Mutant Revenge Cup

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wf6608
Support
Posty: 287
Rejestracja: 13-06-2009, 20:36

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: wf6608 »

Dodam, że ja grałem (Ryu/Cyclops, Ryu/Cpt. America, Ryu/Akuma, Akuma/Cyclops), a VanDarkholme (Wolverine/Ken, Wolverine/Chun-li, Wolverine/Cyclops, Wolverine/Ryu).
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: TeeVar »

TeeVar (Spiderman, Wolverine.) vs NMNatalia 1-5 (Spiderman, Chun-Li)

Walka w miare dobry warunkach ale za super dobre nie mozna ich uznac. Ale byly o wiele lesze niz podczas wczorajszej rozgrywki sparingowej. Widac to na replay ze czesc uderzen jest oddawanych w powietrze. Walka rozegrana na GGPO

http://hotfile.com/dl/114050556/f7d623c ... ia.fr.html


wf6608 mozemy rozegrac nasza walke, daj znac kiedy mozesz.
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Martins »

Na czym rozgrywaliście tę walkę Teevar?
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: TeeVar »

Mialo byc przez GGPO a napisalem na. A inaczej jeszcze to FB Alpha 0,2,96,74.
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Martins »

Chris (Wolverine/Omega Red, Wolverine/Hulk) 5:1 Martins (Dr. Dhalsim/Ken Masters, Dr. Dhalsim/Omega Red) ggs!

Masakra, jakie te pojedynki były zaciekłe. Szczególnie Dr. Dhalsim :P dawał z siebie wszystko, aby pokonać rozwścieczonego, zezwierzęciałego, bezlitośnie brutalnego Rosomaka z X-Chłopaczków, ale niestety nawet jego mądrość i doświadczenie nabyte podczas długoletnich medytacji w celu osiągnięcia perfekcji we wszystkim, co tylko istnieje, nie dały zadawalających rezultatów. Rodzina Hindusa łkała z niepewności podczas kolejnych zaciekłych wymian razów pomiędzy tymi dwoma zaciekłymi wrogami. Do akcji włączyli sie jeszcze Omeg Red, Hulkster oraz Ken Masters i zrobiło się niezłe szambo. Niestety siła "dobra" musiała przyjąć do wiadomości, że nie zawsze wszystko się kończy nudno i sympatycznie :P Mimo to, Dhalsim wrócił do swojej wioski w glorii bohatera, a jego imię oraz tytuł "Doktora" (nabyty poprzez pewne fatalne nieporozumienie) były czczone przez czas niezwykle krótki (jako, że pamięta się tylko zwycięzców :P ) i mogłoby się wydawać, że bezpowrotnie znikną w odmętach zapomnienia...
Co się stało z Rozwścieczonym Rosomakiem? - ktoś może zapytać.
Jego dalsze losy na jakiś czas pozostaną dla wszystkich...TAJEMNICĄ! :P

P.S. Repek został zapodany przez Chrisa w systemie turniejowym.
Ostatnio zmieniony 23-09-2011, 12:26 przez Martins, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Chris »

Martins to potrafi opowiadac :D ze swojej strony dodam, że wiele razy obaj bylismy tak obici ze wystarczyl 1 hit by przesadzic o losie opponenta. Dzieki za gry :p
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Aserot »

Ja nadal nie mogę się skontaktować z J.a.r.k.i.e.m mino codziennych prób.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Martins »

Kolega Jarek ma nowy numer gg, którego prawdopodobnie nie opublikował jeszcze na Honmaru.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: J.a.r.e.k. »

Śpieszę z informacją iż zaktualizowałem swoje gg, aczkolwiek pisałem w weekend z niego już do Aserotka, ale może zły mam numer? Tak czy inaczej od jutra jestem gotow.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Aserot »

Aserot ( Cyklop/Ken ) 5:1 ( Gief/Spider,Gief/Ryu ) J.a.r.e.k.

Meczyk na GGPO warunki nie najgorsze tylko raz desync poszedł. Co do samego meczyku widać było że obaj podeszliśmy do niego na luzaka przez co dużo błędów po luncherach itp. z obu stron z czego to mi udało się częściej wyjść z opresji cało. GG i do następnego.

Teraz kilka spraw organizacyjnych:
- Czas na rozegranie następnych par wyznaczam do piątku czyli 15 kwietnia a dla leniwych zestawienie par poniżej:

WB:

VanDarkholme vs NMNatalia, Chris vs Aserot

LB:

wf6608 vs TeeVar, Martins vs J.a.r.e.k.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: J.a.r.e.k. »

Potwierdzam, meczyk fajny. Chociaż pograło by się więcej :) Tymczasem Aserot o wiele lepszy, mimo wszystko sprzedał mi honorówkę. Krótka piłka szybkie oklepanie, za które dziękuję i kłaniam się nisko. Powodzenia dalej :)!
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Chris »

Aserot (Cyclops&Ken) 2 - 5 Chris (Omega Red,Wolverine,Mephisto)
Gralismy na GGPO, warunki dobre, pojedynek bardzo zacięty, wynik mogl byc zupelnie inny. Duzo fajnych akcji, i masakryczne come backi aserota :D
Obrazek
Awatar użytkownika
wf6608
Support
Posty: 287
Rejestracja: 13-06-2009, 20:36

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: wf6608 »

wf6608 (Ryju/Kenny) 5:0 TeeVar (Spajdi/Wolverine; Ken/Ryu)

Cóż, tą walkę mogę ocenić jako jeden wielki uśmiech losu. TeeVar grał o wiele bardziej ambitnie, lecz zagrałem mega tanio lowami (z 90% basiców szło na low) i "super skillowym" shoto-teamem. Do następnego.
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: TeeVar »

Dzieki, jak sie gra na klawiaturze w SF i podobne to trzeba kombinowac jakos bo nie wszystkie ciosy wychdza. Grane przez GGPO (FB Alpha 0,2,96,74).

Repek
http://hotfile.com/dl/114452221/f7bf8c2 ... 08.fr.html
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Martins »

Jarek (Zangief/Spider-man) 2-5 Martins (Dhalsim/Ken Masters) ggs!

Zmagaliśmy się ze sobą :hyhy: na GGPO, dlatego brak repka :zalamany: . O samej walce można powiedzieć, że wygrałem 5 do 2... Żartuję, oczywiście batalia stała na tak niesamowicie wysokim poziomie, że zastanawiałem się nad odwołaniem dzisiejszego zlotu w Krakowie z racji tego, że nic wcześniej, ani tym bardziej póżniej, nie dorośnie nawet do pięt temu main eventowi wszechczasów - serio! Czego tam nie było; ciosy specjalne, uskoki, medytacja Doktora Dhalsima mająca go odprężać w trakcie pojedynków. Jarek rozpoczął z wysokiego "J", napadając Zangiefem na hinduską wioskę pełną podopiecznych medytującego w zapomnianej jaskinii...DHALSIMA! Pobił starców, kobiety i dzieci, oszędzając jedynie mężczyzn... Samemu mistrzowi Yogi w dwóch pierwszych walkach dosłownie nawrzucał. Leżący w kałuży spe...krwi Doktor kątem oka zauważył bezbronnych wioskowych tubylców, którzy ostatkami sił słaniali się na nogach. To dodało mu sił i pokonał nadciagające zewsząd zło w postaci potężnego Rosjanina. Dzięki sprawnemu "zoningowi", w sympatycznym stylu wypunktował najeźdźcę oraz jego ochroniarza, Spider-mana z Ameryki. Prawdziwy kult... :P
Ostatnio zmieniony 23-09-2011, 12:27 przez Martins, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”