Retrospekcja serii Mortal Kombat

Dyskusje na temat kultowej Smoczej Serii.

Moderatorzy: Adept, ModTeam

ODPOWIEDZ
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Retrospekcja serii Mortal Kombat

Post autor: Adept »

Myślę, że film zasługuje na osobny temat. Jest w nim też wzmianka o nas, o scenie MK w Polsce, czyli wzmianka, którą ja podyktowałem autorowi filmiku. Jak było u Was? Czasopisma Was do Mortala przyuczyły? :) Gulash i spółka :)?

[media][/media]
Awatar użytkownika
Dobry
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 05-05-2009, 12:45
Kontakt:

Re: Retrospekcja serii Mortal Kombat

Post autor: Dobry »

Salon gier z MK1 później MK2, później Secret Service no i z górki :P
LUBIĘ PLACKI! WSZYSTKIE
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Retrospekcja serii Mortal Kombat

Post autor: TeeVar »

Trudno sie nie zgodzic. MK wprowadzila calkiem inne spojrzenie na bijatyki i cala konkurencja zostala rozlozona na lopatki. Ludzie odchodzili od street fighter'a, body blows i co tam jeszcze bylo w tym okresie. W SS MK zostal opisany bardzo pobieznie ale pozniejsze odslony (MK II i MK III) zajmowaly juz trzy numery. Gulash wychwalal ile sie tylko da. Nie wiem czy jakakolwiek inna bijatyka w tamtym okresie miala tylu fanow. Byla czyms na co gracze od dawna czekali. SS organizowal nawet darmowe wejscia na pierwsza czesc filmu. Co tam sie pod kinem dzialo. Tlumy jak na amerykanskich premierach i kazdy w reku z numerem SS. Pamietam jak zaraz po seansie siedzialem u kumpla i przez dwie godziny opowiadalem mu caly film z mozliwie wszystkimi szczegolami jakie zapamietalem. To byly emocje.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mortal Kombat”