Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Dział dla wszystkich lubiących posłuchać dobrej muzyki, obejrzeć film i zachwycić się sztuką.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: Yamada »

Nekrofil;p.
Obrazek
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: eq2D »

Przeca ona żyje, popatrz na jej smakowity uśmiech i oczko które łypie pożądaniem, no... coś w ten deseń ;-)
Obrazek
Awatar użytkownika
yarosh
Master
Master
Posty: 249
Rejestracja: 17-05-2007, 14:42

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: yarosh »

eq2D moje zdanie znasz działaj dalej :)

Obrazek

Obrazek

next wip
https://yarosh.deviantart.com/ zapraszam

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: eq2D »

Kaczki są przyjemne, spokojne i stonowane, choć delikatnie mógłbyś kontrast podsycić. Żółwik sam w sobie jest fajny, dopracowany i z uśmiechem na facjacie, jeno tło mi jakoś się gryzie z nim. Takie poszarpane, kanciaste... i źle wycieniowane (palma).

I ja się wipem pochwale. Jak macie jakieś sugestie to wiadomo o co chodzi.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
EasY_PL
Elite player
Elite player
Posty: 145
Rejestracja: 29-04-2007, 10:16
Lokalizacja: sie wziąłem
Ogrywam: modzie na sukces
Kontakt:

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: EasY_PL »

Scorpion zrobiony przeze mnie w blenderze :)
Obrazek
piewien koleś pyta laske "dasz?"
a laska backdash
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: eq2D »

^
Straszna kupa. Geometria jest cholernie podstawowa, a low-poly aż bije w oczy. Wymodelowanie twarzy i dłoni jest wielce nieudane. Zasugeruję Ci ażebyś tworzył każdy obiekt (dłonie, twarz, oczy, itd.) osobno, później je składał. I te światła. W grafice 3D ogromną role odgrywają źródła światła, a te widzę dwa białe światła punktowe po bokach. Nie postarałeś się. Mała rada: ustawiaj dwa słabe światła (infinite light?) o kolorze czerwonym i niebieskim po bokach, a jedno światło punktowe przed obiektem. Obiekt nabierze głębi dzięki temu zabiegowi. Shadery, materiały, ray traced shadows, to już zupełnie inna bajka.

Efekt poprawie u stawionych świateł:
Obrazek

Nie zważać na białe artefakty i czerwonkę. To przez shader skóry, photoshop naprawi.

Aha, nie wiem czy blender ma opcję eksportu do formatu POVRay'a, ale warto się tym renderem zainteresować, efekty potrafią powalić, choć nie mówię że Yafray jest nędzny, bo jak widać po masach prac - jest znakomity, jak się wie co i jak ustawić.
Obrazek
Awatar użytkownika
yarosh
Master
Master
Posty: 249
Rejestracja: 17-05-2007, 14:42

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: yarosh »

Obrazek
obrazek z dedykacja dla mego synka taka jego kreskówkowa wersja :)

i jeszcze skończona świnia xD
Obrazek może tylko kontrast podkręcić nie wiem
https://yarosh.deviantart.com/ zapraszam

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)
Awatar użytkownika
EasY_PL
Elite player
Elite player
Posty: 145
Rejestracja: 29-04-2007, 10:16
Lokalizacja: sie wziąłem
Ogrywam: modzie na sukces
Kontakt:

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: EasY_PL »

@up znam sie na świetle... chciałem po prostu żeby model był dobrze widoczny... po za tym i tak jest zupełnie nie grywalny... a więcej poly nikomu nie jest potrzebne... na ręce nie patrz :P po prostu lepszych nie chciało mi sie robić :P
piewien koleś pyta laske "dasz?"
a laska backdash
Awatar użytkownika
JJxenon
Master
Master
Posty: 288
Rejestracja: 16-08-2007, 09:18

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: JJxenon »

Urwałeś głowę Alphie czy skróciłeś prawdziwej Kas ? ( bo sam bym urwał tej pierwszej za to jak jest przegięta )
Fajna szata na Subie , widać że Znasz się na rzeczy :-)

Moje kolejne zrealizowane zamówienie . Co prawda nie moja OC , ale jest lepiej niż na mojej nieszczęsnej Akiko . Yui ma to czego zabrakło Aki by miała prawdziwy mangowy posmak ( Kontur na postaci )

Link : http://jjxenon.deviantart.com/gallery/#/d3dtdx6
Awatar użytkownika
yarosh
Master
Master
Posty: 249
Rejestracja: 17-05-2007, 14:42

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: yarosh »

ilustracje do granicy z nałkowskiej okładka i kilka logo

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek

Obrazek

dzisiaj wielka wrzuta, wybaczcie png z przezroczystym tłem trochę słabo widać
Pozdrawiam
Jarek
https://yarosh.deviantart.com/ zapraszam

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)
Awatar użytkownika
yarosh
Master
Master
Posty: 249
Rejestracja: 17-05-2007, 14:42

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: yarosh »

Obrazek
https://yarosh.deviantart.com/ zapraszam

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)
Awatar użytkownika
JJK
Grand Master
Grand Master
Posty: 1332
Rejestracja: 25-02-2007, 18:06

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: JJK »

Garść spóźnionych komentarzy...

eq: "Kobieta w kąpieli" - tekstury i gra świateł to bajer jakich mało, zmieniłbym za to nieco te opary, zwłaszcza w dolnej części kadru (trochę psuje bryłę kompozycji). "Upadek Seraphima" - mnie się podoba wersja pierwsza, ale nie dlatego że Seraphim jest źle zrobiony... po prostu bardziej mi pasuje jak go nie ma i sam nie jestem w stanie wyjaśnić dlaczego (a przynajmniej teraz - po 3-5 zerknięciach na pracę). "Honmaru Promo" - uważam że koncept spełnia swoją rolę, mimo że ze względu na braki w wiedzy na temat bijatyk nie jestem go stanie ocenić do końca.
JJxenon: Yui Angel Bears - cienie i szczegóły jak zwykle świetne, tylko ciągle mam wrażenie że używasz ich na nieco nieodpowiednich obiektach; tzn. bardziej wolę jak są one na bardziej realistycznych formach (skorpionem zarządziłeś). Ale to tylko drobny szczególik... uwielbiam mangowe style z lat 80-tych i 90-tych i ta postać mi się z nimi kojarzy. Takie kawajowe pozy i mimiki również skutecznie poprawiają humor :)
EasY_PL: tu ponownie wspomnę że nie znam się od kuchni na tworzeniu grafiki 3D, ale już na pierwszy rzut oka widać, że powinieneś włożyć w to więcej od siebie. Nawet rzemieślnik nie robi czegoś tylko po to żeby było/by coś pokazać...
Jarek: żółwik, kaczuszki, Marcelek-surfer, poprawiona świnka - bardzo ciepłe i przyjemne... a cóż można więcej napisać? (w oku się kręci kropelka syropu o smaku czarnej porzeczki? :D). To najnowsze logo również tu wliczę - klient nie zapłacił? Niech żałuje... Mimo że tak tutaj słodzę, to to jest jedynie naturalna fruktoza, a nie jakiś rafinowany cukier buraczany (czyt. nie pisze nic co byś chciał usłyszeć, tylko to co o tym myślę). Rysunki - trafiłeś z klimatem w dychę. Postaci i obiekty nie są realistyczne, ale też takowe raczej nie sprawiły by tu odpowiedniego wrażenia. Twarda, wymyślna kreska wyśmienicie odzwierciedla atmosferę treści Granicy. Reszta logo - solidna robota i tyle chyba starczy.
Życie to wojna. Ale nie bezmyślna wojna ze światem, ludźmi, czasem czy śmiercią. To wojna bez użycia ataku i obrony. Jedyna słuszna i szlachetna wojna... wojna z samym sobą.
Awatar użytkownika
yarosh
Master
Master
Posty: 249
Rejestracja: 17-05-2007, 14:42

Re: Wasze prace w photoshopie, corelu itp.

Post autor: yarosh »

hejka dzięki za miłe słowa wprawdzie nie robię tego dla komentarzy ale zawsze fajnie usłyszeć słowa konstruktywnej krytyki lub szczere słowa uzanania szczególnie jeśli nie jest łał ale fajne :] jednym słowem dzięki za motywację i bedę dalej starał się ulepszac swe umiejętności, niestety mam bardzo mało czasu a śpię średni 4-5 h dziennie, więc najczęściej wszystko wychodzi przy konkretnych projektach i nie zawsze jak bym chciał, a czasem tak jak chcę wyjdzie to klient właśnie nie dopisze xD, np. w ilustracji z granicy z Justyną jak teraz na to patrzę to prawie rodzinka zombich szczególnie ten na którym głowa jest trzymana w dłoniach wygląda to jakby była odcięta od korpusu xD i on tak delikatnie próbuje odłożyć na miejsce ;]

dzięki jeszcze raz
Pozdrawiam
Jarek
https://yarosh.deviantart.com/ zapraszam

trening czyni mistrza ale nie z każdego (to chyba o mnie ^^)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sztuka, muzyka, film”