Waku Waku 7 Tournament

Tematy archiwalne dotyczące bijatyk online, zakończone turnieje itp.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Waku Waku 7 Tournament

Post autor: J.a.r.e.k. »

J.a.r.e.k. (Poli-cyjny uzurpator-tank-Z) 5:0 (Rai) Van Darkholme

Po 3 walkach (godzinach ostrzeliwania) naelektryzowany bmx-owiec zrezygnował i oddal się w ręce policji, w wyniku czego nie doszło do efektownego aresztowania. Dzięki za gre.
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Waku Waku 7 Tournament

Post autor: mg1987 »

Update:
Drobne zmiany w pierwszym poście.

[offtop]
Mauru
[/offtop]

Nadal zostały trzy walki.
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Waku Waku 7 Tournament

Post autor: Martins »

Seven (Tesse) 0-5 Martins (Slash) ggs

Klasyczne żyletki i pogoń za Tesse zakończona powodzeniem. Potem parę sparingów Tesse vs Mauru i w tym przypadku już tak sympatycznie nie było ;)

Repek w paru częściach na Supercade, nicki: Martins, Seven
Ostatnio zmieniony 29-09-2012, 00:00 przez Martins, łącznie zmieniany 1 raz.
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Waku Waku 7 Tournament

Post autor: mg1987 »

To, póki co, czekam na wyniki walk:
gascan vs. Aserot
SubZero vs. Action

Edit:
Przedłużam czas do najbliższej środy (08.06) do 23.59. Jeszcze jutro powysyłam wiadomości, po tym terminie polecą walkowery.

Edit 2:
Gascan, przejrzyj skrzynkę z prywatnymi wiadomościami - widzę, że jedna ode mnie z 27.05 jeszcze zalega. :P
Reminder do gascana poszedł na gadu gadu.
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Waku Waku 7 Tournament

Post autor: mg1987 »

Słowo się rzekło, tak więc:
Aserot 5-0 gascan
Subzero 5-0 Action

Następne dwie walki z drabinki przegranych (Aserot - Seven, SubZero - VanDarkholme) - mam nadzieję, ze zostaną rozegrane do wtorku (14.06) do 23.59, walka z drabinki wygranych (J.a.r.e.k. - Martins) może się odbyć w dowolnym czasie przed zakończeniem drabinki przegranych. W obu przypadkach - im szybciej tym lepiej.

Przypominam też, że nie gryzę (wbrew temu co myślą niektórzy) - wysłanie do mnie wiadomości w stylu: "nie mogę zagrać walki, bo nie mam czasu", bądź "czy mógłbyś przesunąć termin, bo coś mi wypadło" nie spowoduje u mnie ataku wściekłości (już raczej ignorowanie moich wiadomości). :P
Awatar użytkownika
Action
Moderator
Posty: 2042
Rejestracja: 10-07-2006, 19:14
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Waku Waku 7 Tournament

Post autor: Action »

sziet;P
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Waku Waku 7 Tournament

Post autor: mg1987 »

Taka paskudna pogoda na zewnątrz, można by rozegrać jakieś pojedynki - nie byłoby przestojów. ;)
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Waku Waku 7 Tournament

Post autor: SubZero »

U mnie tam pięknie słońce świeci :P

Enyłej, wczoraj próbowaliśmy zagrać z VanDarkholme, niestety mimo kombinacji i prób (Supercade, Kaillera, otwieranie portów, dmz itp. itd.) nie udało nam się połączyć. Później przeciwniczka stwierdziła:
VanDarkholme pisze:to ja w sumie moge dac walkowera
nie zalezy mi na tym waku
na co stwierdziłem, że jeszcze trochę czasu jest, więc jak się uda spróbujemy jeszcze raz.
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Waku Waku 7 Tournament

Post autor: J.a.r.e.k. »

Proponuje żeby te osoby, którym nie zależy na turnieju Waku Waku 7 od razu zrezygnowały i więcej się nie kompromitowały :). Opóźnia to tylko cały turniej i wystawia świadectwo o samych uczestnikach. Rozumiem, że mogła zaistnieć chęć przypomnienia sobie gry, ale od tego są spary, a do turnieju niech przystąpią sami zainteresowani dotrwaniem do (swojego) końca :) Walkowery mają słuszność tylko i wyłącznie w wypadkach losowych inaczej to robi się żenada. Pozdrawiam

Skromny uczestnik
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Waku Waku 7 Tournament

Post autor: mg1987 »

J.a.r.e.k. pisze:Proponuje żeby te osoby, którym nie zależy na turnieju Waku Waku 7 od razu zrezygnowały i więcej się nie kompromitowały :) .
Nie każdy od razu wie, że nie dokończy turnieju tak więc spokojnie. Z drugiej jednak strony nie zawsze dostaję wiadomości na ten temat. Wystarczy po prostu, że sztywno będę się trzymał terminów jeśli nikt nie będzie prosił o przedłużenie i będzie ok.
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Waku Waku 7 Tournament

Post autor: mg1987 »

Nadal czekam na info o walce Aserot - Seven (chciałbym wiedzieć coś do jutra do 23.59).
[Spoiler ]
Mógłbym przysiąc że już pisałem posta o bardzo podobnej treści, widocznie przypadkiem usunąłem. :niepewny:
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Waku Waku 7 Tournament

Post autor: J.a.r.e.k. »

mg1987 pisze:Nie każdy od razu wie, że nie dokończy turnieju tak więc spokojnie. Z drugiej jednak strony nie zawsze dostaję wiadomości na ten temat. Wystarczy po prostu, że sztywno będę się trzymał terminów jeśli nikt nie będzie prosił o przedłużenie i będzie ok.
W sumie nie chodziło mi o to. Nie wnikam jakie kto tam ma przeszkody. Mówiłem tylko o fakcie, kiedy ktoś rezygnuje z turnieju albo , o zgrozo, w połowie walki pod pretekstem że gra mu się nie podoba, nie zależy mu albo nie może wyciągnąć stuhitowego hipershita jak w crossach, tylko jest zmuszony do taktycznego myślenia - czytaj strategii :). Takich ludzi trzeba odsiewać na przyszłość.
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Waku Waku 7 Tournament

Post autor: Martins »

J.a.r.e.k. pisze:
mg1987 pisze:Nie każdy od razu wie, że nie dokończy turnieju tak więc spokojnie. Z drugiej jednak strony nie zawsze dostaję wiadomości na ten temat. Wystarczy po prostu, że sztywno będę się trzymał terminów jeśli nikt nie będzie prosił o przedłużenie i będzie ok.
W sumie nie chodziło mi o to. Nie wnikam jakie kto tam ma przeszkody. Mówiłem tylko o fakcie, kiedy ktoś rezygnuje z turnieju albo , o zgrozo, w połowie walki pod pretekstem że gra mu się nie podoba, nie zależy mu albo nie może wyciągnąć stuhitowego hipershita jak w crossach, tylko jest zmuszony do taktycznego myślenia - czytaj strategii :). Takich ludzi trzeba odsiewać na przyszłość.
Dokładnie, Domowe Przedszkole Tribute :P
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Waku Waku 7 Tournament

Post autor: mg1987 »

To tak:
Aserot 0:5 Seven (Aserot nie mógł zagrać, siła wyższa)
SubZero 5:0 VanDarkholme

Myślę, że do następnego wtorku (21.06) do 23.59 kolejne dwie walki (Seven vs. SubZero, J.a.r.e.k. vs. Martins) powinny się odbyć.
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: Waku Waku 7 Tournament

Post autor: J.a.r.e.k. »

J.a.r.e.k. (Politank-Z) 5:0 (Slash, Mauru) Martins

Pełen zawziętości i sprytu bishonen, został aresztowany przez przemierzający pobliski teren patrol policyjnego uzurpatora Tanka. Będąc przyłapanym na piciu alkoholu w miejscu niepublicznym, oraz posiadaniu broni białej o długości podlegającej pod kodeks karny, Slash jest obecnie przesłuchiwany na posterunku. Jak potoczą się losy tego obiecującego chłopaka? Czy zebrane dowody obciążą go na tyle by nie zdołał przystąpić do finałowej walki? Wiele zależeć będzie od przebiegu najbliższych wydarzeń. Do obserwowania których gorąco wszystkich zachęcam :)
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Archiwum”