Gry video - rozmowy ogolne

Dla jednych są sposobem na zabicie wolnego czasu, dla innych hobby, a dla jeszcze kogoś innego rozrywką, bez której nie można się obyć. Gry video i konsole - wszystko na ich temat.

Moderator: ModTeam

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: August »

caradolph pisze:Oto gry na które mam teraz masakryczną ochotę ( tak tylko podaje):

-Super metroid ( masakrator na SNESa)
-God of War III ( nie grałem ale zaliczyć chcę, gdyż to jest jedyna część, która mi pozostała)
-Legendary (FPS w klimatach "potwory w zniszczonym londynie, trochę fantasy itp)
-Castle crashers ( nie do opisania )
-Bulletstorm (jak zobaczyłem co się tam dzieje to stwierdziłem że zagrać muszę)
-Dead space 2 ( druga część ponoć świetna)
-Prototype ( spiderman na haju i rozpierducha w nowym jorku)

Poza tym miał juz ktoś może styczność z L.A. noire? Jak się prezentuje?
Co do Dead Space 2 to grałem. i racja jest ta gra świetna i hiper straszna. po 30 min gry poprosiłem kuzyna by mi to wyłączył :szok:

A oto moja lista gier które bym se zagrał
TTT (grałem tylko na arcade)
RE3 (ponoć fajna)
XIAOYIN(fajna bijatyka)
Rayman 3(nie grałem)
Obrazek
Vert
Master
Master
Posty: 213
Rejestracja: 30-01-2007, 16:49

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Vert »

Grałem w L.A. Noir. Przeszedłem parę pierwszych misji. Gra ma rewelacyjną grafę. Nowy sposób renderowania twarzy sprawdził się w 100%. Pierwszy raz oczy postaci nie wyglądają martwo.
Jeśli chodzi o grywalność, to początek trochę monotonny, biegasz po różnych miejscach, szukasz różnych pierdół (wskazówek) i przesłuchujesz ludzi. Czasami się do kogoś strzeli. Być może gra się z czasem rozkręca, mnie jednak nie wciągnęła tak jak np. RDR zrobiony przez tą samą ekipę.
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Yamada »

Ale Rockstar tylko wydał tą grę. Nie jest jej developerem.
Obrazek
Awatar użytkownika
caradolph
Grand Master
Grand Master
Posty: 749
Rejestracja: 23-01-2011, 21:11
Lokalizacja: Pawłowice
Ogrywam: TTT2, GOW: Ascension, KOF XIII (okazyjnie)
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: caradolph »

Developerem jest rockstar San Diego
"Brazuya would be godlike, imagine something like Kazuya with safe mid launcher and CH d/f+2, taunt, b+4, EWGF. This is it."
Awatar użytkownika
SubZero
Moderator
Posty: 3785
Rejestracja: 14-04-2006, 16:51
Lokalizacja: Myslovitz
Ogrywam: Killer Instinct, WWF Wrestlemania, SuperSidekicks
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: SubZero »

Pierwsze wrażenia po szybkim szpilu w demo Duke Nukem Forever:
1. W sumie nic konkretnego nie pokazali. Dwie plansze, z czego pierwsza to walka z finałowym bossem z DN3D, a druga to jazda samochodem i kawałek jakiejś kopalni. Klimat w sumie identyczny jak w DN3D - chodzimy po planszy, rozwalamy świniaki, słuchamy tekstów 'księcia' itp. Z nowości - na raz możemy mieć tylko dwie bronie (w demie są do dyspozycji: pistolet, shotgun, ripper, shrinker, rpg, railgun i devastator) + bomby. Z przeciwników: wspomniane świniaki, parodie facehuggera i wspomniany wyżej boss.

2. Będzie dylemat - PC czy X0? PC - obawiam się, że mój złom może nie wyrobić, z kolei na konsoli dużą część przyjemności z rozgrywki odbierze sterowanie (po raz kolejny przekonałem się, że nie umiem grać w FPSy na padzie).
Awatar użytkownika
mg1987
Support
Posty: 753
Rejestracja: 18-11-2009, 09:16
Ogrywam: Jestem otwarty na propozycje

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: mg1987 »

Jeśli chodzi o kontrolery do strzelanek to w tej kwestii, póki co, niepodzielnie rządzą mysz i klawiatura.
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: KRELIAN »

Najefektowniejsze dobicie kultowej niegdyś serii w tej generacji konsol ;].
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
mcl
Grand Master
Grand Master
Posty: 682
Rejestracja: 22-05-2008, 12:35
Lokalizacja: znienacka ;>

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: mcl »

Co to ma być -.-
Już daliby jakąś wymyśloną postać z universum Spyrosza a nie zmieniali całkowicie dobrego i czystego jak łza Spyro...
Obrazek
Awatar użytkownika
Yamada
Moderator
Posty: 1956
Rejestracja: 04-03-2006, 01:38
Ogrywam: VF5: Final Showdown
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Yamada »

caradolph pisze:Developerem jest rockstar San Diego
Nie wiem skąd ta rewelacja, ale wszytskie możliwe źródła mówią że developerem jest Team Bondi;]

Ej a w tej składance MGS HD co ma wyjść będzie Substance + Subsistance czy zwykłe 2 i 3?
Obrazek
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: August »

ach spyro. porządna gra aż do wyjścia spyro a'hero tail. nobska gra, kompletnie nie dopasowana do fabuły. nie dziwie się że dali po tej części legendę... ale mogli by to odświeżyć i fabułę od części 4 na nowo napisać...
Obrazek
Awatar użytkownika
kaczmar456
Student
Student
Posty: 57
Rejestracja: 29-05-2009, 15:09
Lokalizacja: Warka
Ogrywam: TTT2, SFxT
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: kaczmar456 »

Konami odpaliło w sieci stronę poświęconą tej kolekcji, i po okładce tej kolekcji widać, że będą to zwykłe odsłony 2 i 3 :)
Awatar użytkownika
KRELIAN
Junior Admin
Posty: 2343
Rejestracja: 23-02-2006, 17:37
Lokalizacja: ta pewność?
Ogrywam: Tenchu: Burning Shadows,Ronin Blade Crusade,Gex Origins
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: KRELIAN »

L.A. Noir oczywiście zrobiło Team Bondi.

W skład MGS Collection faktycznie wejdzie chyba zwykłe 2 i 3 - również na X360.

A co do Spyro, A Hero's Tail jeszcze przełknąłem, Trylogię z Frodo i Syriuszem Blackiem zaś ... niestety też ;].
Obrazek

https://www.change.org/p/from-software- ... on-the-ps4 - wejdź i podpisz jeśli czekasz na powrót 'starego, dobrego Tenchu' na PS4!!!!
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: gascan »

E3 było słabe w tym roku.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Aserot »

A ja już zacieram rączki ( na prawie :P ) na nową Alicje. Powrót szaleństwa na zwiastunach zapowiadał się bardzo kozacko. Klimacik jak ta lala i jeśli będzie choć w połowie tak pokręcony jak poprzednia gra z Szalonym Kapelusznikiem to zapowiada się bardzo dobra gra.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
Awatar użytkownika
Aserot
Support
Posty: 1900
Rejestracja: 23-02-2006, 17:50
Lokalizacja: Silent Hill
Ogrywam: kof 2k2, VF5 (ps3)
Kontakt:

Re: Gry video - rozmowy ogolne

Post autor: Aserot »

Sorki że post pod postem ale muszę. Alicja zakończona nawet złamana ręka mnie nie powstrzymała choć było ciężko. Co mogę napisać to gra jest mocno ok. Klimat poszczególnych chapterów naprawdę kozacki. W nowej krainie cudów naprawdę dużo się pozmieniało. Czytając różne recenzje zauważyłem że recenzenci narzekają na system walki podchodząc do tej gry jak do slasherówki, co jest dla mnie błędem. Ta gra to przede wszystkim platformówka z elementami walki i prawda jest taka że większości z nich opiera się na znalezieniu odpowiedniej miejscówki. Za to elementy platformowe są na najwyższym poziomie. Troszkę dobija nadmiar podpowiedzi przez co trudno jest utknąć czy ominąć jakoś sekretną lokacje ale i tak są nieźle pokombinowane :). Sprawa oprawy audio to już zupełne mistrzostwo nie będę się tu rozpisał to po prostu trzeba usłyszeć. Na pewno warto poświęcić troszkę czasu na ten tytuł, ja gorąco polecam.

A teraz na marginesie dla fanów pinballi którzy jakiś trafem nie mieli okazji bawić się w emulacje na kompie czy też co lepsze zagrać w realu. W klasyczne i moim skromnym zdaniem najlepsze pinballe jakie stworzyli weterani w tej dziedzinie czyli oczywiście Williams, trafia się nie lada okazja nadrobić to za pomocą kolekcji która właśnie teraz ukazał się na wszystkie obecne platformy. Williams Pinball Classics to składanka w której znajdziemy 3 stoły i w tym dwie prawdziwe perełki czyli Medieval Madness i Tales of the Arabian Nighte.
Nikt nie wie, gdzie był człowiek, zanim się urodził, ale kiedy już się urodzi, dość szybko odkrywa,
że przybył z skasowanym biletem powrotnym.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Gry video”