Ateizm

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ateizm

Post autor: Wawrzyn »

Arucardo pisze:coś o ateizmie, polecam szczególnie Wawrzynowi ;)

http://jakzyc.wordpress.com/2011/02/28/ ... #more-1179
Ateizm religią, a to dobre :)
Ten tekst nie zrobił na mnie wrażenia, pewnie dlatego że znam może jedną osobę która do tego opisu pasuje. Jeśli spotykasz takich ludzi nagminnie to w ciekawym towarzystwie się obracasz :hyhy:

A jeśli sugerujesz że ten opis pasuje do mnie to cóż ;p I don't care :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Ateizm

Post autor: mg1987 »

Wawrzyn pisze:Ateizm religią, a to dobre :)
Ateizm jest religią, tak jak nie zbieranie znaczków jest hobby. :P
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Ateizm

Post autor: Arucardo_1 »

mcl pisze:
Adi_Rash pisze:wiara, że tego nie ma
WIEM że tego nie ma, bo nikt nie jest w stanie udowodnić inaczej.

Aha, w takim razie ja WIEM, że regularnie gwałcisz 6-letnią dziewczynkę z sąsiedniej ulicy, bo nikt nie jest w stanie udowodnić inaczej :hyhy:

Sam chyba przyznasz, że Twoja logika jest dość dziwna :P


Wawrzyn pisze:
Arucardo pisze:coś o ateizmie, polecam szczególnie Wawrzynowi ;)

http://jakzyc.wordpress.com/2011/02/28/ ... #more-1179
Ateizm religią, a to dobre :)
Ten tekst nie zrobił na mnie wrażenia, pewnie dlatego że znam może jedną osobę która do tego opisu pasuje. Jeśli spotykasz takich ludzi nagminnie to w ciekawym towarzystwie się obracasz :hyhy:

A jeśli sugerujesz że ten opis pasuje do mnie to cóż ;p I don't care :)

No właśnie widać, jak you don't care, skoro próbujesz mnie pocisnąć :P
Ano opis pasuje idealnie właśnie do Ciebie czy do KingKy (czy jakichkolwiek innych wojujących ateistów). W "realu" takowych nie spotykam, natomiast w necie jest takich jak Wy pełno (ciekaw jestem czemu tylko w necie, może to efekt ciągłego wyśmiewania się z nich przez ludzi w realu). Najlepsi to są ci wszyscy "spece" z racjonalista.pl i tym podobnych serwisów którzy od lat trują dupę po różnych forach a w swoim gronie pałują się swoimi super "odkryciami" przeznaczając na to po kilka godzin dziennie. Osobiście jestem pod wrażeniem - jak można przepierdalać tyle czasu na udowadnianie, że czegoś nie ma? :P to tak jakbym ja zaczął poszukiwać dowodów na nieistnienie Daewoo Lanosa w dieslu (po prostu nie ma go i już) i marnował kilka godzin dziennie na to :lol:

A już najlepsze, że owi "racjonaliści" uważają się za wielkich speców od religii, a nawet taki niepraktykujący katolik jak ja (ostatni raz byłem w kościele we wrześniu) zazwyczaj bez problemu sobie z nimi radzi. A co dopiero ktoś, kto naprawdę siedzi w temacie.
Rekordem świata było stwierdzenie jakiegoś typa na kwejku, że... Dionizos (ten z Grecji) zmartwychwstał po 3 dniach :rotfl:

Jak na moje ci "racjonaliści" wyglądają w większości tak:

http://foodcourtlunch.com/wp-content/up ... 1/nerd.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_5bNP-o0Lr0s/T ... 0/nerd.jpg


Aha i jeszcze jedno - nie jestem jakimś przeciwnikiem ateistów w ogólności. Tych, którzy mają swoje poglądy, ale szanują poglądy innych (jak Yamada chociażby) i nie chcą im się na siłę wpierdalać ze swoim światopoglądem, szanuję. Ale z takich upierdliwych zarozumialców jak powyżej opisani będę się śmiał zawsze i wszędzie ;)
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Ateizm

Post autor: mcl »

Arucardo pisze:Aha, w takim razie ja WIEM, że regularnie gwałcisz 6-letnią dziewczynkę z sąsiedniej ulicy, bo nikt nie jest w stanie udowodnić inaczej
tsk, tsk. To wy mi macie coś udowodnić, nie ja wam. Prowadząc polemikę ze mną już udowadniacie, że tacy z was (ciebie?) katolicy jak z koziej dupy trąba - wiara to nie jest coś co można udowodnić, to jest w coś co się wierzy. Sam fakt że podjąłeś temat i rozpisałeś się już stawia cię na pozycji przegranej. Nie na forum. W swojej wierze.
Obrazek
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ateizm

Post autor: Wawrzyn »

Oj Arucardo już się spina :D Ktoś Cię pocisnął na racjonalista.pl że musiałeś żalić się na pół strony? :)

Nie utożsamiam się z innymi ateistami bo nie widzę potrzeby. Pewnie są tacy którzy wzajemnie liżą sobie dupska na forach ale co mnie to obchodzi?Jeśli czytasz takie rzeczy, a na to wygląda, to gratuluję(a podobno to oni marnują czas :) ).
Ano opis pasuje idealnie właśnie do Ciebie czy do KingKy (czy jakichkolwiek innych wojujących ateistów).
Tylko Ty tutaj wojujesz ;) Może wcześniej KingKY, ale on jak widać ma już wyjebane. A Ty ciśnieniujesz się dalej :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Ateizm

Post autor: Arucardo_1 »

Wawrzyn pisze:Oj Arucardo już się spina :D Ktoś Cię pocisnął na racjonalista.pl że musiałeś żalić się na pół strony? :)

(...)

Tylko Ty tutaj wojujesz ;) Może wcześniej KingKY, ale on jak widać ma już wyjebane. A Ty ciśnieniujesz się dalej :)

Tja, no pewnie, spinam się strasznie, po prostu cały czas myślę jak Ci dowalić, 24h, 7 dni w tygodniu :lol:

Co do "pociśnięcia" - dwie sprawy: po pierwsze, myślałem sobie, że jesteś nieco zbyt stary na takie żałosne sztuczki rodem z gimnazjum. Po drugie, nie wdawałem się w dyskusję z żadnymi "racjonalistami" poza tobą (jakoś nie sprawia mi przyjemności dyskusja z 15-letnimi nerdami których całe życie kręci się wokół WoWa, facebooka i nienawiści do całego świata wywołanej tym, że rodzice ich wysyłają co tydzień do kościoła).

Co do "tylko Ty wojujesz" - rozłożyłeś mnie do tego stopnia, że nie skomentuję :D tylko odeślę do słów Jezusa o drzazdze w cudzym oku i belce w swoim - pewnie jako wybitny spec od Biblii, są Ci one doskonale znane ;)

Wawrzyn pisze:Nie utożsamiam się z innymi ateistami bo nie widzę potrzeby. Pewnie są tacy którzy wzajemnie liżą sobie dupska na forach ale co mnie to obchodzi?Jeśli czytasz takie rzeczy, a na to wygląda, to gratuluję(a podobno to oni marnują czas :) ).
Sam się powoływałeś w tym topicu na ten serwis, więc o co kaman? W dodatku uczyniłeś aluzję, że jesteś tam częstym bywalcem. Co się stało? Nagle się tego wstydzisz? :>

mcl pisze:
Arucardo pisze:Aha, w takim razie ja WIEM, że regularnie gwałcisz 6-letnią dziewczynkę z sąsiedniej ulicy, bo nikt nie jest w stanie udowodnić inaczej
tsk, tsk. To wy mi macie coś udowodnić, nie ja wam. Prowadząc polemikę ze mną już udowadniacie, że tacy z was (ciebie?) katolicy jak z koziej dupy trąba - wiara to nie jest coś co można udowodnić, to jest w coś co się wierzy. Sam fakt że podjąłeś temat i rozpisałeś się już stawia cię na pozycji przegranej. Nie na forum. W swojej wierze.

JA mam Ci coś udowadniać? A ile zapłacisz? :) póki co nie mam żadnego interesu w udowadnianiu Ci czegokolwiek i bez urazy, ale to co Ty myślisz na temat Boga mam bardzo, bardzo głęboko w dupie.
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Ateizm

Post autor: Yamada »

Sorry Wawrzyn, ale ta drzazga i belka to 1:0 dla Arucardo;p.
Obrazek
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Ateizm

Post autor: J.a.r.e.k. »

Arucardo wybrałeś ciężki sposób podjęcia próby apostolstwa pośród ludzi zagubionych (tak nazywam ateistów). Dolewasz tylko oliwy do ognia, a jednak jest coś w tym co się tu czyta. Miło patrzeć jak ktoś staje w obronie Trójcy przenajświętszej ( w obronie, ale nie atakując drugiej osoby ). Trzeba mieć potężną łaskę umiejętności apostolstwa, nauczania, żeby nie zjeść zębów na takich wzajemnych dialogach. Podziwiam. Pracuj chłopie nad sobą bo jak słyszę, żeś niepraktykujący i kazania tu głosisz to powiem Ci tylko jedno - Wiara bez uczynków martwa jest. Dołącz lepiej krótką modlitwę w intencji dusz zagubionych raz na tydzień. Zapewniam, że zdziała to więcej niż klepanie tu klawiszy. Ale dajesz rady. Z serca wam błogosławię i do zobaczenia po sądzie ostatecznym! :)
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ateizm

Post autor: Wawrzyn »

Tja, no pewnie, spinam się strasznie, po prostu cały czas myślę jak Ci dowalić, 24h, 7 dni w tygodniu
Spinasz się, co widać po niesmacznym przykładzie z Twojego wcześniejszego posta.
Co do "tylko Ty wojujesz" - rozłożyłeś mnie do tego stopnia, że nie skomentuję tylko odeślę do słów Jezusa o drzazdze w cudzym oku i belce w swoim - pewnie jako wybitny spec od Biblii, są Ci one doskonale znane
Nigdzie nie pisałem że jestem specem. Z mojego punktu widzenia Ty wojujesz.Niektórzy mają inne zdanie(Yamada) - mają do tego prawo :)
Sam się powoływałeś w tym topicu na ten serwis, więc o co kaman? W dodatku uczyniłeś aluzję, że jesteś tam częstym bywalcem. Co się stało? Nagle się tego wstydzisz? :>
Szczerze mówiąc nie pamiętam żebym gdzieś powoływał się na racjonalistę ale mogę się mylić. Jeśli tak było to podaj link. Jeśli nie, przyznaj się do błędu... nigdzie nie pisałem że się wstydzę.
bez urazy, ale to co Ty myślisz na temat Boga mam bardzo, bardzo głęboko w dupie.

Tak samo pewnie nie obchodzi Cię zdanie reszty użytkowników? :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Ateizm

Post autor: Arucardo_1 »

Wawrzyn pisze:
Tja, no pewnie, spinam się strasznie, po prostu cały czas myślę jak Ci dowalić, 24h, 7 dni w tygodniu
Spinasz się, co widać po niesmacznym przykładzie z Twojego wcześniejszego posta
Jest to przykład zaczerpnięty z jednego z bardziej znanych filmów o amerykańskich prawnikach - i cytowany przez jakąś połowę speców od retoryki oraz logiki w Polsce przy okazji różnych prac, a także przez speców od sztuki perswazji, takich jak Batko chociażby; powyższe nie dowodzi mojego spinania, natomiast Twoją niewiedzę (i co gorsza, ignorancję) jak najbardziej.

Wawrzyn pisze:Nigdzie nie pisałem że jestem specem. Z mojego punktu widzenia Ty wojujesz.Niektórzy mają inne zdanie(Yamada) - mają do tego prawo :)
No w sumie takiego określenia nie użyłeś, fakt. Ale lansowałeś się z swoją wiedzą na ten temat jednocześnie krytykując, jak to ich nazwałeś, "katoli" za ich "zerową" wiedzę na temat ich religii.
Padło też określenie, że przeciętny ateista wie więcej od przeciętnego katolika o katolicyzmie, ale tutaj nie pamiętam czy to byłeś Ty czy Komandos a grzebać w całym temacie mi się nie chce :P



Wawrzyn pisze:
Sam się powoływałeś w tym topicu na ten serwis, więc o co kaman? W dodatku uczyniłeś aluzję, że jesteś tam częstym bywalcem. Co się stało? Nagle się tego wstydzisz? :>
Szczerze mówiąc nie pamiętam żebym gdzieś powoływał się na racjonalistę ale mogę się mylić. Jeśli tak było to podaj link. Jeśli nie, przyznaj się do błędu... nigdzie nie pisałem że się wstydzę.
Przyznaję, popełniłeś błąd.
Oto pierwszy z brzegu cytat (Twój post ze str 6):
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,1546
Odradzam czytanie tego tekstu Actionowi
z tego co pamiętam było tego jeszcze trochę, chcesz to sam poczytaj swoje posty a na bank szybko coś znajdziesz.

Wawrzyn pisze:
bez urazy, ale to co Ty myślisz na temat Boga mam bardzo, bardzo głęboko w dupie.

Tak samo pewnie nie obchodzi Cię zdanie reszty użytkowników? :)
Generalnie nie wnikam w to, czy ktoś wierzy w Boga czy nie, czy żegna się z prawa na lewo czy na odwrót. Jednego natomiast nie lubię: obrażania innych osób i wyzywania katolików przez osoby w większości wyglądające mniej więcej tak:

http://crescentviewmiddle.canyonsdistri ... tail.a.jpg

które najwyraźniej w 99% mają jakiś uraz z dzieciństwa związany z wysyłaniem ich na siłę do kościoła przez rodziców. Tekst przytoczony przeze mnie z jakzyc.wordpress.com jest zajebistym podsumowaniem "racjonalistów" i tak naprawdę trafia w samo sedno. Nie wiedziałem Wawrzyn, że aż tak Cię to zaboli, myślałem, że masz do siebie i swoich poglądów więcej dystansu (od katolików tego wymagałeś, więc czemu sam tego nie przejawiasz? To się nazywa hipokryzja chyba). No cóż.

Jak już mówiłem, nie mam nic do ateistów jako do osób o określonych poglądach. Natomiast z tych śmiesznych pseudokrzyżowców spod znaku Dawkinsa i tym podobnych, którzy wpieprzają się wszędzie gdzie się da ze swoim ateistycznym (pardon, racjonalistycznym!) bullshitem, będę się śmiał bo są śmieszni i tyle :D
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ateizm

Post autor: Wawrzyn »

No w sumie takiego określenia nie użyłeś, fakt. Ale lansowałeś się z swoją wiedzą na ten temat jednocześnie krytykując, jak to ich nazwałeś, "katoli" za ich "zerową" wiedzę na temat ich religii.
Padło też określenie, że przeciętny ateista wie więcej od przeciętnego katolika o katolicyzmie, ale tutaj nie pamiętam czy to byłeś Ty czy Komandos a grzebać w całym temacie mi się nie chce
Nie było żadnego lansu ale parę cytatów. Przeczytałem biblię(z ciekawości), w przeciwieństwie do wielu wierzących co nie czyni ze mnie speca.
z tego co pamiętam było tego jeszcze trochę, chcesz to sam poczytaj swoje posty a na bank szybko coś znajdziesz.
Fakt, nie pamiętałem tego. W roku 2008 wkleiłem link do racjonalista.pl, muszę być tam stałym bywalcem :P
Generalnie nie wnikam w to, czy ktoś wierzy w Boga czy nie, czy żegna się z prawa na lewo czy na odwrót. Jednego natomiast nie lubię: obrażania innych osób i wyzywania katolików przez osoby w większości wyglądające mniej więcej tak:

http://crescentviewmiddle...67.detail.a.jpg

które najwyraźniej w 99% mają jakiś uraz z dzieciństwa związany z wysyłaniem ich na siłę do kościoła przez rodziców. Tekst przytoczony przeze mnie z jakzyc.wordpress.com jest zajebistym podsumowaniem "racjonalistów" i tak naprawdę trafia w samo sedno. Nie wiedziałem Wawrzyn, że aż tak Cię to zaboli, myślałem, że masz do siebie i swoich poglądów więcej dystansu (od katolików tego wymagałeś, więc czemu sam tego nie przejawiasz? To się nazywa hipokryzja chyba). No cóż.

Jak już mówiłem, nie mam nic do ateistów jako do osób o określonych poglądach. Natomiast z tych śmiesznych pseudokrzyżowców spod znaku Dawkinsa i tym podobnych, którzy wpieprzają się wszędzie gdzie się da ze swoim ateistycznym (pardon, racjonalistycznym!) bullshitem, będę się śmiał bo są śmieszni i tyle
Zapomniałeś dodać że dla Ciebie odmienne poglądy są nierzadko jednoznaczne z "obrażaniem twoich uczuć religijnych"(czy jakoś tak hehe).Jeśli chodzi o ten temat to myślę że Ty przodujesz w wyzwiskach... nie wiem skąd ta myśl że mnie to boli, już wspominałem nie uważam się za podobnego ani nie obracam się w towarzystwie takich osób( powtarzam to drugi i ostatni raz).

Nie wiem czemu z takim u porem wrzucasz te obrazki... nie to żebym kogoś bronił ale uważam że ocenianie ludzi po wyglądzie jest troszkę płytkie.

Zawsze możesz wrzucić swoje zdjęcie i się pośmiejemy ;)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Ateizm

Post autor: mcl »

Arucardo pisze:JA mam Ci coś udowadniać? A ile zapłacisz? póki co nie mam żadnego interesu w udowadnianiu Ci czegokolwiek i bez urazy, ale to co Ty myślisz na temat Boga mam bardzo, bardzo głęboko w dupie.
Gdyby tak było nawet byś tego nie pisał. Widać że jesteś pozerem :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Ateizm

Post autor: Arucardo_1 »

mcl pisze:
Arucardo pisze:JA mam Ci coś udowadniać? A ile zapłacisz? póki co nie mam żadnego interesu w udowadnianiu Ci czegokolwiek i bez urazy, ale to co Ty myślisz na temat Boga mam bardzo, bardzo głęboko w dupie.
Gdyby tak było nawet byś tego nie pisał. Widać że jesteś pozerem :P
OMG co za koleś... Podaj mi choć jeden powód dla którego miałoby mnie obchodzić, jaka jest Twoja opinia na temat istnienia Boga? Naprawdę chłopie, nie jest tak że cały świat kręci się wokół Ciebie i wbij to sobie do głowy.

W sumie chętnie bym napisał parę zdań o Tobie ale potem Wawrzyn mi będzie wypominał przez najbliższe 10 lat, że wyzywam ludzi :P

Wawrzyn pisze:Zapomniałeś dodać że dla Ciebie odmienne poglądy są nierzadko jednoznaczne z "obrażaniem twoich uczuć religijnych"(czy jakoś tak hehe)
Ciekawe, bo jakoś odmienne poglądy Yamady czy kogokolwiek innego normalnego mnie nie bolały. Bardzo ciekawym też jest, że to właśnie TY i KingKy ciągle mieliście w tym temacie jakieś spiny z katolikami (także tu na forum), natomiast nie ma żadnych konfliktów pomiędzy normalnymi ateistami/niewierzącymi/wyznawcami innych religii a katolikami.

Jeśli nie wiesz czym są uczucia religijne no to po prostu radzę Ci popracować nad własną ignorancją. Ale nie, przecież Ty jesteś tak zajebisty a całe otoczenie jest głupie. Jak ci wstrętni katolicy mogą nie przyjmować nauk Wielkiego Wawrzyna! I jak oni w ogóle śmią się obrażać za nazywanie ich religii "bullshitem", pisanie "religia jest dla ludzi słabych", najeżdżanie na chrześcijan, że ich wiara wynika z niedowartościowania i braku miłości w domu, porównywanie katolicyzmu do FSM czy tym podobnych (naprawdę, przeczytaj ten fragment Biblii o drzazdze i belce, przyda Ci się to raz; po drugie, radzę skończyć z uważaniem się za nie wiadomo kogo i wywyższaniem bo póki co to brzmisz jak Jarosław Kaczyński)

A najlepsze było, jak na 2. stronie tematu stwierdziłeś, że rozmowy na linii ateista (w domyśle: TY/KingKy bo o nim była mowa) - wierzący nie mają sensu. No jeśli są prowadzone wg tego samego schematu który zaprezentowałeś na forum (czyt. zaczynasz wyzywać i obrażać a potem udajesz wielce zdziwionego, że kogoś to wkurzyło) no to naprawdę jest się czemu dziwić hehehe :D

Wawrzyn pisze:nie wiem skąd ta myśl że mnie to boli, już wspominałem nie uważam się za podobnego ani nie obracam się w towarzystwie takich osób( powtarzam to drugi i ostatni raz).
Nigdzie nie napisałem, że zadajesz się z takimi osobami w realu.
A co do Ciebie - akurat to, że masz o sobie inne mniemanie nie zmienia faktu, że jesteś jaki jesteś i nawet jak sobie pododajesz żeby się dowartościować, to niestety ale nie zmieni to tego, kim jesteś.

Wawrzyn pisze:Nie wiem czemu z takim u porem wrzucasz te obrazki... nie to żebym kogoś bronił ale uważam że ocenianie ludzi po wyglądzie jest troszkę płytkie.

Zawsze możesz wrzucić swoje zdjęcie i się pośmiejemy ;)
Prawda jest taka, że ktoś kto nie umie o siebie zadbać zawsze będzie postrzegany jako niechluj czy dziwak, zresztą co tu się będę produkował, przecież sam to pięknie opisałeś gdy pocisnąłeś po Opyliuszu jak wrzucał swoje zdjęcia (i w tym miejscu po raz trzeci Cię odeślę do pewnego fragmentu Biblii, mój drogi hipokryto, ponieważ się mnie przyczepiłeś że sądzę ludzi po wyglądzie a w stosunku do Opyliusza robiłeś dokładnie to samo :P )

Co do mojego zdjęcia - jest gdzieś w temacie "wrzuć swoją facjatę", jak Cię to naprawdę obchodzi to poszukaj sobie ;)
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ateizm

Post autor: Wawrzyn »

W sumie chętnie bym napisał parę zdań o Tobie ale potem Wawrzyn mi będzie wypominał przez najbliższe 10 lat, że wyzywam ludzi :P
Brawo Arucardo, jest postęp...
Jeśli nie wiesz czym są uczucia religijne no to po prostu radzę Ci popracować nad własną ignorancją. Ale nie, przecież Ty jesteś tak zajebisty a całe otoczenie jest głupie. Jak ci wstrętni katolicy mogą nie przyjmować nauk Wielkiego Wawrzyna! I jak oni w ogóle śmią się obrażać za nazywanie ich religii "bullshitem", pisanie "religia jest dla ludzi słabych", najeżdżanie na chrześcijan, że ich wiara wynika z niedowartościowania i braku miłości w domu, porównywanie katolicyzmu do FSM czy tym podobnych (naprawdę, przeczytaj ten fragment Biblii o drzazdze i belce, przyda Ci się to raz; po drugie, radzę skończyć z uważaniem się za nie wiadomo kogo i wywyższaniem bo póki co to brzmisz jak Jarosław Kaczyński)

A najlepsze było, jak na 2. stronie tematu stwierdziłeś, że rozmowy na linii ateista (w domyśle: TY/KingKy bo o nim była mowa) - wierzący nie mają sensu. No jeśli są prowadzone wg tego samego schematu który zaprezentowałeś na forum (czyt. zaczynasz wyzywać i obrażać a potem udajesz wielce zdziwionego, że kogoś to wkurzyło) no to naprawdę jest się czemu dziwić hehehe :D
Loool człowieku jakie nauki, co Ty pierdolisz... i że ja się wywyższam, może poczytasz swoje wypowiedzi o % z matury czy studiach?Reszta nie wymaga komentarza, to Ty dostałeś ostrzeżenie :)
Prawda jest taka, że ktoś kto nie umie o siebie zadbać zawsze będzie postrzegany jako niechluj czy dziwak, zresztą co tu się będę produkował, przecież sam to pięknie opisałeś gdy pocisnąłeś po Opyliuszu jak wrzucał swoje zdjęcia (i w tym miejscu po raz trzeci Cię odeślę do pewnego fragmentu Biblii, mój drogi hipokryto, ponieważ się mnie przyczepiłeś że sądzę ludzi po wyglądzie a w stosunku do Opyliusza robiłeś dokładnie to samo :P )
Tak, sam to pięknie opisałem. Ale nigdzie nie łącze niechlujstwa czy brzydoty z głupotą :zdziwko:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Ateizm

Post autor: Arucardo_1 »

Wawrzyn pisze:
W sumie chętnie bym napisał parę zdań o Tobie ale potem Wawrzyn mi będzie wypominał przez najbliższe 10 lat, że wyzywam ludzi :P
Brawo Arucardo, jest postęp...
Sarkazm to widzę dla Ciebie zbyt wysoka półka, zapamiętam...

Wawrzyn pisze:Loool
Hahaha rozumiem, że jesteś z tych, którzy normalnie w wypowiedziach walą "lol"? Hahahahahaha :rotfl: nie ma to jak skrajne uzależnienie od internetu :D

Wawrzyn pisze:Loool człowieku jakie nauki, co Ty pierdolisz... i że ja się wywyższam, może poczytasz swoje wypowiedzi o % z matury czy studiach?Reszta nie wymaga komentarza, to Ty dostałeś ostrzeżenie :)
Ano człowieku takie "nauki" (to określenie to ironia zamierzona i na tyle widoczna, że nie masz co udawać że jej nie rozumiesz) że się wpierdalasz ludziom ze swoim światopoglądem, jesteś upierdliwy bardziej niż świadkowie Jehowy, nietolerancyjny i agresywny. Prezentujesz zabawne zacietrzewienie i prowadzisz, jak to ładnie ujęli autorzy bloga Jak Żyć - "świętą wojnę z wszystkimi wyznającymi jakiekolwiek religie". I się doucz wreszcie czym jest sarkazm bo piszesz jak to niby jesteś taki mądry i światły a jak przychodzi co do czego to zachowujesz się jak dzieciak neo.
I ciekawi mnie, czemu do mojego posta odniosłeś się tak wybiórczo, a reszty udajesz że nie widzisz - zapewne zwyczajnie po raz kolejny nie masz argumentów.

Co do ostrzeżenia - dostałem za zupełnie inną kwestię w shoutboxie, więc nie wiem jak się ma to do dyskusji o ateizmie. Inna sprawa, że moderacja na honmaru jest bardzo niekonsekwentna w temacie ostów i raz wystawia osty za byle co, a w innych tematach (szczególnie turniejowych) takie sahiele i tym podobne cisną innym od kurew i ostów jakoś nie widać.

(Tu coś napisał Action i pozwoliłem sobie to wywalić; na przyszłość jednak używaj własnego konta bo prawie bym to przegapił)

Wywyższasz się prawie bez przerwy, to jest fakt. Przywołanie mojego tekstu o studiach jest z dupy, bo co miałem odpisać, gdy ktoś mnie odsyła do podstawówki? Rozumiem, że Ty byś odpisał na moim miejscu: "ależ oczywiście, masz rację, jestem nieukiem i w ogóle przepraszam że śmiem mieć własne zdanie" :D
Ale ok. Skoro nie grzeszysz jak widzę inteligencją to wyłożę jeszcze raz: to nie miało pokazać jaki ja jestem zajebisty (w ogóle gratuluję pomysłu, ja bym nie wpadł na to, że można się lansować na wiedzę o historii :zdziwko: ) tylko miało pokazać, jak bezdennie głupim pomysłem jest wysyłanie mnie na lekcje historii do szkoły.
Ostatnio zmieniony 15-04-2011, 16:42 przez Arucardo_1, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”