Guilty Gear XX Accent Core Online?

Spotkajmy się w sieci Guilty Gear'a. W tym dziale znajdziesz poradniki m.in jak zagrać z innymi ludźmi w GGNet.

Moderatorzy: ModTeam, Junior Admin

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wf6608
Support
Posty: 287
Rejestracja: 13-06-2009, 20:36

Guilty Gear XX Accent Core Online?

Post autor: wf6608 »

Szukając czegoś do MvC2 przez neta napotkałem się na tę oto stronę. Zdobyłem ten wynalazek, uporałem się z upierdliwą konfiguracją i licząc na niski framerate, artefakty czy detonacje komputera odpaliłem grę. "Niestety" spadł na mnie kubeł zimnej wody - offline gra działa idealnie, lecz online nie udało mi się sprawdzić, bo do netplay'a trzeba dwojga. Czytałem opinie w internecie i ponoć jest lepiej niż w GGXX#R. Myśle, że warto jest się tym czymś podzielić. Oczywiście u wszystkich w domach stoją automaty z grą (mój znalazł honorowe miejsce pomiędzy VF5FS a KOF-em XIII), więc możemy legalnie ściągać ROM ;) Na stronie jest obszerny tutorial, chyba nie muszę niczego więcej dodawać.
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Guilty Gear XX Accent Core Online?

Post autor: SubZero »

Testowaliśmy z Akcją jakiś czas temu w ramach EOTTa ogólnie netplay Demula i w 2D (=ggac i mvc2) grało się całkiem przyzwoicie. W 3D (głównie VF4FT) niestety cięło, ale to raczej wina braku wydajności mojego (naszych?) kompa (chociaż Ikaruga smigała z pełną prędkością :P ). Czy lepiej niż #R? Jeśli gra się na P2P to porównywalnie.
Awatar użytkownika
wf6608
Support
Posty: 287
Rejestracja: 13-06-2009, 20:36

Re: Guilty Gear XX Accent Core Online?

Post autor: wf6608 »

Właśnie jak grałem na demulu, (MvC2, offline) to występowały artefakty +niestablilny framerate, ale gdy przesiadłem się na nullDC (jw.) to wszelkie problemy zniknęły (pomijając mniejsze bugi w dźwięku). Być może źle skonfigurowałem demula. W każdym razie miło słyszeć, że powoli wkraczamy w erę Naomi online ;)
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Guilty Gear XX Accent Core Online?

Post autor: SubZero »

Mówiłem (pisałem?) Akcji, żeby tura w AC zorganizował, ale coś tam się wykręcał :P
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Guilty Gear XX Accent Core Online?

Post autor: Action »

Na czymś stanąłem, ale zapomniałem co to było. Kurde, wstyd bo to naprawde stara inicjatywa. :wstyd:

Ale skoro wyszło na jaw to trzeba to w końcu ugryźć. ;P
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Guilty Gear XX Accent Core Online?

Post autor: mg1987 »

Jeśli turniej byłby po 3.05 to bym się pisał.
Awatar użytkownika
wf6608
Support
Posty: 287
Rejestracja: 13-06-2009, 20:36

Re: Guilty Gear XX Accent Core Online?

Post autor: wf6608 »

Ok, wziąłem to "cudo" z pierwszego postu na testy z kumplem, i powiem, że to przereklamowane jakieś :kwasny: Na delayu=6 framerate niestabilmy jak cholera. Rzuciłem też okiem na demula i tutaj dawał radę, tylko wnerwiały desynchronizacje co 3 walki. Aha, grałem w GGXXAC.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Guilty Gear Online”