Czy to gra czy test pamięci ??

Wszystko na temat gier z serii Tekken. Forum dotyczy wszystkich części Turnieju Króla Żelaznej Pięści.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Czy to gra czy test pamięci ??

Post autor: Arucardo_1 »

Ok, tyle że jak cytujesz to nie myl xywy... ja jestem ARUCARDO a nie Nadine :zalamany:

-------------------koniec offtopu-----------------------------
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
Mati
Elite player
Elite player
Posty: 117
Rejestracja: 21-07-2006, 17:31
Lokalizacja: Z za krzaka

Re: Czy to gra czy test pamięci ??

Post autor: Mati »

przepraszam pogubilem sie z tymi cytatami:P UWAGA to Arucardo napisał nie Nadine!!!!:P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
KorAs
Elite player
Elite player
Posty: 149
Rejestracja: 13-05-2006, 07:50
Lokalizacja: ze wsi :)

Re: Czy to gra czy test pamięci ??

Post autor: KorAs »

czit pisze:ze swej strony pragne dodać tylko tyle żę :
h) potrzebny jest jeszcze sprawny pad (kto z was jeszcze nie mial tego problemu?:P )
ja nie mniałem bo gram na klawie :lamer: :D :wstyd:
Obrazek
Awatar użytkownika
Pattrick
Grand Master
Grand Master
Posty: 387
Rejestracja: 03-06-2006, 08:21
Ogrywam: TB, Tekken 7, Skullgirls

Re: Czy to gra czy test pamięci ??

Post autor: Pattrick »

Ale Klawiatura Też się psuje :P :(
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Czy to gra czy test pamięci ??

Post autor: Yamada »

Próbowałem dać tej grze szansę, ale widzę, że jednak to nie ma sensu, bo po co sie okłamywać skoro ta gra sobie kpi z gracza. Z takim jinem nie da sie sensownie grać - bo jak atakujesz to jego magicznie ss+2 zawsze cie zciagnie. No to bronimy sie i próbujemy go przeczekać - ups zapomniałem - jin przecież nie ma kar wiec i tak mu gówno zrobisz. No i te mega skillowe juggle z laserami... .O Paulu i Heńku nie bede sie wypowiadał bo wiadomo jakie biedne są to postacie. Grajac Xiao i starając sie grać ładnie i widowiskowo po prostu nie da się grać skutecznie na te postacie bo wszytskim ze wszystkiego Cię zciągną.

Jako, ze moja PS2 już żyje olewam T3Online i wracam do mojego SC3. Naprawdę współczuję fanbojom którzy są tak kurewsko w tą gre zapatrzeni, że nie widzą jej wad. No ale to są goście którym te wady zasłania Jin, "fspaniały elo dżudo czempion Pol" i inne pokemony.

Chuj w dupe tej grze.

Żegnam

Pozdro to all xiajka players
Kij w ryj to all other chars. players :p
Obrazek
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Czy to gra czy test pamięci ??

Post autor: czit »

ja tam uważam ze xiao moze bardzo wiele zdziałać , jina wprost nienawidze ale co by to byla za gra bez takich mocarzy :]
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
Shinhwa
Elite player
Elite player
Posty: 114
Rejestracja: 21-02-2006, 18:07
Lokalizacja: Częstochowa

Re: Czy to gra czy test pamięci ??

Post autor: Shinhwa »

cały trick polega na tym, żeby nie patrzeć sie na swoją postać, tylko na przeciwnika i obserwować jego kroki oraz ruchy nóg i rąk
Awatar użytkownika
czit
Grand Master
Grand Master
Posty: 386
Rejestracja: 25-02-2006, 10:16
Lokalizacja: Lubartów

Re: Czy to gra czy test pamięci ??

Post autor: czit »

Shinhwa pisze:cały trick polega na tym, żeby nie patrzeć sie na swoją postać, tylko na przeciwnika i obserwować jego kroki oraz ruchy nóg i rąk
skąd ty takie genialne teksty bierzecie :|
Zawodowcy są przewidywalni - strzeż się amatorów
Awatar użytkownika
Arucardo_1
Grand Master
Grand Master
Posty: 605
Rejestracja: 03-04-2006, 18:59
Lokalizacja: Toruń/Poznań
Ogrywam: FIFA 11/Tekken 6 (offline)

Re: Czy to gra czy test pamięci ??

Post autor: Arucardo_1 »

Yamada pisze:Naprawdę współczuję fanbojom którzy są tak kurewsko w tą gre zapatrzeni, że nie widzą jej wad.

LOL, są tacy...? :zdziwko:
Nie zauważyłem, aby ktoś tak ślepo zapatrzył się w T3 online... :suchy:

Yamada pisze:Kij w ryj to all other chars. players :p
Miły jesteś, nie ma co :P
Nie gram w Tekkena online.
Nie męcz mnie o spary (chyba, że jesteś z Poznania i chcesz się zmierzyć "w realu", wtedy to do pomyślenia ;) )
Awatar użytkownika
AnTeK
Friend
Posty: 139
Rejestracja: 21-02-2006, 22:41
Lokalizacja: Kadzidło/Olsztyn

Re: Czy to gra czy test pamięci ??

Post autor: AnTeK »

Yamada pisze:Jako, ze moja PS2 już żyje olewam T3Online i wracam do mojego SC3.
No to teraz żeś dowalił. SC3 jest już dawno oficjalnie zbugowaną grą. :P Aha, żeby nie było oprócz Tekkena gram w SC, DOA2, SC3, VF4evo i inne bitki rekreacyjnie. Wkurza mnie, że w że w T3 postacie nie mają praktycznie żadnych opóźnień (w T5 jest już o niebo lepiej), wkurza mnie bezopóźnialny, niekaralny, wszędzie i zawsze wchodzący Jin (dobrze że od 4 części walczy innym stylem), wkurza mnie prostacki i tani jak barszcz Paul, wkurza mnie, że piwo zawsze się szybko kończy, wkurza mnie tygodniowa sraczka.
Tak Tekken jest testem pamięci, nerwów, psychiki i przedewszystkim wytrzymałości pada na uderzenia
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Czy to gra czy test pamięci ??

Post autor: Yamada »

O jeju chodzi mi o serię w ogóle a nie tylko o T3.

No to teraz żeś dowalił. SC3 jest już dawno oficjalnie zbugowaną grą.
Oficialnie? A kto tak napisał? Mashter? Jeżeli sugerujesz się opinią jego lub takiego Adamckyego to pozdrawiam i daje krzyżyk na drogę, bo obydwoje nie mają zielonego pojęcia o tej grze. Wg Adamckyego Kilik jest słabszy niż w SC2 a ten kto pogra nim tydzień zauważy, ze to gówno prawda i, ze go właśnie w SC3 wzmocnili. Mashter z kolei nie ma zielonego pojecia o tej grze - nawet swoje faqi do niej spisał z netu i to do tego z takimi bykami jak jaja mamuta. Dla nich VC jest ultra-elo-strasznym błędem. Dla mnie z kolei jest, świetną opcją defensywną - po prostu pogodziłem się z jego obecnością w grze i sam zacząłem wykorzystywać korzyści z niego płynące. Ivy w drugim porcie? Lol przecież w Polsce nikt z wyjątkiem mnie (trochę) i reseta nie pogrywa raczej Bellą, więc w czym problem? Ja wiem, że łatwo jest kopiować opinię innych, ale kurde miejscie ludzie trochę rozumu. Jestem pewien że pisząc te słowa sugerowałeś się opinią innych, a sam tych bugów jakoś znowu strasznie nie doświadczyłeś. Ja z kolei SC3 pojąłem już w takim stopniu, że mi te bugi wiszą. Zresztą grając w Katowicach kilkadziesiąt walk może ze 2-3 razy przytrafił się jakiś randomowy bug - reszta była absolutnie przemyślana i użyta jako element gry (np VC po GI). Jakoś za granicą mają wszystko w dupie i na luzie sobie grają w SC3. Tylko w Polsce zawsze muszą sobie coś uroić. Podsumowując - Ci co sądzą, ze SC3 jest "oficialnie zepsute" nie mają o tej grze wg mnie zielonego pojęcia.

A jak ktoś jęczy na random to niech sobie gra pięciorundowe pojedynki - zdecydowanie tak powinno się grać w tą grę - męczące, wymagające wysiłku starcia - w Kato tak graliśmy i było rewelacyjnie.


No czekam, aż się teraz ktoś doczepi balansu w SC3 bo to kolejny wałkowany temat, a prawda jest zgoła odmienna niż sądzi połowa "znawców".
Obrazek
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Czy to gra czy test pamięci ??

Post autor: SubZero »

A ja się tylko tak bezczelnie wtrącę (gomen ^_^), gdzie i kiedy w Kato był jakiś turniej SC3? I dlaczego ja nic o tym nie wiem? :P
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Czy to gra czy test pamięci ??

Post autor: Yamada »

26 Sierpień. Katowice Ligota. Centrum wspinaczkowe Transformator. Extreme Party 5, a na nim było kilka turnieji min T5, SC3, GT4. Nagrody nie były znowu takie janowe jak mogłoby się wydawać. Po SC3 pojechaliśmy do Mutty na chate i łoiliśmy dalej;].
Obrazek
Awatar użytkownika
Karington
Elite player
Elite player
Posty: 127
Rejestracja: 29-06-2007, 13:06
Lokalizacja: Poznań

Re: Czy to gra czy test pamięci ??

Post autor: Karington »

Shinhwa pisze:cały trick polega na tym, żeby nie patrzeć sie na swoją postać, tylko na przeciwnika i obserwować jego kroki oraz ruchy nóg i rąk

to jest też wazne :padam: ale przechwyty np. raczej się robi intuicyjnie a nie na refleks, chyba że kombo idzie ;] :cool:
"Jak na deszczu łza, cały ten świat nie znaczy nic "
Awatar użytkownika
Mr_Editor
Support
Posty: 836
Rejestracja: 26-06-2007, 11:55
Lokalizacja: Skąd: Skąd: Skąd:
Ogrywam: TTT2, T7
Kontakt:

Re: Czy to gra czy test pamięci ??

Post autor: Mr_Editor »

Ja powiem tyle.....
Paul może i jest łatwy i przesadzony.... Jin może ma to swoje SS+2 ale jeśli ktoś ma przegrać to i tak przegra. Na paula są sposoby i na Jina też (Counter b+1+3 można wyrwać Chicken Reversal f+1+3 ) mój kolega opanował paula do niemal perfekcji a i tak go czasami jadę xiao NA KAŻDEGO JEST SPOSÓB!!!!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Tekken”