Mutant Revenge Cup

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
VanDarkholme
Student
Student
Posty: 62
Rejestracja: 31-05-2010, 16:15

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: VanDarkholme »

Gdybym wiedziała ze bedzie filmik to bym specjalnie nie doszla do finalu : /
backdash.pl
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Martins »

Chris pisze:Wspomniany wcześniej replay dostępny jest do oglądniecia na youtube
pod tym adresem
Jeszcze raz dzieki za dzisiejsza gre VanDarkHolme, widac ze z ciebie twarda dziewczyna lol :D
W końcu zatrzymała Doktora Dhalsima w jego drodze na sam szczyt - to wymaga niesamowitych umiejętności :hyhy: Gratulacje dla finalistów i do następnego starcia o honor i godność!
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
VanDarkholme
Student
Student
Posty: 62
Rejestracja: 31-05-2010, 16:15

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: VanDarkholme »

To kiedy gramy w tego X'a?: (
backdash.pl
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Aserot »

Dobrze wiedzieć że jesteś głodni i gotowi na kolejną dawkę turniowych emocji. Nie trzymam was już dłużej w niepewności i ogłaszam turniej X-Men vs Street Fighter za otwarty.

Ponieważ znów zebrała się nas skromna 8 osobowa grupka zagramy tak jak poprzednio DE :). Los ułożył następujące pary na których rozegranie mamy czas do czwartku to jest 19 maja.

Aserot vs Pychu
Martins vs TeeVar
NMNatalia vs Chris
VanDarkholme vs J.a.r.e.k.

Tak że do zobaczyska na placu boju :)
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: J.a.r.e.k. »

VanDarkholme 5:0 J.a.r.e.k.

Replay: "no nie dali tego replaya..." graliśmy na GGPO

Komentarz: Gdyby przeciwnik nie grał na sticku a ja na rozklekotanych gałkach analogowych od duala to i tak bym przegrał do zera. Było na co popatrzeć.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Aserot »

(Ryu,Magneto/Cammy,Wolvi) Pychu 5:0 Aserot ( Cyklop,Juggenaut )

Ten wynik nie jest zaskoczeniem Pychu jak zwykle pokazał najwyższą klasę skilla. Setupy Ryu w parze z Magneto nie dały mi cienia wątpliwości. Na dokładkę po infinicik Wolvim zmiażdżył mnie doszczętnie. Dzięki za meczyk stary gra z tobą to czysta przyjemność :)
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Chris »

Natalia 0 - 5 Chris
Obrazek
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Martins »

TeeVar ( Wolverine\ Ryu, Chun-Li, Cammy, Dhalsim, Ken) 0-5 Martins (Dr. Dhalsim/ Ken) ggs

Tym razem (szanowany w obrębie swojej wioski) Doktor Dhalsim musiał stawić czoła Rosomakowi w towarzystwie kumpli od Street Fightera. Działo się bardzo wiele, ale długo by opowiadać, dlatego niech tym razem artykułuje się w moim imieniu minuta ciszy, którą ogłaszam na forum od teraz!

Repek na supercade ( nicki:TeeVar, Martins), do następnego!

EDIT: Pychu (Wolverine,Magneto, Cyclops,Ryu, Gambit) 5-2 Martins (Dr. Dhalsim/Ken, Magneto/Juggernaut) ggs

Ta smutna chwila musiała w końcu nadejść - Pychu akurat nie był w żadnej robocie, ani nic w tym stylu i musiałem rozegrać z nim walkę, która była niesamowicie wyrównana, starcia praktycznie zawsze na żyletkach - NA ŚWIĘTOPEŁKA!!! TO BYŁ POZIOM!!!! Tak serio to poległem (o dziwo) godnie, parę "niekończących się opowieści" niestety stało się moim współudziałem, ale za to mogłem sobie zrobić w ich czasie herbatę. Smakowała cudnie -mmmm... Doktor Dhalsim wynajął Bractwo Mutantów, których nieocenione usługi ostatecznie doprowadziły do urwania 2 walk. Nie życzę przeciwnikowi powodzenia w następnym starciu bo wiadomo, że Mu nie potrzebne :P
Ostatnio zmieniony 23-09-2011, 12:31 przez Martins, łącznie zmieniany 4 razy.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Chris »

chris 5 -2 vandarkholme
Obrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Aserot »

Aserot (cyclop/juggernut) 5:1 (wolvi/cammy, wolvi/cyclop) TeeVar

Bardzo fajna walka TeeVar bardzo pozytywnie zaskoczył zwłaszcza Cammy GGS i do następnego :D
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: TeeVar »

Na wiecej mnie nie stac grajac na klawiaturze. Moze kiedys bedzie stick. Replay na supercade, sa dwa. Na drugim nagraly sie jeszcze nasze spary.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: J.a.r.e.k. »

J.a.r.e.k. (Ryu, Bluetooth) 5:0 (Rogue, Chun-Li, Gambit, Storm, Wolverine) NMNatalia
Dziękuję za grę i powodzenia dalej.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Aserot »

VanDarkholme ( Magneto,Ken ) 5:0 ( Cyclop,Juggenaut & Ken ) Aserot

Niezły fight niestety nie znalazłem sposobu na team prowadzony przez Van tak że Magneto i Ken górują :). GG i do następnego :)
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Chris »

ciekawe gdzie ukryl sie pychu, czekam na jego smierc ,a on pewnie chce przeczekac :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Mutant Revenge Cup

Post autor: Martins »

Uciekł przed tobą na Słowację - spryciarz!!!! :P

Jarek (Ryu, Sabretooth, Gambit) 5:4 Martins (DOKTOR DHALSIM!!!/ Ken, Magneto/Juggernaut) dżp! (DZIĘKUJĘ, ŻE PRZEGRAŁEM)

-Mamo, mamo! Wracajmy szybko do domu! Chcę zobaczyć jak mój ulubiony bijatykowy wymiatacz Martins, niesamowicie operujący Doktorem Dhalsimem, roznosi w pył swoich kolejnych przeciwników na GGPO, będąc jednocześnie niesamowicie skromną osobą!
-Martins?! Ta międzynarodowa gwiazda?! Nawet ja, prosta pomywara do naczyń w domu o nim słyszałam. Masz rację, spieszmy się!
-Mamo!!!! O motyla noga! Jakiś zły człowiek postanowił go niesprawiedliwie pokonać i zakończyć jego wspaniały DHALSIM WORLD TOUR 2011!!! To nie sprawiedliwe! Jak on mógł mi to zrobić i całemu światu? Jestem dobrym dzieckiem....chlip, chlip, chlip
-Nie płacz synku, straszne rzeczy czasem się zdarzają i nawet tak wspaniała i sympatyczna osoba, której jesteś fanem musiała dostać parę trepów od życia, niestety tym razem zło zwyciężyło, ale bądź dzielny synku...i podaj mi chusteczki....chlip, chlip, chlip, chlip

Drogi Jarku, ten przykład powinnien ci zobrazować skutki twego czynu... Tak, wszyscy fanatycy DWT 2011 - to był ostatni występ Doktora Dhalsima w tym turku :zalamany: Koniec z napadaniem na hinduskie wioski, obnoszeniem się z prostackimi historyjkami o napalonych Ruskach i wynajmowaniem Złych Mutantów do ochrony 30-osobowych skupisk ludzkich pod przewodnictwem wyginających się na wszystkie strony chudzielców zażywających kąpieli w zanieczyszczonym przez wszystko i wszystkich Gangesie (tutaj nastąpiła okolicznościowa minuta ciszy).
Więc z nieskrywanym smutkiem :zalamany: ogłaszam: DHALSIM WORLD TOUR 2011 uważam oficjalnie za zakończony, wszystkich fanów tej wspaniałej epopei zapraszam do wypłakiwania się w poduszkę i wysyłania listów pełnych pogróżek do chłopa, który zrobił krzywdę nam wszystkim i (niechcący) obudził nas z tego pięknego snu....snu o człowieku, który miał marzenie....

P.S. To nie żarty!!! Zniknie nawet sygna z logiem turka, podziękujcie Jarkowi, forumowi (i nie tylko) fani DWT 2011... Dziękuję, do widzenia....
Ostatnio zmieniony 23-09-2011, 12:33 przez Martins, łącznie zmieniany 2 razy.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”