Ateizm

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Ateizm

Post autor: mcl »

Arucardo pisze:OMG co za koleś... Podaj mi choć jeden powód dla którego miałoby mnie obchodzić, jaka jest Twoja opinia na temat istnienia Boga? Naprawdę chłopie, nie jest tak że cały świat kręci się wokół Ciebie i wbij to sobie do głowy.
Bo sam się pierwszy dowaliłeś do mojego kontrargumentu, nie skierowanego do ciebie?
W sumie chętnie bym napisał parę zdań o Tobie ale potem Wawrzyn mi będzie wypominał przez najbliższe 10 lat, że wyzywam ludzi
Pisz co chcesz, moderacja nie śpi, a ja mam gdzieś twoje zdanie :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Ateizm

Post autor: Arucardo_1 »

mcl pisze:
W sumie chętnie bym napisał parę zdań o Tobie ale potem Wawrzyn mi będzie wypominał przez najbliższe 10 lat, że wyzywam ludzi
Pisz co chcesz, moderacja nie śpi, a ja mam gdzieś twoje zdanie :P

czyli wg Twojej własnej klasyfikacji jesteś pozerem hahahahahahahahaha :)
1:0
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Ateizm

Post autor: mg1987 »

Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ateizm

Post autor: Wawrzyn »

Hehe Arucardo, żyjesz chyba w świecie własnych złudzeń i na ich podstawie oceniasz innych :padam: Tak się składa że wszystkie przymiotniki których użyłeś w poprzedniej wiadomości są trafną charakterystyką twojej osoby.

Dopuszczam jeszcze opcję że przez pomyłkę opisałeś jedną ze swoich wypowiedzi :)

Reszta posta to żałosna prowokacja do której nie mam zamiaru się odnosić.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Ateizm

Post autor: Arucardo_1 »

Wawrzyn pisze:Hehe Arucardo, żyjesz chyba w świecie własnych złudzeń i na ich podstawie oceniasz innych :padam: Tak się składa że wszystkie przymiotniki których użyłeś w poprzedniej wiadomości są trafną charakterystyką twojej osoby.

Dopuszczam jeszcze opcję że przez pomyłkę opisałeś jedną ze swoich wypowiedzi :)

Reszta posta to żałosna prowokacja do której nie mam zamiaru się odnosić.
Nie biorę pod uwagę żadnych złudzeń tylko to co TUTAJ zaprezentowałeś i na podstawie tego wyrobiłem sobie zdanie o Tobie. A pisałeś całkiem sporo i sporo pokazałeś.
Zawsze jest też opcja, że w realu jesteś normalny a tutaj celowo robiłeś z siebie idiotę żeby poprowokować katolików - w sumie coś w tym może być, że udajesz tutaj kogoś kim nie jesteś, bo na forum jesteś wypyskowany strasznie a w realu byłeś taki grzeczniutki... :]

Nie odnoś się, nie odnoś. Nawet lepiej, jeśli nie masz nic sensownego do powiedzenia. Cya ;)

(wkładanie kija w mrowisko nigdzie nie jest tak zabawne jak w tym temacie =)))))))
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Ateizm

Post autor: Yamada »

A ja proponuję wrócić na temat religii.

Gott haben unendlicher Geduld. Wir wollen nicht.
Obrazek
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ateizm

Post autor: Wawrzyn »

Arucardo pisze:Nie biorę pod uwagę żadnych złudzeń tylko to co TUTAJ zaprezentowałeś i na podstawie tego wyrobiłem sobie zdanie o Tobie. A pisałeś całkiem sporo i sporo pokazałeś.
Zawsze jest też opcja, że w realu jesteś normalny a tutaj celowo robiłeś z siebie idiotę żeby poprowokować katolików - w sumie coś w tym może być, że udajesz tutaj kogoś kim nie jesteś, bo na forum jesteś wypyskowany strasznie a w realu byłeś taki grzeczniutki... :]

Wolę raczej określenie spokojny. Nikt nie dał mi powodu, to i po co miałem się awanturować?
To nie temat o tym kto jaki jest w realu, bo i ja mógłbym wtrącić swoje 3 grosze ;)

Za inteligentnym wizerunkiem który nieudolnie próbujesz tworzyć kryje się sfrustrowany dzieciak, który nie może przyjąć do wiadomości że ktoś ma inne zdanie niż on.
Ciebie nawet nie trzeba prowokować, za dwie czy 3 strony zaczniesz rzucać mięsem a potem jeszcze założysz temat o nieudolnej moderacji na Honmaru by dodatkowo się ośmieszyć :)
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Ateizm

Post autor: mcl »

Arucardo brawo.
Nikt nie wie, oprócz ciebie samego, co chciałeś osiągnąć doprowadzając do pyskówki w tym temacie, nie umiejąc odpisywać w tym temacie odpowiednimi argumentami tylko wjeżdzając w stylu "hahahaha ja mam racje i twój post w dupie, jestem zajebisty" . To się nie mieści w żadnej znanej mi definicji trollingu. Nie wiem również czy takie zachowanie jest uleczalne :P

Rób co chcesz, ja już ci nie odpisuje, bo szkoda mi na ciebie klawiatury :P I 4 osta, którego na bank bym wyłapał, gdyby eq postanowił wrócić z urlopu :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Ateizm

Post autor: Arucardo_1 »

Wawrzyn pisze:Wolę raczej określenie spokojny.
:rotfl:
"prawie" dobry unik :D zważywszy na to, że powiedziałeś może z 3 zdania w trakcie całego konwentu (a sam z siebie nie odezwałeś się ani razu) to określenie "spokojny" raczej średnio pasuje :P prędzej "niemowa" czy "grzeczniutki" właśnie

Ciebie nawet nie trzeba prowokować, za dwie czy 3 strony zaczniesz rzucać mięsem
Przyganiał kocioł garnkowi (po raz 4 dzisiaj :D )

a potem jeszcze założysz temat o nieudolnej moderacji na Honmaru by dodatkowo się ośmieszyć
No wiesz, nie chcę żebyś się czuł wyobcowany, ale pomimo starań i tak nie uda mi się nigdy tak skompromitować jak Tobie :)

Wawrzyn pisze:Za inteligentnym wizerunkiem który nieudolnie próbujesz tworzyć kryje się sfrustrowany dzieciak, który nie może przyjąć do wiadomości że ktoś ma inne zdanie niż on.
Hehe Wawrzynie, żyjesz chyba w świecie własnych złudzeń i na ich podstawie oceniasz innych :hyhy:


Podsumowując, była to wyjątkowo nieudolna próba napięcia mnie, pozdro&poćwicz

mcl pisze:Arucardo brawo.
Nikt nie wie, oprócz ciebie samego, co chciałeś osiągnąć doprowadzając do pyskówki w tym temacie, nie umiejąc odpisywać w tym temacie odpowiednimi argumentami tylko wjeżdzając w stylu "hahahaha ja mam racje i twój post w dupie, jestem zajebisty" . To się nie mieści w żadnej znanej mi definicji trollingu. Nie wiem również czy takie zachowanie jest uleczalne :P

Rób co chcesz, ja już ci nie odpisuje, bo szkoda mi na ciebie klawiatury :P I 4 osta, którego na bank bym wyłapał, gdyby eq postanowił wrócić z urlopu :P
Naucz się czytać. Nic nie było o poście, było o stosunku do religii i przede wszystkim o logice. Nie interesuje mnie Twoja wiara/niewiara, natomiast urzekła mnie Twoja pokręcona logika którą wyśmiałem (była bez sensu, zawsze to ktoś stawiający tezę - w tym wypadku Ty - powinien ją udowodnić a nie żądać od całego świata wyjaśnienia innych stanowisk) i teraz jak znam życie to będziesz się mścić do końca swojego internetowego życia, tak?

Teraz zrozumiałeś (wreszcie), czy mam Ci napisać kilkustronicową wykładnię na PW?


BTW. Nadal nie podałeś, czemu Twój stosunek do religii miałby mnie obchodzić. Argument który podałeś trafia w próżnię, bo akurat ja wyśmiałem Twoją zabawną logikę a nie Twój światopogląd.
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Ateizm

Post autor: Wawrzyn »

"prawie" dobry unik :D zważywszy na to, że powiedziałeś może z 3 zdania w trakcie całego konwentu (a sam z siebie nie odezwałeś się ani razu) to określenie "spokojny" raczej średnio pasuje :P prędzej "niemowa" czy "grzeczniutki" właśnie
Na konwent przyjechałem grać w tekkena, a nie szukać kolegów haha :) Poza tym zawarłem kilka ciekawych znajomości.
Następnym razem odezwę się do Ciebie aby nie było Ci smutno ;)
Nie offopujmy jak słusznie zauważył Yamada.

EDIT:
całe dwa razy chyba, więc tak jakby poświęcałeś właśnie mnie najwięcej swojej uwagi
(Bo to ja muszę być w centrum zainteresowania!) :rotfl:
no tak, zapomniałem przecież, że taka rzecz jak sarkazm to dla Ciebie zbyt wysoka liga...

ech a najlepsze jest to "nie offtopujmy", a gdy zgadzam się na EOT, to Ty dalej odpisujesz i robisz swoje...
Wiem co to sarkazm :) Zapomniałem że zawsze ostatnie słowo musi należeć do Ciebie :]
- Dziś trzykrotnie pokazałeś że nie wiesz
- dobrze, zatem niech ostatnie należy do Ciebie, napisz sobie coś a ja to zignoruję ;] dobranoc
Skoro Arucardo tak pisze, to tak musi być! :niepewny:
Dziś jest piątek, spać będę jutro po południu :) ( I tak odpiszesz, bo jesteś trollem :P ).
Ostatnio zmieniony 15-04-2011, 21:00 przez Wawrzyn, łącznie zmieniany 5 razy.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Ateizm

Post autor: Arucardo_1 »

Wawrzyn pisze:
"prawie" dobry unik :D zważywszy na to, że powiedziałeś może z 3 zdania w trakcie całego konwentu (a sam z siebie nie odezwałeś się ani razu) to określenie "spokojny" raczej średnio pasuje :P prędzej "niemowa" czy "grzeczniutki" właśnie
Na konwent przyjechałem grać w tekkena, a nie szukać kolegów haha :) Poza tym zawarłem kilka ciekawych znajomości.
Następnym razem odezwę się do Ciebie aby nie było Ci smutno ;)
Nie offopujmy jak słusznie zauważył Yamada.
Odezwałeś, dzióbku :* całe dwa razy chyba, więc tak jakby poświęcałeś właśnie mnie najwięcej swojej uwagi :D
Wawrzyn pisze:
całe dwa razy chyba, więc tak jakby poświęcałeś właśnie mnie najwięcej swojej uwagi
(Bo to ja muszę być w centrum zainteresowania!) :rotfl:
no tak, zapomniałem przecież, że taka rzecz jak sarkazm to dla Ciebie zbyt wysoka liga...

ech a najlepsze jest to "nie offtopujmy", a gdy zgadzam się na EOT, to Ty dalej odpisujesz i robisz swoje...

Wiem co to sarkazm :) Zapomniałem że zawsze ostatnie słowo musi należeć do Ciebie :]
- Dziś trzykrotnie pokazałeś że nie wiesz
- dobrze, zatem niech ostatnie należy do Ciebie, napisz sobie coś a ja to zignoruję ;] dobranoc
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Ateizm

Post autor: Action »

Właśnie wróciłem z czegoś głębszego więc póki co nie mam zamiaru się wgłębiać w dalszy ciąg tej farsy. W każdym razie Arucardo, na przyszłość, jeszcze jedna taka akcja a znów będziesz zmuszony wypłakiwać się tu i ówdzie odnosząc się do sprawiedliwości wyżej postawionych. Mam pełne prawo do wcinku, komentarza, integracji i jak to jeszcze sobie nazwiesz w każdą wypowiedź na forum. Mam nawet wydzieloną opcje od tego, na dodatek gdy robie to dla Twojego dobra a ty bawisz się w cenzora sprowadzasz własną osobę na niewłaściwy tor. Jeszcze jedna taka sytuacja a grzecznie pożegnamy się z tym podejściem.
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Ateizm

Post autor: Arucardo_1 »

Action pisze:gdy robie to dla Twojego dobra a ty bawisz się w cenzora sprowadzasz własną osobę na niewłaściwy tor
Dla mojego dobra? Że tak spytam - za kogo ty się chłopie uważasz? Heh widzę, że dla co po niektórych pyszałkowatość jest jednym z elementów bycia "szychą z władzą" na forum. Ciekawe, że zanim zostałeś j.a. to nigdy się nie wypowiadałeś w takim tonie (protekcjonalnym) do nikogo.

Co do jakości moderacji - jest kiepska, skoro raz stawia się osty za głupoty, a kiedy indziej olewa takie "perełki" jak wypowiedzi Hajdy wobec Burego chociażby. Widzę też, że najwyraźniej strasznie boli Cię każda krytyka na Twój temat. No ale cóż - jeśli uważasz się za nieomylnego to jest to wyłącznie Twój problem.

Action pisze:Jeszcze jedna taka sytuacja a grzecznie pożegnamy się z tym podejściem.
Ojej, strasznie się przejmę. Tak się tego przeraźliwie boję, że zaraz zemdleję.
Rób co chcesz.

[ Komentarz dodany przez: Action: 16-04-2011, 13:14 ]
Zanim zostałem j.a. nie musiałem sobie zawracać pupy takimi bohaterami jak ty.



słaba wymówka
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Ateizm

Post autor: eq2D »

Nie ciągnąc dalej ten głupiej dysputy... (stare konie, a jak dzieci, wstydźcie się)

Ostatnie posty pokazują jak, że tematy "około teologiczne" nie mogą przyciągać do siebie różnych frontów. Zrozumienia, empatii, poszanowania dla drugiego człeka - brakuje tego. Czy powodem jest religia czy człowiek który ją wyznaje? Nie ważne, bo to w końcu wolny człowiek "wybiera" w "co" chce wierzyć, czemu oddawać cześć. Religia od zarania dziejów jest motorem napędowym nienawiści, przemocy i absurdów. Nie chodzi tylko o chrześcijańskie ekspansję, czy fundamentalistów gotowych wysadzić przedszkole w imię Allaha. Przecież żadne bóstwo nie nakazało praktykowania nienawiści, plugastwa, braku zrozumienia, pychy. To ludzie w końcu tworzą daną religię, także jej obraz, jej słowa, jej prawdy. A skoro człek taką niedoskonałą kreaturą jest to nie zostaje nic innego jak odwrócić się od tych wszystkich co krok łamanych zasad i postępować według własnego serce i rozumu. Nie potrzebuje religii, jestem ateistą, niewierzącym, zombie (voodoo) - nie ważne. Takim jestem dla kogoś, z jego religią i wiarą. Ja to ja, żadne określenie tego nie zmieni, także i mnie nie poruszy.


________________________________________________

Wstyd mi za Was, autentycznie. Nie umiecie zachować choć odrobiny powagi w temacie który tego wymaga to wypierdalajcie stąd.
Obrazek
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Ateizm

Post autor: Arucardo_1 »

Dobry post, aczkolwiek dodam swoje 3 grosze - jeśli chodzi o wojny religijne i ludobójstwo na tym tle to ateiści też niestety mają swoje za uszami, choćby w trakcie Rewolucji Francuskiej, gdy mordowano masowo chrześcijan, czy w ZSRR.

Jeśli o wojny religijne chodzi to praktycznie zawsze brały się one z żądzy władzy/żądzy pieniądza, niezależnie od tego czy wypowiadali ją muzułmanie, katolicy, ateiści czy ktokolwiek. Niestety, politycy zbyt często odwoływali (i nadal odwołują) się do religii (choćby Jarosław Kaczyński) lub do wrogości wobec jakichś religii (Napieralski, Palikot itp.). Jedno i drugie to IMHO chwyt poniżej pasa.
Ostatnio zmieniony 16-04-2011, 11:34 przez Arucardo_1, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”