Tekken 7

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

xOlekPLx
Master
Master
Posty: 254
Rejestracja: 16-12-2010, 17:36
Lokalizacja: Swinoujscie
Ogrywam: Tekken 6, TTT2
Kontakt:

Re: Tekken 7

Post autor: xOlekPLx »

Mi tam obojętnie kto dojdzie, wazne zeby pojawila sie Xiao ;)
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: Tekken 7

Post autor: August »

xiaoyu fajnie umi robić w konia ale w ciosach słaba :/
Obrazek
xOlekPLx
Master
Master
Posty: 254
Rejestracja: 16-12-2010, 17:36
Lokalizacja: Swinoujscie
Ogrywam: Tekken 6, TTT2
Kontakt:

Re: Tekken 7

Post autor: xOlekPLx »

eee tam :P
Awatar użytkownika
!Dan!
Grand Master
Grand Master
Posty: 365
Rejestracja: 20-05-2006, 12:37
Lokalizacja: Kraków ^^
Ogrywam: JK3, Tekken 3, Tekken: Dark Resurrection, Quake 3: A.

Re: Tekken 7

Post autor: !Dan! »

Powiem Wam szczerze, że ta Diana, to całkiem niegłupi pomysł. Wreszcie jakaś nowa postać, która nie byłaby udziwniona na maxa (już od Fenga się zaczęło to szaleństwo).
Jaką chciałbym ujrzeć postać w T7? Kunimitsu - to by mnie najbardziej cieszyło. Na drugim miejscu Unknown (jako boss - jedyny normalny, wręcz fajny boss w serii Tekken) i wszystkie postaci od T2 począwszy. Powywalałbym wszystkie nowe postaci począwszy od T: DR, czyli Feng, Dragunov, Bob i inne pierdoły (zostawiłbym Ravena - bo jako jedyny ma pasujący do klimatu styl walki - a także wszystkie nowe "stare" postacie, jak np. Asuka - odświeżona Jun).
Brak bounce'a i większe znaczenie manualu - sumując to wszystko otrzymujemy Tekkena idealnego. Niestety - dostaniemy coś zupełnie innego.
Obrazek
Awatar użytkownika
simian_raticus
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 86
Rejestracja: 29-01-2007, 01:44
Lokalizacja: Final nightmare
Ogrywam: bierki
Kontakt:

Re: Tekken 7

Post autor: simian_raticus »

Nałożą japońce na stary motion capture nową i lepszą grafę jak zawsze i tyle . . . ciosów, może być nieskończoność jak w toto-lotku, a nawet więcej, bo kombinacji przycisków na padzie jest SPOROOOOOOOOOOOOOOO! :przestraszony:
Tekken 7 i Virtua Fighter 6 nadchodzą powoli!
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: Tekken 7

Post autor: August »

Będzie Jun to może i Kuni będzie. mogli by też dać jakiś wątek o rodzinie Xiao bo nic o jej rodzinie nie wiadomo.
Obrazek
Adi_Rash
Elite player
Elite player
Posty: 137
Rejestracja: 10-06-2010, 07:27
Lokalizacja: Inowrocław
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Re: Tekken 7

Post autor: Adi_Rash »

Udziwnienia postaci. No faktycznie troszkę mi niektóre nie pasują. No walczące zwierzaki to znak rozpoznawalny serii (aaa tam, niech je wyje*ią) ale Alisa (mimo że przypadła mi do gustu stylem gry), która rzuca głową do góry to szaleństwo ;)
"Debil Dżin" ujdzie nawet (jak dla mnie) bo walczy "starym" stylem Jina naczy, "mishimowskim".
Kolejne moje przemyślenie które powtórzę po raz enty: Kuni ma wrócić, bo jak nie to lecę do Japonii i zrobię masakrę u Harady na skalę Fukushimy xD
Ucieszył mnie stały powrót Jun.
Mam nadzieję że zrobią postacie z nowymi stylami walk i z jakimiś unikalnymi ciosami, a nie jak Leo który ma sklonowane ciosy Julii albo Miguela z kopnięciem jak u Leiego.
Chcę aby dźwięki postaci były lepsze, bo te same stękania troszkę irytują.
Boundy czy jak się to tam zwie może nie są najgorszym rozwiązaniem i najprawdopodobniej zostaną skoro są w TTT2.
Denerwuje mnie też wstawanie z obrotem. Mimo obrotu podczas wstawania i tak on gówno daje i tak jestem bity (no taki urok już).
No i znowu najeb@łem pod tematem swoich bredni i przemyśleń -.-
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: Tekken 7

Post autor: August »

1. jak zrobisz msakre to dam ci piłę mechaniczną
2. Baunty (co widać na filmikach z TTT2) są poprawione ale i tak mogli je wywalić.
Ja bym chciał by w T7 nie byłu Julii a jej odpowiednik w TTT2 bo poco maja być dwie osoby z takimi samymi ciosami jak Leo i Julia ?.
Ja błagam by rogera wywalili bo on mnie denerwuje.
Obrazek
Adi_Rash
Elite player
Elite player
Posty: 137
Rejestracja: 10-06-2010, 07:27
Lokalizacja: Inowrocław
Ogrywam: TTT2
Kontakt:

Re: Tekken 7

Post autor: Adi_Rash »

Leo ma tylko podobne b+1+4, nie ma łokci Julki jeśli o to chodzi. No i w takim samym stylu jak Paul (może mi się wydaje, jakby co to poprawić) Charge, b+3 2 1. Chodziło mi o to, że klonują czy też przenoszą niektóre ciosy z jednych postaci na drugą ;)
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken 7

Post autor: caradolph »

!Dan! pisze:Powywalałbym wszystkie nowe postaci począwszy od T: DR, czyli Feng, Dragunov, Bob
Obrazek

:D


Chciałbym powrotu Kuni. Jeszcze mnie strasznie interesuje Shin Kamiya. Chciałbym jeszcze pełnoprawnego pijanego mistrza (nie Leia, który ma tylko postawę)
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: Tekken 7

Post autor: August »

Piany mistrz to jakiś kumpel Foresta może być :D
Ja mam pomysł na swoją własną postać
Imię: Beff (imię próbne bo na pewno takiego bym nie dał)
Nazwisko: Phoenix
Wiek: 18
Nie mam pomysłu dlaczego do turnieju by wstąpiła. może tak:
Beff jest córką Brata Paula,którego kochała jak ojca.
Paul uczył ją potajemnie mieszanych sztuk walki.
Z czasem Paul zaczynał się coraz bardziej troszczyć o Beff dlatego przestał ją trenować dla jej własnego dobra. jakiś czas po tym, rodzice Beff dowiedzieli się o Trenowaniu sztuk walki bez ich wiedzy i za to cała rodzina zerwała wszelkie kontakty z Paulem.
Beff po siedmiu latach Nadal kocha i tęskni za Wujem. dowiedziała się o Jego problemach finansowych i ma zamiar pomóc mu jakoś zdobyć tę pieniądzem. W telewizji zobaczyła reklamę The king of iron fist tournament 7 i ma zamiar wygrać by pomóc Wujowi z kłopotami finansowymi i pokazać ze nie jest już dzieckiem.

Nie wiem czy pomysł dobry ale może wyśle to gdzieś w języku Japońskim i może Harada to przeczyta xD
Obrazek
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Tekken 7

Post autor: caradolph »

ja mam idea!

Imię: Shira
Nazwisko:Kolzook
Wiek:29

Shira jest mistrzem Ancient style of Muay Thai. Kiedy był mały zobaczył w telewizji pewnego wojownika, który nazywa się Bruce Irvin. Spodobał mu się jego styl, ale niestety Shira stwierdził, iż nie wyróżnia się niczym spośród tego jak walczą wojownicy z rodzinnej Tajlandii. Po śmierci Azazela w ruinach starożytnego miasta Kranghthan odkrył zwój, który mówi o tym, że ten kto pokona swoją przeszłość, stanie się niezwyciężony. Shira obok zwoju znalazł również stare pergaminy z technikami starożytnego Muay Thai. Po 10 latach treningu dowiaduje się o turnieju króla żelaznej pięści 7. Ma zamiar uczynić to co nakazał mu zwój. Pierwszym etapem w walce z "przeszłością" będzie jego idol z młodzieńczych lat-Bruce Irvin. Shira rusza na turniej aby stoczyć z nim walkę.
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: Tekken 7

Post autor: August »

No fajne. Irvin chyba w wieku Heńka będzie xD ale skoro Wang walczył do 106 roku życia.
Obrazek
xOlekPLx
Master
Master
Posty: 254
Rejestracja: 16-12-2010, 17:36
Lokalizacja: Swinoujscie
Ogrywam: Tekken 6, TTT2
Kontakt:

Re: Tekken 7

Post autor: xOlekPLx »

caradolph pisze:ja mam idea!

Imię: Shira
Nazwisko:Kolzook
Wiek:29
To imie mi sie tylko z Soul Caliburem kojarzy ^^ , ale reszta jest w 100% Ok :)
Awatar użytkownika
simian_raticus
Master of the Shakers
Master of the Shakers
Posty: 86
Rejestracja: 29-01-2007, 01:44
Lokalizacja: Final nightmare
Ogrywam: bierki
Kontakt:

Re: Tekken 7

Post autor: simian_raticus »

Skoro ktoś założył temat o Tekken 11 to dlaczego nie o tekken 99 albo tekken miliard osiem czy tryliard 3?
Tekken 7 i Virtua Fighter 6 nadchodzą powoli!
Zablokowany

Wróć do „Tekken”