Mortal Kombat Mythologies Cup

Dział poświęcony rozgrywkom online we wszystkie odsłony Smoczej Serii, poczynając od klasyki 2D, m.in. Mortal Kombat II i Ultimate Mortal Kombat 3, a na Mortal Kombat na PlayStation 3 i Xbox 360 kończąc.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ

Czy jesteście za zbanowaniem bossów w turnieju MKT?

tak
36
84%
nie
7
16%
 
Liczba głosów: 43

Doink
Elite player
Elite player
Posty: 152
Rejestracja: 25-12-2010, 13:12
Ogrywam: Mortal Kombat 1,2,3 UMK3 Fatal Fury

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Doink »

Nie gram w turnieju ale pozwolę sobie coś skomentować :)
H! Vltg3 pisze:bo jeżeli ktoś ma choć trochę oleju w głowie to będzie robił wszystko, aby nie dopuścić do infinite combo
No to fajnie bo w takim razie nie może się załapać na ani jeden cios specjalny Raina po którym to już można rozpocząć infinite'a.Postacie te zostały zbanowane bo mają proste infinity co już było napisane ileś tam postów temu.Idąc Twoim tokiem myślenia trzeba było również bossów nie banować bo dobry gracz by sobie poradził z nimi.
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: SubZero »

Gr. A
Adept (Jade, Sheeva, Sektor, Reptile) 5:0 (Sub) SubZero

Repka nie mam, może Adept nagrał.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Action »

H! Vltg3 pisze:Ja myślę, że trzeba grać w grę taka, jaką ją Midway stworzyło. Boicie się tego, że przyjdzie ktoś lepszy od was i wygra tymi postaciami turka? Mi się wydaje, że to głupie i całkiem zakrawające na ignorancję myślenie, bo jeżeli ktoś ma choć trochę oleju w głowie to będzie robił wszystko, aby nie dopuścić do infinite combo. A jeżeli jest inaczej, to wasza strata, bo ja uważam, że "gra się tak jak przeciwnik pozwala".
Większej bzdury dawno nie słyszałem. Hipokryzja i klapki na oczach.
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Komandos »

A ja się zgadzam. W MvC3 nikt Sentinela nie banuje chociaż bierze całe życie jednym kombosem. Mimo wszystko jakoś gracze typu Justin Wong potrafią sobie z tym poradzić. :P Powinno się grać w grę taką jaka jest albo nie grać wcale.
Vert
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 30-01-2007, 16:49

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Vert »

Co za bzdury piszecie, lol. Ok, niech ktoś zagra ze mną, a ja wybiorę Shao Khana, będę używał dwóch ciosów i nawet nikt nie pierdnie. MKT dostarczone w takiej postaci w jakiej jest, nie nadaje się do gry turniejowej, end of story.

Co do Raina - ma chyba najprostsze inf na świecie. Jeśli force ball - rh jest ciężkie dla kogoś (wymaga lekkiego timingu), to przecież można robić force ball, force ball, force ball... - jedna z większych wtop jakie widziałem.

Noob Saiobt - praktycznie każda jego akcja prowadzi do infa - combo, teleport, shadow throw, disabler > combo/teleport etc.

Niech ktoś mi pokaże walkę z turnieju, gdzie ktoś gra bossem lub dwoma ww. skopanymi postaciami.
Vert
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 30-01-2007, 16:49

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Vert »

Vert (5) - Adept (0)

Powiem tak, z Adeptem grało się...iściezajebiście! :)
Zagraliśmy 2x2, Adept mnie w paru momentach miło zaskoczył i mimo wyniku, dawno mi się z nikim tak dobrze nie grało!

Jak będziesz grał tak dalej, to daleko zajdziesz;)

Powodzenia!

Polecam replaya, naprawdę fajne walki:
http://chomikuj.pl/Honmaru/Replays/MKT+Mythologies+Cup
Awatar użytkownika
psycho4rent
Grand Master
Grand Master
Posty: 318
Rejestracja: 06-10-2008, 07:26
Lokalizacja: Z nienacka.
Ogrywam: UMK3

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: psycho4rent »

Action, oho, znawca mortala się znalazł, goddamn... ;/
Vert, ja nic o bossach nie wpomniałem. Bo to wiadome ze nimi to mozna grac tylko dla beki w trybie arcade, ale te postacie ani troche nie sa zrobione do turniejów.
[center]Obrazek

Mame Tutorial | Umk3 combo faq
Kto gra w umk3 na p2p?[/center]
Awatar użytkownika
hodak3
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 74
Rejestracja: 13-05-2008, 14:32
Lokalizacja: Sosnowiec
Ogrywam: UMK3, Tekken3

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: hodak3 »

hodak 0 vs 5 hauwa

Szybko i bezboleśnie ;]

Dzięki za grę i powodzenia dalej.
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Action »

H! Vltg3, sam pomysł dopuszczenia do gry dopakowanej postaci z powodu "bo jak ktoś jest zajebisty to może z nią wygrać" czy już w przypadku całkowitego zepsucia "można nie dopuścić do infinita/overkilla" wieje takim idiotyzmem, że odechciewa się na ten temat w ogóle rozwodzić. Nie ważne czy tu chodzi o Mortala, Tekkena czy inne Pokemony. Gra nie jest idealna, cóż w końcu to Midway. Sam tej gry nie naprawisz, pech. W takim razie trzeba nanieść pewne ograniczenia, logiczne.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: KRELIAN »

H! Vltg3 pisze:Nie będę owijał w bawełnę ale ja nie zamierzam grać w takim turku gdzie banuje się postacie bez podania konstruktywnego wyjaśnienia dlaczego. Ja myślę, że trzeba grać w grę taka, jaką ją Midway stworzyło. Boicie się tego, że przyjdzie ktoś lepszy od was i wygra tymi postaciami turka? Mi się wydaje, że to głupie i całkiem zakrawające na ignorancję myślenie, bo jeżeli ktoś ma choć trochę oleju w głowie to będzie robił wszystko, aby nie dopuścić do infinite combo. A jeżeli jest inaczej, to wasza strata, bo ja uważam, że "gra się tak jak przeciwnik pozwala".

Pozdro! ;)
Ominęła mnie fajna rozmowa, ale jako organizator muszę do niej powrócić.

Informacja o banie zarówno bossów jak i Raina z Noobem trafiła do publicznej wiadomości na forum już znacznie wcześniej, czasu zatem na sprzeciw miałeś sporo, ale pewnie nawet nie czytasz dokładnie wątku skoro dopiero teraz się przebudziłeś.

Konstruktywne wyjaśnienie padło już kilkukrotnie ale podam je dla przypomnienia: Rain i Noob po prostej wybitce moją infinity (akcje za cały pasek), które opanować może każdy po chwili grania - jest to jeden z najważniejszych argumentów ZA banem i jeżeli ktoś uważa to za "głupie i całkiem zakrawające na ignorancję myślenie" to zdecydowanie odbiera na innych falach, a ja nie mam czasu i chęci na korki z racjonalności.

Z Vertem wprawdzie jako pierwszą osobą konsultowałem się w sprawie banów, ale zatwierdziły to również inne osoby (m.in Adept czy Wolf), pozostała reszta miała czas aby wnieść sprzeciw (po reakcjach na Twój post ciężko takowe znaleźć) - jak widać jesteś jedynym graczem któremu to przeszkadza (a czasu było sporo), co jest ostatecznym przypieczętowaniem usunięcia tych postaci.

Tak nieco odchodząc od tematu to polecam nauczyć się rozróżniania God Tierów od Bug Tierów - żaden TK, SC, VF czy jakikolwiek wcześniejszy Mortal nie pozwala KAŻDEMU przy BRAKU treningu po JEDNEJ wybitce zniszczyć przeciwnika (polecam zakodować sobie słowa klucze). To nawet nie jest Jin z TK4 czy Steve z TK5 - to gorzej niż owoc gwałtu na bijatykach ;]. Chociaż w TK DR był ban jeszcze na Jinpatchiego bo był właśnie takim bossem jak ekipa z MKT. Jeśli dla osób z wątpliwościami to dalej za mało, to proponuje Fist Fighter na Commodore, ewentualnie można dalej spamować (jak się zbierze więcej stuffu to zrobię z tego odpowiedni topic).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
psycho4rent
Grand Master
Grand Master
Posty: 318
Rejestracja: 06-10-2008, 07:26
Lokalizacja: Z nienacka.
Ogrywam: UMK3

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: psycho4rent »

KRELIAN pisze:czasu zatem na sprzeciw miałeś sporo
I takowy się pojawił, cofnij sie proszę kilka stron wczesniej.
KRELIAN pisze:ak widać jesteś jedynym graczem któremu to przeszkadza (a czasu było sporo), co jest ostatecznym przypieczętowaniem usunięcia tych postaci.
Tak, a dodatkowo jedynym który przedstawił sensowne argumenty za pozostawiniem tych postaci w turnieju.
[center]Obrazek

Mame Tutorial | Umk3 combo faq
Kto gra w umk3 na p2p?[/center]
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Martins »

H! Vltg3, jak Ci strasznie zależy to można zorganizować dodatkowego turka w MKT, gdzie do wyboru będzie tylko Rain oraz Noob. Zrobimy sobie skillowe starcia w sensie "kto pierwszy trafi fireballem" - będzie naprawdę fajnie ;)
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: KRELIAN »

Argument który nazywasz sensownym w postaci udostępnienia tych postaci do gry turniejowej jest bezsensowny. Jak również taki, że ktokolwiek boi się, że weźmiesz te postaci i wygrasz turniej.... oraz ten, że należy akceptować grę taką, jak ją Midway zrobiło. Wszystkie te Twoje powyższe 'sensowne' argumenty nie mają racji bytu i są pozbawione logiki wobec powyższych argumentów ZA banem.

Najlepsze jest jednak stwierdzenie "jeżeli ktoś ma choć trochę oleju w głowie to będzie robił wszystko, aby nie dopuścić do infinite combo". Nikt z obecnej czołówki a tym bardziej Ty by sobie z tym nie poradził bo musiałby zawsze wygrywać bez straty energii/dania się wybić w trakcie rundy, a więc chcąc sobie radzić każdy musiałby ograniczać się tylko do tych postaci, co jest kompletnym nieporozumieniem.

Twoje argumenty zostały przeanalizowane jednak w świetle powyższych kontrargumentów wniosek został odrzucony. Jeżeli nie masz ochoty uczestniczyć w turnieju to trudno, ale wprowadzenie powyższych banów tylko usprawniło balans co cieszy każdego innego uczestnika, a to dla mnie wystarczający argument, który kończy ostatecznie temat banów w/w postaci z mojej strony.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
hauwa
Elite player
Elite player
Posty: 105
Rejestracja: 23-12-2010, 14:01
Lokalizacja: Zagłębie

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: hauwa »

hauwa 5 - 2 Adept . Tym razem obyło się bez horroru jaki mi zafundował Adept w drabince UMK3. Szczegóły naszego pojedynku w repku. Repek w 2 częściach bo raz mnie wywaliło w trakcie gry. Dzięki za grę i powodzenia w dalszej grze.

http://chomikuj.pl/Honmaru/Replays/MKT+Mythologies+Cup
Vert
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 30-01-2007, 16:49

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Vert »

Krelian dobrze prawi, ja bym mu polał :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mortal Kombat - Test Your Might!”