Nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Mortal Kombat II

Dział poświęcony wszelkiego typu imprezom growym takim jak turnieje, zloty itp.

Moderatorzy: K', ModTeam

Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Mortal Kombat II

Post autor: Chris »

Ja ze swojej strony chciałbym dodać, że faktycznie turniej był bardzo fajny, tj. dobra organizacja, emocje, nagradzanie walk oklaskami,doping i dobre rady :P.
Sam z siebie też byłem zadowolony, że poza pierwszą walką udało mi się jakoś prezentować na tle wyjadaczy i nawet wyjść z grupy:) (tutaj big graty dla Adepta, który dokonał na mnie krwawej zemsty)
Co do drugiej czesci , to jestem zadowolony , że Wam sie podobało, że było gdzie siedziec, grać , relaksowac się :D
Podsumowując fajne było poznać ekipę i spotkać się razem, dzieki :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Mortal Kombat II

Post autor: Aserot »

Również dodam swoje trzy grosze klimacik turnieju bardzo fajny szkoda tylko że było tylko jedno stanowisko. Ale dobrze przygotowana ściąga pomogła szybko i sprawnie zmieniać konfig strerów dla każdego gracza :). Ponarzekać mogę jedynie na zwieszony automat z gorącymi napojami ale poradziłem sobie dolewkami Pepsi :P.

Afterek to już klasa sama w sobie wspólne kolacyjka mega polewka przy konkursie wiedzy o MK naprawde budował jedyny i niepowtarzalny klimat. Tutaj jeszcze raz podziękuję ze wytrzymaliście towarzystwo takiej persony jak ja. Na pewno trzeba to powtórzyć.

P.S.

Chętnie przyjmę namiary na fotki :) a i chętnie przeczytam recke filmu Vert :).
I wielkie podziękowanie dla Chrisa za gościnę.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Dobry
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 05-05-2009, 12:45
Kontakt:

Re: Nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Mortal Kombat II

Post autor: Dobry »

Turniej pierwsza klasa ! Co do zdjęć i filmów to postaram się jak najszybciej to ogarnąć ! Filmy trochę ważą,więc muszę je pokompresować. Żałuje tylko,że nie dotrwałem do końca i poległem na afterze(tak to jest jak się na raty śpi) Wielkie podziękowania dla Krisa za gościnę za masę :P Qiuz też był spoko i się tego nawet nie spodziewałem :) To co w takim razie do następnego razu w takim samym gronie lub nawet większym.
Wielkie gratulację dla zwycięzców oraz dla organizatora Adepta
LUBIĘ PLACKI! WSZYSTKIE
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Mortal Kombat II

Post autor: KRELIAN »

Imprezka rzeczywiście dała mocno radę. Miejscówka turnieju może nie grzeszyła rozmiarem, ale z taką ekipą był to mało istotny szczegół. W finałowej ósemce tylko jeden gracz był spoza Honmaru, także Myth Cup. jednak się na coś przydał ;]. Sporo wyrównanych fajtów z finałem na czele tylko utwierdziło zgromadzonych w przekonaniu, że gra nawet dziś spokojnie nadaje się do zmagań turniejowych offline, co na pewno nie pozostanie zignorowane w przyszłości. Raz jeszcze gratulacje dla finalistów.

Druga część imprezy która przeniosła się do Chrisa (tutaj dzięki zarówno dla organizatora jak i TeeVara za transport) zaskoczyła chyba wszystkich uczestników pozytywnym klimatem. Miło, że podobał Wam się quiz przy kolacji, wyszło bekowo choć niektóre pytania były trochę za bardzo pojechane. W każdym razie gratsy dla Verta - niech Loch Ness Terror Ci służy ;]. Poza tym miło było z każdym bez wyjątku pogadać na różne tematy, pośmiać się, pograć i wypić - atmosfera na A+ którą miejmy nadzieję jeszcze niejednokrotnie powtórzymy w tym gronie albo większym. Raz jeszcze dzięki wszystkim za pojawienie się w Kraku i do następnego!

W wolnej chwili skrobnę bardziej szczegółową relację odnośnie turnieju na stronce, także wszelkie materiały pomocnicze w formie fotek mile widziane.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Mortal Kombat II

Post autor: Adept »

Kilka podziękowań na szybko:

Przede wszystkim dla Kreliana, który sprawnie nadzorował rozgrywki!

Dla Chrisa, za fenomenalne ugoszczenie! I za emocjonujący pojedynek o utrzymanie w Single Elimination, gdzie tak się cieszyłem: http://www.try2emu.net.pl/www/photo/inne/a792113b.jpg JAK BARAKA!

Dla Baraki/Hauwy za wyeliminowanie Wolfa, bo gdyby nie to, pewnie nie byłbym na III miejscu ;D

Dla Technicznego/TeeVara, za pomoc w sprawach technicznych i za załączenie Free Play ... :)

Dla Aserota, za picie coli 24 godziny i zgona (od coli)

Dla Doinka, za nielegalny nocny wypad od Chrisa :P

Dla Wolfa, za całokształt i zmianę pada na klawiaturę w Single Elimination :D

Dla Verta, za świetną grę i późniejsze gry u Chrisa w UMK III gdzie uczył mnie cancelowanego run jaba :)

I dla wszystkich którzy byli na evencie/after party.
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Mortal Kombat II

Post autor: WolfBogard »

W pierwszej kolejnosci podziekowania Dla Chrisa...to zloty czlowiek z wielkim sercem...

Ekipa organizujaca - calkiem niezle to wygladalo, szkoda tylko, ze jedno stanowisko i bardzo ograniczony czas. Dziekuje serdecznie za zorganizowanie!

Vert ja rowniez tobie chce podziekowac za good company i za emocje! No i za to. ze wkoncu poznalem twoja morde face 2 face!

Baraka aka Hauwa - mam nadzieje, ze wygrana ze mna dodala Ci wiecej wiary i sentymentu do MKII - mam nadzieje, ze na tej wygranej nie poprzestaniesz!

Doink - szkoda, ze nie zagralismy na Evencie, ale moze nastepnym razem nam sie uda - zajebiscie grasz w UMK3!!

Dobry - popracuj nad forma!

Chrisu, Pad jest faktycznie moj :D
Obrazek
Awatar użytkownika
Dobry
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 05-05-2009, 12:45
Kontakt:

Re: Nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Mortal Kombat II

Post autor: Dobry »

:)
LUBIĘ PLACKI! WSZYSTKIE
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Mortal Kombat II

Post autor: Adept »

Ja od siebie dodam jeszcze tylko, że po after party pojechałem jeszcze na drugi dzień eventu i grałem sobie w UMK 3 z dosyć mocnym gościem z którym się zgadałem jak oglądałem jego sprzęt (miał wystawę swoich komputerów). Koleś naprawdę ładnie wymiatał i kazałem mu być na Mistrzostwach UMK3 za rok :)

Ale najlepsze było kiedy podszedł do mnie reporter i poprosił o wywiad z relacją wczorajszych zawodów. Opowiadam mu, opowiadam, a on nagle pyta "Jak długo gracie w Mortal Kombat?" A ja mu odpowiadam "Z grą jesteśmy od początku jej istnienia do dzisiaj" a on robi wielkie oczy i sekunda ciszy ;D coś pięknego.
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Mortal Kombat II

Post autor: WolfBogard »

Dobre, dobre...ciekawe czy ten ziomek od UMK3 trafi do nas na forum i dolaczy do naszej ekiypy!

A co do reportera to - hm, zdecydowanie nie spodziewal sie takiej odpowiedzi :D
Obrazek
Doink
Elite player
Elite player
Posty: 152
Rejestracja: 25-12-2010, 13:12
Ogrywam: Mortal Kombat 1,2,3 UMK3 Fatal Fury

Re: Nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Mortal Kombat II

Post autor: Doink »

Turniej wypadł super.Atmosfera zajebista tak jakby wszyscy znali się jak łyse konie - jeżeli chodzi o ludzi którzy byli z Honmaru , ale myślę że reszta Mortalowców dołączy do tego grona bynajmniej Filip już to zrobił.

@Adept-No wypad był dobry a śmiechawa po tym jeszcze większa :D .Dobrze się gadało na balkonie.

@Aserot-Przepijanie wódy piwem mistrzostwo :D. Ogólnie pozytywnie ze śmiechawą z Tobą oraz podziękowania za dostarczony sprzęt.

@Chris-After nie ma co mówić klasa sama w sobie 2TV i każdy pograł w to co chciał. Fasolka wypas.Mogę tylko narzekać na strome schody na piętro :P

@Dobry-Całą imprezę przespałeś Wolf nie spał całą dobę a Ty się tu wykręcasz przerywanym snem :P .Trzeba kiedyś zagrać w MK2 bo też nie dane nam było się zmierzyć.

@Hauwa-Eliminacja Wolfa czysta poezja przypuszczam że gdyby nie to to bym nie dotrwał do finału.Szkoda że ćwierć imprezy przespałeś :)

@Krelian-Też gadki na balkonie i opisanie przy tym pewnych osób z forum :P

@TeeVar-Za transport przede wszystkim prawie że spod domu i pod dom :) oraz za support techniczny

@Vert-Również dzięki za super finał. Obgadanie paru spraw w MK też mi się na pewno przyda szczególnie co do MK1 no i nie zapomnę infinitów z UMK3 :D , a i nie zapomnij że mi zapalniczę wisisz :P

@WolfBogard-\m/ Szatanie z Marsa :D . Twoje poczucie humoru rozłożyło mnie na łopatki mistrzostwo normalnie.Jakbyś porzucił random select to chyba byś lepiej wyszedł


Podziękowania również dla reszty uczestników którzy wzięli udział w turnieju.Mam nadzieję że zawitają na forum tak jak to zrobił Filip no i że będą grać regularnie :).

A tutaj porcja zdjęć ode mnie:

http://img714.imageshack.us/i/dsc06935nc.jpg/
http://img864.imageshack.us/i/dsc06936z.jpg/
http://img189.imageshack.us/i/dsc06937z.jpg/
http://img24.imageshack.us/i/dsc06938w.jpg/
http://img710.imageshack.us/i/dsc06940w.jpg/
http://img16.imageshack.us/i/dsc06948a.jpg/
http://img4.imageshack.us/i/dsc06949w.jpg/
http://img847.imageshack.us/i/dsc06951.jpg/

PS. Sorry Aserot musiałem umieścić zdjęcie człowieka z arcade stickiem zamiast klaty :D
Ostatnio zmieniony 19-04-2011, 10:41 przez Doink, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Mortal Kombat II

Post autor: WolfBogard »

Tak sobie pomyslalem, ze dobrze by bylo gdyby ktos za jakis czas zmontowal jakies "Clip" z tego calego turka...tak, zeby to upamietnic i miec na YT. Wiem, ze wymaga to troche pracy i kreatywnosci, ale myzle, ze w naszym gronie jakos sprostamy wyzwaniu!
Obrazek
Vert
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 30-01-2007, 16:49

Re: Nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Mortal Kombat II

Post autor: Vert »

Doink, przez tą zapalniczkę nie mogę spać po nocach. Dobra fota z ziemi + Aserot ze stickem :D

Aserot, jak tylko oglądnę, to jak najbardziej dam info o filmie :P

Adept, co oznacza "mocny gość" ? Dawał radę na kaca? Dołączy do forum? :)
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Mortal Kombat II

Post autor: Adept »

Oj dawał na kaca i dałby na trzeźwo! :) Powiedział, że dołączy na forum.

Wolf - Sampler z mistrzostw będzie :) czekamy teraz na materiał od Hanzo
Awatar użytkownika
filip.loga
Beginner
Beginner
Posty: 6
Rejestracja: 17-04-2011, 18:36
Lokalizacja: Kraków/Myślenice
Ogrywam: MK, SSF4, Garou MOTW
Kontakt:

Re: Nieoficjalne Mistrzostwa Polski w Mortal Kombat II

Post autor: filip.loga »

no powiem szczerze że byłem bardzo miło zaskoczony poziomem ... nawet bardzo bardzo. w sumie w ogóle się nie przygotowałem a wygląda na to że zdecydowanie powinienem. no nic za rok będzie okazja ... tymczasem idę trenować Reptile'a w mk9 ;]

swoją drogą kto nie widział to polecam obejrzeć którki ale bardzo fajny spot tv do nowego mk:


kawałek w tle się nazywa Skrillex - Reptile theme - polecam :)
...::MEDone::...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Turnieje, Zloty, Konwenty”