Mortal Kombat 9

Dyskusje na temat kultowej Smoczej Serii.

Moderatorzy: Adept, ModTeam

Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Mortal Kombat 9

Post autor: gascan »

No może nikt justinowi nie powiedział o teleporcie ale wątpię. Może jest karalny?
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
coolash
Beginner
Beginner
Posty: 8
Rejestracja: 02-05-2011, 07:12

Re: Mortal Kombat 9

Post autor: coolash »

gascan pisze:No może nikt justinowi nie powiedział o teleporcie ale wątpię. Może jest karalny?
Ten mecz mi się bardziej podoba:



Z tego co widać tutaj użył teleportu, ale może jest tak, ze względu na Raidena, który też go ma? -może wolno używać teleportu tylko gdy przeciwnik go posiada??

A tu ciekawy mecz z Kabalem:

Krzymo
Beginner
Beginner
Posty: 11
Rejestracja: 14-09-2007, 21:50
Kontakt:

Re: Mortal Kombat 9

Post autor: Krzymo »

Takie szybkie pytanko: czy to coś ze mną nie tak, czy wszyscy mają takiego laga w MK (X360)? W zasadzie po tym, co widziałem (tylko 7 walk) to niespecjalnie da się grać. W SSF4 granie było bezstresowe, jak się trafiło na na typa z "zółtym/zielonym pingiem", a tu jakaś kicha.
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Mortal Kombat 9

Post autor: gascan »

Wg większości ludzi którzy zakupili grę netcode w MK9 to dno.
ObrazekObrazek
Adept
Grand Master
Grand Master
Posty: 306
Rejestracja: 27-12-2010, 19:26
Lokalizacja: Galicja
Ogrywam: MK II, UMK3

Re: Mortal Kombat 9

Post autor: Adept »

gascan pisze:Wg większości ludzi którzy zakupili grę netcode w MK9 to dno.
Zgadzam się. Zachodni recenzenci również o tym piszą. Jak np. Spoony.
Awatar użytkownika
Dobry
Elite player
Elite player
Posty: 150
Rejestracja: 05-05-2009, 12:45
Kontakt:

Re: Mortal Kombat 9

Post autor: Dobry »

Nie uświadczyłem lagów na x360 do tego komunkacja głosowa z Mr Hauwa :) git,majones
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Mortal Kombat 9

Post autor: caradolph »

Jak ktoś chętny do lightowego pogrania w nowego MK to zapraszam.

EDIT: na ps3
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
johnny11fingers
Student
Student
Posty: 44
Rejestracja: 20-04-2011, 11:07
Lokalizacja: Kraków
Ogrywam: Mortal Kombat, Tekken 6, SFIV
Kontakt:

Re: Mortal Kombat 9

Post autor: johnny11fingers »

No pogrywam od niedzieli w MK po sieci na PS3 i naprawdę ciężko trafić kogoś, żeby nie było lagów. Ale wczoraj jak wszedłem do polskiego pokoju (bronku, dzięki za grę i strzepanie dupska;) ) to nawet nie było tak źle. Przy wieczornej sesji ze znajomym to już w ogóle zero problemów.

@caradolph, dzisiaj lightowo gramy od ok. 17.30 do 18.30 i później jakoś ok. 22 - jak coś to psn id: johnny11fingers
Obrazek
johnny11fingers
Student
Student
Posty: 44
Rejestracja: 20-04-2011, 11:07
Lokalizacja: Kraków
Ogrywam: Mortal Kombat, Tekken 6, SFIV
Kontakt:

Re: Mortal Kombat 9

Post autor: johnny11fingers »

No, Scorpion caradolpha daje ostro popalić :) Dzięki za grę i do następnego.
Obrazek
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Mortal Kombat 9

Post autor: caradolph »

Do następnego dzięki za gre :D
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Raikoh
Beginner
Beginner
Posty: 10
Rejestracja: 01-05-2011, 19:47
Kontakt:

Re: Mortal Kombat 9

Post autor: Raikoh »

Mam bardzo dobry net, mieszkam w uk. Serwer to kpina (PS3) i to popsuło mi ranking. Wczoraj nie miałem w kilku walkach lagów i zacząłem wygrywać, aby po chwili znowu wywalało z serwera i lagowało. Ponad 25% combo to marzenie przy tym serwerze.
Cały czas loteria, a moja postać ma opóźnienie w reakcji. Dno.

Mam pytanie. Co sądzicie o wyważeniu postaci w MK9?
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Mortal Kombat 9

Post autor: caradolph »

każdą postacią można pokonać każdą postać, ale niektóre zagrania są dyć przegięte np. skulle z ziemi w jugglach shang tsunga posyłające cię prosto w jego łapy i jeszcze ta kulka smoka co cię teleportuje prosto do niego, jak wstajesz to natychmiastowy atak zawsze kończy się tym, że leci kulka, gdyż jest mega szybka

EDIT: Mi wszystkie walki chodziły mega dobrze, prawie tak jak na offie
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
johnny11fingers
Student
Student
Posty: 44
Rejestracja: 20-04-2011, 11:07
Lokalizacja: Kraków
Ogrywam: Mortal Kombat, Tekken 6, SFIV
Kontakt:

Re: Mortal Kombat 9

Post autor: johnny11fingers »

@Raikoh, wszystko zależy na kogo trafisz. Jak gram lokalnie (pokój Polski) lub ustawiona gra ze znajomymi (też z Polski), to jest ok - tak jakby się grało na offline. Gorzej jak trafi się ktoś z dalsza, wtedy faktycznie loteria.

Mnie ogólnie statsy szczypią, gram dla funu. Jak coś to o przysłowiowe "złote gacie" będzie się grało na turniejach i ligach :)

Co do postaci, jest ok. Wszystko zależy w końcu od gracza i jego umiejętności.
Obrazek
Awatar użytkownika
grabczas
Student
Student
Posty: 30
Rejestracja: 25-02-2011, 07:47
Lokalizacja: Białystok
Ogrywam: VF5FS; SCV
Kontakt:

Re: Mortal Kombat 9

Post autor: grabczas »

Właśnie chciałem zapytać jak wam działa matchmaking bo u kumpla od dłuższego czasu z nikim nie możemy się polączyć przez opcję player match (neta ma mocnego więc nie ma mowy że mu ping wyskakuje chory). I gdzie zazwyczaj przesiadujecie jak jesteście online? Bo w końcu przydałoby mi się sprawić jak pójdzie mi gra przeciwko ogarniętemu żywemu człowiekowi ;)
Sua Sponte
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Mortal Kombat 9

Post autor: caradolph »

grabczas pisze:Właśnie chciałem zapytać jak wam działa matchmaking bo u kumpla od dłuższego czasu z nikim nie możemy się polączyć przez opcję player match (neta ma mocnego więc nie ma mowy że mu ping wyskakuje chory). I gdzie zazwyczaj przesiadujecie jak jesteście online? Bo w końcu przydałoby mi się sprawić jak pójdzie mi gra przeciwko ogarniętemu żywemu człowiekowi ;)
Polecam wchodzić do pokojów (join room) dużo graczy i jak dobry net to wszystkie walki jadą płynnie. Nie graj na player matchach czy ranked matchach bo tracisz czas. Najlepiej wejść do pokoju (polecam główne: goro's lair,netherrealm,chaosrealm,deadpool itp. albo serwer o nazwie polska lub polskarulez czy cos takiego).
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Mortal Kombat”