączymy światła.

8. Własna muzyka w grze.
Zadam wam pytanie, dlaczego każdy z nas kocha San Andreas, dla mnie podstawą jest ścieżka dźwiękowa w gta, w każdej serii coraz lepsza.
Moim osobistym marzeniem jest otworzenie klubu, takiego w którym znajdą się światowe złote przeboje, dlatego osoba która będzie otwierała klub będzie miała dostęp do specjalnie przygotowanego panelu.
Niestety, we wszystkich operacjach audio plugin`u będzie musiał pośredniczyć administrator, ponieważ linki do audiopluginu są bardzo wymagające, odpowiednie rozszerzenie i link nie może być z serwisów takich jak wrzuta itp.
Organizowane będą wirtualne koncerty sławnych zespołów, np. Guns 'n' Roses.
Pracownicy radia będą mogli wykazać się swoim gustem muzycznym, puszczając piosenki w radiu, których odbiorcami będą osoby w samochodzie, z włączonym radiem.

Wydaje mi się że kilka z wielu systemów które znajdziecie na naszym serwerze opisałem.


To wszystko, co chciałem wam przedstawić.
Mam nadzieję że zagościcie na naszym forum :)
Po kliknięciu na grafikę przekierowanie na forum.[/center]
[center]Obrazek[/center]
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: GTA SA:MP

Post autor: mcl »

bryfft pisze:Mam nadzieję że zagościcie na naszym forum
Nie.
tl;dr
Jak mnie(i chyba nie tylko mnie) wkurzają takie ... tacy userzy którzy rejestrują się tylko po to żeby napisać reklamę :/
Wprowadźcie limit na pisanie postów na 15~30minut po rejestracji, zapewne spamerom nie będzie się chciało czekać...
Obrazek
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: GTA SA:MP

Post autor: eq2D »

Ja nie zagoszczę, bo mnie takie rzeczy zwyczajnie nie interesują, ale świetnie zareklamowałeś ten projekt. Na początku nie wiedziałem o co chodzi z tym (siakieś gówno w przeglądarce?), ale jak doszło do screena to wszystko było jasne. Przyjemne to, że zwracasz się w tej reklamie bezpośrednio do czytającego, choć z początku trochę "mechanicznie" i sztucznie to "brzmiało". Ogólnie lepszej reklamy na honmaru nie było. Radzę jeno coś napomnieć na wstępie, że to się tyczy GTA.

I z tego co widzę ostro dajecie czasu z tym GTA, modyfikacje sięgają dość głęboko i muszę przyznać, że w teorii wydają się zacne. Życzę Wam masy ciekawych użytkowników i dalszego rozwoju. Gry to zabawa, więc bawcie się tam na serwerze dobrze.


A, jeśli Baro (gorolu!) jeszcze z nami jest to będzie miał mokro, gwarantuje.

@mclu

Czy to naturalne aby człowiek musiał google odpalać, ażeby zrozumiał Twoja wypowiedź?
Obrazek
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: GTA SA:MP

Post autor: mcl »

Nie, naturalnym jest, żeby odpalali google translate, dekoder kodów kreskowych oraz 3 słowniki mowy potocznej.. Więc możesz się uważać za zajebistego jeśli używałeś samych googli ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: GTA SA:MP

Post autor: eq2D »

mcl pisze:tl;dr
mcl pisze:google translate, dekoder kodów kreskowych oraz 3 słowniki mowy potocznej
Nic z tego.

Ale dziękuję za wyróżnienie :*


Odnośnie wild-fox. Fajnie, że inwestujecie swój czas w rozwój w coś co można by nazwać "niedzisiejszym" w dobie GTA IV w jego wbudowane, ekhm, multiplayera. Posiadacze starszych maszyn mogą komfortowo pobawić się w swoje ulubione GTA. I mam pytanko, choć może i z choinki się urwałem, ale dlaczego nikt nie zabrał się za multi i tego typu modyfikację Vice City?
Obrazek
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: GTA SA:MP

Post autor: mcl »

Była modyfikacja vice city multiplayer, VC-MP, miałem okazję testować nawet:
http://www.vicecitymultiplayer.com/


Ale po premierze San Andreas wszyscy się przerzucili na SAMP właśnie i mało kto chciał grać w "stare" VC.
Obrazek
maykeM
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 31-03-2011, 16:27

RP

Post autor: maykeM »

[center]Obrazek

Witam wszystkich. Chciałbym zareklamować wam serwer City of Los Santos Role Play. Sama nazwa wskazuje, akcja dzieje się w Los Santos. Na frakcje przestępcze i prywatne trzeba napisać treściwą aplikację, która zawiera historię. Administracja jest bardzo pomocna, na każdy report Ci odpowie wtedy, kiedy tylko może. Serwer ma przed sobą karierę, która najwidoczniej się nie skończy. Tego serwera nie można nazwać Pseudo, Gdyż samo wejście na ten serwer od razu pokazuje nam pełny profesjonalizm, oczywiście wszystko w Gui. Konta biznesów oraz organizacji są, więc liderzy nie mają najmniejszego problemu z wykonaniem choć najmniejszej wypłaty czy wpłaty, oraz przelewu. Na serwerze jest już dużo biznesów, nie zwalnia to od napisania aplikacji. Na forum jest komenda /me i komenda /do więc jest bardzo proste pisanie akcji na forum. Wejście na serwer oczywiście. Oczywiście na serwerze jest komenda /opis nie oszukujmy się ale to są podstawy chociażby prawdziwego serwera. Administratorzy znają się na rzeczy. Jeżeli chodzi o jaką kol wiek pomoc a mamy dokument jako SS to pomoc jest natychmiastowa. Jeżeli chcemy zrobić biznes możemy liczyć na porządną dotacje od strony rządu. Serwer ma najnowsze skrypty i jest cały czas rozbudowywany mapa jest dynamiczna, i o zmiane lokalizacji biznesu czy dodanie interioru, czy dom gdzie chcesz.Na serwerze jest system przedmiotów, taki prawdziwy nie chodzi mi tu o telefon, mówię o np. Spoilerze, części do aut właśnie to co najważniejsze. Na serwerze administratorzy za BH nie dają do AJ, mamy lepsze rozwiązania, a między innymi: Blokada biegania. Można dostać praktycznie wszystko. Na serwerze jest hotel skryptowy, wydaje mi się, iż jest to dobre rozwiązanie. W salonie aut kurier nie jest odgrywany na /do w żadnym wypadku, tutaj jest firma kurierska która przyjedzie z twoim autem na lawecie. Na serwerze jest wgrany plug-in audio dzięki któremu możemy posłuchać sobie radia. UWAGA! Jest wgrany taki taki skrypt, że kierowca który słucha radia, to automatycznie leci w głośnikach jego auta, pasażerowie słyszą jego radio włączone, jeżeli wyjdzie sie z auta, muzyki automatycznie nie słychać, co też na żadnym serwerze Pseudo-RP nie ma. Bo liczysz się TY!


Obrazek
-System pojazdów i ich przydzielanie.
-System domów i przydzielania drzwi.
-Dynamiczne tworzenie przedmiotów i drzwi.
-Dynamiczny system tworzenia frakcji, organizacji i biznesów.
-Starannie wykonane obiekty.
-Własnoręczne tworzone interiory.
Obrazek
-Los Santos Police Department
-Los Santos Medical Center
-Los Santos Fire Department
-Driving School.
-Los Santos News
Gangi: można tworzyć nowe wystarczy napisać aplikację
-Jamaican Posse
-Latin Street
-Aricha '33'
-Bloc'11 Recota
Obrazek

-Ammu-Nation
lecz można składać podania i tworzyć nowe

Obrazek
http://iv.pl/images/71301513740598785973.png

HostName:{PL}City Of Los Santos Raven RP @ ServerProject.pl
Address: 91.204.162.80:5523
Players: xx / 60
Mode: COLS v 0.1
Map: San Andreas
Forum serwera to: http://www.cols-rp.oz.pl[/center]
Invis
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 19-04-2011, 17:00
Ogrywam: SAMP

[SAMP][0.3c] Polish eXtreme FreeStyle 24/7 [PXF24]

Post autor: Invis »

[center]Obrazek[/center]

[center][size=18pt]Witam wszystkich graczy GTA SA:Multiplayer![/size]
[/center]

Chciałbym Wam zaprezentować nowy serwer: Polish eXtreme FreeStyle 24/7! Jest to serwer FreeRoam, czyli namiastka serwerów Stunt, Drift, RP, ale głównie DM. Serwer dopiero się rozkręca, tzn. mamy narazie 30 slotów, ale w ciągu tygodnia będziemy mieć 50 slotów + Hosted. Oficjalne otwarcie serwera miało miejsce 30 stycznia 2011 roku. Czy warto grać na naszym serwerze? Ocenicie sami!

[center][size=12pt]IP naszego serwera: 89.231.6.6:7778[/size][/center][center]

Twórcy serwera:
_EvO_X_ - główny skrypter
Maverick - skrypter, mapper
Zgr3D - mapper
[/center]

[center]Informacje o naszej mapie:[/center]

Mapa jest pisana od 0 przez _EvO_X_ (prócz niektórych funkcji). Wszystkie rozrywki są jego dziełem. Jest tam jak narazie ok. 2500 obiektów i ok. 1000 pojazdów (stworzonych przez naszych mapperów, więc są unikalne). Ciągle jest rozwijana o przeróżne komendy i atrakcje, które będą umilać czas graczom w czasie pobytu na serwerze. Mapa posiada jak narazie kilka aren (kolejne są w budowie). Obecnie w skład mapy wchodzi ok. 14000 linijek kodu.


[center]Co mapa w sobie zawiera:[/center]

1. 3- poziomowy Admin System (Admin, Vice Head Admin, Head Admin) + RCON Administrator
2. System Rejestracji w GUI
3. Zapisywanie plików w Systeme mFile (w najbliższym czasie planuję zmianę na Fini)
4. Komendy ZCMD + sscanf2
5. VIP System
6. Zaawansowany Ban-System oraz UnBan-System
7. Zabezpieczenie AntyFakeRconAdmin
8. System logów z każdego dnia osobno (Komendy, Chat, Bany, Kicki, Wejścia/wyjścia na serwer, Logowanie na RCON lub próba łamania go)
9. Streamer Plugin by Incognito v2.5.2
10. 2 hasła RCON + zabezpieczenie dla nieautoryzowanych graczy :)
11. Większość rzeczy w TextDrawie - ładna szata graficzna ;D
12. Menu graczy/adminów w OnPlayerClickPlayer (klikniecie na nick gracza w menu TAB)
13. Autologowanie poprzez IP (można włączyć je przez komendę: /autologowanie)
14. System rozrywek uruchamianych przez graczy: /wyscig, /drag, /wg, /derby, /chowany
15. "Strefa wojskowa" na pustyni LV - możliwość używania wszystkich broni (prócz miniguna), a także zabijania graczy w każdy możliwy sposób (CK, HK, DT, DB, TK, DT)
16. System "Anty-Bronie"
17. Naprawa wozu gracza przy wciśnięciu klawisza 2
18. Zmienne na PVarach
19. Gracz otrzymuje respekt za samo granie na serwerze! 15 minut gry = 7 respektu; 30 minut gry = 15 respektu; 5 godzin i więcej = 300 respektu :)
20. Areny: /minigun /rpg /deagle /combat
21. Mini skrypt truckerski - wykonywanie misji dowożenia towarów
22. System respektu: zdobywamy go przez: zabijanie graczy, branie udziału w wyścigach, wykonywanie misji truckerskich, granie na serwerze
23. Skrypt mafii (funkcje autorstwa Luby'ego poprawione przez _EvO_X_) który znajduje się w GUI
24. Ponad 200 komend (jak narazie)
25. Licznik driftu (autorstwa Luby'ego, zedytowany przez _EvO_X_)
26. Zabezpieczenia: Anty DB, CK, HK, TK, DT, HighPing, Reklama, Cenzura, Bronie
27. Spawn aut za pomocą komendy /v: /v [nazwa/id] (kolor1, kolor2) lub w GUI, czyli samo wpisanie komendy /v
28. W budowie jest jeszcze skrypt domów, które będą wystawione na sprzedaż dla każdego gracza za pieniądze w grze
29. Anty uleczanie w walce
30. Audio Plugin z dedykowanym Radiem Frestyle oraz kilkoma innymi stacjami


[center]To tyle, co pamiętam, ale najlepiej sprawdźcie sami, czy serwer spełnia wasze oczekiwania. Ciągle się rozwijamy i czekamy na propozycje na naszym forum:[/center]

[center][size=14pt]www.pxf24.pl[/size][/center]

Administracja jak narazie składa sie tylko z 3 Head adminów (założycieli). Jak serwer się rozrośnie, na pewno będziemy poszukiwać adminów.Jednak administrator na naszym serwerze będzie osobą, która zna się na rzeczy. Aby otrzymać tę rangę, będzie trzeba zaliczyć szereg testów, by taka osoba mogła świecić przykładem znajomości regulaminu oraz przestrzegania go.


[center]Największym błędem jest wejście na nasz serwer z cheatami. Prędzej, czy później taka osoba zostanie bezpowrotnie zbanowana, bez możliwości powrotu na serwer. Dla nas najważniejsza jest dobra zabawa![/center]

[center]HostName: Polish eXtreme FreeStyle 24/[email protected]
Address: 89.231.6.6:7778
Players: X / 30
Ping: X
Mode: !PxF24*LV*LS*SF!
Map: !PxF24!
[/center]

[center][size=8pt]Jesteśmy nowym serwerem z dużymi ambicjami. Chcemy, aby gracze czuli się u nas dobrze. Będzie to motywacją dla nas do dalszej pracy nad serwerem. Już teraz wkładamy w niego dużo czasu i serca. W tym miejscu chciałbym prosić także o pomoc w dofinansowaniu serwera bądź jego sponsoring. Jeżeli znajdzie się taka osoba, proszę o kontakt na GG: 10637303 (_EvO_X_) lub GG: 629809 (Maverick). Chętnie się odwdzięczymy. :) [/size][/center]
PROPRO
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 21-04-2011, 13:12

PRO SERWER !

Post autor: PROPRO »

Obrazek[/center] Poleć znajomym

Uploaded with ImageShack.us

ZAPRASZAMY DO GRY NA POLSKIM SERWERZE
PRO-DM

Ekipa [PRO] oraz serwis Samp-Plotki.pl maja przyjemność
zaprosić do gry na naszym nowym game modzie który jako jedyny oferuje 4

wspaniałe oddzielne tryby rozgrywki gdzie po raz pierwszy w swiecie Samp możesz

zaliczyć karierę wyścigowa znana z takich gier jak

NEED FOR SPEED UNDERGROUND.!!!!!

u nas każdy znajdzie coś dla siebie !


Dostępne tryby :[/u]


- 1.SF UNDERGROUND RACE

- 2.LV DM STUNT

- 3.LOS SANTOS GANG WAR

- 4.PROFFESIONAL ARENA




1. SF UNDERGROUND RACE:
Tryb wzorujący się na popularnej serii wyścigowej NFS
Underground polegający na zaliczeniu kariery wyścigowej przez zaliczanie kolejnych
wyścigów oraz zdobywaniu co raz lepszych pojazdów ze stale zapisywalnym tuningiem
własnego pojazdu! Zdobądź najlepszy samochód ! Zrób najładniejsze auto na zlotach! Zostań najlepszym kierowcą!
PRZEZYJ EMOCJE GRY NEED FOR SPEED UNDERGRUND W ŚWIECIE SAMP !!!!!!!


2..LV DM/STUNT:
Tryb dla każdego gracza lubiącego swobodna zabawę , przydatne komendy na uleczanie
czy tp oraz dostęp do wszystkich pojazdów( Np. pojazdy sterowane przez radio ) jak i broni.
Ogromne możliwości stunterskie dzieki ciekawym obiektom oraz dozwolone DB CK HK.
Jednym słowem Dobra Zabawa Dla Każdego!


3.LOS SANTOS GANG WAR:

Tryb zawansowany dla każdego pragnącego poczuć gangsterski klimat Los Santos
dołącz do jednego ze stałych gangów i walcz w grupie zdobywając nowe dzielnice.
Mieszkaj w dzielnicy własnego gangu nie pozwalając na jej zdobycie przez wrogi gang. Posiadaj
własny dom z tuningowanym pojazdem . Rozwijaj umiejetności walki w wybranym dla tego
trybu zestawu broni aby twój gang przejoł władze w LS!


4.PROFFESIONAL ARENA:
Tryb dla najbardziej zawansowanych graczy ! Ciekawa lokalizacja, stały zestaw broni bliskie spawny i nieustanna walka ! Brak kamizelek, pojazdów. Lecznie za pomoca automatu sprunk lub po zabiciu przeciwnika. Rozgrywka na najwyższym poziomie!!


Ponadto Bonus :[/u]

-Niezliczona ilość ciekawych aren !!! np. One de w której 1 strzał decyduje o życiu lub śmierci !!

-Bonusowe wojny gangów na których można walczyć o strefy : Na czołgi ! W ustawce kibiców (na style walki ) ! Oraz na zestaw broni zawierający SO + TEC

-Oraz wiele innych atrakcji dedykowanych dla każdego gracza niezależnie od jego poziomu zawansowania.


[center]Znajdziecie nas na zakładce hosted lub pod adresem :[/u]


HostName: !![PL] •••• POLSKI SERWER PRO-DM •••• [PL]!!
Address: 91.204.162.150:8322
Players: 70 / 85
Ping: 12
Mode: [PL]••••[RUS]••••[ENG]
Map: •••[4-Type]•••[/center]

Strona Serwera : www.samp-plotki.pl Poleć znajomym

Zapraszamy rownież na strone naszego serwera poświęconej tematyce polskiej sceny samp !
krystian801
Użytkownik
Posty: 1
Rejestracja: 27-04-2011, 14:23

Re: GTA SA:MP

Post autor: krystian801 »

Obrazek
Photo By krystian801 Ÿ



HostName: [PL]GardenBeast Drift[PL]
Address: 77.79.216.103:7777
Players: 0 / 50
Ping: 59
Mode: GardenBeast DriftCity 1.1
Map: San Andreas

Zapraszam nowoczesny serwer, nowe mapy, nowe skrypty !

Strona serwera :
http://samp.gardenbeast.net


Forum serwera :

http://samp.gardenbeast.net/forum

Ode mnie , serwer bardzo dobry dla osób, które chcą pograć bez lagów, pościgać się podriftować postrzelać serwer bardzo dobry

Jeden minus to brak czyszczenia mapy ale to będzie naprawione. Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”