WWE Allstars

Wszystko co dotyczy bijatyk online, informacje o prowadzonych na Honmaru turniejach, aktualnych zapisach, platformach do gry w bijatyki online oraz wszelkie inne sprawy związane z 2D i 3D fighterami w sieci.

Moderatorzy: ModTeam, Support

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

WWE Allstars

Post autor: J.a.r.e.k. »

Jeśli ktoś chciałby przyjąć parę chopsów na klatę, ew jakieś sprzedać i akurat ma ten tytuł na ps3, chętnie pogram online.
Awatar użytkownika
August
Grand Master
Grand Master
Posty: 367
Rejestracja: 26-05-2011, 15:13
Lokalizacja: Mysłowice-Wesoła

Re: WWE Allstars

Post autor: August »

z tego co pamiętam to kolega miał demo i ta gra mi sie nie podobała. to najgorsza gra z WWE
Obrazek
Awatar użytkownika
gascan
Friend
Posty: 513
Rejestracja: 13-01-2009, 15:10
Kontakt:

Re: WWE Allstars

Post autor: gascan »

Post nie na temat ale co z tego i tak nikt w to pewnie nie chce zagrać online.

Po ograniu dema na XBOX Live nie podoba mi się zbytnio, a byłem na początku zajarany tym tytułem ale za 50zł chętnie kupię. Pełna wersja na Wii też mi się nie podoba jest troche niedorobiona zwłaszcza dźwięk. Zresztą wolę gry o puroresu niż te szmiry z wwe.
ObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Chris
Grand Master
Grand Master
Posty: 556
Rejestracja: 20-03-2007, 00:01
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Re: WWE Allstars

Post autor: Chris »

gascan obadaj wersje ps2 to zwymiotujesz .serio
Ale uwzaj bo gra jest sprytna i gdy chcialem Aserotowi pokazac wszystkie jej nagtywne cechy to sie niechciala wlaczac, tudziez loadowac walk.
Takze jak cos to uwierz na slowo ;0
Obrazek
Awatar użytkownika
J.a.r.e.k.
Master
Master
Posty: 292
Rejestracja: 28-04-2010, 18:50
Lokalizacja: Kraków

Re: WWE Allstars

Post autor: J.a.r.e.k. »

No faktycznie temat zszedl z nurtu :) Gralem kiedys w ktoregos versusa i był powolny i nieciekawy - jak wszystkie wrestlingi po smackdownie 2. Niestety, online w allstars reprezentuje skillową biedę i Andrzej nie ma równego do bicia, także zapraszam na CHOPSA!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Online Battle Arena”