Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Dumian »

Kiedy i w jakich okolicznościach zaczęła się Wasza przygoda z Tekkenem? Trafiliście na tą grę przypadkiem czy znaliście ją już wcześniej (salony gier, znajomi)?

Ja po raz pierwszy zagrałem w drugą część Tekkena, było to jeszcze za czasów świetności PSX'a. Mimo, że grałem tylko w demo to od razu wiedziałem, że "to jest to". Niedługo później kupiłem Tekkena 3 i zaczęło się na dobre :P. Ta gra wywarła na mnie naprawde duże wrażenie i do dziś przypomina mi starego poczciwego szaraka :roll:
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
dromor
Użytkownik
Posty: 2
Rejestracja: 25-02-2006, 01:28
Lokalizacja: bdg

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: dromor »

ja zaczolem na automatach(KING i Lei) z perspektywy czasu stwierdzam iz stracilem tam majatek.potem dluga przerwa az KingKY sciagnol tekkena3 i zaczelo sie granie(przeblysk) niestety malo gram (wole rpg a poza tym nie jestem zbyt zdolny manualnie) odlozylem to na jakis czas lecz brat przyniosl pada(latwiej niz na klawie) i znow troche pogralem lecz gdy odniosl przestalem ale ciagle go mam na hdd!!! niedawno KingKY kupil t5 w ktorym go pociskam(czasami :) za to pewnie juz nie bedzie luzow ) i dla mnie jest latwiejszy do opanowania niz t3 ! to chyba tyle(jak sie cos przypomni to dopisze).
p0zdro 4 all
"Kazdy pieprzony idiota moze to zrozumiec!" -Einstein
Logika zła jest ścisła jak Otchłań;Diabeł jest największym logikiem - a może nawet kto to wie? - logiką samą
IIINNNSSSOOOMMMIIIAAA
Awatar użytkownika
Kukis
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 94
Rejestracja: 25-02-2006, 20:58

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Kukis »

Ja kiedys kiedys dawnoi na fliperach widzialem gre z jakims Kazuyą co byl paker... Później w salonie grałem jego synem;] i tak jakoś sie zarazilem;] od początku tylko Jinem- jakos inne postacie mi nie wchodzily:P;] pamiętam jak 1sr raz dorwalem Tekkena3 w domu to całą sobotę grałem bo memorki nie mialem i sobie wszystko odkrywalem.... to byly czasy;];] :)
Awatar użytkownika
Pitrex
Master
Master
Posty: 279
Rejestracja: 23-02-2006, 20:45
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Pitrex »

Ja gdy miałem koło 7lat kolega powiedział że otworzyli nowy salon gier nie było daleko od domu wiedz poszedłem z nim jak zobaczyłem tekkena to prawie padłem z wrażenoa:) grałem tam prawie codziennie aż wkońcu ubłagałem mame zeby mi kupiła konsolke
ps.moja pierwsza gra na psx'a to TEKKEN3
[you] GET READY FOR THE NEXT BATTLE

jeśli właśnie chcesz napisać do mnie z powodu powyższego napisu to sobie odpuść i naucz się html'u:P
Awatar użytkownika
Shinhwa
Elite player
Elite player
Posty: 114
Rejestracja: 21-02-2006, 18:07
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Shinhwa »

Byłem kiedyś w salonie i gdy zobaczyłem intro dostałem orgazmu :D
O wyborze postaci jak zwykle decydował przypadek: pierwszą, którą włączyłem był WHO i tak do dziś zostało
Awatar użytkownika
KingKY
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 22:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: KingKY »

Salon w przyczepie koło mojej szkoly podstawowej, mashowalem tam czasami ogrem bo miał ogien :D Potem poznalem co to: rawr, centki i ogon. Obecnie juz niezle oswoilem sobie kingusia, wiec sieje postrach na serverach (sialem, bo grafa mi sie zjarała, niedlugo powracam)

Niedawno zdałem sobie sprawe ze najlepsi gracze na świecie graja na same najszybsze i niekaralne ciosy (punche), nie ryzykuja, wyciskaja niesamowity dmg z kazdej najdrobniejszej wybiteczki :P
maja umiesnione palce, i graja na 10 ciosów

ja gram na wszystkie ciosy(staram sie), i nie lubie sie katowac przy jugglach, ktorych po 3 miesiacach trenigu i tak nie opanuje, wiec nigdy nie bede najlepszy na swiecie :) (DuMiaN - mozesz spac spokojnie)
ObrazekKING SAYS:"DAMN, RAWR IS JUST TOO GOOD !"Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: KRELIAN »

pierwszy raz widzialem tk1 ponad 10 lat temu na automatach, a na powaznie zaczalem grac pod koniec panowania tk2 w 97 r. na psxie
Awatar użytkownika
ChUmB@
Elite player
Elite player
Posty: 142
Rejestracja: 02-04-2006, 22:31
Lokalizacja: Bielsko

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: ChUmB@ »

ja szczerze mówiąć to od tygodnia gram a słyszeć słyszałem onim jak srałem w pieluchy:)ale nie powiem grałem w T1 chyba w 99 r pierwszy raz no i jakiś tydzien temu znowu:P pozdr
Awatar użytkownika
Auron
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 10-03-2006, 16:37

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Auron »

ja zaczelem grac w czasach swietnosci psx. chodzilem do salonu. ale potem przestalem. ostatnio zaczelem grac na kompie. czekam az wyjdzie tekken dr i se kupie go razem z konsolka. wtedy zaczne ostro pogrywac kazuya:D
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: SubZero »

Pierwszy raz grałem w Tekkena 2 w knajpie na osiedlu. Było to chyba koło 7 klasy podstawówki. Potem znalazłem takie fajne miejsce, gdzie za niedużą kasę można było sobie pograć w różne gry na PSX. Pamiętam jak raz z kumplem siedzieliśmy koło 2 godzin i męczyli T2, żeby odkryć wszystkie postacie. Potem pojawił się Soul Blade i Tekken spadł na drugie miejsce w katowanych przeze mnie fighterach 3D :)
Awatar użytkownika
Labik
Elite player
Elite player
Posty: 197
Rejestracja: 23-02-2006, 18:22

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Labik »

moja przygoda zaczela sie bardzo dawno temu, niewiem dokladnie kiedy
byla to dwojeczka, chodzilem do salonu gier zeby w to popykac
potem zamienili '2' na '3' to juz bylo cos!!!!!!!!Wtedy ta gra mnie wciągneła na maxa ;)
Apotem to na komunie dostalem PSX z tekkenem 3
THE END :P
Awatar użytkownika
vho
Grand Master
Grand Master
Posty: 559
Rejestracja: 30-03-2006, 00:49

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: vho »

Moja przygoda z Tekkenem zaczęła się jakieś... kurcze chyba z 8-9 lat już będzie. Najpierw grałem w salonie w T2, później nabyłem grę na PSXa, i zaczęło się duuuże granie z qmplami, ale wtedy jeszcze nie na poważnie, za młody byłem :D Tak 4 real to przysiadłem dopiero za czasów Tekkena 3.

EDIT:
JUPI!! 100 postów :rotfl:
[url=html://backdash.pl]Obrazek[/url]
Death
Beginner
Beginner
Posty: 15
Rejestracja: 27-05-2006, 23:24

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Death »

Moja przygoda z tekkenem zaczela sie w salonie i gdy zobaczylem ta gre odrazu sie w niej zakoczhalem!:*
Awatar użytkownika
Wawrzyn
Grand Master
Grand Master
Posty: 530
Rejestracja: 24-02-2006, 08:34
Lokalizacja: Szczecin

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Wawrzyn »

Pierwszy raz zobaczylem T2 dobre pare lat temu na automacie kiedy bylem na feriach zimowych ;) i to juz wtedy wiedzialem w co bede gral przez reszte zycia :D .Pozniej u kolega pokazal trojke na PSXie no i bylo giercowanie, choc nie na powaznie.Wkoncu zobaczylem posta
Dumiana na TP no i jestem.... :P
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Paul vs Picollo
Student
Student
Posty: 45
Rejestracja: 12-06-2006, 14:01
Lokalizacja: Planeta Namec

Re: Kiedy zaczęła się wasza przygoda z Tekkenem?

Post autor: Paul vs Picollo »

Pierwszy raz zobaczylem Tekena 3, mialem w tedy z 7 lat moze. Przyniusl go do domu kolega brata pamietam ze nie dawali sobie rady na medium. Lecz powaznie zaczelem grac z rok temu gdy dostalem PS One i tak sie zaczelo. Moja pierwsza ulubiona postac to GunJack ale gdy zaczelem nim przegrywac (jest za wolny) zmienilem sie na Paula i niezle mi nim idzie. :P
PROSTO z Mokotowa razem z dzieciakami dążymy to lepszego jutra choc to praca żmudna wiem że nam się to opłaci każdy ziom bogaci sie w nowe doświadczenia do uslyszenia elo powodzenia.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”