Co warto obejrzeć?

Kącik miłośników Kraju Kwitnącej Wiśni.

Moderator: ModTeam

Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Co warto obejrzeć?

Post autor: mcl »

Na początek to zależy jaki gatunek cie interesuje. Ja zacząłem od razu od głębokiej wody - higurashi no naku koro ni i nie żałuje. Ogólnie może Beck? Kreska starawa ale prosta i przystępna fabuła, o chłopcu który szuka swojego miejsca w świecie muzyki rockowej. 26 odcinków to ma. Oprócz tego może InitialD anime stricte dotyczące samochodów. A jak do śmiechu to anime-parodia Excell Saga. Celowo daję starsze tytuły bo nowsze mogą szokować moe-kreską ;P
Obrazek
Awatar użytkownika
Martins
Grand Master
Grand Master
Posty: 835
Rejestracja: 06-10-2009, 18:04
Lokalizacja: Nowy Sącz
Ogrywam: VF: FS, Mario Tennis, gry multi na PS3
Kontakt:

Re: Co warto obejrzeć?

Post autor: Martins »

mcl pisze:Na początek to zależy jaki gatunek cie interesuje. Ja zacząłem od razu od głębokiej wody - higurashi no naku koro ni i nie żałuje. Ogólnie może Beck? Kreska starawa ale prosta i przystępna fabuła, o chłopcu który szuka swojego miejsca w świecie muzyki rockowej. 26 odcinków to ma. Oprócz tego może InitialD anime stricte dotyczące samochodów. A jak do śmiechu to anime-parodia Excell Saga. Celowo daję starsze tytuły bo nowsze mogą szokować moe-kreską ;P
Beck jest taki lajtowo- rockowy, ma świetną muzę i fajne poboczne watki, które generalnie niewiele wnoszą prócz tego, że budują klimat!!! Jedną z największych zalet tego anime jest fakt(jak wspomniał mcl), że ma tylko 26 odcinków!!!! Prawdziwy szok!!! Anime, które zdążysz obejrzeć przed śmiercią, nie będzie musiał go za ciebie oglądać twój prapraprapra wnuk!!!!
Nie gram już w przygodówki Point and Click - proszę, męczcie mnie o spary.
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: Co warto obejrzeć?

Post autor: August »

naruto jest the best
Obrazek
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Co warto obejrzeć?

Post autor: mcl »

Ale naruto ma 220 odcinków i na pewno nie jest anime które można polecić na pierwszy raz. Tak samo jak Bleach.
Obrazek
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Co warto obejrzeć?

Post autor: caradolph »

Mi się bardzo spodobało high school of dead. Dobre nawet
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Co warto obejrzeć?

Post autor: mg1987 »

mcl pisze:naruto ma 220 odcinków
Już chyba ponad 400. :P
Awatar użytkownika
TeeVar
Support
Posty: 318
Rejestracja: 19-12-2010, 19:11
Ogrywam: all Capcom SNK MK
Kontakt:

Re: Co warto obejrzeć?

Post autor: TeeVar »

Dokladnie to 433 i patrzac na mange to jeszcze z 200 odcinkow dojdzie.
MK Ranking, Spar & On-line Tournaments - dostepny zawsze w godzinach 20-23, no prawie zawsze.
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Co warto obejrzeć?

Post autor: mcl »

Ja mówiłem o samej pierwszej serii która nomen omen się skończyła. i jest must have jeśli chce się oglądać dalej.
Obrazek
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Co warto obejrzeć?

Post autor: mg1987 »

Tak naprawdę to wystarczy obejrzeć pierwsze 120-130 odcinków i odcinek 220 - pozostałe to fillery.
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: Co warto obejrzeć?

Post autor: August »

schippudden oglądałem na bieżąco. najlepsze odcinki naruto vs pein :P Bleach też fajne
Obrazek
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Co warto obejrzeć?

Post autor: mg1987 »

August pisze:Bleach też fajne
Czasem coś ciekawszego błyśnie w przerwie między kolejnymi nudnymi fillerami (powinni wypuszczać odcinek raz na dwa-trzy tygodnie, albo robić 15 minutowe odcinki jeśli trzeba, a nie katować widzów takimi koszmarkami). Ponadto, o ile w Naruto wypełniacze jakoś wpasowują się w fabułę, to w Bleachu dzieją się chyba we wszechświatach równoległych (kto widział ten wie o co chodzi, pozostałym odradzam oglądanie fillerów w Bleachu). Między innymi z tych właśnie powodów już tego nie oglądam, wolę czytać mangi.
August pisze:najlepsze odcinki naruto vs pein
Daj spokój, jak to zobaczyłem to nie wiedziałem co ze sobą zrobić. Moja reakcja była następująca - najpierw było :szok: , a potem :rotfl: :rotfl: :rotfl:, popłakałem się po prostu ze śmiechu.
Przykład:
[media][/media]
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: Co warto obejrzeć?

Post autor: August »

0)-(0 co to jest ?? parodia ok xD
Obrazek
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Co warto obejrzeć?

Post autor: mg1987 »

Nie to nie jest parodia - to są fragmenty walki Naruto vs Pain z serialu (z odpowiednim podkładem muzycznym). Tutaj, masz kilka fragmentów bez przeróbek. Jak dla mnie to wyglądało jakby ekipa od filmów pełnometrażowych z Naruto (wszystkie są przeraźliwie nudne, bez wyjątku) brała się za ten odcinek - styl animacji jest zupełnie inny. Jakby tak filmy robili w ten sposób to bym z przyjemnością je oglądał - można by się było chociaż pośmiać. :P
Jak coś to odcinek 167 drugiej serii. Jeśli oglądałeś AMV z tej walki na youtube, to ludzie wycinają co "pikantniejsze" kawałki. ;)
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: Co warto obejrzeć?

Post autor: Chris »

JoJo's Bizarre Adventure!! niewazne ktory, choc najbardziej rozpoznawalna bedzie epoka, ktora zostala przedstawiona zarownow grze (arcade, psx,dremcast) jak i w tej 13 odcinkowej serii.
Obrazek
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Co warto obejrzeć?

Post autor: mg1987 »

Chris pisze:JoJo's Bizarre Adventure!!
Fajnie, że przypomniałeś. Muszę to w końcu zobaczyć, z tego co widziałem w urywkach to nieźle się zapowiada (no i ten Dio Brando - kawał skur...czybyka).
ODPOWIEDZ

Wróć do „Japonia”