Gry video - rozmowy ogolne

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: eq2D »

Ja bym z chęcią skosztował DW7, bo w wyżej wymienionego opisu prezentuje się zacnie. Co z randomowymi siepaczami? Dalej stoją i służą jako cel na kolejne hity, czy może jak w Warriors Orochi, potrafią zjechać pół paska życia? Jak z trybami? Jest coś na wzór seksownego survivala jak z Samurai Warriors 2?
Obrazek
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: gascan »

masterbkb pisze:Wreszcie jest, wreszcie ja mam, dlugo wyczekiwana gra(przynajmniej przez dwoch graczy w polsce) DYNASTY WARRIORS 7:) W zapowiedziach gra zapowiadala sie swietni, przyszedl czas na konfratacje oczekiwan z rzeczywistoscia iiiii jest pewien niedosyt wynikajacy z braku paru rzeczy.Powrocil stary system walki, w kregach ludzi wtajemniczonych zwany systemem chargey ale dlaczego brak w nim parry i reversali, teraz mozna tylko stac i blokowac czekajac na jakis opening w ofensywie przeciwnika a ze tych moze byc wielu to mozna sie tego niedoczekac, nie tak duza wada jezeli gramy na latwych stopniach trudnosci, ale jezeli zagramy na chaosie gzie dwa ciosy kasuja kreske to brak parry/reversali jest baaardzo odczuwalny a przeciez w szostce byly obecne oba zagrania, no nic, mozna oczywiscie ratowac sie atakiem musou ale to nie zmienia faktu ze taki brak w systemie walki jest dla mnie niezrozumialy, moze jakies DLC xD Droga kwestia to brak mocnego ataku z powietrza choc to nic w porownaniu do kwesti parry/reversall, no i mogliby dodac mocny atak z biegu ktory byl nowoscia w szostce, jak najbardziej trafna.Poza tymi brakami system jest jak najbardziej udanyi gra sie przyjemnie, tak troszke po staremu co jest na + a dzieki tamu ze mozna na zywca zmieniac bronie(przypozadkowane ma sie dwie, i jezeli dany zestaw nam nie pasuje to mozna w kazdym momecie walki wybrac z ze zdobytych przez nas broni inny orez) to kabinowania z jugglami jest jeszcze wiecej, radochy z tego duzo, tym berdziej ze tak jak w starszych czesciech DW aby dostac wiekszy bonus do sily czy defensu za zabitego oficera musimy zaaplikowac odpowiednio dlugiego juggla ktory mosi go zabic(chc niekoniecznie bo jesli ktos inny zabije oficera a my tylko zjugglujemy jego zwloki to to tez sie liczy)Kolejna duza nowoscia sa po dwa rozne ataki musou u zwaodnikow, ktore teraz w dodatku sa swietnie wyrezyserowane, maja teraz pierdolniecie:)Jezeli chodzi o sklad zawodnikow to nie mozemy nazekac gdyz mamy calkowicie now klan Jin, ktory oprucz Sima Yi zawiera same nowe postaie a jakby tego bylo malo inne klany tez dostaly swoich debiutantow.Jest wiec bardzo dobrze choc i tu mozna poczuc malutki niesmaczek z powodu braku Pang De z klanu Wei, jak i niezrzeszonych Zhuo Ci, Fu Xi i Nu Wa, choc trzech ostatnich mozna jescze zbolec ale dlaczego Pang De, ano pewnie dlatego ze w szostce Zhang Liao przejal jego orez, ale znow moze dadza jakies DLC dla jego fanow.Oczywiscie wspaniala nowina jest powrot postaci do swych dawnych broni, i tak ku uciesze wielu fanow np taki LU BU dostal swoje stare dobre ji:) YEEEEAAA Ogolnie gra jest bardzo dobra i hrardcorowi fani powinni byc usatysfakcjonowani bo raeszta "znawcow" i tak ja oleje.Badzcie pozdrowieni.
Gram teraz(już kilka miesięcy) w szóstkę,(wczesniej 5 na xboxie 1) i na DW7 też czekałem ale po opiniach na koeiwarriors odpuszczam ją sobie aż ztanieje do 50zł. Zresztą mam jeszcze kupe story do przejścia w SW2+XL, które bije na głowę DW 6 (i pewnie 7 też)i zajmie mi to pewnie z rok. Pozdro.


aha z tego co piszesz w 7 każda postać może mieć każdą broń ta? to co czyni postacie unikalne? jakieś skille ta? tylko wygląd? bo tak to mogą i 1000 postaci zrobić, a będą one klonami.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
masterbkb
Student
Student
Posty: 41
Rejestracja: 03-06-2009, 20:31
Lokalizacja: czestochowa
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: masterbkb »

Jezeli chodzi o postacie i ich bronie to istnieje pewien podzial na bron ktorej moga uzywac postacie albo meskie albo zenskie, poza tym wszystkie postcie ktorymi narazie gralem maja swoje drzewko skili i unikatowe dla siebie ataki musou, jest jeszcze cos takiego jak EX, chodzi o to ze kazda postac walczy najlepiej okreslonym typem broni, i wlasnie z tym typem broni bedzie miala swoj atak EX, wiec najlepiej grac z podstawowa bronia postaci a druga dobierac do sytuacji, takze nie ma co narzekac na roznorodnos, bo przy takiej plejadzie klonow jaka byla w DW6 jest naprawde super, a co do trybow to jest story mode i conquest mode, story jest zrobione zjajem jest duzo przerywnimow na silniku gry troszke renderow, ogolnie teraz jest tak ze mamy z gory nazucona postac na dany level, jest bardziej fabularnie niz mialo to miejsce do tej pory, ten tryb wyszedl Koei tutaj bardzo dobrze, w Conquest gralem narazie tylko raz, zapowiada sie niezle, lepiej i ciekawiej niz zwykle free, no i w tym trybie mozna grac online.Gralem w kazde DW i SW procz 3 i owazam ze na tle innych czesci jest naprawde dobrze, aczkolwiek najlepsze dla mnie jest nadal Warriors Orochi 2.Jezeli ktos bedzie mial ochote zagrac, podyskutowac natemat wyzej wymienionych serii i ma xbl to zapraszam:)
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Yamada »

jakby ktoś był ciekaw - moja recka Bayonetty;].

http://arcadia-nippon.blogspot.com/2011 ... traca.html
Obrazek
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: mcl »

Fajna ta recka Bayonetty, aż zachciało mi się grać, bo jakoś ten tytuł przespałem ostatnimi czasy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Aserot »

Gierka zapowiada się ciekawie :)

Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Chris »

aeria = czyli darmowa ;p ?

ze strzelanek to najlepsza darmowa jest Combat Arms
-> wpiszta se w gógl albo jutjb - polceam , dobry towar ,duzo trybow, map, arsenallu, ciuchow, dpbry system zdobywania doswiadczenia powiazany z arsenalem itp itd
Obrazek
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: gascan »

Recenzje:

Bulletstorm (PC)
Gra spoko jeden z fajniejszych FPSów ostatnich lat. Dobrze się bawiłem non stop akcja od początku do końcu, teksty i fabuła tak głupie, że aż śmieszne. Planeta na której rozgrywa się gra jest niesamowita, klimatyczna i świetnie wykonana. Gameplay ciekawy i rzeźnicki. Warto przejść, skasować i już nie wracać. Polecam
Ocena: 8/10

Quake 3 Arena Xbox Live
kur**. Ta gra jest tak bez sensowna na padzie, że nic tylko domagać się zwrotu 1200MSP. Nie da się grać efektywnie nawet z botami. Z żywymi graczami tym bardziej lipa bo mało ludzi gra, a ci co grają biegają jak chuj wie co wokół siebie nie mogąc się trafić na padzie. Strata kasy i czasu. Lepiej pograć w Quake Live.
Ocena: 2/10
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: mcl »

Okej, skończyłem portala2 i mogę powiedzieć, że gra jest w pełni sequelem, i wreszcie pełnoprawną grą. Dość długa do przejścia za pierwszym razem, przemyślane zagadki no i fabuła, bezcelowe śmiganie przez areny testowe zastąpiono zgrabną fabułą, wyposażoną w nagłe zwroty akcji. Graficznie trochę jednak kuleje, na pc to wygląda o wiele lepiej, ale nie narzekam, jak na 6letni sprzęt ciągle daje radę. Szczególnie gra światła i cienia robi wrażenie :)
Dla każdego maniaka pierwszego Portala must have, innym doradzam przejście najpierw 1. części, którą można potraktować jako swoisty tutorial i wprowadzenie fabularne :)
odemnie 9.5/10
Ostatnio zmieniony 04-05-2011, 14:45 przez mcl, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: SubZero »

mcl pisze:postala
:D

[ Komentarz dodany przez: Action: 04-05-2011, 00:18 ]
Czy mógłbyś podpisać moją petycje?

Huh?
Ostatnio zmieniony 04-05-2011, 19:41 przez SubZero, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: mcl »

Ja pierdziele ale błąd :P
Zawsze jak pisze to mi się te dwa tytuły nie wiedzieć czemu mylą :P Już poprawiam
Czy mógłbyś podpisać moją petycje?
odwafluj sie ziomal :P
Obrazek
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: caradolph »

Mam pytanie:

Miał już ktoś może styczność z Homefrontem? Czy jest warty kupna ?
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
Jo-Jo
Grand Master
Grand Master
Posty: 1458
Rejestracja: 23-02-2006, 18:07
Lokalizacja: ze wszystkąd

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Jo-Jo »

Nah - krótki i średniawy szuter który nieudolnie próbuje szokować tematyką.
Bewildering Impending Spiriting Away ~ Border of Death

You'll be nowhere to be found after your bewildering, indolent spiriting away
My desire becomes to search out those who will never return

https://www.playfire.com/JoJokun
Awatar użytkownika
AK
Grand Master
Grand Master
Posty: 498
Rejestracja: 23-02-2006, 17:34
Lokalizacja: janów Lubelski

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: AK »

witam. mam takie pytanie... mam "nowego" kompa.

radeon HD 2600 pro 256
2GB ddr2

i procesor... intel celeron 420 1.6
system win7 ulitmate
idzie na tym pograc w jakies 1-3 letnie gry w przyzwoitych warunkach ? jesli tak to jak by ktos powiedzial jakies przykladowe... fable,mass effect itp ? moze jakies emulatory chociaz dreamcast bo ps2 to raczej lipa nie?
Śmiej sie a cały świat będzie śmiał sie z toba,płacz a będziesz płakał sam....
mind of wonderful
Obrazek
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: gascan »

Emulator PCSX2 powinien pociągnąć Ci jakieś gry 2D z PS2 chociaż wątpię. U mnie na nowym 4 rdzeniowym i 8gb ramu większość gier chodzi ale masa nie trzyma stałej ilości klatek. Ale bijatyki i RPG ogólnie chodzą bardzo dobrze. PCSX2 ma kupę ustawień i może coś ustawisz że będzie chodzić.

Pod emu dreamcasta(tematy na forum) uruchomisz na 100% bijatyki 2D i niektóre shmupy jak Ikaruga, Trigerheart itp.
ObrazekObrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”