Mortal Kombat Mythologies Cup

Dział poświęcony rozgrywkom online we wszystkie odsłony Smoczej Serii, poczynając od klasyki 2D, m.in. Mortal Kombat II i Ultimate Mortal Kombat 3, a na Mortal Kombat na PlayStation 3 i Xbox 360 kończąc.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ

Czy jesteście za zbanowaniem bossów w turnieju MKT?

tak
36
84%
nie
7
16%
 
Liczba głosów: 43

Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Dumian »

No Adept, deptałem ci po piętach, ale nie dałeś się złapać, spektakularne 4te miejsce dla mnie :D

Ogólnie na wszystkie części poza UMK3 zapisałem się od tak, żeby nabić frekwencję +1, a okazało się, że praktycznie w każdą fajnie się grało. Niestety mój pierwszy kontakt z MKI skończył się na nie wyjściu z grupy, po czym sukcesywnie zwiększałem skilla w kolejnych odsłonach - fajnie było powyrywać razem z wami wspólnie kręgosłupy i z pewnością na niejednym turze jeszcze się pojawię, thx dla wszystkich sparing partnerów i turniejowych oponentów, bo dzięki wam sporo naumiałem się w trakcie rozgrywek i magia Smoczej Serii powróciła na nowo ;].

Btw. za czwarte miejsce też powinna być jakaś nagroda. Może słoneczny patrol? :cwaniak:
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: WolfBogard »

A moze CKM w wydaniu 4 Honmaru Stuff Only :D

Z gołym Heńkiem na rozkładówce :D
Ostatnio zmieniony 08-05-2011, 19:17 przez WolfBogard, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Adept »

No Dumian, dla mnie Chris był zaskoczeniem turnieju offline, a Ty zaskoczeniem online! Bo szybko załapałeś UMK3, MKT a na koniec finał w MK4. Swoją drogą nie zapomnę naszych walk Mileena Vs. Jade - walki kociaków. Albo Ermac Vs. Reptile. Pojedynki tych postaci były naprawdę epickie i praktycznie cały czas miałem uśmiechniętą mordę gdy trenowaliśmy.

Z Wolfem i Donkiem praktycznie zawsze przegrywałem w Double Elimination. Pamiętam jak wymęczyłem Wolfa w MKT 4-5 grając jego ulubioną postacią Human Smoke. Chciałem choć raz z nim wygrać po wyjściu z grupy, ale skill wygrał z łatwością grania Top Tierem :) By później Krelian mnie pojechał 5-2 :D

Ile ja taktyk się przyuczyłem grając z Wami i ile się nauczyłem to długo by prawić. Na początku w turnieju MK1 i MK II myślałem, że Vert oszukuje i doszukiwałem się w replay`ach jakichś nieprawidłowości, bo przecież to jest niemożliwe by tak grać, ale wtedy nie wiedziałem, że Piotrek był jednym z najlepszych graczy w Europie i rzeczywiście prezentuje godny poziom i nie ma tu nic z hackowania MAME32k ;)

Ja po raz kolejny fartem na podium. I nie boję się tego przyznać. W Krakowie zostałem II vice mistrzem Polski w MKII tylko dzięki temu, że Wolfa poniosła fantazja Słowiańska, a teraz mam III miejsce dzięki temu, że Doinka - będącego w pierwszej trójce top graczy - również poniosła ułańska krew ;) W każdym razie zajebiście się cieszę i gdybym miał obrotowe krzesło to stanąłbym na nim jak w Krakowie ze szczęścia :D Bo w końcu mogę się chwalić podwójnym podium w zajebistych imprezach!

Mythologies Cup był przełomowy w wielu względach.
Po pierwsze: był to pierwszy turniej na taką skalę (poziom zawodników oraz ilość). Pamiętam jak turnieje robiliśmy już kilka lat temu. Hero na Strefie Mortal Kombat i ja na Polskim Forum MK. Obie inicjatywy okazały się średnio udane i bardziej kameralne niż przedstawiające aktualny poziom graczy.

Po drugie: Turniej ten reaktywował scenę Mortal Kombat. Dawniej Wolf przychodził, wyzywał na pojedynek a my go na PFMK olali. Dziś jesteśmy zgraną paczką, która zorganizowała i uczestniczyła w zlocie fanów MK. Strefa MK nie istnieje, z PFMK wszyscy, którzy są zaangażowani to moi kamraci, więc zostaliśmy tylko my, jako jedna grupa, bez odszczepień i tego należy się trzymać. Nie ludzie, którzy piszą sobie na forum i tyle ich widziano, ale ludzie, którzy grają ze sobą, spotykają na żywo i aktywnie uczestniczą w rozwoju polskiej sceny MK. Dlatego tym bardziej warto o tym otwarcie powiedzieć. Na dzień dzisiejszy sceną Mortal Kombat jesteśmy my. Czy z PFMK czy z Honmaru, spotykamy się za rok w jednym miejscu i powtarzamy to czego dokonaliśmy w tym roku w Krakowie :)


Plusem tego wszystkiego jest, że Hauwa nie znalazł się na 4 miejscu :D
Vert
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 30-01-2007, 16:49

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Vert »

Dla mnie największym zaskoczeniem był Wolf w UMK3. Pamiętam, że jak pierwszy raz z nim grałem, to szło mu nie za dobrze. Dałem mu parę rad i naprawdę widziałem jak z walki na walkę coraz lepiej gra! Ciężko mi było uwierzyć jak można tak szybko oduczać się złych przyzwyczajeń i przyswajać nowe:)

Drugim zaskoczeniem był Pan Adept. Jedne z najlepszych walk w UMK3/MKT. Widać, że myśli nie tylko głową ale również chyba bicepsem (albo dwoma). Żeby grać z Adeptem naprawdę trzeba się namęczyć. Zauważyłem u niego również różne dziwne taktyki/zagrania, którymi mnie zaskakiwał. Mr Geek gra nieszablonowo i też uczy się cholernie szybko. Musimy pograć w UMK3;)

Doink, największe zaskoczenie w Krakowie. Nie zdawałem sobie sprawy, że aż tak wymiata. Każdy pojedynek na żyletach :D Musimy się umówić na jakiś nocny online/browar/mk2 session:D

Dumian również potrafił postawić pod ścianą. Wydaje mi się, że jakby jeszcze troszeczkę więcej pograł, to mógłby być w ścisłej czołówce:)

Nie wiem co reprezentuje pfffffmk i czy ktoś z poza naszej paczki gra w MK, ale jeśli tak, to jestem pewien, że po tym turnieju miałby z nami problem :D
Ostatnio zmieniony 08-05-2011, 20:51 przez Vert, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: WolfBogard »

Brawo Adept, bardzo ladnie i dokladnie to wszystko opisales. Az milo mi sie czytalo z wielkim usmiechem na twarzy. Aby tak dalej....

Hauwa - You Rock!
Obrazek
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Adept »

Vert pisze:Dla mnie największym zaskoczeniem był Wolf w UMK3. Pamiętam, że jak pierwszy raz z nim grałem, to szło mu nie za dobrze. Dałem mu parę rad i naprawdę widziałem jak z walki na walkę coraz lepiej gra! Ciężko mi było uwierzyć jak można tak szybko oduczać się złych przyzwyczajeń i przyswajać nowe:)
A ja pamiętam jak Wolf zaczął grać Jaxem. Nic kompletnie nim nie umiał i narzekał mi, że chce się nauczyć grać nim, ale mu nie wychodzi. Po jakimś czasie druga postać Wolfa, czasem nawet gorsza niż jego NightWolf :D A broń Boże nie skakać na niego jak gra Jaxem!
Vert pisze:Drugim zaskoczeniem był Pan Adept. Jedne z najlepszych walk w UMK3/MKT. Widać, że myśli nie tylko głową ale również chyba bicepsem (albo dwoma). Żeby grać z Adeptem naprawdę trzeba się namęczyć. Zauważyłem u niego również różne dziwne taktyki/zagrania, którymi mnie zaskakiwał. Mr Geek gra nieszablonowo i też uczy się cholernie szybko. Musimy pograć w UMK3;)


Dzięki, również mega będę wspominał naparzanie 2vs2 (które rzekomo nielegalnie zrobiliśmy :D), oraz granie na jednym laptopie w UMK3 u Chrisa. Bez kitu, trzeba co roku takie eventy robić.
Vert pisze: Nie wiem co reprezentuje pfffffmk i czy ktoś z poza naszej paczki gra w MK, ale jeśli tak, to jestem pewien, że po tym turnieju miałby z nami problem


Na poziomie grają jeszcze Death Dealer oraz Luna, ale to są moi kamraci, więc są z nami ;) także rządzimy! :D

http://www.geek-world.pl/2011/05/08/mor ... akonczony/ wrzuciłem też podsumowanie na bloga :)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Dumian »

Nie traćcie nadziei kombatanci, walki z turnieju "robią się" ;)
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
psycho4rent
Grand Master
Grand Master
Posty: 318
Rejestracja: 06-10-2008, 07:26
Lokalizacja: Z nienacka.
Ogrywam: UMK3

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: psycho4rent »

Wszystkie?
[center]Obrazek

Mame Tutorial | Umk3 combo faq
Kto gra w umk3 na p2p?[/center]
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Dumian »

Wszystkie raczej nie, ale finały na pewno, dalej się zobaczy.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Dumian »

It has begun! Pierwsze walki z tura trafiają na HonmaruTV.

[media][/media]

Podziękowania dla Adepta za zgranie w dobrej jakości i obróbkę wideo.

Playlista ze zgranymi walkami z Mortal Kombat Mythologies Cup znajduje się tutaj: https://www.youtube.com/my_playlists?p=E25C6D24AEB0416C

PS. Klikajcie przy filmach kciuka w górę, tutaj bezpośredni link do pierwszej walki:
Ostatnio zmieniony 28-08-2011, 14:01 przez Dumian, łącznie zmieniany 1 raz.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Adept »

Ostatnia runda ostatniej walki - MIAZGA! Dobrze było sobie przypomnieć te walki. Kozak! W niektórych momentach dźwięk nieco się przesunął, sorri za to.
Vert
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 30-01-2007, 16:49

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Vert »

Pieknie Adept, dobra robota, keep it up! ;)
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Mortal Kombat Mythologies Cup

Post autor: Dumian »

Kolejna walka z Mortal Kombat Mythologies Cup ujrzała światło dzienne, tym razem finał turnieju Mortal Kombat 4:

[media][/media]

Playlista na Youtube.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mortal Kombat - Test Your Might!”