UWAGA! Żartowanie na forum jest zakazane!

Trafiają tu tematy stare, zdublowane, łamiące regulamin i wszystkie inne, które nie kwalifikują się do przebywania na forum.

Moderator: ModTeam

Czy krelian połknął kij?

tak
0
Brak głosów
jasne że tak
2
40%
połknął 5 kijów
1
20%
nie, po prostu był gnębiony w szkole i na studiach
2
40%
 
Liczba głosów: 5

Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: UWAGA! Żartowanie na forum jest zakazane!

Post autor: KRELIAN »

Widzisz arucardo, gdybyś trzymał się wersji, że faktycznie próbujesz mnie (nieważne że w tak nieudolny sposób) obrazić, to byś zapewne w oczach niektórych zwolenników (pozdro dla głosujących w ankiecie, czekam na kolejne głosy :) ) wyleciał jako bohater i męczennik. Ty jednak zachowałeś się jak 'MEGA PIZDA' najpierw próbując kogoś obrażać, a później pisząc, że to żart – jeśli zachowujesz się tak na co dzień offline i jeszcze nie miałeś obitej maski to gratuluje farta życiowego, ale prędzej czy później ktoś nauczy cie pojęcia instynktu samozachowawczego w praktyce, a nie tylko z historycznych książek.

Generalnie w dupie mam czy to był żart czy próba obrażenia – jedno i drugie było mega pizdowate. Moje drzewo genealogiczne jest naprawdę bardzo fajne i mam nazwisko rodowe na wskroś polskie i jestem z tego dumny. Po raz kolejny przekonuje się, że masz jakieś problemy ze sobą jak również problem do niemców, jednak nie będę tego roztrząsał, bo po prostu nie jesteś wart mojego czasu o czym przekonałem się już dawno.

Dostajesz kolejnego warna, a tym samym zakaz pisania bo choć z natury jestem osobą którą nie ruszają podobne prowokacje (uwierz lub nie ale ta mnie bardziej rozbawiła niż ruszyła), to najzwyczajniej sobie na to zasłużyłeś na przestrzeni ostatnich wpisów (nie tylko dotyczących tego wątku), a nie zamierzam tolerować takich tanich pocisków w moim kierunku tym bardziej, że sobie na nie nie zasłużyłem, a po drugie nie miałbyś odwagi powiedzieć mi tego wprost. Wiedz także, że jeśli w przyszłości znów zaczniesz pisać na forum, to będę usuwał jakiekolwiek próby trolingu z twojej strony (do kogokolwiek), bo rozmowa w tym przypadku po prostu nie ma sensu.

[Dzisiaj 11:51] Action:  Z kolei Krelian tez potrafił pisać eseje o dystansie a dał się sprowokować cienka ripostą
Uważasz, że brakuje mi dystansu, bo jakiś zakompleksiony dzieciak którego nawet nie znam próbuje mi pocisnąć że jestem szwabem z opolszczyzny po czym że jestem MEGA PIZDĄ, a przy tym jeszcze mi wkręca że to żart? :D W końcu coś zabawnego w tym temacie. Aha i nie dałem się sprowokować, tylko w końcu zrobiłem z tym porządek ;].

Temat zostaje do północy więc prosiłbym o nie usuwanie go. Jeśli ktoś ma faktycznie problem do tego że jestem J.A to proszę bardzo, dajcie upust swoim emocjom (i koniecznie głosujcie dalej w ankiecie :) ). Każdy konstruktywny post w tej sprawie jest ważny szczególnie dla mnie, gdyż pomoże mi wyciągnąć ewentualne wnioski co do mojej funkcji. Oczywiście polemika w powyższym stylu nie jest tutaj mile widziana – o tak rządy terroru nastały ;].
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: UWAGA! Żartowanie na forum jest zakazane!

Post autor: August »

dobra. niech ktoś zamknie ten temat.
Obrazek
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: UWAGA! Żartowanie na forum jest zakazane!

Post autor: caradolph »

August pisze:dobra. niech ktoś zamknie ten temat.
good idea
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: UWAGA! Żartowanie na forum jest zakazane!

Post autor: eq2D »

No Action pewnie załamany, topi smutki w morzu gorzały,a Krelian śpiewa "niech wiedzą kto jest wielki, a kto jest mały". Trza się poważnie zastanowić, czy aby Krel nie chce wygryźć także Dumiana, a później Komorowskiego, może i Obame. Ja będę walczył, w imię miłości i sprawiedliwości!

Aru - coraz niżej, sięgasz dna.
Obrazek
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: UWAGA! Żartowanie na forum jest zakazane!

Post autor: August »

jak by mógł wejść za Kaczyńskiego to ja sie zgadzam xD nie lubię Kaczyńskiego ;/ Stalina mi przypomina.
Obrazek
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: UWAGA! Żartowanie na forum jest zakazane!

Post autor: eq2D »

Do trumny?!
Obrazek
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: UWAGA! Żartowanie na forum jest zakazane!

Post autor: caradolph »

Co to za różnica. Junior admin czy moderator. Każdy jest członkiem redakcji honmaru i tyle. Nie ma podziału na gorszych i lepszych
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: UWAGA! Żartowanie na forum jest zakazane!

Post autor: August »

eq2D pisze:Do trumny?!
Jarosława a nie Lecha. ale słyszałem że sztywny Lech jest lepszy od zimnego xD
Obrazek
Awatar użytkownika
eq2D
Friend
Posty: 903
Rejestracja: 16-02-2007, 20:20

Re: UWAGA! Żartowanie na forum jest zakazane!

Post autor: eq2D »

Pośmialiśmy się, jest wesoło itd. Ale to poważna sprawa! Ja już myślę nad założeniem ruchu oporu przeciw Krelianowi i jego przyszłej tyrani. Mam już nawet drużynę: czarodziejki z księżyca, pokemony i arucardo (choć to chyba to samo).
Krel - pieśń dla Ciebie - http://dl.dropbox.com/u/16947862/The%20 ... 20Lego.mp3
Nie poddamy się.

Krel - nie usuwaj tematu. Zbyt wyraźnie ukazana jest w nim głupota założyciela, który za wszelką cenę stara się pokazać jacy inni są źli. A ja lubię kiedy ludzie się kompromitują.
Ostatnio zmieniony 05-06-2011, 12:53 przez eq2D, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: UWAGA! Żartowanie na forum jest zakazane!

Post autor: August »

niech mi ktoś wytłumaczy czemu kreliana nie lubicie ?
Obrazek
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: UWAGA! Żartowanie na forum jest zakazane!

Post autor: KRELIAN »

Temat przenoszę do kosza, po północy zniknie całkowicie.

Tak jeszcze odnośnie 'wygryzania' - nie prosiłem nikogo o tę rangę, ani tym bardziej nie przyszło mi na myśl żeby wygryzać kogokolwiek. To naturalny proces wynikający z aktywności na rzecz Honmaru i dotyczy sporej grupy osób, co widać po nowych kolorach. Nie jest to zabieg mający komukolwiek szkodzić, a wręcz przeciwnie i wydaje mi się, że nawet Action, który wyszedł na tego 'pokrzywdzonego' to rozumie (jeśli się mylę to czekam na odzew w tej sprawie).
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
Dumian
Administrator
Posty: 2943
Rejestracja: 20-02-2006, 18:13
Lokalizacja: Bydgoszcz
Ogrywam: Tekken 7 (DJ, Xiao), DOA5 i 6 (Jann Lee), VF (Jacky)
Kontakt:

Re: UWAGA! Żartowanie na forum jest zakazane!

Post autor: Dumian »

Ja lubie Kreliana <ziomal>

Odnośnie całej tej sytuacji nie zamierzam już wypowiadać się na temat kwestii, które zostały powiedziane bo widzę sprawa została zakończona, Arucardo od dłuższego czasu świadomie i celowo trollował na forum, od czasu do czasu rzucając mniej lub bardziej oczywiste prowokacje.

Chciałbym tylko nawiązać do (żartobliwego lub nie) wygryzania z rang, wszystkie nominacje i decyzje były omawiane w gronie redakcji, dementuje również wszelkie plotki jakobym dostał jakieś przelewy w związku z ich przyznawaniem. Nikt nie jest pokrzywdzony, a jako ciekawostkę mogę powiedzieć, że sam Action wyróżnił Kreliana przy nominacjach, także wszystko chyba jest jasne w temacie. Ogólnie sprawa rang jest umowna i ma odzwierciedlać aktualne zajęcia i aktywność poszczególnych osób i żadne tzw. "awanse" czy "spadki" nie umniejszają niczyich osiągnięć na przestrzeni miesięcy czy lat.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 01-01-1970, 01:00 przez Dumian, łącznie zmieniany 3 razy.
"Using no way as way, having no limitation as limitation"
IE nadaje się do neta jak klawa do Tekkena, nie zwlekaj - Firefox
Obrazek
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: UWAGA! Żartowanie na forum jest zakazane!

Post autor: TeeVar »

August pisze:niech mi ktoś wytłumaczy czemu kreliana nie lubicie ?
Bo jest brzydki, garbaty i bije dzieci swoja laska, ktora zawsze nosi w plecaku. A jak potrzeba to nawet ugryzie. Na turniej w Krakowie zamiast zachecac ludzi do gry to ich odstraszal. Widac bylo, ze chce miec jak najmniejsza konkurencje i zgarnac I miejsce. Na szczescie czesc uczestnikow wytrzymala presje i nie dopuscila do realizacji jego planu.

[ Komentarz dodany przez: KRELIAN: 05-06-2011, 14:58 ]
Przy najbliższej okazji Batman nie będzie miał dla Ciebie już więcej litości <stomp!>.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Zablokowany

Wróć do „Kosz”