Porytkon 2^2 - Sosnowiec

Dział poświęcony wszelkiego typu imprezom growym takim jak turnieje, zloty itp.

Moderatorzy: K', ModTeam

natu
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 17-03-2011, 18:59

Porytkon 2^2 - Sosnowiec

Post autor: natu »

Strapieni konwentowicze, wymęczeni długim oczekiwaniem, nie martwcie się! Oto nadchodzi Porytkon 2^2! Po rocznej przerwie powstaje, jak popiół z feniksa! ...Czy jakoś tak. 29 kwietnia - 2 maja 2011 w Sosnowcu! Nowy! Dłuższy! Większy! Lepszy! Ładniejszy! Zabawniejszy! Atrakcyjniejszy! Konwentowszy! Wszystkowszy! Porytszy! Słowa pochwały dla polędwicy wołowej! Przyjeżdżajcie, nim znajdzie nas pan doktor!

Ruszyła już rejestracja której możecie dokonać pod TYM adresem. Nie jest ona obowiązkowa, ale zaoszczędzi nam pracy a wam, czasu na zajmowanie się pierdołami. Osoby zarejestrowane podejdą do stolika, pokażą dokument, złożą podpis i mogą uznać Porytkon za rozpoczęty, a osoby które rejestracji nie dokonały – będą musiały swoje odstać i wypełnić to wszystko co równie dobrze teraz mogą zrobić siedząc przed komputerem.

Pełna akredytacja kosztuje 35zł.
Został również otwarty nabór na helperów i twórców punktów programu. Pomoc zapewnia zniżki przy akredytacji.

To wszystko i o wiele wiele więcej znajdziecie na naszej stronie http://porytkon.irpg.pl

Zapraszamy również na Poryte forum , gdzie możesz podyskutować ze współkonwentowiczami, powiedzieć nam co chciałbyś zobaczyć na Porytkonie 2^2 lub umówić się na wspólny wyjazd :)
Ostatnio zmieniony 27-10-2011, 11:27 przez natu, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Porytkon 2^2 - Sosnowiec

Post autor: mcl »

Okej wszystko piknie ładnie... ale niech mi ktoś wytłumaczy o co chodzi z tym całym "Porytkonem" :P Jakiś zlot fanów... no właśnie czego?
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Porytkon 2^2 - Sosnowiec

Post autor: Komandos »

mcl pisze:Okej wszystko piknie ładnie... ale niech mi ktoś wytłumaczy o co chodzi z tym całym "Porytkonem" :P Jakiś zlot fanów... no właśnie czego?
Fanów mangi i anime oraz wszystkiego co japońskie zapewne ;)

Do Sosnowca mam blisko, więc się wybiorę raczej. :D
Doink
Elite player
Elite player
Posty: 152
Rejestracja: 25-12-2010, 13:12
Ogrywam: Mortal Kombat 1,2,3 UMK3 Fatal Fury

Re: Porytkon 2^2 - Sosnowiec

Post autor: Doink »

Patrząc na lokalizację to będzie z jakieś 5-10 min samochodem ode mnie :P Kto wie może też się pojawię.
Obrazek
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Porytkon 2^2 - Sosnowiec

Post autor: eq2D »

Też mam blisko, ale... co Wy na tych konwentach robicie? Pomijając oczywiste (poznawanie ludzi), oczywiście ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Porytkon 2^2 - Sosnowiec

Post autor: Komandos »

Ja byłem na jednym do tej pory i w Tekkena grałem w sali z konsolami. Poza tym główną atrakcją na takich konwentach jest zazwyczaj cosplay, ale to przegapiłem niestety :P
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Porytkon 2^2 - Sosnowiec

Post autor: Action »

Eq, bez jaj, takie konwenty to pokemonowe zło. Jak się tam pojawisz to wyrzucam cię ze znajomych na facebooku. :D

i n-k
i fotce

i last.fm
Ostatnio zmieniony 01-01-1970, 01:00 przez Action, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Porytkon 2^2 - Sosnowiec

Post autor: eq2D »

Cosplaye powiadasz? Jeśli takie jak wujek google mi teraz zaprezentował to jadę, mogę już teraz iść rozgrzewać te maleńkie Japoneczki. Tylko, że nigdy nie można być pewien na 100%, wujek także grozi mi jakimiś paszczurami poprzebieranymi w pidżamy. Domyślam się, że bardziej realna jest ta wersja z... pidżamami.

W tych 35zł jest jakiś soczek z wkładką?
Zapewne palić i spożywać zacnych, procentowych trunków nie można, hm?


@Act
Nie upiłem się w tym roku prawie ani razu, więc nie wmówisz mi, że konto na nk założyłem ;-)

'prawie' robi wielką różnicę :P
Ostatnio zmieniony 18-03-2011, 16:41 przez eq2D, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Komandos
Grand Master
Grand Master
Posty: 1615
Rejestracja: 08-12-2006, 21:35
Lokalizacja: Amsterdam
Kontakt:

Re: Porytkon 2^2 - Sosnowiec

Post autor: Komandos »

Eq z tego co widziałem polski cosplay na wysokim poziomie stoi i na pewno warto to zobaczyć na żywo. Ja jeszcze miałem takiego farta, że wkręciłem się na spanie do sali z samymi cosplayerkami, więc wrażenia były podwójne ;)

Co do picia to teoretycznie nie można, ale widziałem jak ludzi nieprzytomnych wynosili, więc odpowiedz sobie sam :D
Awatar użytkownika
K'
Support
Posty: 805
Rejestracja: 19-09-2006, 13:34
Kontakt:

Re: Porytkon 2^2 - Sosnowiec

Post autor: K' »

Ej chłopaki na takich eventach zazwyczaj się nie tankuje ;P (Co innego po...)

Ciężka sprawa bo w tym terminie mam bić rekord Guinessa we Wrocku, a jak wiadomo Guiness sam się nie pobije, ale kto wie jak mi coś odwali to może jednak odwiedzę Sosnowiec :) Jedzie ktoś z okolic Wrocka ?
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Porytkon 2^2 - Sosnowiec

Post autor: mcl »

K' pisze:a jak wiadomo Guiness sam się nie pobije


sam się nie pobił

;3

Ja nie wiem czy się wybierać, samemu mi się nie chce, a no i transportu jako takiego nie mam, mimo że mam blisko.
Ostatnio zmieniony 18-03-2011, 22:17 przez mcl, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
natu
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 17-03-2011, 18:59

Re: Porytkon 2^2 - Sosnowiec

Post autor: natu »

mcl - coś jak Magnifikon, Grojkon i każdy inny kon :)

Komandos - zapraszamy serdecznie - sala konsolowa będzie na pewno więc powinno być cacy ^^

eq2D - palimy amfetaminę, wciągamy trawę, wstrzykujemy sobie spirytus, palimy koty...... ot, zwykły sielski weekend :)
a tak serio to po prostu dobrze się bawimy - program jest na tyle różnorodny że każdy znajdzie coś dla siebie.

Action - zło... ZŁO i niedobro ^_^

K' - Guiness nie ucieknie a Porytkon 2^2 się nie powtórzy :>
Doink
Elite player
Elite player
Posty: 152
Rejestracja: 25-12-2010, 13:12
Ogrywam: Mortal Kombat 1,2,3 UMK3 Fatal Fury

Re: Porytkon 2^2 - Sosnowiec

Post autor: Doink »

natu pisze:mcl - coś jak Magnifikon, Grojkon i każdy inny kon :)

Komandos - zapraszamy serdecznie - sala konsolowa będzie na pewno więc powinno być cacy ^^

eq2D - palimy amfetaminę, wciągamy trawę, wstrzykujemy sobie spirytus, palimy koty...... ot, zwykły sielski weekend :)
a tak serio to po prostu dobrze się bawimy - program jest na tyle różnorodny że każdy znajdzie coś dla siebie.

Action - zło... ZŁO i niedobro ^_^

K' - Guiness nie ucieknie a Porytkon 2^2 się nie powtórzy :>
Zostałem pominięty :zdegustowany: więc nie wpadnę
natu
Użytkownik
Posty: 4
Rejestracja: 17-03-2011, 18:59

Re: Porytkon 2^2 - Sosnowiec

Post autor: natu »

bo co tu można odpisać? :> Jak ktoś ma 5-10 minut samochodem to grzechem byłoby nie przyjechać :)
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Porytkon 2^2 - Sosnowiec

Post autor: eq2D »

Komandos pisze:wkręciłem się na spanie do sali z samymi cosplayerkami, więc wrażenia były podwójne
A pomyśleć że mogły być znacznie zwielokrotnione, hehehe.
natu pisze:program jest na tyle różnorodny że każdy znajdzie coś dla siebie.
Zajrzałem na Waszą stronę i nie sądzę, że każdy. Na LARPIE byłem raz i nie doszedłem nawet do lasu. Obok była "karczna", gdzie mili ludzie siedzieli przy "szynkwasie". "Biesiadowaliśmy", raczyliśmy się zacnymi opowieściami o naszych "epickich przygodach", itd. Jednym słowem LARP wydaje mi się śmieszny. Manga & Anime? Khem, khem, co to jest? Fantasy? Disciples only, a wszyscy ci złotowłosy paladyni o gołębich sercach do teledysków na MTV. Blok Postapokaliptyczny? Brzmi ciekawie. Nawet bardzo. Ale bez oficjalnej "nuke koli" to żadna atrakcja.

Oczywiście nie jestem na "nie", jeno stwierdzenie, że każdy znajdzie coś dla siebie jest wyssane z palce i świadczy o dość wąskim światopoglądzie. A pomyśleć, że to stwierdzenie odzwierciedliło by rzeczywistość, kiedy w tych 35zł znalazła by się malutka, skromniutka "zero-siódemka" dla każdego.

A co do palenia. O wyroby tytoniowe rozchodzi się dzierlatko.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turnieje, Zloty, Konwenty”