Wyciek danych PSN

Tematy nie pasujące do innych kategorii, dyskusje na każdy temat.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Wyciek danych PSN

Post autor: gascan »

Ale mnie nie obchodzi kto zawinił, a kto nie, zawsze jeździłem po PS3, a takie akcje tylko potwierdzają, że miałem rację. PS3 nie jest konsolą obecnej generacji - to coś co próbuje nią być. Obecnie żeby istnieć na rynku konsol trzeba mieć najlepsze zabezpieczenia i wysoką jakość usług online - Ps3 tego niestety nie ma.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
MatiByd
Master
Master
Posty: 259
Rejestracja: 27-07-2008, 07:29
Kontakt:

Re: Wyciek danych PSN

Post autor: MatiByd »

gascan pisze:Ale mnie nie obchodzi kto zawinił, a kto nie, zawsze jeździłem po PS3, a takie akcje tylko potwierdzają, że miałem rację.
Co kilka postów wcześniej napisał Action ? :suchy:
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Wyciek danych PSN

Post autor: gascan »

Wow. Czytasz ze zrozumieniem.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Wyciek danych PSN

Post autor: caradolph »

Pod jakim względem wnioskujesz gascan, że oferuje lepszą obsługę online?
Pod względem tego, że mają większy wybór gier ( szczególnie bijatyk)?
Hackerzy jak hell chcą się przebić przez zabezpieczenia XBL i prędzej czy później microsoft też będzie miał bobu. Jest to sytuacja dokładnie odwrotna do tego co się dzieje na rynku piractwa. Najpierw X360 został złamany, potem zostało złamane PS3. Nie ma takiego czegoś w konsolach jak idealne zabezpieczenia. Kiedyś się przejedziesz na swoich wywodach o nienaruszalności X360. Jeśli na tym opierasz swoje racje to w takim razie zobaczysz, że X360 nie okaże się konsolą nowej generacji tak samo jak wg ciebie ps3. A co do usług online. W X360 fakt może jakość jest lepsza ( vide granie online), ale ta różnica w grach jest niezauważalna. Jedyną grą na ps3, która ma biedny kod sieciowy jest tekken 6. Pod względem gier te obie platformy są zasadniczo nieporównywalne. X to konsola dla hardcorowców ( GoW,Halo i inne Doa), natomiast ps3 chce zaoferować grową ucztę nie tylko graczom wymagającym, hardcore'owym, ale również tym, którzy są casualami ( Guitar hero, buzz, eye toy, singstar). Na xboxie nigdy za bardzo nie zawojują gry tego typu( próbowało GH, ale ps3 cieszy się większym zainteresowaniem ze strony graczy jeśli chodzi o tą serie. Dokładnie tak samo jest z rockbandem. Kinect jest próbą wbicia na rynek casuali, ale widać że Move cieszy się większym zainteresowaniem. Sony za gnój nie upadnie. No i co ci da że na multiplatformy wygladają lepiej na X360? To są tak kosmetyczne różnice, że szkoda gadać. Ludzie zawsze będą sobie kojarzyć takie gry jak tekken czy street fighter z sony. Dlaczego? Bo to były gry, które wśród tych dwóch firm stawiały pierwsze kroki na PSX. Większość ludzi dla tekkena kupi ps3 niż X-a. Nie będę tutaj pisał magistra na ten temat bo nie mam ochoty. Ale gdyby mi przystawili kałacha do głowy i kazali napisać to dowiódł bym że te dwie konsole nigdy nie będą miały większej części rynku na tyle aby totalnie zdominować resztę . End of story
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Wyciek danych PSN

Post autor: KRELIAN »

Mnie również nie obchodzi kto zawinił. Sony w tej kwestii dało ciała na maxa i tutaj nawet największy fanboy tego nie zaprzeczy. Wciąż jednak nie zmienia to faktu, że PS3 w chwili obecnej zjada konkurencję pod względem możliwości i gier, dlatego pisanie że PS3 nie jest konsolą nowej generacji wynika niestety z ignorancji/niechęci do tej marki. Już teraz PS3 przegoniło X'a pod względem sprzedaży, gry ekskluzywne ma zdecydowanie bardziej grywalne, na Xa nie pamiętam kiedy ostatnio bawiłem się tak, żeby porzucić inne obowiązki i to potwierdzi każdy kto tak naprawdę się bawi każdą z konsol. Pisanie o tym, że multiplatformy wyglądają lepiej na X360 też już jest niemodne, bo jeśli tak się dzieje, to znak że ktoś ma problemy z pisaniem na PS3 - na szczęście są to już naprawdę sporadyczne przypadki (exp. robi swoje). A jeśli już faktycznie ma to miejsce jak np. w osławionej Bayonecie to 'o kurde ta tekstura jest bardziej ostra' - faktycznie straszna sprawa i powód do wywalenia PS3 na śmietnik ;]. Poza tym, które bijatyki mają szybszy online na X360? Specjalistą nie jestem, ale sprawdzałem choćby TK6 i nie widziałem żadnych wyraźnych różnic - w jednym i drugim przypadku jest tak samo średnio, więc może jednak nie zależy to od konsoli.

Zrozumcie w końcu, że gdyby nie beznadziejna polityka i marketing Sony w ostatnich latach (brak Ohgi i Kutargiego robi swoje), to Microsoft nawet dopłacając wciąż byłby na pozycji jaką osiągnął pierwszy Xbox. Chociaż niektórzy już powoli rozumieją - nagle pojawiło się u nas wielu szczęśliwych posiadaczy PS3, którzy wcześniej zarzekali się, że wolą Xa, liczba ta byłaby sporo większa gdyby nie ... zabezpieczenia ;].

Mógłbym wymieniać długo, ale chodzi mi tylko o zwrócenie bardziej szczegółowej uwagi na poruszony problem. Nie bronie Sony za błędy, ale też nie mogę zignorować ich zalet, którymi są najlepsze gry obecnej generacji, a chyba właśnie o to w tym chodzi.

A co do PSX'a i 'monopolu' to takowy nigdy nie miał miejsca. Owszem PSX przebił wszystkich, ale np. nikt nie zwrócił uwagi na to, że wtedy poszczególne modele Gameboyów w połączeniu z ponad 30 milionową sprzedażą Nintendo 64 i tak dała Nintendo więcej kasy niż Sony wyciągnęło z pleja, no ale kogo to przecież obchodzi ;]. Monopol to miało Atari wieki temu, ale to już historia na inny wątek.

EDIT:
@gascan
Fanboyem to byłem kiedyś Commodore uważając, że Atari jest słabe 'bo tak', no ale wtedy miałem 5 lat ;].

[mod]Jeśli temat pójdzie w stronę 'wojen konsolowych' to przesunę posty do odpowiedniego tematu[/mod]
Ostatnio zmieniony 30-04-2011, 18:46 przez KRELIAN, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Wyciek danych PSN

Post autor: gascan »

@caradolph
Do mnie piszesz? Ja nic nie pisałem o nienaruszalności Xboxa360.
Poza tym natrzaskałeś pół strony jakichś innych pierdół i nic się nie zmieniło - usługa online w Ps3 dalej jest jedną wielką kupą i tak już zostanie.

@KRELIAN
Jesteś tak wielkim fanboyem sony, że aż nie wiem co napisać.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Wyciek danych PSN

Post autor: caradolph »

To nie mów że jaki to X360 jest zarąbisty pod względem online, kiedyś też dadzą ciała
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Wyciek danych PSN

Post autor: J.a.r.e.k. »

Skoro już o tym mowa, to jak wyglądają obecne standardy online na konsolach?
Czy gra się podobnie bezlagowo jak na GGPO w "słoneczne dni" ?
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Wyciek danych PSN

Post autor: gascan »

Zależy od gry. Z tych co mam na xboxa360:
Virtua Fighter 5, SSFIV, BlazBlueCS, HD Remix - zajebisty online
Neo Geo Battle Colliseum, MvC2 - dość dobry
Kof98UM, Garou, Kof2002UM,DoA4, MvC3(chodzi chujowo ostatnio) - może być
Tekken 6 - słaby ale od biedy można pograć

KofXII i Mortal słyszałem, że niegrywalny.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Wyciek danych PSN

Post autor: Yamada »

Jeżeli chodzi o X0 to dużo zależy od gry. W DoA4 często są zacinki - jak dla mnie poziom Kailery "w słoneczne dni". T6 i SC4 = delay. SSFIV i VF5 - rewelacja, wszystko śmiga pięknie.
Obrazek
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Wyciek danych PSN

Post autor: gascan »

A na PS3:
Virtua Fighter 5 - brak opcji online
MvC3 - laguje nawet offline/ PSN nie działa
SSFIV - podobno niektórzy grają/ PSN nie działa
KOF98, 2002um, Garou , NGBC, - brak gier w usłudze
DoA 4 - nie ukazała się
Tekken 6 - nie grywalny online ale nieistotne bo PSN jest przecież offline
(hi hi hi)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Wyciek danych PSN

Post autor: caradolph »

sporo osób gra w SSFIV na ps3, no i co z tego że PSN teraz nie działa? Działać będzie na pewno, przecie tego nie zostawią. Narzekam że DOA 4 nie ma na ps3 ale jakoś mi to nie przeszkadza. Tekken 6 nie wiem jak ale u mnie śmiga bardzo dobrze. VF5 online, mało posiadaczy ps3, którzy by w to grali. MvC 3 nawet też good, nie wiem skąd te lagi wytrzasnąłeś. Co do classiców to bez komentarza bo to nie wina fanów, tylko tych żuli z microsoftu, że kiedyś podpisali wyłączność z jakimiś firmami na tytuły arcade. mi to nie przeszkadza. Bijatyk jest tyle ile jest na ps3. Są też inne gatunki, które naprawdę dobrze sobie radzą na ps3
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Wyciek danych PSN

Post autor: gascan »

caradolph pisze:Są też inne gatunki, które naprawdę dobrze sobie radzą na ps3
caradolph pisze:( Guitar hero, buzz, eye toy, singstar)
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Wyciek danych PSN

Post autor: caradolph »

Ale chodzi mi głównie teraz o online np. jakieś FPS-y

Ludzie grają w moderny czy black opsa, resistance'a czy killzone'a albo battlefielda. Nie wszyscy grają w te tytuły na X360. Jest sporo graczy, którzy wolą ps3 do tego (głównie ze względu na pada, gdyż im bardziej odpowiada)
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Wyciek danych PSN

Post autor: mg1987 »

caradolph pisze:Kinect jest próbą wbicia na rynek casuali, ale widać że Move cieszy się większym zainteresowaniem.
Chyba jest na odwrót (Kinect chwycił bardziej niż Move). Przykład.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park”