[MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Dział poświęcony rozgrywkom online we wszystkie odsłony Smoczej Serii, poczynając od klasyki 2D, m.in. Mortal Kombat II i Ultimate Mortal Kombat 3, a na Mortal Kombat na PlayStation 3 i Xbox 360 kończąc.

Moderatorzy: ModTeam, Support

Awatar użytkownika
Seivoth
Elite player
Elite player
Posty: 140
Rejestracja: 25-05-2007, 23:18
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Ogrywam: Tekken7, DoA5LR
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: Seivoth »

Motto Netherrealm: W MK Rayden nie robi tego samego w kółko. On po prostu bez litości wykorzystuje swoją boską aurę by wytępić wszelkie "robactwo"
Znaczy się wykorzystuje swoją "boską" aurę w kółko... To definitywnie zmienia postać rzeczy :P .
Dołączam się do petycji!
A propos Raiden to postać dla niezwykle utalentowanych "graczuf" :hyhy:.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: KRELIAN »

Dziś wieczorem startujemy z turem X360.

Turniej na PS3 rozpocznę w najbliższy wtorek bo można już grać online, ale daję jeszcze czas na przystosowanie do serwa/ostatnich zapisów dla tych którzy jeszcze się wahają - do tego czasu puszczę jeszcze masowo przypomnienie na maila, co by nie było później tematu że ktoś przysnął itp.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: caradolph »

Może nagrywać repy z Raidenami żeby nie było wątpliwości i wtedy jak będzie noob to dupa i ban. Ermac też same teleporty i tele slamy ciagnie jak własną matkę a blisko rzut i ciężko jest podejść potem. Smoke też ale jego teleport jest łatwiejszy do obrony tym bardziej jego kulka
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Leon87sc
Beginner
Beginner
Posty: 5
Rejestracja: 04-05-2011, 10:59
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: Leon87sc »

to jak kiedy sie zacznie ten turniej bo online smiga ?
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: caradolph »

btw jak jest 31 graczy to jak grupy będziesz dzielić Krelian ?
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
kidd_oski
Beginner
Beginner
Posty: 16
Rejestracja: 29-04-2011, 20:23
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: kidd_oski »

caradolph pisze:Może nagrywać repy z Raidenami żeby nie było wątpliwości i wtedy jak będzie noob to dupa i ban. Ermac też same teleporty i tele slamy ciagnie jak własną matkę a blisko rzut i ciężko jest podejść potem. Smoke też ale jego teleport jest łatwiejszy do obrony tym bardziej jego kulka
Jak nie umiesz grac na spamerow to twoj problem. spanowanie nie jest zabronione a twoja w tym glowa zeby dac sobie z kims takim rade. nagrywaj repy do woli i upuj je by kazdy mogl zobaczyc, ze nie tylko twoje posty lecz i sama gra sa zalosne. ;)p
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: caradolph »

kidd_oski pisze:
caradolph pisze:Może nagrywać repy z Raidenami żeby nie było wątpliwości i wtedy jak będzie noob to dupa i ban. Ermac też same teleporty i tele slamy ciagnie jak własną matkę a blisko rzut i ciężko jest podejść potem. Smoke też ale jego teleport jest łatwiejszy do obrony tym bardziej jego kulka
Jak nie umiesz grac na spamerow to twoj problem. spanowanie nie jest zabronione a twoja w tym glowa zeby dac sobie z kims takim rade. nagrywaj repy do woli i upuj je by kazdy mogl zobaczyc, ze nie tylko twoje posty lecz i sama gra sa zalosne. ;)p
Zanim zaczniesz bezczelnie oceniać moją grę to ją zobacz bo gówno odnośnie niej wiesz. :zly: Poza tym wiesz co to jest balans w bijatykach? oczywiście, że da się grać na spamerów, ale niektóre akcje winny zostać osłabione i jakim graczem byś nie był to i tak 3 razy byś się zastanowił zanim jakiś noob zaczął by tobą kosić trawnik. Jak taki hardy koń z ciebie, że masz czelność twierdzić na ślepo, że gram żałośnie to chodź grać ( nie zdziw się potem, że ugryziesz się w język). Ja nic odnośnie twojej gry nie wiem, ale powiem ci jedno. Większą frajdę sprawia mi roztrzaskanie kogoś, kogo stylu gry nie znam w ogóle, więc przestań krytykować moje posty i mówić, ze repy to se mogę nagrywać, ale jajo mi to da. ;)
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
kidd_oski
Beginner
Beginner
Posty: 16
Rejestracja: 29-04-2011, 20:23
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: kidd_oski »

caradolph pisze:
kidd_oski pisze:
caradolph pisze:Może nagrywać repy z Raidenami żeby nie było wątpliwości i wtedy jak będzie noob to dupa i ban. Ermac też same teleporty i tele slamy ciagnie jak własną matkę a blisko rzut i ciężko jest podejść potem. Smoke też ale jego teleport jest łatwiejszy do obrony tym bardziej jego kulka
Jak nie umiesz grac na spamerow to twoj problem. spanowanie nie jest zabronione a twoja w tym glowa zeby dac sobie z kims takim rade. nagrywaj repy do woli i upuj je by kazdy mogl zobaczyc, ze nie tylko twoje posty lecz i sama gra sa zalosne. ;)p
Zanim zaczniesz bezczelnie oceniać moją grę to ją zobacz bo gówno odnośnie niej wiesz. :zly: Poza tym wiesz co to jest balans w bijatykach? oczywiście, że da się grać na spamerów, ale niektóre akcje winny zostać osłabione i jakim graczem byś nie był to i tak 3 razy byś się zastanowił zanim jakiś noob zaczął by tobą kosić trawnik. Jak taki hardy koń z ciebie, że masz czelność twierdzić na ślepo, że gram żałośnie to chodź grać ( nie zdziw się potem, że ugryziesz się w język). Ja nic odnośnie twojej gry nie wiem, ale powiem ci jedno. Większą frajdę sprawia mi roztrzaskanie kogoś, kogo stylu gry nie znam w ogóle, więc przestań krytykować moje posty i mówić, ze repy to se mogę nagrywać, ale jajo mi to da. ;)

zapraszam do gry w takim razie. nomie666 siedze teraz na room polska
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: KRELIAN »

Ruszamy z turniejem Mortal Kombat na X360. Z racji tego, że mamy ośmiu zainteresowanych, ruszamy od razu z fazą Double Elimination.

Drabinka Double Elimination

Przypominam, aby wyniki wpisywać zarówno w systemie jak i na forum w tym temacie, podając wynik w następującej formie:

X360

Gracz A (postać) 5:0 (postać) Gracz B


Termin na rozegranie dwóch walk ustalam do środy 25 maja do godziny 23:59. Jeśli ktoś nie może wyrobić w tym czasie, to proszę to wcześniej zgłosić w tym temacie.

Powodzenia!

----

Przypominam ponadto, że turniej na PS3 ruszy w najbliższy wtorek.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
kidd_oski
Beginner
Beginner
Posty: 16
Rejestracja: 29-04-2011, 20:23
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: kidd_oski »

aha wiedz sobie ze jesli sie zdecydujesz grac to nagram kazda walke i wrzuce ja na yt zeby nie bylo ze tylko w postach jestem kozak. czekam na wiesci od ciebie. nite nite
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: caradolph »

kidd_oski pisze:aha wiedz sobie ze jesli sie zdecydujesz grac to nagram kazda walke i wrzuce ja na yt zeby nie bylo ze tylko w postach jestem kozak. czekam na wiesci od ciebie. nite nite
ooooooooooooooooo :szok:

na takie patenty to ja nie ide, bo to nie turniej w filmowanie :] Mnie jajo obchodzi czy jesteś kozak tu czy tam czy nie wiem jeszcze gdzie. Po prostu chce pograć i tyle. tak jak ci na privie napisałem. GET OVER HERE !
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
WolfBogard
Grand Master
Grand Master
Posty: 595
Rejestracja: 24-02-2009, 19:53
Lokalizacja: Warszawa - Zoliborz
Ogrywam: MK, SF
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: WolfBogard »

Widze ostro, ledwo co dolaczyliscie a juz sa sciecia tego kroju.....
Grow up kids, zrobcie sobie sesje 20 walką i odrazu sie wiecej wyjasni i bedzie mniej gadane.
Obrazek
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: caradolph »

Wiekszość wygrał nomine ale było zacięcie.......................ja chce więcej i chce już turniej
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
kidd_oski
Beginner
Beginner
Posty: 16
Rejestracja: 29-04-2011, 20:23
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: kidd_oski »

dzieki za gre. nie wiem ile bylo ale 3 wygrales ;)p duzo duzo bledow popelniasz lecz mimo to calkiem niezly scorp. a teraz w zwiazku z tym ze grasz naprawde ladnie, pytam sie jak mogles sie zalic na spamujacych noobow?? eee??

dawno nie gralem z tak dobrym scorpem. gg
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: [MK9] Mortal Kombat Online Cup[PS3/X360]

Post autor: caradolph »

Nie żalę się. Tak tylko mówię
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Zablokowany

Wróć do „Mortal Kombat - Test Your Might!”