NTSD

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
The Viper
Beginner
Beginner
Posty: 10
Rejestracja: 05-03-2011, 20:59
Lokalizacja: Się biorą dzieci

NTSD

Post autor: The Viper »

Jestem moderatorem na forum o tej grze, i chcę opisać NTSD, jak wynika z nazwy gry jest to gra o Naruto, jest to typowa napierdzielanka na silniku LF, 26 postaci, z których każda ma inne combosy. Możliwość grania nawet do 4 osób na jednym komputerze, dość szybkie postacie, możliwość ładowania Charkry(many dla niewiedzących ocb.) jest tryb battle mode itp jak w LF. Nie wiem co sądzicie o moim jakże ujowym opisie tej gry, ale spróbujcie chociaż w nią zagrać, a zapewni rozrywkę na długie godziny. Możliwość pobrania NTSD (2.4 Full najlepiej) jest na naszej stronie http://ntsd-site.pl/news.php
Obrazek
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: NTSD

Post autor: eq2D »

The Viper pisze:jak wynika z nazwy gry jest to gra o Naruto
Ta gra jest o graniu w grę Naruto!
NTSD mnie się bardziej kojarzy z wpierdzielaniem kwasów, a niżeli z bajkami, ale ile ludzi tyle skojarzeń, jak mawiają, czy też nie mawiają.
I powiedz mnie jeno kolego, co jest takiego fajnego w tym Waszym Naruto LSD? Bo z tego co się orientuję, a się orientuję, to Little Fighter (1/2) to zwyczajny szajs. Nazwać to bijatyką, to jak powiedzieć, że Tibia to pełnowartościowy cRPG, bijący wszystkie te Tormenty, Baldury i Fallouty na łeb.
Aha, i trochę za małą sygnaturę masz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: NTSD

Post autor: Chris »

szczerze mówiąc ja sie prawie zeżygałem gdy oglądałem gejmplej tej 'gry' , niechciałem nic pisac bo by wyszło na to że jesteśmy jacyś nie fajni i nie akceptujemy ludzi którzy się zarejestrowali tylko dla reklamy i już nie zaglądną. Niemniej jednak miło że do Nas machasz
Obrazek
The Viper
Beginner
Beginner
Posty: 10
Rejestracja: 05-03-2011, 20:59
Lokalizacja: Się biorą dzieci

Re: NTSD

Post autor: The Viper »

eq2D,

Dla twojej wiadomości to nie jest sygnatura, tylko gif. Sorki za błąd w budowie zdania. I jakie Naruto LSD?? WTF is this shit?? A co do Tibii, to nie powiem gra miała potencjał póki nie zaczęli wbijać tam maniacy, trolle i typ podobne osobniki.

Chris,

Nie zarejestrowałem się tu tylko dla reklamy, tylko aby tu posiedzieć, porobić coś, stać się rozpoznawalnym, kapish?? To że chwilowo zapomniałem to tym forum nie oznacza że na nie nie zajrzę.
Obrazek
The Viper
Beginner
Beginner
Posty: 10
Rejestracja: 05-03-2011, 20:59
Lokalizacja: Się biorą dzieci

Re: NTSD

Post autor: The Viper »

eq2D pisze: bajkami
Aha, dla twojej wiadomości Naruto to nie bajka tylko Anime, jeśli chcesz komentować to przynajmniej dostosuj się.
Obrazek
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: NTSD

Post autor: eq2D »

Dla Twojej (i Tobie podobnym) wiadomości - opcja edytuj nie powoduje eksplozji komputera.
Bajka - skrót myślowy. Anime, animacja, google, naruto, animowany serial, google, dla dzieci (tak naprawdę już od parunastu dni wiem, że to bajka dla dzieci, wymądrzam się tylko). To załatwione. Następnie dziękuję za udzieleniu informacji o formacie graficznych, wiele się nauczyłem, chciałem tylko wskazać, że ten gif służy Ci jako sygnatura. Lecąc dalej, LSD:
LSD to środek z grupy halucynogenów, związek kwasu lizergowego, powszechnie znany jako "kwas", powodujący omamy wzrokowe, słuchowe i dotykowe.
LSD jest jednym z najtańszych i najszerzej dostępnych narkotyków. Praktycznie całkowicie wyparło ono inne psychodeliki. Od ponad dwudziestu lat jest to najpopularniejszy środek halucynogenny.
Substancją aktywną w LSD jest dietyloamid kwasu lizergowego (LSD-25).
W czym Tibia miała potencjał i dlaczego te wszystkie trolle tam "wbijają"?

I co najważniejsze kolego, nie odpowiedziałeś na moje pytanie, więc je powtórzę, bo może Ci umknęło, czy coś. I powiedz mnie jeno kolego, co jest takiego fajnego w tym Waszym Naruto LSD?. Jeśli nie rozumiesz dwóch ostatnich słów - skojarzenie o którym wspominałem w poprzednim poście.

I coś co mnie nurtuje, bo to może mieć podwaliny natury psychologicznej, dlaczego napisałeś "anime" z dużej litery? Nie, poważnie.

Aha, pierdole dostosowywanie się, anarchia jest rozwiązaniem ;-)
Obrazek
The Viper
Beginner
Beginner
Posty: 10
Rejestracja: 05-03-2011, 20:59
Lokalizacja: Się biorą dzieci

Re: NTSD

Post autor: The Viper »

Ehh... może byś nie używał z łaski wulgaryzmów?? I proszę zmień podpis bo mnie obraża i zacznij się zachowywać jeśli się da...

miałem tu jakiś czas pobyć, coś porobić, ale widząc twoje chamstwo, zupełnie odebrało mi to chęci do siedzenia tutaj
Obrazek
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: NTSD

Post autor: Chris »

wow, napiecie prawie jak w wwe. Ale serio, żmija zmien sygnature bo to nie gg i pionowe opisy. 2. ta 'twoja' wersja naruto jest mega shitowa, wiec juz nie musisz wymyslac powodow dla ktorych ty uwazasz ze jest inaczej. Swoje zadanie zrobiles, reklama jest.
Obrazek
The Viper
Beginner
Beginner
Posty: 10
Rejestracja: 05-03-2011, 20:59
Lokalizacja: Się biorą dzieci

Re: NTSD

Post autor: The Viper »

Ale ja na prawdę nie przyszedłem tu dla reklamy :< Dla czego myślicie inaczej?? : /
Obrazek
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: NTSD

Post autor: mcl »

Ale ja na prawdę nie przyszedłem tu dla reklamy :< Dla czego myślicie inaczej?? : /
Bo 83.(3)% twoich postów, łącznie z pierwszym, jest w temacie dot. reklamy.
Obrazek
The Viper
Beginner
Beginner
Posty: 10
Rejestracja: 05-03-2011, 20:59
Lokalizacja: Się biorą dzieci

Re: NTSD

Post autor: The Viper »

Rozumiem, więc może lepiej aby ktoś usunął ten temat, da się?? I skoro i tak już krzywo patrzycie to usuńcie mi konto, posty pokasujcie i tak będzie lepiej : /
Obrazek
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: NTSD

Post autor: Chris »

spokojnie, zrobimy wszystko czego żądasz, tylko sie nie wieszaj :/
Obrazek
The Viper
Beginner
Beginner
Posty: 10
Rejestracja: 05-03-2011, 20:59
Lokalizacja: Się biorą dzieci

Re: NTSD

Post autor: The Viper »

Nie no, ale już część ludzi tak krzywo patrzy na mnie, a z doświadczenia wiem że ciężko zmienić pierwsze złe wrażenie więc uważam że lepiej będzie jak to konto będzie skasowane i posty usunięte niż abym ludzi wkurzał : /
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: NTSD

Post autor: SubZero »

I tu się mylisz, nawet na tym forum znam kilka przykładów. Pierwszy krok, to zmiana sygnatury, bo sam przyznasz że aktualna nie nastawia do Ciebie zbyt pozytywnie ;)
The Viper
Beginner
Beginner
Posty: 10
Rejestracja: 05-03-2011, 20:59
Lokalizacja: Się biorą dzieci

Re: NTSD

Post autor: The Viper »

Aha, ok rozumiem
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”