Mokujin

Subforum przeznaczone do opisywania postaci z Tekkena 3.

Moderator: ModTeam

Czy uważasz że pączki z czekoladą wpłynęły na ewolucję człowieka?

Tak, sam/a jem je codziennie.
6
9%
Nie (co rozumie się samo przez się)
9
14%
Wolę rosół
20
31%
Nie znam się na hipopotamach
30
46%
 
Liczba głosów: 65

Awatar użytkownika
szyszq
Student
Student
Posty: 54
Rejestracja: 14-04-2009, 15:14
Lokalizacja: masz chipsy?

Re: Mokujin

Post autor: szyszq »

Bury pisze:Moku to postac dla osob ktore maja opanowana duzo ilosc postaci bo po co grac moku jak ktos umie tylko grac np. jinem i bobem.
Niekoniecznie. Ja poznałem style wszystkich postaci właśnie na Moku. Nie grałem na początku innymi, żeby mieć zdolności Moku w małym palcu.

Ciekawostka: Moku dziwnym trafem nie naśladuje stylów walki Anny i Ogra przed przemianą. Trochę to głupie, że olał te osoby (Z Boskonem, True Ogrem i Gonem przejdzie, ponieważ nasz drewniaczek jest za silny żeby tak cały czas leżeć, a zionienie ogniem True Ogra jest zupełnie nienaśladowalne, a walka Gona musi być przystosowana do wzrostu)
Awatar użytkownika
Frizen
Grand Master
Grand Master
Posty: 534
Rejestracja: 12-08-2006, 12:56
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Mokujin

Post autor: Frizen »

Ciekawe co powiesz na to ze moku w 5 moze nasladowac DJ przy czym latac bez skrzydel i strzelac laserami :D Watpie zeby namco sie tym kierowalo.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Mokujin

Post autor: KRELIAN »

Jak przeczytacie cały temat to znajdziecie odpowiedź na swój problem.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Damix
Elite player
Elite player
Posty: 198
Rejestracja: 15-12-2008, 05:22
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Re: Mokujin

Post autor: Damix »

jakby mokujin byl DJ to powinii mu chociaż skrzydla z gałęzi zrobic:D zeby latal,a tak to latwo poznac jak sie trafi:
-Yoshiek
-roger
NieZaczaisz Clan
Obrazek
Awatar użytkownika
szyszq
Student
Student
Posty: 54
Rejestracja: 14-04-2009, 15:14
Lokalizacja: masz chipsy?

Re: Mokujin

Post autor: szyszq »

Frizen pisze:Ciekawe co powiesz na to ze moku w 5 moze nasladowac DJ przy czym latac bez skrzydel i strzelac laserami :D Watpie zeby namco sie tym kierowalo.
oto wielka zagadka. namco czasem takie robi jak np. z jakiej beczki wzial sie Tygrysio Jackson? :] jego intencjow nie podali.
i zostałem bez podpisu :(
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Mokujin

Post autor: !Dan! »

Tygrysio Jackson to wujek Edka od strony jego babki która miała romans z Rogerem. Tiger, który zakochując się w Heihachim, odkrywa jego plany na stworzenie kolejnego Turnieju Żelaznej Pięści, porzuca go pijanego w rowie przydrożnym, a sam idzie szukać własnego "ja". Kierując się tylko i wyłącznie dobrymi intencjami, kupuje 4 gąbki pochodzenia izraelskiego ze staroegipskimi skazami na ich brzuchach. Z rozpaczy tupie czołem o trzepak, a włosy wyrastające mu z głowy z niesamowitą prędkościa przez ten czyn, układają sie w afro. Dopiero w pobliskiej stoczni zauważa, iż jego fryzura to zwykłe tudzież ówdzież azaliż wżdy. Tego już było dla niego za wiele. Postanawia się zemścić na piankowym materacu, po tym jak udowodni sam sobie, że jest w stanie tego dokonać - wygra Turniej Żelaznej Pięści 3. Wie także doskonale, że to nie będzie tylko fizyczna walka - jego przeciwnikiem będzie jego były - Heihachi.

To tak w DUŻYM skrócie nakreśliłem postać Tigera ^^
Obrazek
Awatar użytkownika
Oscar
Support
Posty: 1286
Rejestracja: 03-09-2008, 15:33
Lokalizacja: Częstochowa
Ogrywam: Tekken Revolution
Kontakt:

Re: Mokujin

Post autor: Oscar »

Mokujin - tekkenowa postać zrobiona z myślą żeby przybierała każdą postać w grze - a wcale tak nie jest. Jeśli chodzi o T3, Moku powinien być wszystkimi oprócz Gona z przyczyny wzrostu.
NIE TŁUMACZ SIĘ ŻE DOSTAŁEŚ PO DUPIE!
Obrazek
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Mokujin

Post autor: Dumian »

Było o tym na poprzedniej stronie, Moku, poza Gonem, nie wciela się jeszcze w Ogry, Annę i Boskonovitcha.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: Mokujin

Post autor: August »

a ja mam takie pytanie. czy Juggle w wykonaniu mokujina może się nie udać bądź wydłużyć ??
Ja w treningu próbowałem wykonać juggle moku Mardukiem i nie wychodziło :( zapewnię jest to spowodowane brakiem masy mokujina. f+2 u moku wchodzi ale dalsze 1 już nie
Obrazek
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Mokujin

Post autor: !Dan! »

Marduka nie ma w Tekken 3. Chyba, że dodałeś to poproszę tą wersję xD
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Mokujin

Post autor: KRELIAN »

August pisze: Ja w treningu próbowałem wykonać juggle moku Mardukiem i nie wychodziło :( zapewnię jest to spowodowane brakiem masy mokujina. f+2 u moku wchodzi ale dalsze 1 już nie
Pomijając szczegół, że pomyliłeś działy, bo ten dotyczy postaci z TK3, to w każdym Tekkenie jest ta sama zasada (dlatego nie przenoszę wątku): jedne juggle nie wchodzą, w innych przypadkach Mokujin pod daną postacią wciśnie nawet więcej. Na przykładzie TK3 już o tym pisałem kiedyś w temacie, w ciemno zgaduję że z Mardukiem jest ten pierwszy przypadek, ale możesz zawsze spytać w odpowiednim dziale bardziej obeznanych.
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: Mokujin

Post autor: August »

ja miałem na myśli T5 xD
Obrazek
kamiledi15
Beginner
Beginner
Posty: 26
Rejestracja: 06-05-2012, 11:31

Re: Mokujin

Post autor: kamiledi15 »

Zastanawiam się, skąd wiadomo, jaką postacią jest obecnie Mokujin? Wiele postaci można oczywiście poznać po powitaniu przed walką, ale niektórzy mają tak mało charakterystyczne powitanie, że nie mogę zgadnąć, ale przeciwnik grający nim najwyraźniej wie, bo od razu mi wylatuje z jakimś długim combosem. Po prostu tak dokładnie znają wszystkie powitania?
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: Mokujin

Post autor: Dumian »

Dla wprawionego gracza wystarczy rzut oka na Mokujina i już wiadomo jaka to postać, nawet nie musi to być powitanie, a może być choćby jeden cios czy nawet pozycja neutralna. Praktyka czyni mistrza i z czasem też zaczniesz w mgnieniu oka poznawać postaci w jakie wciela się Mokujin.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken 3 Postacie”